Bonusy sázkových kanceláří

Jaké bonusy sázkové kanceláře nabízejí a jak můžeš získat?

Pokud tě láká svět online sázení, určitě by ti neměly uniknout bonusy online sázkových kanceláří. Když se v nich totiž naučíš chodit, mohou ti tvůj herní zážitek pořádně zpříjemnit. Jak je získat a využít na maximum? Pojďme se na jednotlivé varianty podívat blíže!

Registrační bonus

Prvním a nejznámějším bonusem je registrační bonus. Ten obvykle získáš za obyčejnou registraci u vybrané sázkové kanceláře. Jeho výše se může pohybovat v řádu stovek, ale i tisíců korun. V tomto ohledu velmi záleží na tom, jaké musíš splnit podmínky – obecně platí, že čím jsou striktnější, tím vyšší bonusy za registraci mohou sázkaři získat.

U některých sázkových kanceláří získáš bonus po vyplnění formuláře a otevření uživatelského účtu. Pro vyšší částky však budeš muset ověřit i svoji identitu a provést první vklad. V mnohých případech bude daná částka zatížena tím, že budeš muset nejprve provést konkrétní počet nebo objem sázek, aby bylo možné provést výběr.

Bonus za vklad

Oblíbený a velmi vyhledávaný je i bonus za vklad. Jak název napovídá, získáš ho po provedení vkladu do herního účtu, ať už prvního či opakovaného. I zde se setkáš s různými podmínkami, které rozhodnou nejen o tom, kdy můžeš bonus vybrat, ale i o tom, jaká bude jeho výše.

Někdy totiž výše bonusu odpovídá procentu z vkladu, v jiných případech se může jednat o jeho násobek. Pokud tedy narazíš na dvojnásobný bonus za vklad, získáš při vkladu 2 000 Kč další 2 000 Kč navíc. Každá sázková kancelář si sama určuje podmínky, a proto můžeš narazit na různorodé nabídky. Hledat je můžeš přímo u konkrétních sázkových kanceláří nebo na našem webu.

Sázka online zdarma neboli sázka bez rizika

Sázka online zdarma, známá také jako sázka bez rizika, se řadí mezi jedny z nejoblíbenějších bonusů. Důvod je jednoduchý – při jejím využití totiž nemusíš vsázet žádné vlastní prostředky. Případná ztráta jde tudíž na triko sázkové kanceláře.

Bez obav tak můžeš uzavřít rizikovou sázku nebo vsadit na zápas, do kterého se bojíš investovat vlastní peníze. I tento bonus ale může být spojený s určitými podmínkami. Ty se budou zpravidla vztahovat až na případnou výhru, kterou budeš muset pro její odblokování nejprve vsadit – více se o sázce zdarma dozvíš v tomto článku .

Cashbacky

Cashbacky jsou skvělým způsobem, jak získat zpět část prostředků ze ztráty. Můžeš je buď aktivně vyhledávat, nebo vyčkat, než ti je sázková kancelář nabídne sama. Bonus bude opět spojený s určitými podmínkami. Počítej s omezením z hlediska konkrétních sázek, jejich výše i rozmezí kurzů. Po splnění ti bude sázková kancelář vracet zpět určitý podíl ze ztráty.

Výjimečně narazíš i na cashback bonusy, které ti budou vyplácet zpět část z jakékoliv sportovní sázky, a to bez ohledu na to, zda vyhraješ nebo prohraješ. Před aktivací bonusu si ověř dobu, během které ho můžeš využít. U některých sázkových kanceláří lze čerpání bonusu i pozastavit a poté znovu aktivovat.

Věrnostní programy

Nakonec tu máme věrnostní programy, které jsou určeny pouze pro věrné sázkaře. Princip je jednoduchý – čím více sázíš, tím větší odměny získáš. U některých sázkových kanceláří jsi automaticky součástí věrnostního programu, u některých se do něj musíš přihlásit – zajímavé věrnostní programy nabízí například Betano CZ nebo Sazka online.

Většinou se dá dopředu zjistit, co můžeš od daného programu očekávat. To ti dává možnost porovnat dostupné věrnostní programy a vybrat ten nejatraktivnější. Samotné odměny mohou mít různé podoby, od věrnostních bodů až po konkrétní bonusy.

Pokud sázková kancelář nabízí možnost sbírání bodů, můžeš je následně měnit za různé odměny. Aby se ti přihlášení do věrnostního programu opravdu vyplatilo, je důležité být aktivní a pravidelně uzavírat sportovní sázky. Pokud se rozhodneš pro daný věrnostní program, ověř si, že ti sázková kancelář nabídne vše, co potřebuješ – s jejím výběrem ti pomůžeme zde .

Sázkařský svět je plný bonusů, které ti otevřou nové obzory nebo ti alespoň přihodí nějakou tu korunu do rozpočtu. Během jejich výběru nehleď jenom na částky, ale i na podmínky, které pro jejich získání musíš splnit. I zde tedy uplatníš klasické pravidlo – dvakrát měř, jednou řež. V opačném případě si sice aktivuješ atraktivní bonus, ale nakonec o něj přijdeš, nebo zůstane zablokovaný na tvém účtu.

Sdílet článek:

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku z našeho kmene!
Přihlas se k odběru a získej pravidelné informace o bonusech, soutěžích, tipech na sázení a dalších exkluzivních výhodách dostupných pouze věrným Lovcům!
chevron-right