MerkurXTip logo
MerkurXtip
8.5/10
Doporučené
Oblíbené u sázkařů
Nízký minimální vklad
Registrační bonus / No deposit bonus
Rychlé výplaty
Live streamy
Mobilní aplikace
Věrnostní program
S casinem
S loterií
TOP vkladový bonus
200,- Kč za registraci
Platební metody
MastercardPaySafeCardSkrillVISA
Jazyky
Čeština
Dostupné sporty
populární sporty
letní sporty
zimní sporty
americké sporty
e-sporty
dostihy
speciální sázky
bojové sporty
motosporty

Recenze
MerkurXtip

MerkurXTip logo

Česká společnost MerkurXtip ti nabízí parádní online hernu a sázkovou kancelář v jednom. Nemusíš nikam chodit, stačí ti jen mobil nebo počítač a můžeš hrát kdykoliv a kdekoliv se ti zachce. Pohodlí je pro MerkurXtip prioritou, takže si budeš moct vychutnat hru přesně tak, jak ti to vyhovuje. Online casino ti nabídne opravdové pecky od nejoblíbenějších výrobců her. Naopak sázková kancelář ti umožní sázet na širokou škálu sportů. Kromě toho se sázkovka pyšní více než třiceti letou historií. Co vše ti dokáže nabídnout a v čem se liší od ostatních sázkových kanceláří?

Základní informace o MerkurXtip
Datum založení 1992
Registrační bonus 200 Kč
Podporované platební metody platební karta, bankovní převod, Skrill, Paysafecard, vklad v hotovosti na registračním místě, rychlý bankovní převod
Formáty kurzů Desetinná čísla
Podpora BetBuilderu Ne
Podpora live sázení Ano
Podpora živých streamů Ne
Mobilní aplikace Ne
Webové stránky https://www.merkurxtip.cz/

Bonus za registraci MerkurXtip

Sázková kancelář Merkur ti nabídne pořádnou smršť bonusů. Tím prvním je bonus za registraci, se kterým můžeš získat až 200 Kč. Zvolit si můžeš také alternativu v podobě 200 free spinů do online casina v hodnotě 1 Kč.

Pokud zvolíš free spiny, můžeš si vybrat jednu z her od Synotu, jako je třeba BIG X, Shuriken Legend, Firebird Double 27 a další. Pamatuj ale na to, že free spiny musíš využít jen v jedné vybrané hře, nemůžeš je jen tak kombinovat. Jestli se v bonusech zatím moc neorientuješ, určitě si přečti tento článek .

Vkladový bonus MerkurXtip

Druhý bonus se váže k tvému prvnímu vkladu. MerkurXtip ti ho zdvojnásobí, takže když vložíš třeba 1 000 Kč, dostaneš dalších 1 000 Kč navrch. Může to být ale i víc, horní limit bonusu je totiž stanoven na štědrých 10 000 Kč. Jako vždy to má jeden háček, pro získání bonusu musíš nejprve splnit několik podmínek, a to:

 1. Provést vklad v minimální výši 100 Kč.
 2. Aktivovat bonus ručně v sekci „VKLAD“, a to ještě před samotným vložením peněz.
 3. Vybrat si, jestli chceš bonus využít na kurzové sportovní sázky, nebo v sekci Vegas. Obě možnosti bohužel není možné kombinovat.

Pokud zvolíš kurzové sázky, musíš částku protočit 6× na sázkách s minimálně 3 událostmi a kurzem alespoň 1,25 na každou z nich. Pozor, do protočení se nepočítají dlouhodobé sázky, systémové tikety ani tikety s využitím Cash Outu.

Jestli dáš naopak přednost automatům v sekci Vegas, musíš bonus protočit 25×. Jedinou výjimkou, na kterou si dej pozor, je hra Apollo European Roulette, která se do protočení nepočítá. Stejně tak se nezapočítávají ani free spiny, které získáš během hry.

Oba bonusy můžeš na svém účtu aktivovat jen jednou a platí pro tvou první registraci na webu. Kdyby se stalo, že by ti byl bonus připsán neoprávněně, provozovatel má právo ti ho dodatečně odebrat. Nemá tedy smysl snažit se sázkovou kancelář obejít. Plnění podmínek bonusu můžeš sledovat prostřednictvím svého hráčského účtu, takže budeš mít vše pod kontrolou.

Bonus MerkurXTip

Další bonusy u MerkurXtip

Free spiny za přihlášení

Nabídka bonusů od Merkuru je opravdu pestrá, přičemž zahrnuje i free spiny za přihlášení. Soutěže se mohou účastnit jen registrovaní uživatelé, kteří úspěšně dokončili celý proces registrace. Samotné získání free spinů je jednoduché. Jakmile se přihlásíš do svého uživatelského konta a otevřeš hru, free spiny na tebe budou čekat automaticky.

