Betano logo
Betano
9.5/10
Doporučené
Oblíbené u sázkařů
Nízký minimální vklad
Registrační bonus / No deposit bonus
Rychlé výplaty
Live streamy
Mobilní aplikace
Věrnostní program
S casinem
S loterií
TOP vkladový bonus
100% bonus na 1. vklad peněz až 3.000,- Kč
Platební metody
MastercardNetellerPaySafeCardSkrillVISABankovní převod
Jazyky
Čeština
Dostupné sporty
populární sporty
letní sporty
zimní sporty
americké sporty
e-sporty
dostihy
speciální sázky
bojové sporty
motosporty

Recenze
Betano

Betano logo

Sázková kancelář Betano byla založena v roce 2012. Od samotného začátku za ní stojí společnost Kaizen Gaming. V současnosti působí hned v několika zemích, jako je Řecko, Bulharsko, Rumunsko, Německo, Portugalsko, Brazílie nebo Chile. I když se jedná o poměrně mladou sázkovku na trhu, rychle se jí podařilo získat si přízeň tisíců nadšených sázkařů. Jak Betano cz funguje a co ti dokáže nabídnout? Přečti si naši recenzi a vše se dozvíš.

Základní informace o Betano
Datum založení 2022
Registrační bonus Ne, pouze za vklad
Podporované platební metody rychlý bankovní převod, platební karta, Skrill, Neteller, Paysafecard
Formáty kurzů Desetinné kurzy
Podpora BetBuilderu Ano
Podpora live sázení Ano
Podpora živých streamů Ano
Mobilní aplikace Ano
Webové stránky https://www.betano.cz/

Bonus za registraci Betano

Sázková kancelář Betano v současnosti neposkytuje bonus za registraci. K dispozici je pouze bonus za vklad, o němž si můžeš přečíst více níže.

Vkladový bonus Betano

Pokud se u Betano cz zaregistruješ a provedeš svůj první vklad v minimální výši 100 Kč, získáš bonus ve výši 100 % vkladu, a to až ve výši 3 000 Kč. Když tedy vložíš například 1 500 Kč, Betano ti připíše dalších 1 500 Kč zdarma. Aby ti byl uznán nárok na bonus, musíš si ho v okamžiku vkladu aktivovat. Jakmile to uděláš, začne běžet limit pro splnění podmínek – bez něj nemůžeš bonus za registraci získat.

V první řadě musíš celkovou bonusovou částku desetkrát prosázet na kurzových sázkách s kurzem 1,8 a vyšším. Pokud využiješ celý dostupný bonus ve výši 3 000 Kč, budeš muset vsadit minimálně 30 000 Kč. Zároveň mysli na to, že protočení se počítá až po vyhodnocení sázek a ne při jejich podání.

Bohužel některé speciální druhy sázek se nezapočítávají – patří sem hlavně sázky proti sobě, s maximálním kurzem a asijské handicapy. Jestli podmínky do 90 dnů od aktivace bonusu nesplníš, přijdeš o něj. Pokud se chceš o bonusech dočíst více, projdi si tento článek.

Bonus za první vklad na hry Vegas

Jestli se rozhodneš využít nejen sázkovou kancelář Betano, ale i její online casino, můžeš získat další bonus za vklad. Stačí, když provedeš první vklad v minimální výši 100 korun, a získáš bonus ve výši 100 % z vložené částky – maximální výše bonusu činí 600 Kč. Když vsadíš rovných 600 Kč, připíše se ti na účet 1 200 Kč.

Pro získání bonusu musíš při prvním vkladu zvolit možnost „BONUS ZA PRVNÍ VKLAD NA HRY VEGAS“. Poté ti už zbývá jenom splnit podmínky pro získání bonusu. Jednou z nich je vsazení celého prvního vkladu, ale naštěstí pouze jednou. I zde platí, že ne všechny Vegas hry přispívají k plnění podmínek rovným dílem.

Zatímco u herních automatů se počítá každá vsazená koruna, u her jako blackjack nebo ruleta se započítává jen 10 % ze vsazené částky. Jakmile bonus za první vklad na Vegas hry aktivuješ, budeš mít na splnění podmínek pouze 14 dní. Pokud se ti do té doby nepodaří podmínky splnit, bonus propadne.

Uvítací bonus Betano

Kombo bonus za první vklad

Pokud nechceš vybírat mezi dvěma bonusy, nabízí sázková kancelář Betano i kombo bonus. Ten využiješ jak u sázkové kanceláře, tak i u Vegas her. Jakmile provedeš první vklad minimálně ve výši 100 Kč, získáš 100% bonus až do výše 3 000 Kč.

Pokud vložíš třeba 3 000 Kč, dostaneš navíc dalších 3 000 Kč. Má to ale háček, při prvním vkladu musíš zvolit, že chceš bonus využít na kurzové sázky a hry Vegas. Aby se ti bonus přičetl na účet, musíš opět splnit pár podmínek.

Konkrétně je nutné celou částku prvního vkladu včetně bonusu 25× prosázet v kurzovém sázení nebo Vegas hrách. Když vložíš 100 Kč a získáš 100 Kč bonus, budeš muset vsadit celkem 2 500 Kč. Tvůj postup při plnění podmínek můžeš kontrolovat ve svém uživatelském účtu v sekci „AKTIVNÍ KAMPANĚ“.

Započítávají se jenom sázky s kurzem nad 1,8 nebo sázky na technické hry. Sázky, u nichž využiješ Cash Out, se nepočítají. Také se nepočítají sázky na stolní hry jako blackjack, ruleta a podobně. Zároveň mysli na to, že výpočet probíhá až při vypořádání sázek, ne při jejich podání. Na splnění bonusových podmínek máš 90 dnů od aktivace bonusu.

