betano-bonus-euro-2024-vstupenky

Kde můžeš lovit vstupenky na EURO 2024?

Sázka zdarma a navíc vstupenky na zápas českého týmu? To si rozhodně necháme líbit. A pokud ty také, tak zavítej do sázkovky Betano. Tam totiž čeká speciální mise s losováním o lístky na letošní EURO 2024!

Bonusy pro sázení

Pro zařazení do slosování o vstupenky na zápas Gruzie-Česko stačí splnit pár podmínek. Aktuální Betano mise požaduje AKO sázky za minimálně 750 Kč s kurzem alespoň 4.0 a minimálně 3 tipy na tiket. Jedna sázka musí být ve výši nejméně 100 Kč.

Nejlepší na misi je to, že ať už tvůj tip dopadne jakkoli, získáš sázku zdarma v hodnotě 100 Kč. A také zalovíš o příležitost podpořit české fotbalisty na jedné z nejprestižnějších fotbalových událostí na světě! Zápas Gruzie-Česko se koná 22. června v německém Hamburku.

Chceš i dál lovit všechny dostupné kořisti ve světě online hraní? Nejen sázkovky, ale i další zajímavosti najdeš na našem webu. Přejeme ti hodně štěstí!

Sdílet článek:

další články

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku z našeho kmene!
Přihlas se k odběru a získej pravidelné informace o bonusech, soutěžích, tipech na sázení a dalších exkluzivních výhodách dostupných pouze věrným Lovcům!