Kurzové sázení: Magie, nebo matematika?

Možná se ti zdá, že princip kurzového sázení je naprosto jasný a není potřeba se nad ním zamýšlet. Opak je ale pravdou a často se zapomíná na některé detaily. Přitom právě ty můžou ve finále rozhodnout o výhře.

Pokud sázíš na sporty, měl bys znát jejich pravidla, sledovat analýzy zápasů a naslouchat radám zkušenějších. Neznalost ale neomlouvá ani v jiných odvětvích, od politiky až po hudbu. A bez čeho se neobejdeš v žádném případě? Přece bez spolehlivé sázkové kanceláře s přiměřenou marží – takovou ti na Freebethunters pomůžeme najít.

Jak kurzové sázení funguje?

Hlavní roli hraje vždycky sázkový kurz, který vyjadřuje kolikanásobek vložené částky dostane sázející od sázkaře, pokud správně uhádne budoucí událost. U sportů vychází hlavně ze statistické pravděpodobnosti nebo poměru pravděpodobnosti. V případě politiky jsou pak rozhodující průzkumy veřejného mínění, tedy počet voličů, který plánuje pro daného kandidáta hlasovat.

Samotné kurzové sázení spočívá v odhadování výsledku události, které je podložené finančním vkladem. Pořadatel i sázkař přitom chtějí vydělat, ale každý z nich využívá jiných metod.

Sázkovým kancelářím výdělek zajišťují moderní technologie pro výpočet pravděpodobnosti a zkušení odborníci – takzvaní bookmakeři. Princip je jednoduchý. Sázková kancelář pro každý sportovní zápas nebo jinou událost (například volbu prezidenta, soutěž miss nebo talentovou soutěž) stanoví kurzy. Profesionální bookmakeři přitom zajistí, aby se kurzy blížily realitě, ale zároveň je doplní o marži.

Naopak ty jako sázkař se musíš spolehnout hlavně na sebe, svůj vlastní úsudek a intuici. Díky Freebethunters ale můžeš i tak dosáhnout na hodně zajímavé částky. Proto neváhej, přidej se k nám ještě dnes a získej bonusy za registraci i další výhody.

Hazard ano, ale…

Nezapomeň na to, že kurzové sázky nejsou online casina nebo výherní automaty. I na nich pochopitelně potřebuje sázková kancelář profitovat, a proto do hry vstupuje spousta faktorů, které mohou tvé šance na výhru ovlivnit.

Záleží na tom, jestli probíhá sázka online v průběhu živého přenosu, nebo už předem, a zda ti jde jen o výsledek, nebo tipuješ přesné skóre či třeba konkrétní hráče, kteří zabodují. A to neplatí jen pro fotbal, na který se podle statistik sází nejčastěji. Podobné možnosti máš i u basketbalu, boxu nebo třeba dostihů, které trend sportovních sázek odstartovaly už v 17. století.

Jak vidíš, nejde o žádnou raketovou vědu, ale nějaké znalosti pro úspěšné sázení přece jen potřebuješ. Stačí si vybrat sport nebo prostředí, které znáš a kterému rozumíš. O sázení se toho spoustu dozvíš díky naší Freebethunters akademii , ale nejvíc ti samozřejmě dají praktické zkušenosti. Tak do toho!

Sdílet článek:

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku z našeho kmene!
Přihlas se k odběru a získej pravidelné informace o bonusech, soutěžích, tipech na sázení a dalších exkluzivních výhodách dostupných pouze věrným Lovcům!
chevron-right