Sázka zdarma a navíc vstupenky na zápas českého týmu? To si rozhodně necháme líbit. A pokud ty také, tak zavítej do sázkovky Betano. Tam totiž čeká speciální mise s losováním o lístky na letošní EURO 2024!

Bonusy pro sázení

Pro zařazení do slosování o vstupenky na zápas Gruzie-Česko stačí splnit pár podmínek. Aktuální Betano mise požaduje AKO sázky za minimálně 750 Kč s kurzem alespoň 4.0 a minimálně 3 tipy na tiket. Jedna sázka musí být ve výši nejméně 100 Kč.

Nejlepší na misi je to, že ať už tvůj tip dopadne jakkoli, získáš sázku zdarma v hodnotě 100 Kč. A také zalovíš o příležitost podpořit české fotbalisty na jedné z nejprestižnějších fotbalových událostí na světě! Zápas Gruzie-Česko se koná 22. června v německém Hamburku.

Chceš i dál lovit všechny dostupné kořisti ve světě online hraní? Nejen sázkovky, ale i další zajímavosti najdeš na našem webu. Přejeme ti hodně štěstí!

Online sázkovky už se přesouvají z hokejových odměn na fotbalové mise. EURO 2024 je za rohem a zítra všechny fanoušky čeká finále Ligy mistrů! Jak můžeš ulovit bonus na sázku zdarma v Betanu?

Odměna za sázky na fotbal

Dnešním dnem startuje další lovecká výprava v sázkovce Betano. Stačí si vsadit Bet Builder tiket na zítřejší zápas finále Ligy mistrů. Utkají se proti sobě Borussia Dortmund a Real Madrid. Pocestuje pohár pro nejlepší klub na světě do Německa, nebo Španělska?

Ať už tvůj tiket dopadne jakkoli, po splnění podmínek získáš 50 Kč sázku zdarma. Bet Builder musí obsahovat minimálně 3 tipy a splňovat kurz alespoň 4.0. Celková sázka pak musí být minimálně 100 Kč.

Fotbalové utkání roku proběhne na anglickém stadionu Wembley v Londýně od 21 hodin v sobotu 1. června. Vsadíš si na tuto událost i ty?

Dnešní den se nese ve znamení posledních soubojů základních skupin mistrovství světa v ledním hokeji. Utkání čeká i kmen českých lovců posílených o další hráče z NHL. Ty máš dnes skvělou příležitost si na tento dechberoucí závěr první části MS vsadit zdarma v MerkurXtip.

Jak získat sázku zdarma?

Další zápas českého týmu přináší do sázkovky MerkurXtip takzvanou „No Risk Bet” neboli sázku bez rizika. Pro připsání odměny musíš vsadit alespoň 50 Kč na přesný výsledek zápasu Kanada-Česko. Tvůj tip tedy musí obsahovat přesný počet gólů z obou stran po šedesáti minutách hry.

Odměna na tebe bude čekat pouze v případě, že tvůj tip nevyjde. Buď tedy ukořistíš výhru, anebo alespoň cenu útěchy v podobě 50 Kč zpět. Akce se vztahuje pouze na jeden tiket na jednoho hráče!

Hokejová cesta za výhrou

Kromě dnešní no risk sázky také běží další etapa „Journey MS hokej”. Tato akce ti nabídne na svém konci bonus 200 Kč. Každý den přitom za splnění podmínek získáváš free spiny do ledové hry Blazing Ice.  Už dnes si totiž můžeš připsat 20 volných otoček do online casina MerkurXtip. Stačí si vsadit za minimálně 50 Kč s kurzem 1.95 na dvě různá utkání, kdy jedno musí být z MS v hokeji.

Přidej se do našeho kmene lovců a už nezmeškáš žádné zajímavé sázkové bonusy. Lovu zdar!

V online sázkovce Sazkabet dnes můžeš vyhlížet první bonusového okénko aktuálního kalendáře. Právě dnes odstartovala nová nabídka a my ti ji představíme. Navíc se můžeš zapojit do tipovačky, která tomu nejlepšímu lovci přihraje hned 100 000 Kč!

Bonusový kalendář Sazkabet

Od dnešního dne můžeš každé ráno ulovit novou akci sázkovky Sazkabet. Hokejový kalendář jako otevírací akci nabízí bonus 100 Kč na herní konto všem, kdo si dnes vsadí za alespoň 400 Kč s kurzem minimálně 2.0 SOLO nebo AKO tiket. Využiješ tuhle nabídku a vsadíš si na dnešní zahajovací zápas národního týmu?

Už zítra se ti otevře další okénko Sazkabet, kde bude nová odměna. Nabídky budou přibývat každý den až do finálové neděle 26. května.

Jak tipovat o 100 000 Kč?

Kromě bonusového kalendáře tento týden online sázkovka Sazkabet spustila i tipovačku o celých 100 000 Kč pro nejlepšího tipéra. Kromě této finanční odměny můžeš ulovit i zájezd na sportovní utkání v hodnotě 50 000 Kč. Bonus ale čeká hned na 10 nejlepších lovců. Druhé místo přinese 30 000 Kč a třetí 10 000 Kč. Další pozice získají shodně 3 000 Kč. Tipovat můžeš každý den, tak si nenech ujít příležitost získat co nejvíce bodů!