Další bonusy u Betano

Zatočení zdarma

Pro hraní v online casinu se ti budou hodit zatočení zdarma, která jsou však platná jen po omezenou dobu, a to většinou 7 dní od aktivace. Kromě toho se vztahují jen na určité hry, třeba Starburst nebo Wild Wild West. Pokud nechceš zatočení zdarma využít rovnou, stačí, když je neaktivuješ, a můžeš si je ponechat až na čas, kdy se ti budou hodit do tvé strategie.

Sázka zdarma

Kromě bonusů za vklad nabízí sázková kancelář Betano i další bonusy, včetně sázky zdarma – více se o ní můžeš dočíst zde . Stačí, když splníš jednoduché podmínky akční nabídky, a můžeš se pustit do hraní.

K aktivaci bonusu je třeba využít tiket s kurzem 1,50 a vyšším. Pod tlačítkem „VSADIT“ se ti následně zobrazí speciální tlačítko „KÓD SÁZKY ZDARMA“. Klikni na něj a až poté klikni na „VSADIT“ a máš hotovo. Na využití bonusu máš celkem 30 dnů. Ale pozor, kód na sázku zdarma od Betano můžeš použít jen na SOLO nebo AKO sázku.

AKO bonus

S AKO bonusem můžeš u sázek na fotbal, basketbal a tenis získat až 70% navýšení výhry. Stačí vsadit na tiket s více zápasy a v případě výhry ti Betano cz přidá procentuální bonusové navýšení. Platí, že čím více zápasů máš na tiketu, tím vyšší bude tvůj bonus.

Bonus se vztahuje na řadu předních soutěží, jako je Mistrovství světa ve fotbale, NBA, tenisové Grand Slamy a další. Využít ho můžeš na všechny hlavní typy sázek, včetně výsledku zápasu, handicapy nebo počet branek/bodů. Minimální kurz na jeden tip musí být 1,50.

Výše bonusového navýšení se pohybuje od 3 % u 2 zápasů na tiketu až po 70 % u 14 a více zápasů. Například při 5 fotbalových zápasech na tiketu získáš 15% navýšení výhry. Maximální možné navýšení je omezeno na 500 000 Kč. Bonus se zároveň nevztahuje na živé sázení, maximální kurzy, sázky zdarma, BetBuildery a kombinace fotbalových a jiných sportů na jednom tiketu.

AKO bonus Betano

Věrnostní program Betano

Betano nabízí vlastní věrnostní program s názvem „Přiveď kamaráda“, se kterým si můžeš příjemně přivydělat. Pokud doporučíš Betano svému kamarádovi, můžete oba získat hodnotné odměny. Jakmile tvůj kamarád dokončí registraci pomocí odkazu a provede do 7 dnů první vklad v minimální výši 150 Kč, oba obdržíte sázku zdarma v hodnotě 150 Kč.

Celkem můžeš doporučit až 10 kamarádů a získat až 1 500 Kč na sázkách zdarma. Sázky zdarma jsou platné 30 dní a veškeré výhry z nich jsou nepodmíněné. Abyste oba odměnu získali, nesmí tvůj kamarád ke vkladu použít Skrill ani Paysafecard.

Kurzová nabídka Betano

Betano je moderní online sázková kancelář, která nabízí širokou škálu různých typů sázek. Ať už preferuješ jednoduché tipy nebo složitější kombinace, určitě si tu přijdeš na své. Pro lepší přehled si některé z dostupných sázek projdeme podrobněji níže.

SOLO sázky

Jedná se o základní sázku, kdy tipuješ výsledek jediné sázkové příležitosti. Sázet můžeš třeba na to, kdo vyhraje konkrétní fotbalové utkání nebo jestli padne v tenisovém zápase více než 22,5 gemů. Kurzy na SOLO sázky  bývají obvykle jedny z nejnižších, na druhou stranu ale nehrozí riziko přeplnění tiketu špatnými tipy, které celou sázku stornují.

AKO sázky

AKO sázka  je oblíbený druh sázky, kdy na jeden tiket můžeš najednou nakombinovat větší počet sázkových příležitostí. Může se například jednat o pět fotbalových zápasů, u kterých budeš tipovat vítěze. Kurz se vypočítá jako součin kurzů jednotlivých tipů. Čím více jich správně uhodneš, tím větší výhru si můžeš odnést. Pokud ale zakřížkuješ jedinou příležitost, která bude nevýherní, celý tiket propadá.

MatchCombo sázky

Jedná se o speciální druh sportovní sázky, kdy kombinuješ 2 až 7 sázkových příležitostí ze stejné události, jako je například zápas nebo předávání cen. Jejich kurzy se určují podle speciálního algoritmu s přihlédnutím ke vztahům mezi jednotlivými tipy. MatchCombo lze sázet jak před zápasem, tak i LIVE v jeho průběhu. I v tomto případě platí, že jediná nevýherní příležitost zruší celý tiket.

SuperKombi sázky

SuperKombi je speciální typ sázky, který funguje na podobném principu jako klasické kombíky – více se o nich dočteš zde . Rozdíl je v tom, že u SuperKombi můžeš shrnout některé sázkové příležitosti do skupin označených písmeny A, B, C atd.

Každá skupina se pak chová jako jedna příležitost se společným kurzem. Limity na výhry se počítají z celkového počtu všech příležitostí včetně těch ve skupinách. Tiket propadne, pokud bude jedna ze skupin nevýherní.

Tutovka

Tutovka je speciální funkce, která je dostupná u sázky SuperKombi. U jednotlivých skupin můžeš zvolit možnost „T“ neboli Tutovka. Dáš tím sázkové kanceláři najevo, že máš 100% jistotu, že daná skupina dopadne přesně podle tvého tipu. Když se trefíš, kurz celého tiketu se zvýší. Když se spleteš, propadne celý tiket.

