Dokážeš v Betanu ulovit lístky na EURO?

Sázkovka Betano nabízí svým hráčům bonus s prémiovou odměnou. Nejen že tě čeká sázka zdarma, ale zapojíš se i do losování o vstupenky na EURO 2024! Jak začít lovit?

Sázka zdarma Betano

Chceš mezi své trofeje zařadit i lístky na prestižní mistrovství Evropy ve fotbale? V tom případě sleduj stopy. Jako první musíš mít plně dokončený herní účet sázkovky Betano. Poté si aktivuj příslušnou misi tlačítkem „Zúčastnit se” a hon může začít!

Pro lov musíš vždy vybírat fotbalová utkání z daného týdne a misi splnit do nedělního večera. Naposledy se můžeš připojit do neděle 5.5. 23:00. Vsadit si musíš AKO tikety za minimálně 750 Kč s kurzem alespoň 4 a sázkou 100 Kč na každém tiketu. Ať už tvé tipy na sázení dopadnou jakkoli, čeká tě odměna v podobě sázky 100 Kč zdarma.

Jak vyhrát vstupenky na EURO?

Se splněním uvedené mise se kromě o sázku zdarma přihlásíš i o slosování o vstupenky na fotbalové utkání. Tento týden se soutěží o atraktivní zápas Česko-Portugalsko konající se 18. června v německém Lipsku. Ulovíš své místečko na tribuně právě ty? Ve hře jsou dvě vstupenky, a tak můžeš v případě vítězství pozvat kohokoli s sebou.

Lov na bonusy u nás nikdy nekončí. Sleduj nás dál, a my ti budeme i nadále připravovat to nejnovější a nejzajímavější dění ze světa sázení a online hraní. Lovu zdar!

Sdílet článek:

další články

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku z našeho kmene!
Přihlas se k odběru a získej pravidelné informace o bonusech, soutěžích, tipech na sázení a dalších exkluzivních výhodách dostupných pouze věrným Lovcům!