Pak už jen potvrdíš jejich přijetí a můžeš se pustit do hraní. Měj ale na paměti, že v daném období si free spiny můžeš nárokovat pouze jednou. Jestli se na tebe usměje štěstí a něco vyhraješ, výhra ti bude okamžitě připsána do zůstatku tvého uživatelského účtu.

Bonus za protočení

U MerkurXtip můžeš získat mimo jiné také bonus za protočení. Soutěže se můžeš účastnit jen tehdy, pokud jsi registrovaným uživatelem sázkové kanceláře. Budou se ti započítávat sportovní sázky, které provedeš u vybraných her. Hry jsou vždy předem určené, přičemž jejich seznam najdeš přímo na webu sázkové kanceláře.

Zároveň budeš muset splnit určité podmínky – hlavně jde o to, kolik musíš minimálně prosázet. Částka se v průběhu času mění, takže se vždy dopředu ujisti, jak zní aktuální pravidla. Poté, co splníš dané podmínky, získáš odměnu v podobě volných otáček neboli free spinů.

Free spiny budeš moct využít u konkrétní hry, která bude předem uvedena v pravidlech soutěže. Otáčky zdarma ti jsou přiděleny automaticky a můžeš je v danou chvíli odmítnout. Pokud vyhraješ, bude ti částka ihned připsána na tvůj uživatelský účet. S prostředky můžeš následně volně nakládat.

Narozeninový bonus

Sázková kancelář Merkur myslí na své věrné uživatele, a proto od ní můžeš čekat také narozeninový bonus. Ten získáš v případě, že jsi registrovaný hráč a máš už za sebou minimálně jeden vklad na svůj hráčský účet. Sázkovka ti potom přímo v den tvých narozenin uvolní 50 volných otočení ve hře Shining Crown od Amusnetu. I v tomto případě platí, že se jeden free spin rovná jedné koruně.

Bonus si musíš nejprve aktivovat ve svém uživatelském účtu, a to v sekci „BONUSY“.  Pokud se ti podaří s volnými otáčkami něco vyhrát, výhra ti bude okamžitě přičtena na tvoje konto. S prostředky můžeš ihned volně nakládat.

AKO bonus

Chceš si trochu přilepšit a získat něco extra navíc ke svým výhrám? Pak je pro tebe jako dělaný AKO bonus, se kterým můžeš získat až 200 % navíc. Stačí si vsadit AKO sázku, tedy sázku na více zápasů najednou – minimálně potřebuješ čtyři zápasy – a vybrat si události, které mají kurz alespoň 1,35. Pozor, tohle neplatí pro KOMBI sázky , u nich bohužel tenhle bonus neuplatníš.

Ale jinak si můžeš vsadit klidně na zápasy, které se teprve odehrají, nebo třeba naživo přímo při utkání. Dokonce můžeš kombinovat předem vsazené a LIVE sázky na jednom tiketu. Bonus je navíc dostupný u většiny tiketů. Jeho případnou výši si můžeš ověřit v tabulce níže.

Počet příležitostí Bonus
4 3 %
5 5 %
6 7 %
7 10 %
8 15 %
9 20 %
10 25 %
11 30 %
12 35 %
13 40 %
14 45 %
15 50 %
16 60 %
17 70 %
18 80 %
19 90 %
20 až 24 100 %
25 až 29 150 %
30 200 %

Věrnostní program MerkurXtip

Věrnostní program MerkurXtip je určen pro všechny registrované uživatele. Jeho součástí se stáváš ihned poté, co dokončíš registraci podle herního plánu. Není tudíž potřeba se nikde zvlášť přihlašovat nebo žádat o vstup do programu. Členství ti přináší různé výhody a bonusy. Můžeš se těšit na speciální nabídky her, free spiny nebo třeba účast v turnajích.

Pokud by došlo ke zrušení tvého uživatelského konta, členství ve věrnostním programu automaticky zaniká a přicházíš o všechny nasbírané benefity. Počítej i s tím, že se pravidla věrnostního programu mohou čas od času měnit, není tedy od věci pravidelně kontrolovat obchodní podmínky. Stejně se mění i nabídka výhod a bonusů, které tu můžeš získat.