Handicapové sázky

Handicapy jsou sportovní sázky, kde se jednomu týmu nebo hráči přiděluje výhoda nebo naopak handicap. Aby byl tvůj tip vítězný, musí výsledek po odečtení či přičtení handicapu odpovídat tvé sázce. U Betano máš k dispozici dva hlavní typy, a to evropský a asijský handicap. Pokud se chceš o handicapech dočíst více, pročti si tento článek z naší Akademie.

Bet Mentor

U Betano už nemusíš ztrácet čas složitým skládáním tiketů. Nově stačí jen zadat dvě čísla:

 • kolik chceš vsadit,
 • kolik chceš vyhrát.

Poté už se o všechno za tebe postará nástroj Bet Mentor. Ve své podstatě se jedná o umělou inteligenci, která za tebe projde všechny dostupné fotbalové zápasy. Podívá se na statistiky, kurzy, pravděpodobnosti a všechno potřebné.

BetMentor Betano

Následně ti navrhne ten nejlepší tiket, který by měl naplnit tvé požadavky na vklad a výhru. Jednoduše se vyhneš zdlouhavému hledání a počítání, jelikož Bet Mentor zařídí vše za tebe. Jeho použití je přitom velmi jednoduché a zvládneš ho, i když nemáš se sázením dostatek zkušeností. Celý proces probíhá takto:

 1. Přihlas se do svého účtu na Betano cz a v nabídce vpravo najdi Bet Mentora.
 2. Zadej požadované částky a počkej.
 3. Bet Mentor ti navrhne tvůj tiket na míru.
 4. Pokud se ti některý z tipů nelíbí, můžeš vybrané zápasy jednoduše odstranit a Bet Mentor přijde s novými tipy.
 5. Jakmile ti budou navolené tipy vyhovovat, jediným kliknutím vše přesuň na jediný tiket a máš hotovo.

Podporované sporty a události

Sázková kancelář Betano nabízí opravdu bohatou nabídku sportů a příležitostí. V předzápasové sekci najdeš přes 30 sportovních odvětví a více než 100 000 zápasů. Betano je jedničkou především ve fotbale, ale najdeš tu i další oblíbené sporty. Některé z nich si probereme podrobněji níže, uděláš si tak lepší představu o tom, na co tu můžeš sázet.

Hokej

Baví tě sázení na hokej? Pak je pro tebe Betano tou správnou volbou. Jestli se rozhodneš vsadit na konkrétní zápas, mysli na to, že ne každá sázka je platná pro případ prodloužení či u nájezdů. Pozor si dej i na přerušené zápasy, u kterých jsou sázky automaticky neplatné.

Sázet tu můžeš na třetiny i na hráče či celé týmy – u nich se započítává i prodloužení. Jednou z oblíbených variant je sázka na celé kolo zápasů nebo konečného vítěze. Možností je opravdu mnoho, a pokud v tom už umíš trochu chodit, rychle se na platformě ve všem zorientuješ. Naopak nováčci si mohou projít naši sekci Akademie, kde se dozví, jak sázet na hokej .

Fotbal

Úplným základem jsou fotbalové sportovní sázky na výsledek za plnou hrací dobu. Všechny příležitosti v tomto typu sázek se vztahují na výsledek po uplynutí standardních 90 minut hry – ty samozřejmě zahrnují i nastavený čas kvůli zraněním či přerušením. Nezapočítává se ale prodloužení ani penalty.

V případě, že se zápas nedohraje a bude odložen na jiný termín než den původního začátku, budou všechny podané sázky na takový zápas prohlášeny za neplatné. Sázet tu můžeš prakticky na cokoliv, a to nejen na celé zápasy, ale i hráče či více zápasů najednou. Je jenom na tobě, jak moc si věříš a jaké typy sázek zvolíš. Vybírat tu přitom můžeš ze široké škály zápasů, jako je:

 • česká liga,
 • Pohár FACR,
 • Krajský přebor,
 • Liga mistrů,
 • Evropská liga,
 • Evropská konferenční liga,
 • Fotbalové ligy ze Severní a Jižní Ameriky a další.

Basketbal

Basket je pro mnohé sázkaře opravdovou vášní. Na Betanu najdeš pestrou nabídku sázkových příležitostí pro všechny basketbalové soutěže od domácí ligy přes Euroligu až po NBA. Stejně rozmanitá je nabídka sportovních sázek, které tu můžeš uzavřít.

Samozřejmostí je klasická sportovní sázka na výsledek zápasu. Kromě toho můžeš vsadit také na přesné skóre nebo na to, kdo vyhraje první, nebo druhou čtvrtinu, či poločas. K dispozici jsou i handicapové sázky, které už jsou ale tak trochu vyšší dívčí.

Pokud víš, jak to v basketbalu chodí, určitě tě nadchnou speciální sázky na individuální výkony jednotlivých hráčů. Tipuj například, kdo nasbírá nejvíce bodů, doskoků, asistencí nebo získá nejvíce faulů.

Basketball Betano

Bojová umění

Bojová umění se v sázkařské komunitě těší čím dál tím větší oblibě, což zaregistrovalo i Betano. Právě proto tu můžeš sázet na širokou škálu zápasů v Oktagonu, UFC a dalších ligách. Přímo můžeš vsadit na vítěze zápasu, na konečný výsledek nebo na počet kol. Před sázením se ale podrobně seznam s veškerými pravidly, například mezi boxem a MMA je velký rozdíl.

V boxu můžeš tipovat, jestli zápas skončí KO, nebo na body. Jestli padne remíza, tak se sázka ruší a vrací se vklad. Zajímavá je také sázka na celkový počet kol, kdy se v půlce kola (1:30 min) rozhodneš, zda se odehraje další kolo, nebo ne.

U MMA můžeš vsadit, kdo vyhraje konkrétní kolo podle bodových karet rozhodčích. Je tu i spousta specifických sázek, jako jestli si bojovníci před zápasem MMA plesknou rukavicemi nebo zda vítěz vyskočí na okraj oktagonu. Pokud si v bojových sportech moc nevěříš, projdi si naši sázkařskou Akademii a zjisti jak sázet na MMA .

