Jak sázet na hokej

Jak sázet na hokej a NHL

Zatímco některé sporty jsou populární v celém světě, lední hokej je specifikem Evropy a Severní Ameriky. A ruku v ruce s tím jde i sázení. Zrovna v Česku zajímá podobný počet sázkařů jako fotbal, na který jsme se blíže zaměřili v tomto článku . Tentokrát nás bude zajímat hokej se všemi jeho specifiky. Na co se při sázení zaměřit? A čeho se naopak vyvarovat?

Na co se v hokeji sází nejčastěji?

Ve většině hokejových soutěží se sází na Money Line, tedy vítěze zápasu do rozhodnutí, což je pro sporty s možným prodloužením typické. Znát ho tedy můžeš třeba i z basketbalu. Zajímá tě tedy konečný výsledek i s případným extra timem, ne jen ten v základní hrací době. Kurz je sice nižší, protože chybí možnost remízy, ale zase máš větší šanci na výhru.

Další klasikou hlavního trhu jsou v hokeji sázky na celkový počet gólů během zápasu, méně často v jednotlivých třetinách. My ve Freebethunters ale rádi sázíme i na handicap známý především z amerického fotbalu. V obou případech ale funguje podobně. Jde o to, že jeden z týmů má výhodu v podobě virtuálního náskoku a druhý je naopak v nevýhodě.

Ještě tu ale máme vedlejší trh a s ním i sázky na střely na branku nebo góly vybraných hráčů, případně statistické údaje týkající se počtu trestů nebo gólů v přesilové hře. V tomto případě se ale dostáváš na poměrně tenký led. Může se tedy stát, že ani s dokonalým přehledem o hokeji nevyhraješ, protože tě překvapí forma či naopak zranění některého z hráčů. Nehledě na to, jak důležitý je v celém zápase brankář – na to všechno musíš myslet.

Oblíbené soutěže

Zatímco sváteční sázkaři si vsadí maximálně při mistrovství světa, zkušení matadoři sledují českou extraligu, NHL i nejrůznější evropské soutěže. Díky tomu ví, jaká jsou jejich specifika, a to nejen ze sportovního, ale i sázkařského hlediska. Svou roli hrají nejen samotná pravidla, ale i velikost hřiště, přičemž NHL se hraje na menší ploše, a tak logicky padá více gólů. Stejně tak se mohou lišit například podmínky pro celkové vítězství v soutěžích.

Sázky, které se zaručeně vyplatí?

Jak už víš z minulých článků, i kurzové sázení  je částečný hazard, proto bychom byli s tímto tvrzením raději opatrní. Třeba Money Line se ale při určitých kurzech vyplatí, speciálně u NHL, které je známé vyrovnaností mužstev a nevyzpytatelností zápasů. Jen musíš vědět, jak se v nich orientovat, což je složitější než třeba ve zmiňovaném basketbalu.

Jinak ti spíš doporučujeme najít si svou vlastní strategii, ve které budeš vynikat, protože právě o to ve sportovním sázení jde. Výhru nezískáš proto, že zvítězíš nad sázkovkami, jako je Synot, Fortuna nebo Betano cz. Důležité je, abys podával lepší sázky než ostatní sázkaři. A to chce pravidelně číst tipy od Freebethunters a zároveň s rozumem a s mírou trénovat.

Sdílet článek:

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku z našeho kmene!
Přihlas se k odběru a získej pravidelné informace o bonusech, soutěžích, tipech na sázení a dalších exkluzivních výhodách dostupných pouze věrným Lovcům!
chevron-right