Jak sázet na virtuální sporty

Jak sázet na virtuální sporty?

Pokud nechceš čekat na významná sportovní utkání, můžeš se pustit do sázení na virtuální sporty. Jejich nabídka je rozmanitá, takže máš možnost sázet na fotbal, hokej nebo třeba i dostihy. Kromě nonstop dostupnosti ti virtuální sporty nabídnou širokou škálu možností, takže se ti snadno vlije adrenalin do žil. Jelikož se nejedná o reálné sportovní události, je třeba tomu přizpůsobit i tvou strategii. Pojď se s námi podívat, jak na to.

Co jsou virtuální sporty?

Virtuální sporty jsou novinkou ve světě sázení, kterou si oblíbily zejména mladší generace. To ale neznamená, že se do nich nemůžou pustit i ostřílení sázkaři. Ve zkratce se jedná o simulované zápasy, ve kterých se mezi sebou vždy utkají virtuální týmy či sportovci.

Zápas má podobu online hry a je celý generovaný pokročilými počítačovými algoritmy. Ty sázkařům zajišťují, že jsou výsledky zápasů férové a neovlivnitelné. Na rozdíl od e-sportů  tedy za tým nehraje reálný hráč, ale pouze počítač, který podle algoritmu nasimuluje zvolený zápas.

V souvislosti s tím jsou virtuální sporty dostupné nonstop, díky čemuž na ně můžeš vsázet doslova kdykoliv, kdy si usmyslíš. Nabídka virtuálních sportů navíc každým rokem roste, přičemž zahrnuje nejen fotbal nebo hokej, ale i tenis nebo dostihy. Možnou alternativou je live sázení , které ale nemusí být dostupné nepřetržitě, závisí totiž na aktuální nabídce sportů a pořádaných zápasů.

Jak virtuální sporty fungují a jak jsou generovány?

Generování výsledků virtuálních sportů funguje na podobném principu jako například výherní automaty. Používá se generátor náhodných čísel známý také pod zkratkou RNG. Ten zajišťuje, že jsou všechny výsledky zcela náhodné a neovlivnitelné. V souvislosti s tím si vždy ověř, zda tebou vybraná sázková kancelář disponuje licencí od příslušného regulačního úřadu.

Nemusíš se tak obávat, že by ovlivňovala výsledky zápasů. Ve výsledku je tedy virtuální zápas stejně nepředvídatelný jako reálné sportovní utkání. Samotné sportovní sázení probíhá stejně jako u jiných sportů. Vybírat můžeš mezi odlišnými kurzy a různými druhy sázek – pro začátek začni se základní sázkou 1X2, o které se více dočteš zde .

Strategie pro sázení na virtuální sporty

Sportovní sázení na virtuální sporty je opravdu specifické. Oproti klasickým zápasům nemáš k dispozici tolik informací a ani neznáš jednotlivé týmy. Orientovat se budeš primárně podle dostupných kurzů – pokud se v nich nevyznáš, projdi si našeho průvodce zde .

Jelikož jsou sportovní sázky na virtuální sporty dostupnější, je zde i vyšší šance, že o svůj bankroll rychle přijdeš. Proto je na místě jeho pečlivá a hlavně zodpovědná správa. Podobně jako u jiných sázek si pevně urči maximální výši sázky a objem vsazených prostředků za den.

V neposlední řadě je dobré přemýšlet nad strategií. Většina zkušených sázkařů doporučuje sázky diverzifikovat. V takovém případě nesázíš pouze na jeden virtuální sport, ale více zápasů. Jednoduše rozložíš své riziko a zvýšíš šanci na výhru. Nicméně každý sázkař má svoji vlastní strategii a je možné, že ti tato zrovna nesedne – více informací o oblíbených strategiích se dočteš tady .

Výhody a nevýhody sázení na virtuální sporty

Jednou z největších výhod sázení na virtuální sporty je jejich dostupnost. Na rozdíl od skutečných sportovních událostí virtuální sporty běží nepřetržitě, díky čemuž můžeš sázet nonstop v jakoukoliv denní nebo i noční hodinu. Kromě toho ti poskytnou výsledky rychleji a bez zbytečných průtahů.

Vyšší dostupnost sportů si bohužel dokáže pořádně pohrát s psychikou sázkařů a je možné, že si někteří vybudují i závislost. Navíc je sázení v tomto případě spíše o štěstí, jelikož nemůžeš do hry zahrnout další proměnné jako informace o týmu či jiné okolnosti.

I přesto se virtuální sporty mezi sázkaři těší velké oblibě, není tedy divu, že jim je předvídána zářná budoucnost. Základem je vždy pečlivé ověření sázkové kanceláře, což ti zajistí, že nebude jakkoli manipulovat s výsledky zápasů. Během sázení se snaž dodržovat zásady zodpovědného hraní . Vyhneš se vysokým ztrátám a ochráníš svůj bankroll před bankrotem.

Sdílet článek:

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku z našeho kmene!
Přihlas se k odběru a získej pravidelné informace o bonusech, soutěžích, tipech na sázení a dalších exkluzivních výhodách dostupných pouze věrným Lovcům!
chevron-right