Kurzová nabídka MerkurXtip

Od roku 2022 má MerkurXtip licenci pro provozování online platformy, díky čemuž u ní můžeš sázet jednoduše přes internet. Merkur sice zatím nenabízí vlastní mobilní aplikaci, ale její webové stránky jsou plně responzivní a optimalizované pro mobilní zařízení. Sázet tak můžeš snadno a rychle i na chytrém telefonu či tabletu.

Nabídka je tu opravdu široká, přičemž tu najdeš vše od tradičních sportů, jako je fotbal, hokej a tenis, přes méně známe disciplíny včetně futsalu nebo e-sportů. Na rozdíl od Tipsport  nebo Chance  nenabízí tak rozsáhlou nabídku typů sázek, ale i přesto tu najdeš spoustu příležitostí, které stojí za vyzkoušení.

Kurzová nabídka MerkurXTip

Podporované sporty a události

Jakožto jedna z nejstarších sázkovek na trhu se Merkur snaží neustále rozšiřovat svoji nabídku. Najdeš tu téměř vše, co tě napadne. K dispozici máš menší soutěže, velké ligy i největší sportovní události, díky čemuž můžeš své sportovní sázky jednoduše rozprostřít, a snížit tak své riziko ztráty. Pro lepší přehled jsme se podívali zblízka na některé oblíbené sporty a jejich nabídku.

Fotbal

Jako první se zaměříme na oblíbený fotbal, který se mezi sázkaři těší velké oblibě. Jednou z populárních sázek je tip na celkový počet gólů v rámci jedné fotbalové ligy. V praxi si tedy vybereš určitý počet zápasů a hádáš, kolik padne branek dohromady ve všech těchto utkáních.

Ale pozor, pokud se nějaký zápas odloží nebo úplně zruší, počítá se to, jako by v něm padly přesně dvě branky. A když se to stane u dvou a více zápasů, ruší se celá sázka a dostaneš své peníze zpátky. Výsledek utkání se přitom vždy počítá po základní hrací době, tedy po 90 minutách, včetně nastavení.

Jestli se pak jde do prodloužení nebo na penalty, to už se nebere v úvahu. Tohle pravidlo platí pro všechny typy sázek od gólů přes rohy a fauly až po držení míče nebo karty, pokud není vyloženě řečeno jinak. Taky si dej pozor na to, že kurzy se přizpůsobují délce zápasu.

Aby byla sázka platná, musí se hrát standardně 2×45 minut nebo u přátelských zápasů a mládežnických kategorií 2×40 minut. V opačném případě se ti vklad vrátí. Nabídka sázek je u fotbalu opravdu rozmanitá, přičemž tu můžeš sázet prakticky na vše, co tě napadne. Výjimkou nejsou ani sázky na různé statistiky jednotlivých hráčů. Více se o sázení na fotbal dočteš tady .

Tenis

Sázková kancelář Merkur myslela také na milovníky tenisu. Jestli se mezi ně řadíš i ty, máme pro tebe hned několik pravidel, se kterými je dobré se před sázením seznámit. V první řadě mysli na to, že součástí setu mohou být i takzvané super tiebreaky. Ty jsou uznávány jako jeden game, což může v některých případech pořádně otřást tvým tiketem.

Pozor si dej i na případ, kdy tenista vzdá zápas. Pokud se tak stane, budou všechny sportovní sázky vyhodnoceny kurzem 1,0. Jinými slovy, dostaneš zpět to, co máš vsazeno, ale nic navíc nevyhraješ.

Horší situace nastane, když tenista vzdá rozehraný zápas. Této situaci se říká skreč a zůstávají při ní v platnosti všechny hry, které byly odehrány před přerušením zápasu. Ty, které se nestihly dohrát, budou opět vyhodnoceny kurzem 1,0. Sportovní tipy na sázení můžeš u Merkuru uzavírat na:

 • ATP,
 • WTA,
 • ITF mužů,
 • ITF žen.

Bojové sporty

MerkurXtip má ve své nabídce také bojové sporty, které v poslední době pořádně rostou na popularitě. Sázková kancelář sice nenabízí tak rozmanitou nabídku zápasů jako například Betano , ale jestli se řadíš mezi začátečníky, určitě tu najdeš alespoň jeden zápas, na kterém vyzkoušíš svůj sázkařský um. K dispozici máš například:

 • UFC,
 • ACA.

I zde se připrav na to, že se budeš muset během sázení řídit různými pravidly. Začněme tím nejdůležitějším, čímž je případný odstup nebo diskvalifikace jednoho z hráčů. Když se tak stane, všechny sportovní sázky, které se zápasem souvisí, se vyhodnotí kurzem 1,0. U zápasů můžeš sázet na to, že rozhodne poslední kolo, případně půlkolo.