Zůstaň součástí našeho kmenu a sleduj novinky ze světa online hraní. Pro nejnovější informace pro online casina zavítej k našim FreeSpinHunters, kde najdeš nejen vše o hracích automatech. Přejeme ti hodně štěstí do hry!

V online casinu a sázkové kanceláři MerkurXtip dnes čeká zajímavý bonus, který kombinuje hrací automaty a kurzové sázení. Pokud tedy patříš k lovcům bonusů na online hraní, tento by ti neměl ujít. Na mušce měj tentokrát zápasy nejvyšší tenisové úrovně. Jaké jsou podmínky?

Free spiny za tiket MerkurXtip

V casinu máš dnes k dispozici jedinečný bonus. Pro volná zatočení na hrací automat Dice Rush totiž nemusíš protáčet žádné peníze na válcových hrách. Stačí si vložit SÓLO nebo AKO tiket na jednu z příležitostí v kategorii tenis ATP, WTA nebo WTA double Madrid.

Kromě tenisového utkání musíš splnit i další podmínky. Minimální kurz činí 1.95 a sázet je třeba za alespoň 20 Kč. Jakmile tento lovecký úkol splníš, získáváš 20 free spinů do Synot hry Dice Rush. Akce platí pouze dnes 29.4.2024.

Cash bonus s Ligou mistrů

Pokud dnes nechceš sázet na tenis nebo jen vyhlížíš další příležitosti k lovu, už zítra najdeš v nabídce MerkurXtip další možnost. Tentokrát se bude hrát o bonus 50 Kč a v hlavní roli budou zápasy nejvyšší klubové soutěže ve fotbale. Celosvětově sledovaná Liga mistrů nabídne dva zápasy semifinále, kde se představí čtyři nejlepší fotbalové kluby Evropy.

Pro nejnovější dění ze světa bonusů a akcí sázkových kanceláří sleduj dál náš web. Žádná kořist ze sázkovky už ti neuteče!

Sázkovka Betano nabízí svým hráčům bonus s prémiovou odměnou. Nejen že tě čeká sázka zdarma, ale zapojíš se i do losování o vstupenky na EURO 2024! Jak začít lovit?

Sázka zdarma Betano

Chceš mezi své trofeje zařadit i lístky na prestižní mistrovství Evropy ve fotbale? V tom případě sleduj stopy. Jako první musíš mít plně dokončený herní účet sázkovky Betano. Poté si aktivuj příslušnou misi tlačítkem „Zúčastnit se” a hon může začít!

Pro lov musíš vždy vybírat fotbalová utkání z daného týdne a misi splnit do nedělního večera. Naposledy se můžeš připojit do neděle 5.5. 23:00. Vsadit si musíš AKO tikety za minimálně 750 Kč s kurzem alespoň 4 a sázkou 100 Kč na každém tiketu. Ať už tvé tipy na sázení dopadnou jakkoli, čeká tě odměna v podobě sázky 100 Kč zdarma.

Jak vyhrát vstupenky na EURO?

Se splněním uvedené mise se kromě o sázku zdarma přihlásíš i o slosování o vstupenky na fotbalové utkání. Tento týden se soutěží o atraktivní zápas Česko-Portugalsko konající se 18. června v německém Lipsku. Ulovíš své místečko na tribuně právě ty? Ve hře jsou dvě vstupenky, a tak můžeš v případě vítězství pozvat kohokoli s sebou.

Lov na bonusy u nás nikdy nekončí. Sleduj nás dál, a my ti budeme i nadále připravovat to nejnovější a nejzajímavější dění ze světa sázení a online hraní. Lovu zdar!

Chceš ukořistit nějaké benefit body do online sázkovky SynotTip? V tom případě máš skvělou příležitost! Právě dnes startuje level-up maraton, který ti je nabídne, pokud splníš správné podmínky.

Stovky benefit bodů na mušce

K tomu, abys ulovil BB SynotTip, musíš mít jako první plnou loveckou výbavu. To znamená zcela dokončenou registraci v sázkovce. Pro plnění úkolu ti postačí stejný učet jako pro hrací automaty v online casinu SynotTip.

Maraton trvá od dnešního dne až do 21. dubna a pokud si vsadíš tiket alespoň tři dny po sobě, část kořisti bude tvoje. Každá tvá sázka musí splnit přesné podmínky. Kurz alespoň 5 a hodnota minimálně 200 Kč. Když splníš všech 13 dnů, připíšeš si dokonce 800 BB!

Jaké stopy musíš sledovat?

První odměnu v podobě 25 BB získáš za tři po sobě jdoucí dny s tiketem. Za každý další den ti pak na účtu přistanou desítky benefit bodů. Čtvrtý den tak ulovíš 50 BB, pátý 100 BB a šestý 150 BB. Dále už se odměna posouvá rovnou po stovkách až k maximálnímu zisku 800 benefit bodů.

Pro splnění maratonu nemusíš být při sázení úspěšný. Ať už bude tiket výherní, anebo ne, s benefit body SynotTip můžeš počítat. Sleduj nás dál a pokračuj v lovu na skvělé odměny. Hodně štěstí!