E-sporty

Betano nabízí sportovní sázky na nejpopulárnější e-sportovní tituly jako Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends nebo Dota 2. Řadí se tak mezi další sázkovky, jako Tipsport  nebo Chance , které se snaží naskočit na vlnu rostoucí popularity gamingu. U všech her se vyhodnocení řídí oficiálními výsledky z příslušných organizací a herních API.
V CS:GO proti sobě stojí dva týmy po 5 hráčích.

Každý tým plní rozdílné cíle a vítězí ten, který vyhraje 16 kol na mapě. Můžeš tipovat vítěze zápasu, vítěze map nebo výsledky menších her. Naopak u League of Legends hraje rovnou 10 hráčů rozdělených do dvou týmů. Jejich úkolem je zničit základnu soupeře. Sázet můžeš na vítěze celé série, jednotlivých map nebo vedlejší questy.

Dalším oblíbeným e-sportovním titulem je Dota 2, kde dva pětičlenné týmy chtějí zničit hlavní budovu nepřítele. I zde máš příležitost vsadit na klasické výsledky map a zápasů. U všech e-sportovních titulů najdeš na Betano bohatou nabídku sázek. Sportovní sázení je přitom uzpůsobeno na míru danému titulu, u každého se tak můžeš setkat s různými variantami sázek, a to i těmi, které by tě na první dobrou nenapadly.

Tenis

Betano myslí i na tenis. Dokáže ti nabídnout sázky na celou řadu předních zápasů, ale i menších soutěží, u kterých narazíš na zajímavější kurzové nabídky. K dispozici máš:

 • ATP,
 • WTA,
 • Challenger,
 • ITF,
 • Wimbledon,
 • US Open a další.

Pokud se rozhodneš vsadit na konkrétního hráče, musí odehrát alespoň jeden bod, jinak je sázka neplatná. Sportovní sázky se vztahují také na speciální příležitosti, jako je vítěz aktuálního setu, zisk tří gamů nebo přesný výsledek daného setu.

Tenis Betano

Volejbal

Volejbal je rychlý, akční a hlavně neskutečně zábavný sport, na který se skvěle sází. Jestli jsi jeho fanouškem, na Betanu si rozhodně přijdeš na své. Bez ohledu na to, zda tě baví mužské, ženské nebo smíšené volejbalové bitvy, nabídka dostupných příležitostí tě nadchne. V první řadě můžeš sázet základní tipy jako vítěze zápasu nebo přesný výsledek.

Zkusit můžeš třeba sportovní sázky na výsledek setů nebo na to, kdo vyhraje první či druhý set. Počítat tu můžeš i s handicapy. Pokud volejbalu opravdu rozumíš, můžeš se pustit do sázek s podrobnými statistikami. V nabídce Betana jsou dostupné i long-term volejbalové sázky jako na vítěze celé soutěže, postupující týmy do play-off nebo na ocenění pro nejlepší hráče a hráčky.

Zábava

Jestli tě nebaví pouze sportovní sázení, můžeš se pustit i do jiných vod, a to konkrétně do světa zábavy. Můžeš tipovat výsledky různých televizních pořadů, patří sem například Survivor, X-Factor nebo MasterChef.

Oblíbené jsou sázky na předávání cen, jako jsou Oscaři, Grammy a tak podobně. Zvláštní kategorií je pak každoroční Eurovision Song Contest. Na ten Betano každoročně připravuje celou řadu sázkařských příležitostí. Můžeš sázet na celkového vítěze, ale i na umístění zúčastněných zemí v soutěži.

Betano Mise

Speciální kategorií jsou takzvané Betano Mise. Jedná se o speciální nabídky pro kurzové sázení, kde plníš určité úkoly a za jejich splnění získáš odměnu. Zúčastnit se jich můžeš jak na PC, tak v mobilní aplikaci. Každá mise má svoje konkrétní podmínky, se kterými je dobré se předem seznámit.

Obvykle jde o uzavření několika sázek určitého typu či dosažení nějakého kurzu. Přijmout misi můžeš jednoduše v příslušné sekci. Poté už jen sázíš podle zadání a systém ti ukazuje tvůj postup. Jakmile všechny kroky splníš, Betano ti přizná uvedenou odměnu. Ta může mít podobu kreditů, ale i tiketů určených pro vstup do dalších soutěží.

Jak tomu ale bývá, ani zde nemůžeš čekat, že by bylo vše jednoduché. Ukončení jakékoliv sázky související s Misí ji automaticky ruší. To samé platí pro nesplnění podmínek sportovní sázky zadané přes free bet nebo zrušení vybrané události.

MAX Kurz

Sázková kancelář Betano se snaží odlišit od konkurence, a proto má ve své nabídce širokou nabídku speciálních funkcí. Mezi ně patří i Max Kurz, se kterým můžeš sázet u vybraných zápasů bez provize pro Betano. Pokud se chceš dozvědět více o tom, jak provize u sázkovek fungují, mrkni sem .

Díky tomu jsou kurzy na konečný výsledek vyšší než za normálních okolností. Kurz však platí jen do začátku utkání, takže musíš vsadit včas. MAX Kurz můžeš využít u fotbalu, basketu, házené, tenisu a volejbalu. Dostupnost Max Kurzu u zápasu poznáš podle toho, že bude označen symbolem MK v červeném kruhu.

Live sázky u Betano

Jestli patříš mezi fanoušky, kteří milují akci a adrenalin ze sázení, tak si na Betano cz rozhodně přijdeš na své. Sázkovka ti nabídne možnost LIVE sázení na celou řadu sportovních událostí, které v danou chvíli probíhají. LIVE sázky najdeš v horní liště webu i mobilní aplikaci Betano, kde uvidíš přehled aktuálně aktivních událostí s nabídkou dostupných kurzů.

