Sleduj stopy maratonu v SynotTip

Chceš ukořistit nějaké benefit body do online sázkovky SynotTip? V tom případě máš skvělou příležitost! Právě dnes startuje level-up maraton, který ti je nabídne, pokud splníš správné podmínky.

Stovky benefit bodů na mušce

K tomu, abys ulovil BB SynotTip, musíš mít jako první plnou loveckou výbavu. To znamená zcela dokončenou registraci v sázkovce. Pro plnění úkolu ti postačí stejný učet jako pro hrací automaty v online casinu SynotTip.

Maraton trvá od dnešního dne až do 21. dubna a pokud si vsadíš tiket alespoň tři dny po sobě, část kořisti bude tvoje. Každá tvá sázka musí splnit přesné podmínky. Kurz alespoň 5 a hodnota minimálně 200 Kč. Když splníš všech 13 dnů, připíšeš si dokonce 800 BB!

Jaké stopy musíš sledovat?

První odměnu v podobě 25 BB získáš za tři po sobě jdoucí dny s tiketem. Za každý další den ti pak na účtu přistanou desítky benefit bodů. Čtvrtý den tak ulovíš 50 BB, pátý 100 BB a šestý 150 BB. Dále už se odměna posouvá rovnou po stovkách až k maximálnímu zisku 800 benefit bodů.

Pro splnění maratonu nemusíš být při sázení úspěšný. Ať už bude tiket výherní, anebo ne, s benefit body SynotTip můžeš počítat. Sleduj nás dál a pokračuj v lovu na skvělé odměny. Hodně štěstí!

Sdílet článek:

další články

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku z našeho kmene!
Přihlas se k odběru a získej pravidelné informace o bonusech, soutěžích, tipech na sázení a dalších exkluzivních výhodách dostupných pouze věrným Lovcům!