Sázka zdarma a navíc vstupenky na zápas českého týmu? To si rozhodně necháme líbit. A pokud ty také, tak zavítej do sázkovky Betano. Tam totiž čeká speciální mise s losováním o lístky na letošní EURO 2024!

Bonusy pro sázení

Pro zařazení do slosování o vstupenky na zápas Gruzie-Česko stačí splnit pár podmínek. Aktuální Betano mise požaduje AKO sázky za minimálně 750 Kč s kurzem alespoň 4.0 a minimálně 3 tipy na tiket. Jedna sázka musí být ve výši nejméně 100 Kč.

Nejlepší na misi je to, že ať už tvůj tip dopadne jakkoli, získáš sázku zdarma v hodnotě 100 Kč. A také zalovíš o příležitost podpořit české fotbalisty na jedné z nejprestižnějších fotbalových událostí na světě! Zápas Gruzie-Česko se koná 22. června v německém Hamburku.

Chceš i dál lovit všechny dostupné kořisti ve světě online hraní? Nejen sázkovky, ale i další zajímavosti najdeš na našem webu. Přejeme ti hodně štěstí!

Online sázkovky už se přesouvají z hokejových odměn na fotbalové mise. EURO 2024 je za rohem a zítra všechny fanoušky čeká finále Ligy mistrů! Jak můžeš ulovit bonus na sázku zdarma v Betanu?

Odměna za sázky na fotbal

Dnešním dnem startuje další lovecká výprava v sázkovce Betano. Stačí si vsadit Bet Builder tiket na zítřejší zápas finále Ligy mistrů. Utkají se proti sobě Borussia Dortmund a Real Madrid. Pocestuje pohár pro nejlepší klub na světě do Německa, nebo Španělska?

Ať už tvůj tiket dopadne jakkoli, po splnění podmínek získáš 50 Kč sázku zdarma. Bet Builder musí obsahovat minimálně 3 tipy a splňovat kurz alespoň 4.0. Celková sázka pak musí být minimálně 100 Kč.

Fotbalové utkání roku proběhne na anglickém stadionu Wembley v Londýně od 21 hodin v sobotu 1. června. Vsadíš si na tuto událost i ty?

Dnešní den se nese ve znamení posledních soubojů základních skupin mistrovství světa v ledním hokeji. Utkání čeká i kmen českých lovců posílených o další hráče z NHL. Ty máš dnes skvělou příležitost si na tento dechberoucí závěr první části MS vsadit zdarma v MerkurXtip.

Jak získat sázku zdarma?

Další zápas českého týmu přináší do sázkovky MerkurXtip takzvanou „No Risk Bet” neboli sázku bez rizika. Pro připsání odměny musíš vsadit alespoň 50 Kč na přesný výsledek zápasu Kanada-Česko. Tvůj tip tedy musí obsahovat přesný počet gólů z obou stran po šedesáti minutách hry.

Odměna na tebe bude čekat pouze v případě, že tvůj tip nevyjde. Buď tedy ukořistíš výhru, anebo alespoň cenu útěchy v podobě 50 Kč zpět. Akce se vztahuje pouze na jeden tiket na jednoho hráče!

Hokejová cesta za výhrou

Kromě dnešní no risk sázky také běží další etapa „Journey MS hokej”. Tato akce ti nabídne na svém konci bonus 200 Kč. Každý den přitom za splnění podmínek získáváš free spiny do ledové hry Blazing Ice.  Už dnes si totiž můžeš připsat 20 volných otoček do online casina MerkurXtip. Stačí si vsadit za minimálně 50 Kč s kurzem 1.95 na dvě různá utkání, kdy jedno musí být z MS v hokeji.

Přidej se do našeho kmene lovců a už nezmeškáš žádné zajímavé sázkové bonusy. Lovu zdar!

V online sázkovce Sazkabet dnes můžeš vyhlížet první bonusového okénko aktuálního kalendáře. Právě dnes odstartovala nová nabídka a my ti ji představíme. Navíc se můžeš zapojit do tipovačky, která tomu nejlepšímu lovci přihraje hned 100 000 Kč!

Bonusový kalendář Sazkabet

Od dnešního dne můžeš každé ráno ulovit novou akci sázkovky Sazkabet. Hokejový kalendář jako otevírací akci nabízí bonus 100 Kč na herní konto všem, kdo si dnes vsadí za alespoň 400 Kč s kurzem minimálně 2.0 SOLO nebo AKO tiket. Využiješ tuhle nabídku a vsadíš si na dnešní zahajovací zápas národního týmu?

Už zítra se ti otevře další okénko Sazkabet, kde bude nová odměna. Nabídky budou přibývat každý den až do finálové neděle 26. května.

Jak tipovat o 100 000 Kč?

Kromě bonusového kalendáře tento týden online sázkovka Sazkabet spustila i tipovačku o celých 100 000 Kč pro nejlepšího tipéra. Kromě této finanční odměny můžeš ulovit i zájezd na sportovní utkání v hodnotě 50 000 Kč. Bonus ale čeká hned na 10 nejlepších lovců. Druhé místo přinese 30 000 Kč a třetí 10 000 Kč. Další pozice získají shodně 3 000 Kč. Tipovat můžeš každý den, tak si nenech ujít příležitost získat co nejvíce bodů!

Zůstaň součástí našeho kmenu a sleduj novinky ze světa online hraní. Pro nejnovější informace pro online casina zavítej k našim FreeSpinHunters, kde najdeš nejen vše o hracích automatech. Přejeme ti hodně štěstí do hry!