sazkabet-sazka-bonus-kalendar-hokej

Bonusy a tipy o tučný úlovek v Sazkabet!

V online sázkovce Sazkabet dnes můžeš vyhlížet první bonusového okénko aktuálního kalendáře. Právě dnes odstartovala nová nabídka a my ti ji představíme. Navíc se můžeš zapojit do tipovačky, která tomu nejlepšímu lovci přihraje hned 100 000 Kč!

Bonusový kalendář Sazkabet

Od dnešního dne můžeš každé ráno ulovit novou akci sázkovky Sazkabet. Hokejový kalendář jako otevírací akci nabízí bonus 100 Kč na herní konto všem, kdo si dnes vsadí za alespoň 400 Kč s kurzem minimálně 2.0 SOLO nebo AKO tiket. Využiješ tuhle nabídku a vsadíš si na dnešní zahajovací zápas národního týmu?

Už zítra se ti otevře další okénko Sazkabet, kde bude nová odměna. Nabídky budou přibývat každý den až do finálové neděle 26. května.

Jak tipovat o 100 000 Kč?

Kromě bonusového kalendáře tento týden online sázkovka Sazkabet spustila i tipovačku o celých 100 000 Kč pro nejlepšího tipéra. Kromě této finanční odměny můžeš ulovit i zájezd na sportovní utkání v hodnotě 50 000 Kč. Bonus ale čeká hned na 10 nejlepších lovců. Druhé místo přinese 30 000 Kč a třetí 10 000 Kč. Další pozice získají shodně 3 000 Kč. Tipovat můžeš každý den, tak si nenech ujít příležitost získat co nejvíce bodů!

Zůstaň součástí našeho kmenu a sleduj novinky ze světa online hraní. Pro nejnovější informace pro online casina zavítej k našim FreeSpinHunters, kde najdeš nejen vše o hracích automatech. Přejeme ti hodně štěstí do hry!

Sdílet článek:

další články

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku z našeho kmene!
Přihlas se k odběru a získej pravidelné informace o bonusech, soutěžích, tipech na sázení a dalších exkluzivních výhodách dostupných pouze věrným Lovcům!