Registrace do sázkové kanceláře

Jak se snadno a rychle registrovat do online sázkové kanceláře?

Chceš se vrhnout do světa online sázení, ale nevíš, jak na to? Neboj, jsme tady, abychom ti pomohli! Hned po samotném výběru sázkové kanceláře patří mezi nejdůležitější kroky také registrace. Většinou bývá jednoduchá, ale i zde se vyplatí být na pozoru. Náš krátký průvodce tě celým procesem provede krok za krokem.

Postup registrace u české online sázkové kanceláře

V Česku je registrace do sázkové kanceláře poměrně přímočará. Stačí, když si vybereš vhodnou sázkovou kancelář a zvolíš možnost registrace. Ještě před založením mrkni, jestli nenabízí bonusy za registraci a co pro jejich získání musíš splnit. Můžeš tak přijít i ke štědrým odměnám v řádu stovek, ale i tisíců korun – o tom, jaké další bonusy sázkové kanceláře nabízejí, se dozvíš zde.

Zároveň se ujisti, že splňuješ veškeré podmínky pro registraci v ČR, které zahrnují:

  • věk minimálně 18 let,
  • žádný záznam v Registru vyloučených osob,
  • bydliště na území ČR.

Na úplném začátku tě pravděpodobně čeká formulář, kam vyplníš své osobní údaje, jako je jméno a příjmení, rodné číslo, adresa, e-mail nebo telefonní číslo. Ihned poté ti bude vytvořen dočasný účet, který můžeš využívat pouze omezeně. Některé sázkové kanceláře tě nechají zadat zkušební sportovní sázky, ale pouze do určitého limitu.

Pro otevření limitů a založení plnohodnotného účtu budeš muset do předem stanoveného data ověřit svoji totožnost. Ověření musí požadovat každá licencovaná sázková kancelář – alespoň tak zjistíš, že je daná sázkovka opravdu důvěryhodná. K němu budeš obvykle potřebovat dva doklady totožnosti, které oskenuješ. U vybraných provozovatelů můžeš identitu ověřit i pomocí Bank iD.

Posledním krokem je nastavení herního účtu, kde si musíš stanovit limity sázení a provést svůj první vklad. Peníze někdy můžeš vložit i do dočasného účtu, ten však většinou dostaneš s bonusem, který můžeš volně prosázet. Vklad bývá obvykle možné provést jak skrze běžný účet, tak i platební kartu nebo SMS.

Postup registrace u zahraniční online sázkové kanceláře

Registrace do zahraničních online sázkových kanceláří není nějak zvlášť složitá. Ještě před ní si ale ověř, zda není k dispozici bonus za registraci. Ihned poté se můžeš pustit do vyplnění registračního formuláře. Do něj vyplníš informace o svojí osobě, včetně celého jména, adresy, rodného čísla a kontaktních údajů.

Následně ti bude vytvořen hráčský účet, se kterým se můžeš pustit do sázení. Využít k tomu můžeš buď získaný bonus, nebo vlastní vklad, který můžeš provést jednoduše skrze bankovní účet, platební kartu nebo SMS.

Některé sázkové kanceláře nabízí i možnost využití internetových peněženek nebo kryptoměn – kompletní průvodce platebními metodami najdeš zde . U zahraničních sázkových kanceláří tě mohou čekat i další kroky registrace, o kterých tě sázková kancelář bude informovat předem. Pro jistotu si můžeš předem přečíst její podmínky nebo odpovědi na nejčastěji kladené otázky.

Před registrací si navíc ověř, zda daná sázková kancelář přijímá české hráče. Pozor si dej i na zmíněné další kroky, které mohou zahrnovat ověření tvého věku či identity. Velká část zahraničních sázkových kanceláří tě totiž nechá zaregistrovat a provádět vklady bez ověření, pro výběr však budeš muset doložit, že jsi starší 18 let.

Registrace není nic složitého, stačí následovat jednotlivé kroky a během pár desítek minut máš účet založený. Před registrací nikdy nezapomeň prohledat nabídky registračních bonusů, často totiž mohou dosáhnout i na tisícové částky, které se ti budou při sázení hodit. Každopádně vždy mysli na svoji bezpečnost a nesděluj své osobní údaje neověřeným sázkovým kancelářím bez platné licence.

Sdílet článek:

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku z našeho kmene!
Přihlas se k odběru a získej pravidelné informace o bonusech, soutěžích, tipech na sázení a dalších exkluzivních výhodách dostupných pouze věrným Lovcům!
chevron-right