Když si u vybrané LIVE akce rozklikneš její detailní nabídku, čeká na tebe pestrá paleta možností. Můžeš využít třeba LIVE sázení na průběžný stav, střelce příštího gólu nebo další statistiky, jako jsou rohy či karty. U většiny zápasů ti Betano zpřístupní i živý přenos – k jeho spuštění potřebuješ mít minimálně 5 Kč na účtu a jednu vyhodnocenou sázku za posledních 24 hodin.

Pokud zrovna živý přenos z nějakého důvodu nefunguje nebo není k dispozici, nemusíš zoufat. Sázková kancelář Betano nabízí vedle přímých přenosů také matchtracker, který tě v reálném čase informuje o všech důležitých momentech ze hřiště – po celou dobu tak budeš v obraze.

U LIVE sázení můžeš kombinovat klasické sázky s živým sázením, využívat různé typy LIVE handicapů nebo se pustit do BetBuilderu. Sázet tu přitom můžeš nejen na populární sporty, ale třeba i basketbal, ragby, e-sporty či házenou – možností tu je opravdu hodně.

Live sázky Betano

ChatBox

I když sázkovka nenabízí vlastní fórum, máš tu k dispozici funkci s názvem ChatBox. Ta posune tvůj zážitek z živého sázení na úplně novou úroveň. Díky ChatBoxu můžeš během vybraných zápasů chatovat s ostatními členy Betano komunity. Můžete se sebou sdílet nápady na zajímavé sportovní sázky a společně prožívat vzrušení z přímých přenosů.

Jeho použití je navíc jednoduché a rychle se v něm zorientuješ. Stačí, když na webu nebo v aplikaci najdeš stránku se zápasem, kde chceš chatovat, klikneš na ikonku ChatBoxu, odsouhlasíš podmínky použití a můžeš začít. Funkce live chatu je dostupná pouze pro ověřené a registrované uživatele. Pro každý vysílaný zápas vzniká zvláštní chatovací místnost, kam mají přístup všichni přihlášení zájemci.

Neexistují tu žádné soukromé kanály, chat je tedy sdílený se všemi, takže mysli na to, co píšeš. Zároveň tu není žádný moderátor, ale očekává se od tebe, že se tu budeš chovat slušně. V opačném případě tě může Betano cz z chatu vyloučit a zamezit ti přístup.

xGoals

Za zmínku stojí také nová statistika xGoals. S ní lze mnohem přesněji odhadnout očekávaný počet gólů v probíhajícím fotbalovém zápase. Sázková kancelář Betano vyhodnocuje aktuální data obou týmů, a podle kvality vytvořených šancí odhaduje, kolik gólů může zhruba padnout.

Reálný výsledek se může lišit, ale xGoals ti dá dobrý přehled o tom, jak si který tým vede v zakončení. Statistika je dostupná u vybraných živých fotbalových přenosů. Stačí vybrat zápas a přejít do statistik, kde najdeš vše potřebné.

Betano Watch Party

Pokud si nechceš nechat sportovní sázení jenom pro sebe, určitě si Betano Watch Party zamiluješ. Ve zkratce se jedná o jedinečný způsob, jak si vychutnat sledování sportovních přenosů společně s přáteli. Watch Party je dostupná pro všechny zákazníky Betana, a to přímo v aplikaci.

Jednoduše můžete společně sledovat živé streamy z Betano TV u celé řady sportů. Jediné, co musíš udělat, je se přihlásit, vybrat zápas s ikonou Watch Party, kliknout na „VYTVOŘIT NOVOU“ a pozvat kamarády. Vše je zcela zdarma a bez poplatků.

Betano Watch Party

Streamy v Betano

Sázková kancelář Betano po vzoru konkurence provozuje vlastní Betano TV, kde můžeš sledovat živé streamy. Jako první můžeš využít možnost „SLEDUJ A SÁZEJ“. Díky ní už nemusíš opouštět okno se živým přenosem zápasu, když budeš chtít vsadit.

Stačí kliknout na tlačítko vpravo, a vysune se ti nabídka populárních sázkových příležitostí pro právě probíhající zápas. Už tě nečeká žádné přepínání mezi okny, zadáš vklad přímo v přehrávači a můžeš dál nerušeně sledovat tvůj oblíbený tým či hráče. Betano vychytávku zpřístupnilo pro většinu fotbalových, basketbalových a tenisových přenosů.

U fotbalových přenosů můžeš vyzkoušet funkci Replays. S ní už nikdy nepromeškáš klíčový moment, jako je gól nebo penalta. Na pár kliků se přesuneš do časové smyčky, kde si podrobně prohlédneš, jak daný zákrok proběhl. Pro sledování zdarma musíš mít na svém hráčském účtu minimálně 5 Kč a provést alespoň jednu vyhodnocenou sázku za 24 hodin.

Registrace do Betano

Registrace u Betano je snadná a zvládneš ji během chvilky. Stačí na webu kliknout na tlačítko „REGISTROVAT“ a vyplnit pár základních údajů, včetně e-mailu a telefonu. Pozor na to, abys při registraci zadal správné informace, protože je budeš muset potvrdit kódem z e-mailu a SMS.

To samé platí i u tvých osobních údajích. Sázkové kanceláře jsou přísně regulované, takže musí znát tvé přesné jméno a další detaily. Jakmile potvrdíš svůj e-mail a mobilní číslo, je registrace hotová a systém tě automaticky přihlásí ke tvému účtu.

Na webu nebo v mobilu pak uvidíš přehled svého zůstatku a tlačítko pro první vklad. Pro získání plnohodnotného hráčského účtu však musíš split další kroky, které si podrobně probereme níže.

Ověření identity

Od 1. ledna 2024 vešla v platnost novela zákona o hazardních hrách, která s sebou nese pár změn. Jednou z nich je podmínka, že už si u Betano nemůžeš založit jen dočasný herní účet. Pokud chceš využívat služby sázkové kanceláře, musíš účet během registrace kompletně ověřit.

