Cashout

Jak získat zpět část uzavřené sportovní sázky? Představujeme Cashout

Cashout je termín, který se v poslední době rozléhá světem sázení. I když se nejedná o úplnou novinku, mezi sázkaři se těší čím dál tím větší oblibě. Jeho podstatou je totiž možnost získat část uzavřené sportovní sázky zpět před skončením zápasu. Pojď se s námi podívat na to, jak Cashout funguje, jaké existují typy a kdy se ho vyplatí využít.

Co je to Cashout?

Cashout je funkce, která umožňuje sázkařům vybrat svou sázku před skončením sportovního zápasu nebo události. Každá sázková kancelář má vlastní podmínky, takže konkrétní postup může být odlišný.

Zcela bez podmínek můžeš sázku vybrat pouze výjimečně. Mnohem častěji je výběr tiketu možný až po výhře jedné ze sázek. Většina sázkových kanceláří nabízí tuto funkci u:

Ještě před použitím funkce je třeba počítat s tím, že výběrem tiketu přijdeš o potenciální výhry z ostatních událostí, ale vyhneš se i případným prohrám.

Jak Cashout funguje?

Cashout funguje na jednoduchém principu, kdy můžeš na pár kliků vybrat tiket před ukončením zápasu. Jediné, co musíš splnit, jsou podmínky stanovené sázkovou kanceláří. Proces je obvykle velmi jednoduchý a probíhá zhruba takto:

  1. Uzavřeš AKO tiket se čtyřmi sázkami najednou.
  2. Jedna ze sázek je výherní a druhá nevýherní.
  3. Chceš zamezit ztrátě, a tak se rozhodneš využít Cashout.
  4. Podmínka jedné výhry je splněná, takže ti sázková kancelář funkci povolí.
  5. Z tiketu ti je vyplacena pouze část výhry.

Následně je pouze na tobě, jak svůj krok vyhodnotíš. Možná snížíš případnou ztrátu, ale také se někdy můžeš klepat do čela, protože se připravíš o výhru.

Kdy Cashout použít?

Jen málokdo ti dokáže říct, kdy se Cashout stoprocentně vyplatí použít. Výsledky jsou individuální a záleží především na tvé herní strategii , která se může odvíjet od široké škály faktorů. Záleží na tom, jak se zápas vyvíjí, jaké máš navolené sportovní sázky a jak vysokému riziku se chceš vystavit. Obecně lze říci, že se Cashout vyplatí použít, když:

  • se situace na hřišti nevyvíjí podle tvých představ a bojíš se ztráty;
  • máš na tiketu více sázek, které jsou prozatím výherní a chceš se vyhnout ztrátě;
  • ztráta překročila tebou stanovenou hranici – tu si ideálně nastav ještě před sázením.

Cashout je užitečný nástroj, je ho ale třeba používat s ohledem na konkrétní situaci. Pokud si navolíš sázky s vysokou pravděpodobností výhry a jedna z nich nevyjde, nemá smysl hned tiket vybírat.

Naopak u velmi rizikových sázek je lepší mít se na pozoru a rychle reagovat na jakékoliv změny. V každém případě se nikdy nenechej ovládnout emocemi a dodržuj pravidla zodpovědného sázení .

Sdílet článek:

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku z našeho kmene!
Přihlas se k odběru a získej pravidelné informace o bonusech, soutěžích, tipech na sázení a dalších exkluzivních výhodách dostupných pouze věrným Lovcům!
chevron-right