Sázej jako profík: Jaké zásady se vyplatí dodržovat?

Pokud tě kurzové sázení baví a věnuješ se mu už nějakou dobu, nejspíš ses už někdy zamyslel nad tím, jestli by tě mohlo živit. Možné to určitě je, ale jen správné tipy a sportovní duch z tebe profesionála neudělají.

Pečlivě tedy zvaž všechna pro a proti, a pokud se nenecháš odradit, inspiruj se radami zkušenějších. Jaká pravidla jsou pro ně svatá? A co své kariéře museli obětovat?

Sázení na nejvyšší úrovni má svá pravidla

Hlavně ze začátku počítej s tím, že tě kromě nadšení z výher čeká i spousta překážek. V první řadě potřebuješ dokonale znát vybraný sport a také bys měl mít informace z první ruky. Zároveň musíš vědět i to, jak určovat výši sázky, abys své peníze spravoval efektivně a dokázal nejen vyhrávat, ale i se ctí prohrávat. Jak řekl jeden známý sázkař Lewis Deyong: „Nikdy nesázej peníze, které si nemůžeš dovolit prohrát.“

A potom přichází asi nejdůležitější krok – výběr spolehlivé sázkovky. Jako profesionál potřebuješ vědět, jestli je spolehlivá a nebude tě nijak omezovat, což se při pravidelných vyšších výhrách bohužel často stává. Ne každý v tomto oboru zkrátka hraje fair play. Hlavně vytrvej a nenech se odradit dílčími neúspěchy. Většina úspěšných profesionálů potvrzuje, že právě trpělivost a schopnost zachovat chladnou hlavu jim pomohly dostat se až na vrchol.

Emoce až na posledním místě?

Strategii má každý trochu jinou, ale na jedné věci se všichni profesionálové shodnou. Jde o to, že musíš být disciplinovaný a nesmíš se nechat ovládat emocemi. Šanci bys ale neměl dát ani optimistickému zkreslení a klamavým náhodám. Přece jen nejde o online casino nebo výherní automaty pro zábavu, ale vysokou hru, do které takové iluze nepatří.

Jak se stát profesionálem?

Kromě dokonalého přehledu o vybraném sportu ti nesmí chybět předchozí zkušenosti se sázením a pořádná dávka odhodlání. Nicméně jen to nestačí. Připrav se, že vysněné práci musíš i něco obětovat. Někdy bude potřeba vstát už ve čtyři hodiny ráno a jindy zase v tu dobu teprve půjdeš spát. Právě tehdy totiž bookmakeři často vypisují kurzy.

Překážkou mohou být i časté pracovní víkendy, a s tím související work-life balance a nebezpečí vyhoření. To ale hrozí v každé práci, které něco obětuješ. Nechceme tě tedy strašit, jen předáváme zkušenosti profíků, kteří profesionálně sází už roky. Věříme, že půjdeš v jejich stopách a bude se ti skvěle dařit. A v rodině Freebethunters budeš mít vždycky maximální podporu – to ti můžeme slíbit.

Sdílet článek:

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku z našeho kmene!
Přihlas se k odběru a získej pravidelné informace o bonusech, soutěžích, tipech na sázení a dalších exkluzivních výhodách dostupných pouze věrným Lovcům!
chevron-right