Tím jsou myšleny 2 minuty a 30 sekund, které jsou často zapisovány jako pod/nad 2,5 kolo. Běžně tak můžeš sázet na to, zda se podaří zápas dokončit před, nebo po uplynutí tohoto časového úseku. Pokud zápas skončí na sekundu přesně ve 2 minuty a 30 sekund, je sázka brána jako výherní. Více se o bojových sportech a sázení na ně dočteš v naší Akademii.

Live sázky u MerkurXtip

MerkurXtip po vzoru ostatních sázkových kanceláří nabízí i možnost LIVE sázení. Najdeš tu opravdu širokou nabídku kurzů, která uspokojí i velmi náročné sázkaře. Je jedno, jestli jsi fanouškem tradičních sportů nebo méně známých disciplín, sázková kancelář Merkur nabízí sportovní sázky prakticky na všechno.

K tomu ti dokáže nabídnout i něco extra, třeba sázky na e-sporty nebo speciální dlouhodobé příležitosti. Podstatnou část nabídky samozřejmě pokrývá fotbal, ale i u ostatních sportů si přijdeš na své. U největších zápasů se můžeš těšit až na stovky různých možností sázek. Na pár kliků si můžeš přidat své oblíbené zápasy či ligy do samotné sekce, díky čemuž budeš mít vše vždy po ruce.

Počet sázek, které můžeš vsadit v průběhu zápasu, je několikrát vyšší než před zápasem. Například u fotbalové Ligy mistrů si můžeš vybírat z více než 500 sázek. MerkurXtip má v nabídce také spoustu statistik. Stačí kliknout na malou ikonku grafu u zápasu, a hned máš před sebou výsledky, tabulky a všechny možné přehledy.

Menším minusem je, že si nemůžeš pustit LIVE přenos přímo na stránce. Na druhou stranu můžeš sledovat popis zápasu, který ti sice nevlije adrenalin do žil, ale budeš vědět, zda se vše vyvíjí podle tvých odhadů.

Live sázky MerkurXTip

Streamy v MerkurXtip

Bohužel pro tebe máme špatnou zprávu, na MerkurXtip není možné sledovat streamy zápasů. Pokud o ně máš i přesto zájem, budeš se muset poohlédnout u konkurence – živé sledování zápasů nabízí například Betano  nebo Fortuna . I přesto ale nemá smysl MerkurXtip hned házet přes palubu.

Sázková kancelář ví, že nemůžeš sázet naslepo, a proto nabízí například grafický live tracker, který ti ukáže pohyb míče, střely, góly a všechny důležité momenty. Sázkovka navíc působí v online prostředí teprve od roku 2022, takže je možné, že v průběhu času bude postupně přidávat další funkce, včetně streamů.

Registrace do MerkurXtip

Založení účtu u MerkurXtip je jen formalita, která ti zabere maximálně pár minut. Pojďme se na celý postup podívat krok za krokem:

 1. Nejprve na webu sázkovky klikneš na velké žluté tlačítko „REGISTROVAT“.
 2. Vyplníš základní údaje jako jméno, příjmení, datum narození, e-mail a zvolíš si heslo. Pozor, všechny údaje musí být pravdivé.
 3. Jakmile odešleš formulář, přijde ti na e-mail aktivační odkaz. Klikni na něj.
 4. Stránka tě přesměruje do tvého účtu, kde musíš dokončit registraci.

Dokončení registrace zahrnuje další tři kroky, včetně ověření tvé identity, vložení platební metody a nastavení herních limitů. Všechny kroky si probereme podrobněji níže, ale neboj, nejedná se o nic složitého ani zdlouhavého.

Ověření identity

Ověření identity na MerkurXtip je opravdu hračka a zvládneš to levou zadní. I když to může být zprvu otrava, zabere ti ověření maximálně pár minut. Nejprve na stránkách sázkovky najdi sekci „MŮJ ÚČET“.  Zde uvidíš odkaz „OVĚŘENÍ ÚČTU“.

Poté, co na něj klikneš, vyskočí ti možnost „OVĚŘ IDENTITU“. Následně vybereš svou banku a přes BankID ověříš svoji identitu. Na rozdíl od jiných sázkovek na tebe nečekají žádné složité formuláře a kopírování dokladů, stačí jen pár kliků a máš hotovo.

Vložení platební metody

Pokud se nechceš s vložením platební metody nějak zvlášť zdržovat, bude pro tebe nejlepší zvolit platební kartu s 3D Secure zabezpečením. V případě, že takovou kartu máš, ověření proběhne okamžitě a ty můžeš začít hned sázet. Jestli ale používáš jinou platební kartu, rychlost ověření závisí na tvé bance.

