Sure betting

Sure betting aneb Jak sázet na jistotu?

Určitě už jsi někdy přemýšlel nad tím, jak přelstít sázkové kanceláře a mít pokaždé jistou výhru. Nejsi sám, podobný princip už sázkaři vymysleli. Online casina nebo výherní automaty ti takovou možnost nedávají, ale v kurzovém sázení existuje sure betting neboli arbitráž, která opravdu znamená sázku na jistotu.

Není tedy divu, že vedle value bettingu jde o jednu z velmi oblíbených strategií. Pozor ale na to, že má i svá rizika a v některých situacích se nedoporučuje.

Sázení s minimálním rizikem

Pokud se rozhodneš pro sure betting, podstupuješ jen velmi malé riziko a výhru máš v podstatě jistou bez ohledu na výsledek zápasu. Sleduješ totiž kurzy hned u několika sázkových kanceláří, které se nejspíš budou lišit jen o jednotky procent.

Tyto rozdíly se pak snažíš využít ve svůj prospěch tak, že vsadíš u různých sázkovek na oba výsledky. Jistě ti ale nemusíme připomínat známé pravidlo, že risk je zisk. Když se tedy uchýlíš ke zdánlivým jistotám, ohromující výhry čekat nemůžeš. Najdou se ale i další zádrhely, které ti arbitráž znepříjemní.

Když už se smíříš s tím, že se nestaneš za noc milionářem, musíš si na kurzové sázení ještě vyhradit dostatek času, protože sledovat velké množství kurzů nějakou chvíli zabere. Stačí jen největší české sázkovky, jako je Synot, Tipsport, Fortuna nebo Chance cz, a co teprve, když se chceš zaměřit i na ty menší, případně zahraniční.

Kromě kurzů bys navíc měl mít přehled o odlišnostech v pravidlech vyhodnocování výsledků a pak samozřejmě i o sportu, na který sázíš, jak už víš z předchozích článků .

Na druhou stranu dnes nepotřebuješ být zkušeným matematikem, aby sis vše dokonale spočítal. Velkou část práce za tebe odvedou sure bet kalkulačky a další digitální nástroje, které moderní doba poskytuje. S jejich pomocí zjistíš, jestli ti součet kurzů vyjde méně než jedna. A pokud ano, měla by to být sázka na jistotu.

Vyplatí se sure betting?

Ze sure bettingu se stala masová záležitost a sázkové kanceláře si na něj dávají velký pozor. Výjimečně ti tedy mohou i zablokovat účet nebo odmítnou vyplacení výhry, ale to jsou spíš extrémní případy. Častěji přijdeš o peníze tak, že neodhalíš chybu v kurzu nebo nestihneš zaregistrovat jeho změnu.

Nechceme tě ale vůbec odrazovat, jen radši informujeme o všech možnostech. Jindy naopak můžeš vyhrávat slušné částky, sice ne astronomické, ale pokud budeš úspěšný dlouhodobě, nejspíš se ti to vyplatí.

Nejvýhodnější je tato strategie u takzvaných dvoucestných sázek, které mohou mít jen dva různé výsledky. Jako zkušení sázkaři ti ale ve Freebethunters radíme nejdřív vyzkoušet sure bets nanečisto. A teprve, až si budeš jistý, běž do toho s reálnými penězi. Možná se i přesto nakonec rozhodneš spíš pro value betting, o kterém jsme psali například tady . Arbitráži se totiž naplno věnuje málokdo, ale okrajově pořád zajímá spoustu sázkařů.

Sdílet článek:

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku z našeho kmene!
Přihlas se k odběru a získej pravidelné informace o bonusech, soutěžích, tipech na sázení a dalších exkluzivních výhodách dostupných pouze věrným Lovcům!
chevron-right