Jak sázet v kamenné pobočce

Jak sázet v kamenné pobočce?

V dnešní době existují dvě možnosti, jak začít sázet – vyrazit do kamenné pobočky sázkové kanceláře, nebo si otevřít její online variantu. Pokud máš raději osobní kontakt, pak je pro tebe vhodnější návštěva kamenné pobočky. Co k tomu potřebuješ vědět?

Na začátek si řekněme, že společností existuje opravdu spousta. Můžeš si vybrat sázkovou kancelář Chance, Fortuna, Tipsport, Bet365 a mnohé další. Výběr sázkovky  záleží jen na tvých osobních preferencích.

Zánik kamenných poboček v dnešní online době nehrozí

Množství kamenných poboček v České republice se mění, z různých strategických důvodů se mnohé zavírají, ale jiné se zase otevírají na logičtějších místech jako například u sport barů a v podobně frekventovaných lokalitách.

Navzdory většímu odklonu k online službám by v blízké době k plošnému zavírání takovýchto poboček nemělo dojít, pro sázkové kanceláře je totiž osobní kontakt se sázkaři stále důležitý. Kromě toho kamenné pobočky pomáhají budovat značku, a slouží tak jako součást marketingu.

Je při sázení potřebná registrace?

Dříve bylo možné na kamenných pobočkách sázet bez registrace. To bylo výhodné hlavně pro příležitostné sázkaře. Pokud se tomuto koníčku chtěl někdo věnovat více, byla registrace rozumnější volba, protože umožňovala i případné online sázení.

V roce 2018 ale došlo v České republice ke změně zákona o hazardních hrách, který zavedl povinné registrace i pro příležitostné hráče na pobočkách sázkových kanceláří. To znamená, že je dnes potřeba registrovat se i při malých nebo jednorázových sázkách a je jedno, zda chceš sázet online nebo osobně.

Proto si před první návštěvou sázkové kanceláře nezapomeň vzít svoje doklady. Většinou však postačí občanský průkaz, s jehož pomocí kancelář ověří tvoje osobní údaje, které se budou do přihlašovacího formuláře vyplňovat.

Jsou kurzy všude stejné?

O tom, jaké existují druhy kurzů , jsi už pravděpodobně obeznámen. V českých pobočkách se setkáš především s desetinným neboli decimálním druhem kurzů.

Nabízí se otázka, zda jsou kurzy ve všech kamenných pobočkách stejné a zda jsou stejné také při online sázení. Tady se asi nedá odpovědět jednotně. Kurzy se mohou do určité míry lišit mezi jednotlivými společnostmi.

Sázkovek u nás existuje celá řada a samozřejmě by každá chtěla, abys sázel právě u ní. Nabízejí proto různé bonusy, které tě mohou přesvědčit. Také mohou nabízet jen určité druhy sázek jako například sportovní sázení.

A kromě toho je také možné, že se u jednotlivých společností mohou lišit kurzy. Některé kanceláře chtějí podpořit online sázení, a proto sázkařům v internetovém prostředí nabídnou vyšší kurzy. Tím pádem můžeš při stejné výhře získat více peněz.

Kamenné pobočky jedné firmy však mají kurzy nastavené podle jednotných pravidel.

Více pohodlí a možností online sázení

Volba mezi kamennou pobočkou a online sázením závisí na individuálních preferencích každého sázkaře. Každá z variant má svá pro a proti.

Při sázení v kamenných pobočkách máš možnost osobního kontaktu s obsluhou, a tak se nabízí i možnost zeptat se na některé věci, které ti nejsou jasné. Kromě toho můžeš potkat i jiné sázkaře a dozvědět se od nich zajímavé tipy.

Velkou nevýhodou je ale čas, který musíš investovat do cesty na pobočku. Kromě toho tě může omezit také její otevírací doba.

U online sázení spíše převažují výhody. Ano, ztrácíš osobní kontakt, na druhou stranu ale neztrácíš čas. Navíc mnohdy získáš více bonusů a speciálních nabídek, které bývají dostupné v online prostoru. Zapomenout nemůžeme ani na to, že online sázení je v podstatě časově neomezené, protože zde není žádná otevírací doba.

Sdílet článek:

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku z našeho kmene!
Přihlas se k odběru a získej pravidelné informace o bonusech, soutěžích, tipech na sázení a dalších exkluzivních výhodách dostupných pouze věrným Lovcům!
chevron-right