Placený sázkařský servis

Placený sázkařský servis – výhodná služba, nebo žrout peněz?

Sportovní sázení je tak trochu věda. Právě proto někteří sázkaři investují do placeného sázkařského servisu, který má ale zároveň své zapřísáhlé odpůrce. Jak sázkařský servis funguje, jaké jsou jeho výhody a kdy se ho vyplatí předplatit? Pojďme se na celou problematiku společně podívat!

Co je to sázkařský servis?

Sázkařský servis přináší služby osobního asistenta při uzavírání sázek. Narazit můžeš na různé formy servisů, které se od sebe liší nabídkou služeb i kvalitou uživatelské podpory. Jedno mají však společné – vždy ti nabídnou placené tipy na sportovní sázky i poradenství při jejich uzavírání. Pomáhat ti mohou u klasických sázek, ale i při live sázení .

A právě zde tkví jeden z hlavních problémů. Spolehlivost a kvalita tipů se může výrazně lišit. Stačí, že jednou narazíš na poskytovatele s pochybnými praktikami, a už jen horko těžko budeš věřit dalšímu. I když na trhu najdeš řadu precizních sázkařských servisů, které si dávají na analýze tipů záležet, bohužel se setkáš i se spoustou těch neférových nebo dokonce podvodných.

Jak sázkařský servis funguje?

Každý poskytovatel sázkařského servisu přichází s odlišnou nabídkou služeb a podmínkami jejich poskytování, základní princip je ale téměř vždy stejný. Zaregistruješ se na jeho webu, zaplatíš předplatné a získáš přístup k exkluzivnímu obsahu. Ten může mít různou formu od pouhých tipů na zápasy přes podrobné analýzy až po videa s rozbory zápasů.

Opravdu komplexních a propracovaných sázkařských servisů je jako šafránu, a proto je třeba být při jejich výběru obezřetný. Není výjimkou, že se servisy snaží manipulovat se svými statistikami, aby došlo k umělému zvýšení úspěšnosti jejich tipů. Pokud tedy nemáš s daným poskytovatelem služby osobní zkušenost, většinou poznáš až po delším čase, že zde něco nehraje.

Můžu sázkařským servisům věřit?

Jak jsme už nakousli výše, placené sázkařské servisy čelí velké kritice, která je však velmi často oprávněná. Provozovateli servisu jde v první řadě o zisk, a proto se musí snažit sázkaře nalákat na své služby za každou cenu. V mnohých případech ti tak nabídne nerealistická očekávání v podobě vysokého zisku.

Velká část sázkařů se proto snaží těmto službám vyhýbat obloukem. Pokud však víš, jak na jeho výběr a na co se zaměřit, můžeš si vybrat kvalitní a relativně spolehlivý servis. Pojď se s námi podívat hned na několik parametrů, kterým se při výběru vyplatí věnovat pozornost.

Statistická úspěšnost tipů

Jedním z prvních parametrů, na které se vyplatí podívat, je statistika tipů. Ta udává, jak moc jsou tipy daného sázkařského servisu úspěšné. Jak jsme již zmínili, někteří provozovatelé mohou statistiky ovlivňovat.

Počítej tedy s tím, že se na dostupná data nemůžeš 100 % spolehnout. Pokud je ale servis dostatečně transparentní a nabízí přehled zápisů za několik posledních měsíců, existuje vysoká pravděpodobnost, že bude důvěryhodný.

Dostupnost tipů

Bez ohledu na úspěšnost tipů je třeba vzít v potaz i jejich dostupnost. Každá sázková kancelář si sama stanovuje pravidla sázek. Může se stát, že ti servis poskytne tip s parametry, které u tvé sázkové kanceláře nebude možné zadat.

Běžně se také stává, že dvě rozdílné kanceláře vypíšou na ten samý zápas jiné kurzy. V rámci výběru se tedy vyplatí zaměřit i na konkrétní sázkovou kancelář, kterou zvolený servis při tvorbě tipů používá.

Kvalita vs kvantita

Kvalitní sázkový servis by se měl specializovat pouze na jeden sport. Pokud si předplácíš tipy pouze od jednoho tipaře, je velmi nepravděpodobné, že bude odborník na vše. Mnohem větší smysl dává, když se bude specializovat například na fotbal a nejlépe si poradí se sázením na počet gólů nebo rohových kopů než s celkovými výsledky. Pokud ti někdo tvrdí, že rozumí všem sázkám, tak určitě lže.

Pověst a historie servisu

Jako u každé služby se vyplatí sázkařský servis proklepnout. Dohledej si o něm informace na internetu a zkus se také zeptat mezi sázkaři, zda s ním nemají zkušenost. Jestliže se ti nedaří nic dohledat nebo narazíš na smíšené či negativní hodnocení, raději si servis nepředplácej.

Kromě toho by měl být web servisu transparentní, aby se na něm daly rychle dohledat všechny potřebné informace. Zaměř se i na to, zda je nabídka servisu realistická. Pokud ti nabízí extrémně vysoké zisky nebo ROI, vůbec s ním neztrácej čas a hledej dál. V některých případech si můžeš ROI vypočítat i podle dostupných statistik, ale jak už víš, ani na ně se nemůžeš stoprocentně spolehnout.

Placený sázkařský servis ti dokáže nabídnout výhodu při sázení. Na druhou stranu se ti jen v minimu případů podaří dohledat servis, který ti nabídne dostatečně kvalitní služby. Během výběru se raději spolehni na zkušenosti ostatních sázkařů a přihlédni i k ceně za předplatné. Pokud se neřadíš mezi pravidelné sázkaře s vyšším bankrollem, nemá smysl vyhazovat peníze za něco, co nevyužiješ.

Sdílet článek:

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku z našeho kmene!
Přihlas se k odběru a získej pravidelné informace o bonusech, soutěžích, tipech na sázení a dalších exkluzivních výhodách dostupných pouze věrným Lovcům!
chevron-right