Věrnostní programy

Využij věrnostních programů na maximum: Jak fungují a co ti přinesou?

Bonusy za věrnost se v dnešní době rozdávají na každém rohu a kurzové sázení není výjimkou. Pokud tedy patříš k pravidelným sázkařům, zkontroluj si, jestli je všude využíváš opravdu naplno.

U každé společnosti se věrnostní programy jmenují jinak, ale jejich princip je hodně podobný. Liší se spíš konkrétní podmínky, jako jsou minimální kurzy nebo možnosti využití bonusů. Díky tomuto článku si ale snadno uděláš přehled svých možnostech.

Co je věrnostní program?

Jako věrnostní program označují sázkové kanceláře své systémy bonusů pro stálé klienty. Nabízí je snad každá z nich, včetně největších hráčů na trhu – mezi české tahouny patří například Tipsport, Fortuna, Chance cz nebo Synot Tip. A pokud se do nich chceš zapojit, určitě tě potěší, že pro to nemusíš dělat nic speciálního. Systém tě do nich nejspíš automaticky zařadí po registraci a prvním podání tiketu.

Jak bonusy za věrnost fungují?

Většinou platí, že čím větší částky sázíš, tím víc bonusů získáváš. K nejoblíbenějším patří cashback bonus, existuje jich však mnohem více. Princip spočívá v tom, že získáváš věrnostní body, na které máš nárok od určitého kurzu. Ten se u předzápasových a live sázek většinou liší.

Počet získaných věrnostních bodů se pak odvíjí od procent ze vsazených peněz, a jakmile je získáš, uloží se na speciální konto. Ty je následně proměňuješ za peníze, aby sis mohl koupit další tikety nebo vybrat různé odměny. Jen se nenech zmást tím, že má každá kancelář pro body jiný název. Například v Tipsportu se nazývají jako Nety, kdežto u Chance získáváš Goldeny.

Poměr odměňování se různí, například u Tipsportu je jednoduše 1:1 – to znamená, že na tiket za 100 Kč musíš vsadit 100 Netů. Chance má systém hodně podobný, jen s tím rozdílem, že Goldeny můžeš využít i na navýšení kurzů.

Sázková kancelář Fortuna zase v rámci svého Klubu Plus nabízí různé fanouškovské předměty nebo dokonce organizuje zájezdy na sportovní utkání. Specialitou Benefit bodů u Synot Tipu je pak pro změnu oddělený účet, ze kterého je můžeš libovolně převádět. Dají se tak využít jak k podání sázky, tak i směně za hodnotné ceny.

Proč se vyplatí věrnostní body sbírat?

Pokud se kurzovému sázení věnuješ pravidelně, věrnostní programy určitě mají smysl. Jen si ještě přečti, jaké sporty ti můžou přinést nejvyšší zhodnocení. Statistiky tě možná překvapí. O tom, na jaký sport je výhodné sázet, jsme napsali více v tomto článku.

Snad všude získáváš bonusy nejen za samotné sázení, ale i za sdílení tiketů na sociálních sítích a za to, že přivedeš kamarády nebo zkrátka další sázkaře. Oni zase dostanou bonusy za registraci, a spokojenost tedy bude na obou stranách.

Věrnostní programy se ale čas od času mění a jak už bylo řečeno, sázkovky je mají nastavené různě. Nezapomeň tedy sledovat novinky, které ti pravidelně přináší tvoje rodina Freebethunters. A zároveň si pečlivě ověřuj, u koho sázíš.

Sdílet článek:

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku z našeho kmene!
Přihlas se k odběru a získej pravidelné informace o bonusech, soutěžích, tipech na sázení a dalších exkluzivních výhodách dostupných pouze věrným Lovcům!
chevron-right