Jak podat dlouhodobou sázku

Jak podat dlouhodobou sázku?

Sportovní sázení je rozmanitá disciplína, u které můžeš vybírat ze široké škály možností. Jednou z nich jsou i dlouhodobé sázky, u kterých sázíš na výsledek, který se rozhodne až za několik měsíců. Jak dlouhodobé sázky fungují a jak na jejich podání?

Co jsou dlouhodobé sportovní sázky?

Dlouhodobé sázky jsou sázky na události, které se odehrají v daleké budoucnosti. Typickým příkladem může být sázka na vítěze fotbalového šampionátu, výsledek politických voleb nebo dokonce na události, jako jsou olympijské hry. Jelikož je s takovým předstihem složité odhadnout, kdo vyhraje, dosáhneš často na mnohem výhodnější kurzy – o jejich fungování se dočteš více zde .

Rizika dlouhodobých sázek

Jak jsme již nastínili výše, dlouhodobé sportovní sázky jsou často spojeny s vyšší nejistotou. I během pár týdnů může dojít k velkým změnám v týmu, zranění hráčů, politickým převratům či jiným zásadním událostem.

Pokud tedy vsadíš na fotbalový zápas s předstihem několika měsíců a pár dní poté se zraní kapitán týmu, už dopředu víš, že tvá sázka pravděpodobně nebude výherní. Mínusem je i fakt, že sázková kancelář sázku zmrazí až do konání dané události. Jestliže tedy máš napjatý rozpočet, raději se do dlouhodobých sázek nepouštěj, vsazené prostředky by ti mohly chybět.

Kdy se dlouhodobé sportovní sázky vyplatí?

Dlouhodobé sázky jsou vhodnou volbou, pokud máš dobrou znalost daného sportu nebo události. Pokud prozatím nemáš dost zkušeností, bude lepší spokojit se s nižšími kurzy a sázet jen s malým předstihem.

Až podle úspěšnosti svých tipů můžeš postupně prodlužovat dobu mezi konáním události a uzavřením sportovní sázky. Pro přesnější tipování se musíš naučit pečlivě analyzovat události, na které sázíš. K tomu potřebuješ dostatek informací, které nemusí být vždy lehké dohledat. Nejprve zapracuj na vyhledávání dostupných dat a až poté se pouštěj do dlouhodobých sázek.

Dlouhodobé sportovní sázky vs krátkodobé sportovní sázky

Dlouhodobé sportovní sázky ti nabídnou vyšší kurzy a tím pádem i potenciálně větší zisky. Na druhou stranu u nich musíš věnovat více času sběru informací a jejich analýze. I přesto však mohou být tvé odhady mylné.

Během pár měsíců může dojít k různým změnám, které tvého favorita znevýhodní. Nezáleží na tom, zda sázíš na šipky, MMA nebo fotbal. Bez analýzy se neobejdeš ani u krátkodobých sázek, ale zato je tu menší pravděpodobnost, že dojde k nečekanému zvratu.

Krátkodobé sázky nejsou tak rizikové, což se odráží na nižších kurzech. Vedle nich můžeš jako alternativu zvolit také live sázení , které však vyžaduje nervy z oceli a trpělivost.

Závěrem lze říci, že si s dlouhodobými sázkami můžeš zajistit vysoké kurzy a zisky. Na druhou stranu potřebuješ dostatek zkušeností a i trochu toho štěstí. Proto jsou vhodné hlavně pro pokročilejší sázkaře s vyšším bankrollem. Pokud mezi ně nepatříš, můžeš prozatím začít s jednoduchými krátkodobými sázkami.

Sdílet článek:

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku z našeho kmene!
Přihlas se k odběru a získej pravidelné informace o bonusech, soutěžích, tipech na sázení a dalších exkluzivních výhodách dostupných pouze věrným Lovcům!
chevron-right