Ověření identity probíhá pouze prostřednictvím BankID, což ti umožní svoji totožnost ověřit skrze internetové bankovnictví. BankID je dostupné u většiny českých bank. Prozatím ji nabízí:

 • Air Bank,
 • Česká spořitelna,
 • ČSOB,
 • Komerční banka,
 • MONETA Money Bank,
 • Raiffeisenbank,
 • Banka Creditas,
 • Fio banka,
 • UniCredit Bank,

Pokud se rozhodneš ověřit svoji identitu, přejdi ve svém Betano účtu do sekce „PROFIL“. Klikni na možnost „PROCES OVĚŘENÍ“. Zde jednoduše vyber svou banku a postupuj podle pokynů v průvodci. Po přesměrování se už jen přihlásíš ke svému internetovému bankovnictví a máš hotovo.

Vložení platební metody

Jestli chceš mít účet na Betano cz plně aktivní, budeš muset ověřit svoji platební metodu a provést první vklad. Nemusíš se bát, že by první vklad zbytečně zatížil tvoji peněženku, jeho minimální výše totiž činí 10 Kč. Betano sice doporučuje vkládat vyšší částky, ale i s 10 Kč si v této situaci bohatě vystačíš.

Jakmile provedeš vklad, bude mít sázkovka jistotu, že opravdu sázíš za své vlastní finance. U některých bank můžeš dokonce platební metodu ověřit přímo přes Bank ID během procesu registrace, a tak si ušetřit trochu času. Každopádně jakmile bude účet s platební metodou ověřený, už ti bude chybět jenom jeden krok k úplnému dokončení registrace.

Betano platební metody

Nastavení herních limitů

Už při registraci si můžeš nastavit různá sebeomezující opatření. Jsou to například denní nebo měsíční limity na sázky, výše možné prohry, maximální doba přihlášení či dokonce dočasný zákaz vstupu na účet. Díky tomu si určíš hranice, kterých se budeš během hraní držet.

Nastavení limitů stanovuje i zákon, a proto jej sázková kancelář Betano vyžaduje pro plné zprovoznění hráčského účtu. Konkrétně budeš muset nastavit:

 • maximální výši sázek za 1 den,
 • maximální výši sázek za 1 kalendářní měsíc,
 • maximální výši čisté prohry za 1 den,
 • maximální výši čisté prohry za 1 kalendářní měsíc,
 • maximální počet přihlášení do účtu za 1 kalendářní měsíc,
 • maximální dobu denního přihlášení na účet do jeho automatického odhlášení,
 • maximální dobu, po kterou ti nebude umožněno zúčastnit se hazardních her po odhlášení z účtu.

Přihlášení do herního účtu Betano

Jestli už máš účet u Betano cz, stačí na webových stránkách kliknout nahoře vpravo na tlačítko „PŘIHLÁSIT SE“. Poté vyplníš své přihlašovací jméno nebo email a heslo a jsi tam. Žádné zbytečné zdržování, stačí pár kliků a můžeš začít sázet. Jestli účet ještě nemáš, není problém si ho rychle založit, a to třeba rovnou přes mobilní aplikaci.

Po nainstalování aplikace ji otevři, vyber „REGISTROVAT“ a vyplň všechny potřebné údaje, jako je jméno, email, heslo a taky případně promo kód pro získání bonusu. Nakonec už jen potvrď, že jsi starší 18 let a že souhlasíš s podmínkami. Pro kompletní zprovoznění účtu však budeš muset dokončit registraci podle postupu výše.

Podporované platební metody Betano

Platební karta (Visa/MasterCard)

Jednou z nejpohodlnějších cest, jak vložit peníze na Betano, je platební karta. Zadej číslo své platební karty Visa nebo Mastercard a máš hotovo. Vklady probíhají okamžitě, minimálně můžeš vložit 10 Kč, zatímco maximální výše vkladu činí 999 999 Kč. Navíc neplatíš žádné další poplatky, takže peníze dorazí na tvůj herní účet v plné výši.

Rychlý bankovní převod

Rychlý převod oceníš, pokud preferuješ bezpečné převody přímo z bankovního účtu. Betano podporuje převody od předních bank, jako je:

 • Česká spořitelna,
 • Komerční Banka,
 • ČSOB,
 • Unicredit Bank,
 • Fio Banka,
 • Raiffeisenbank,
 • mBank,
 • Moneta Bank.

Částka se na tvůj hráčský účet připíše zpravidla do hodiny, i když výjimečně to může trvat 2 až 3 dny. Minimální výše převodu je 10 Kč a maximální výše opět činí 999 999 Kč.

Paysafecard

Paysafecard je oblíbená zejména mezi sázkaři, kteří nechtějí, aby jejich banka věděla, kam posílají své peníze. Jednoduše koupíš kartu na některém z prodejních míst a její 16místný kód zadáš během vkladu. Převod proběhne okamžitě, přičemž minimální částka je stanovena na 200 Kč a maximální na 100 000 Kč. U převodu počítej také s poplatkem ve výši 5 % z vložené částky.

Skrill

Další z platebních metod, kterou Betano akceptuje, je oblíbená internetová peněženka Skrill. Vklady i výběry probíhají bleskově, minimální vklad je 200 Kč a maximální 100 000 Kč. Navíc za použití Skrillu neplatíš žádné poplatky. K dispozici je funkce Skrill 1-Tap, pokud si ověříš tuto platební metodu, můžeš poté provádět vklady nebo výběry na jedno kliknutí.

Jak vložit peníze na herní účet u Betano

Postup pro samotný vklad je velmi jednoduchý. Stačí si v sekci „MŮJ ÚČET“ nebo přímo u vybrané hry zvolit možnost „VKLAD“. Pak už jen vyber vhodnou platební metodu, zadej částku, kterou chceš vložit, a odsouhlas platbu. Všechny platební metody, které Betano akceptuje, jsou rychlé a bezpečné. Pro vklad můžeš zvolit:

 • rychlý bankovní převod,
 • platební kartu,
 • Paysafecard,
 • Skrill,
 • Neteller.

