Co znamená solo tiket

Se SOLO tiketem sázíš vše na jednu kartu – jak to funguje?

Kromě různých strategií musí každý sázkař dobře znát i jednotlivé typy sázek. V tomto článku ti tedy popíšeme základní SOLO tiket, se kterým můžeš vsadit jen na jednu událost, respektive jeden zápas, a to s libovolným kurzem. Jaké má výhody a nevýhody? A kdy mu dát šanci?

Co znamená SOLO tiket?

Pro začátek je potřeba si říct, že na SOLO tiketu není nic složitého, ale označuje se tolika různými názvy, že to pro tebe může být matoucí, zvlášť, pokud se sázením začínáš. Najít ho můžeš i pod názvem SOLO sázka nebo jednoduchá sázka, ale setkáš se také s označením Straight nebo Single tiket.

Nenech se tedy zmást a zjisti si, čím se zásadně liší od AKO tiketu, který je oblíbený hlavně u milovníků adrenalinu a podrobně ho popisujeme tady .

Výhody a nevýhody jednoduché sázky

Nejvíc určitě oceníš to, že jde o vůbec nejjednodušší způsob sázení, ke kterému nepotřebuješ velké zkušenosti. Na druhou stranu ho ale vyhledávají i profesionálové.

Stačí najít sportovní zápas nebo jinou příležitost, na kterou chceš vsadit, a koupit si tiket. A to buď online nebo na některé z kamenných poboček některé ze sázkovek, jako je Synot, Tipsport, Fortuna Chance cz a spousta dalších. Výhru potom vypočítáš tak, že vynásobíš vloženou částku daným kurzem.

Nedělej si ale naděje na rychlé a vysoké zisky, jakých můžeš dosáhnout u AKU sázek. Tady jde o méně riskantní sázení, které logicky není tak výdělečné, ale ani tak prodělečné. Ukázat si to můžeme na praktickém příkladu.

Představ si, že na vybranou událost vsadíš SOLO tiket v hodnotě 1000 Kč, přičemž kurz bude 2,6. Pokud tipneš správně, vyhraješ 1600 korun. V opačném případě logicky přijdeš jen o 1000 korun, které jsi vsadil.

SOLO tiket je zkrátka klasikou se kterou ti celý tým Freebethunters doporučuje začít. Pak se teprve můžeš pustit do složitější matematiky a sázet i AKU tikety nebo kombinované tikety. Stačí si v naší Akademii nastudovat základní pravidla a vyznat se ve sportu, na který sázíš. Pak už je všechno hlavně o tréninku a praxi. Tak hurá do toho!

Sdílet článek:

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku z našeho kmene!
Přihlas se k odběru a získej pravidelné informace o bonusech, soutěžích, tipech na sázení a dalších exkluzivních výhodách dostupných pouze věrným Lovcům!
chevron-right