Platební metody sázkových kanceláří

Platební metody sázkových kanceláří: Jak vkládat peníze?

Tentokrát se společně podíváme na jednu z méně příjemných činností, což je vkládání peněz na účet u sázkovky. Zkusíme ti ho ale přece jen co nejvíc usnadnit a třeba i zpříjemnit.

Naštěstí už dávno nemusíš chodit osobně na pobočku nebo platit převodem. Většina českých společností tyto retro způsoby pořád umožňuje, ale pokud míříš i za hranice, nejspíš tě budou zajímat hlavně internetové platby.

Klasikou je platební karta

U nás i v zahraničí jsou stále nejpoužívanější platební karty typu Visa, Mastercard nebo American Express. Jedinou podmínkou je, aby umožňovaly platby na internetu i v zahraničí, ale to je více méně automatické.

Zároveň jde o rychlý a spolehlivý způsob, se kterým vložíš peníze na účet v sázkové kanceláři během pár sekund. Musíš se ale smířit s tím, že vklady jsou zpoplatněné 1 až 3 procenty z celkové částky. Podobně fungují i kreditní karty, které ti navíc umožní jít ve stanovené míře do minusu.

Digitální peněženky si poradí s každou měnou

Pokud chceš co nejvíc ušetřit, vsaď na internetové peněženky, tedy PayPal, Revolut, nebo třeba Skrill, které si neúčtují žádné poplatky. I z nich se ti peníze převedou téměř okamžitě, a to v jakékoliv světové měně. U Revolutu můžeš pracovat s kryptoměnami a přehledně tu vidíš veškeré statistiky, Skrill je zase kompletně dostupný v češtině a PayPal spolehlivý a široce používaný.

Novinka v podobě M-platby

Trendem se pomalu stávají rychlé a jednoduché m-platby přes platební bránu mobilního operátora. Částka se účtuje na telefonní tarif, což ti ulehčí práci a zároveň nemusíš sázkovce poskytovat své osobní údaje. V bance navíc nebudou vědět o tom, že aktivně sázíš, takže ti tvůj koníček nezmaří případnou žádost o půjčku.

Ber však na vědomí, že využít se dají hlavně v zahraničí. Kvůli legislativním omezením existuje jen hrstka českých casin a sázkovek, které vklad peněz pomocí SMS umožňují. Tato podmínka platí jak pro kurzové sázení, tak pro výherní automaty, casina a všechny další hazardní hry.

Vklad na pobočce pro konzervativce

Pokud nedáš dopustit na české sázkovky jako Synot nebo Tipsport, můžeš využít i možnosti vkladu přímo na jedné z poboček. Stačí ti k tomu potřebný obnos v hotovosti nebo na platební kartě a průkaz totožnosti, tedy občanský nebo řidičský průkaz. Může se ale stát, že po tobě pro potvrzení adresy budou chtít i výpis z bankovního účtu nebo jiný dokument.

Starý dobrý bankovní převod

Bankovní převod je o něco komplikovanější, protože vyžaduje přesné vyplnění mnoha  údajů. Při mezinárodních transakcích se ti navíc může dost prodražit a trvá i několik dní. Většinou přesně víš, jak dlouho si počkáš. Proč tedy radši nevyzkoušet některou z modernějších metod, díky kterým ušetříš čas i peníze?

Snad máš díky Freebethunters lepší přehled a výběr platební metody pro tebe bude hračka. Nikdo ale neříká, že musí zvítězit jen jedna. I profesionální sázkaři, o kterých jsme psali třeba tady , často jinak vkládají peníze do českých a jinak do zahraničních sázkovek. Záleží tedy jen na tvých preferencích.

Sdílet článek:

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku z našeho kmene!
Přihlas se k odběru a získej pravidelné informace o bonusech, soutěžích, tipech na sázení a dalších exkluzivních výhodách dostupných pouze věrným Lovcům!
chevron-right