Dnešní den se nese ve znamení posledních soubojů základních skupin mistrovství světa v ledním hokeji. Utkání čeká i kmen českých lovců posílených o další hráče z NHL. Ty máš dnes skvělou příležitost si na tento dechberoucí závěr první části MS vsadit zdarma v MerkurXtip.

Jak získat sázku zdarma?

Další zápas českého týmu přináší do sázkovky MerkurXtip takzvanou „No Risk Bet” neboli sázku bez rizika. Pro připsání odměny musíš vsadit alespoň 50 Kč na přesný výsledek zápasu Kanada-Česko. Tvůj tip tedy musí obsahovat přesný počet gólů z obou stran po šedesáti minutách hry.

Odměna na tebe bude čekat pouze v případě, že tvůj tip nevyjde. Buď tedy ukořistíš výhru, anebo alespoň cenu útěchy v podobě 50 Kč zpět. Akce se vztahuje pouze na jeden tiket na jednoho hráče!

Hokejová cesta za výhrou

Kromě dnešní no risk sázky také běží další etapa „Journey MS hokej”. Tato akce ti nabídne na svém konci bonus 200 Kč. Každý den přitom za splnění podmínek získáváš free spiny do ledové hry Blazing Ice.  Už dnes si totiž můžeš připsat 20 volných otoček do online casina MerkurXtip. Stačí si vsadit za minimálně 50 Kč s kurzem 1.95 na dvě různá utkání, kdy jedno musí být z MS v hokeji.

Přidej se do našeho kmene lovců a už nezmeškáš žádné zajímavé sázkové bonusy. Lovu zdar!