Při vkládání peněz na hráčský účet si dávej pozor na to, aby všechny údaje byly správné a finance opravdu pocházely z tvého běžného účtu. Betano musí z bezpečnostních důvodů odmítnout jakékoliv vklady pochybného původu. Pokud se ti nedaří vklad provést, je možné, že je chyba i na tvojí straně a Betano nebylo schopné ověřit, že daná částka opravdu pochází od tebe.

Jak vybrat peníze z Betano

U Betano cz si můžeš vybrat jakoukoliv částku až do výše svého zůstatku na účtu. Stačí jen podat žádost o výběr přes webové stránky Betano. Stejně jako u vkladu máš i zde na výběr z různých platebních metod, mezi které patří:

 • rychlý bankovní převod,
 • platební karta,
 • Paysafecard,
 • Skrill,
 • Apple Pay.

Výběr má však jeden háček, a to podmínku provedení výběru stejnou platební metodou, kterou byl proveden vklad. Pokud vkládáš prostředky skrze platební kartu, můžeš provést výběr pouze na účet, ke kterému daná platební karta patří.

Betano si taky může kdykoliv vyžádat ověření tvé identity. Obvykle bude požadovat kopii použité platební karty s částečně zakrytými údaji. Dělá to nejen pro sebe, ale hlavně pro tebe, aby se z tvého účtu někdo nepokusil vybrat prostředky bez tvého vědomí. Jestli potřebné dokumenty nepošleš v řádném termínu, může ti Betano zrušit nevyřízené výběry nebo ti dočasně zmrazit účet.

Zajímavosti v Betano

BetBuilder

Pokud tě nebaví vybírat pouze příležitosti od sázkové kanceláře, můžeš využít BetBuilder. S jeho pomocí si sestavíš sázku na míru přesně podle svých představ. Nejprve si vyber fotbalový zápas, u kterého chceš BetBuilder využít. Pak už stačí kliknout na možnost BetBuilder a začít kombinovat různé sázkové příležitosti z daného utkání. Na jeden tiket můžeš zařadit 2 až 7 tipů.

Volit můžeš například vítěze zápasu, střelce branky, počet rohů a další eventy, které se ti zalíbí. Jejich kurzy se vynásobí a vznikne jedna vysoká sportovní sázka. Svépomocí si tak navolíš kurzy, které ti budou vyhovovat. Na druhou stranu ale existuje řada omezení, které mohou tiket zneplatnit. Před použitím BetBuilderu si tedy pečlivě pročti veškerá pravidla – více se o něm dočteš zde .

BetBuilder Betano

Cash Out

Betano cz nabízí také funkci Cash Out. S ní můžeš v průběhu sportovní sázky minimalizovat možnou ztrátu tím, že si necháš vyplatit zbývající část vkladu. Proces je jednoduchý, u tvé sázky na fotbal, tenis, basket nebo jiný sport vidíš na tiketu, zda je u vybraných příležitostí dostupná možnost Cash Outu.

Pokud tomu tak je a vyhodnotíš, že je pro tebe daná příležitost nevýhodná nebo nebezpečná, stačí kliknout, a peníze máš zpátky na účtu. Řekněme, že máš uzavřenou sázku ve výši 100 korun na vítězství tvého oblíbeného týmu a zatím to vypadá dobře. Jenže soupeř začne dotahovat a je vysoká šance na remízu. Jestliže nechceš riskovat, můžeš požádat o Cash Out a vyhnout se ztrátě.

Jediná věc, na kterou si musíš dát pozor, je spojení dané sázky s nějakou probíhající misí. V případě, že i přesto zvolíš možnost Cash Outu, mise bude ihned ukončena a přijdeš o veškeré bonusy či odměny. Také mysli na to, že funkce není dostupná pro SOLO sázky.

Online casina a loterie u Betano

Kromě sázkové kanceláře nabízí Betano také online casino. Vychutnáš si tu vzrušení a napětí ze hraní v casinu, přičemž si tu můžeš zahrát tisíce casino her, včetně výherních automatů či blackjacku. Jakmile na webu Betano rozklikneš sekci Vegas hry, stránka tě přesměruje do webové platformy, kde můžeš ihned začít sázet.

Online casino funguje nepřetržitě 24/7. Bez ohledu na to, jestli dáš přednost osvědčeným klasikám jako Starburst či Gonzo’s Quest, nebo se radši pustíš do novinek, najdeš tu vše, co od kvalitního casina očekáváš. Stejně jako u sázkové kanceláře musíš nejprve dokončit registraci a až poté se můžeš pustit do hraní.

Grafické zpracování Betano

Sázková kancelář Betano rozhodně není žádná nudná a průměrná sázková kancelář. Už na první pohled tě zaujme její svěží a velmi osobitý grafický vzhled, který kombinuje výrazné barvy s tlumenými odstíny. Hlavní navigační menu má zářivou oranžovou barvu, kterou nemůžeš přehlédnout.

Právě tato barva se stala i hlavním prvkem loga sázkové kanceláře, díky čemuž ji na první pohled odlišíš od ostatních sázkovek na trhu. Počítat můžeš s maximální přehledností a rychlým načítáním platformy. Hravě se tu zorientuješ a hned pochopíš, jak u Betano sázet.

Vybrat si tu můžeš také jazykovou mutaci webu podle svých preferencí. Česká lokalizace je samozřejmě k dispozici, ale služby můžeš využívat i v angličtině, němčině a dalších světových jazycích. Pokud i přesto nebudeš něčemu rozumět, můžeš se jednoduše obrátit na podporu skrze live chat.

