Live streamy sázkových kanceláří

Popularita live streamů stoupá. Proč jsou pro sázkaře tak zajímavé?

Kromě klasického kurzového sázení jsou dnes oblíbené i takzvané live sázky. Před zahájením zápasu se výsledky tipovaly už před stovkami let, moderní technologie ale přinesly novinku v podobě živých přenosů, které většinu milovníků hazardu nesmírně baví. Ať už mezi ně patříš i ty nebo jsi zatím spíše konzervativní sázkař, pojď se s námi na tento fenomén podívat víc zblízka.

Co je vlastně live stream?

Jednoduše řečeno jde o živý přenos událostí, nejčastěji sportovních zápasů. Jejich začátkem tedy pro tebe jako pro sázkaře nic nekončí, právě naopak. Všechno můžeš sledovat live a přitom rovnou sázíš v reakci na průběh utkání – jde tedy o takzvané live sázení .

Hlavně u fotbalu nebo hokeje, kde se vývoj mění z minuty na minutu, jsou díky tomu živé přenosy velmi oblíbené a i velké sázkové kanceláře jako Synot, Tipsport, Chance cz nebo Betano cz jim dávají čím dál více prostoru.

V minulosti bylo live sázení doménou pouze nechvalně proslulých barů, kde se většinou hrálo maximálně o panáky. Navíc šlo o ilegální aktivitu, kvůli které bys mohl mít do budoucna problémy. Dnes je ale všechno jinak a je možné si tímto způsobem přijít na pěkné peníze.

Díky novým technologiím se ale dá sázet z pohodlí domova nebo i odjinud. Stačí mít notebook a kvalitní připojení k internetu. Ráno tak máš možnost sledovat americkou NBA, přes den evropskou fotbalovou ligu a večer třeba tenisový turnaj v Austrálii.

Tím tě rozhodně nenabádáme, abys strávil u live streamů celé dny a sázel na všechno, co se zrovna hraje. Naopak je nesmírně důležité, abys danému sportu rozuměl. Rozhodně ale nelze popřít, že máš dnes obrovské možnosti a záleží jen na tobě, jak je rozumně využiješ.

Výhody i rizika live sázek

Většina fanoušků live sázek to dělá hlavně pro zábavu, aby si při fandění užila ještě více vzrušení a adrenalinu. A právě o to jde, pokud máš sázení jako svůj koníček, mělo by tě bavit a dělat ti radost.

Pozor ale na to, že můžeš nejen získat, ale i ztratit. Mysli tedy na svůj bankroll management  a nenech se ovládat emocemi. Live streamy zkrátka příliš nepřejí disciplíně, proto se jim většina profesionálních sázkařů vyhýbá. Ty jim ale samozřejmě dát šanci můžeš, jen to raději nepřeháněj s výší vkladů ani frekvencí sázek.

Sdílet článek:

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku z našeho kmene!
Přihlas se k odběru a získej pravidelné informace o bonusech, soutěžích, tipech na sázení a dalších exkluzivních výhodách dostupných pouze věrným Lovcům!
chevron-right