Mobilní aplikace Betano

Betano jde s dobou, a proto nabízí intuitivní mobilní aplikaci, se kterou můžeš mít své sportovní sázky pod kontrolou 24 hodin denně. Stáhnout si ji můžeš s iPhonem i Androidem. Pokud vlastníš telefon od značky Huawei, máš bohužel smůlu.

V aplikaci najdeš všechny sporty, které Betano normálně nabízí, a můžeš ti tu zahrát také casino hry online. Kromě toho budeš mít k dispozici řadu extra funkcí jako MyLIVE, rychlosázky, živé streamy, sdílení sázek mezi kamarády nebo mise, které jsou dostupné pouze pro uživatele mobilní aplikace.

Aplikace Betano

Podpora Betano

U sázkových kanceláří je kvalitní podpora nezbytná. Hraje se tu o peníze, takže není možné, aby s tebou sázkovka několik dní nekomunikovala. Nejrychlejší cestou je využít live chatu přímo na webu. Operátoři jsou k dispozici nonstop a poradí ti se vším potřebným – komunikace probíhá v českém jazyce.

Dalším dostupným komunikačním kanálem je e-mail na adrese podpora@betano.cz. I zde ti odpoví čeští zástupci a pomohou ti s tvým dotazem. Betano u nás prozatím nemá žádnou kamennou pobočku, budeš si tedy muset vystačit pouze s komunikací na dálku.

Závěrečné hodnocení Betano

Hned na úvod je třeba říct, že sázková kancelář Betano je i přes svou krátkou historii licencovaná a legitimní firma, která je regulována příslušnými orgány. Nemusíš se tedy bát, že by se jednalo o podvodnou platformu nebo něco podobného. Naopak se jí podařilo rychle vyšplhat mezi ostatní velikány na trhu.

Mezi největší klady Betana patří určitě široká nabídka sportů, živých přenosů a různých typů sázek. Pokud se řadíš mezi začátečníky, můžeš sázet klasické sportovní sázky na celou plejádu sportů. Naopak zkušenější a náročnější sázkaři se tu mohou pustit do složitých sázek na různé statistiky a netradiční příležitosti.

Plusem jsou i vychytávky jako Cash Out nebo BetBuilder, které ale nabízí i jiné sázkovky. Od nich se Betano odlišuje například možností sledovat stream s přáteli nebo Bet Mentorem, se kterým hravě složíš tiket, i když sázení zatím moc nerozumíš. Příjemným zpestřením je i mobilní aplikace, díky které můžeš mít všechno po ruce, kdykoliv si usmyslíš.

I přes drobné mouchy je náš konečný verdikt jasný – sázková kancelář Betano se řadí mezi jedny z nejlepších sázkovek na trhu. Oproti své konkurenci se navíc nebojí používat moderní technologie, díky čemuž můžeš počítat s pravidelným přísunem různých vychytávek, které ti zpříjemní nebo zpestří tvé sázení.

FAQ – nejčastější otázky a odpovědi

1️⃣Jaká je minimální sázka u Betano?

U Betano můžeš sázet už od 5 Kč.

2️⃣Jak mohu vložit peníze na Betano?

Betano nabízí hned několik platebních metod pro vklad na účet. Zvolit můžeš rychlý bankovní převod, platební kartu, Skrill, Apple Pay nebo Paysafecard.

3️⃣Jak ověřím svou totožnost u Betano?

Svou identitu u Betano ověříš jednoduše pomocí BankID.

4️⃣Můžu u Betano využít LIVE sázení?

Ano. Betano nabízí LIVE sázení u většiny sportů. Kromě toho můžeš tisíce zápasů sledovat online přes stream.

5️⃣ Má Betano vlastní mobilní aplikaci?

Ano. Betano nabízí vlastní mobilní aplikaci pro Android i iPhone. Poskytuje stejné funkce jako webová platforma, ale i funkce navíc, jako je například společné sledování zápasů s přáteli.

Podobné sázkovky

Sazka logo
Sazkabet
9.5/10
Doporučené
Oblíbené u sázkařů
Nízký minimální vklad
Registrační bonus / No deposit bonus
Rychlé výplaty
Live streamy
Mobilní aplikace
Věrnostní program
S casinem
S loterií
TOP vkladový bonus
500,- Kč za registraci
Platební metody
MastercardPayPalVISABankovní převodPobočka
Jazyky
Čeština
Dostupné sporty
populární sporty
letní sporty
zimní sporty
americké sporty
e-sporty
dostihy
speciální sázky
bojové sporty
motosporty
recenze sázkovky
MerkurXTip logo
MerkurXtip
8.5/10
Doporučené
Oblíbené u sázkařů
Nízký minimální vklad
Registrační bonus / No deposit bonus
Rychlé výplaty
Live streamy
Mobilní aplikace
Věrnostní program
S casinem
S loterií
TOP vkladový bonus
200,- Kč za registraci
Platební metody
MastercardPaySafeCardSkrillVISA
Jazyky
Čeština
Dostupné sporty
populární sporty
letní sporty
zimní sporty
americké sporty
e-sporty
dostihy
speciální sázky
bojové sporty
motosporty
recenze sázkovky
Tipsport logo
Tipsport
9/10
Doporučené
Oblíbené u sázkařů
Nízký minimální vklad
Registrační bonus / No deposit bonus
Rychlé výplaty
Live streamy
Mobilní aplikace
Věrnostní program
S casinem
S loterií
TOP vkladový bonus
500,- Kč za registraci
Platební metody
MastercardPaySafeCardPayPalSkrillVISABankovní převodPobočka
Jazyky
Čeština
Dostupné sporty
populární sporty
letní sporty
zimní sporty
americké sporty
e-sporty
dostihy
speciální sázky
bojové sporty
motosporty
recenze sázkovky
všechny sázkovky

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku z našeho kmene!
Přihlas se k odběru a získej pravidelné informace o bonusech, soutěžích, tipech na sázení a dalších exkluzivních výhodách dostupných pouze věrným Lovcům!