Délka procesu se může lišit, zpravidla to ale netrvá déle než hodinu – výjimečně se připrav na to, že ověření zabere déle než jeden den. Podobně funguje i ověření skrze běžný účet, u některých bank však trvá i pouhých pět minut. Jestliže se ti nedaří ověřit platební metodu, neváhej se obrátit na uživatelskou podporu.

Nastavení herních limitů

Posledním krokem k dokončení registrace je nastavení herních limitů, bez nich ti sázková kancelář podle zákona nemůže umožnit uzavírat sportovní sázky. Všechny limity si nastavíš svépomocí. Jedná se o limity například ohledně toho, kolik nejvíc můžeš prosázet, jak dlouho můžeš hrát nebo kolikrát denně se můžeš přihlásit. Jak si limity nastavíš, je čistě na tobě, ty nejlíp víš, co ti vyhovuje.

Zvaž pečlivě všechny možnosti a rozmysli si, co je pro tebe nejlepší. Kolik času a peněz chceš sázení věnovat? Jak často se chceš přihlašovat? Pokud máš sklony k závislostem, snaž se limity nastavit co nejpřísněji. Limity však můžeš i odmítnout. Sázková kancelář pouze potřebuje vědět, že máš o limitech a jejich existenci povědomí a tím to pro ni končí.

Přihlášení do herního účtu MerkurXtip

Pokud se ti podařilo úspěšně založit uživatelský účet a dokončit registraci, čeká na tebe už jenom přihlášení. Otevři si hlavní stránku, úplně nahoře vpravo uvidíš tlačítko „PŘIHLÁSIT“. Po kliknutí na něj se před tebou otevře přihlašovací okno. Odtud je to už brnkačka – stačí zadat e-mail a heslo a jsi tam.

Ihned po přihlášení se dostaneš do svého uživatelského účtu, kde můžeš spravovat své osobní údaje, nastavené limity či sázky. Najdeš tu opravdu vše, co pro sportovní sázení potřebuješ.

Přihlášení MerkurXTip

Podporované platební metody MerkurXtip

Platební karta

První platební metoda, kterou můžeš u MerkurXtip využít, je platba kartou. V první řadě je třeba, aby byla platební karta vedena na tvé jméno, v opačném případě sázková kancelář tvůj vklad ani výběr nezpracuje. Využít můžeš pouze platební karty Visa a Mastercard. Minimální vklad i výběr činí 100 Kč. Maximální výše není omezena. Vklady mohou být zatíženy poplatkem 3,7 až 6 % z částky.

Rychlý bankovní převod

Pokud nechceš používat platební kartu, ale i tak chceš mít peníze rychle na uživatelském účtu, je pro tebe možnou alternativou rychlý bankovní převod. U vkladů můžeš minimálně poslat 100 Kč, přičemž maximální částka není omezena. Pozor, je tu ale menší poplatek, který se pohybuje od 1,36 do 2,29 %. Stejné parametry platí i pro výběry.

Bankovní převod

Mnohem konzervativnější variantou je klasický bankovní převod. I v tomto případě ti sázková kancelář Merkur povolí vložit minimálně 100 Kč. Když se ti bude dařit a budeš si chtít doplnit konto, můžeš přes bankovní převod provést transakci v maximální výši 500 000 Kč. Převody trvají až 3 pracovní dny, a to jak u vkladů, tak i výběrů. Počítej také s možným poplatkem ve výši 1,36 až 2,29 %.

Skrill

Ostřílení sázkaři si oblíbili vklady i výběry skrze internetovou peněženku Skrill. V porovnání s ostatními službami na trhu se řadí mezi opravdové jedničky. Funguje ve více než 100 zemích a ve 40 různých měnách. Konto u MerkurXtip tak můžeš nabít, nebo naopak vybrat, kdykoliv se ti zachce.

Když budeš chtít poslat peníze na svůj herní účet, stačí zvolit Skrill a zadat, kolik chceš poslat. Minimální částka činí 100 Kč a maximum 50 000 Kč. Prostředky se ti na konto připíšou okamžitě. Stejně rychlé jsou i výběry, u kterých minimální výběr činí 100 Kč a maximální 500 000 Kč. Na rozdíl od jiných platebních metod se tu nemusíš obávat poplatků.

Paysafecard

Sázková kancelář Merkur nabízí i další oblíbenou platební metodu, a to Paysafecard. Jedná se o skvělou volbu, pokud chceš mít své osobní údaje v bezpečí a nechceš je nikde zadávat. Konkrétně se jedná o předplacenou kartu, kterou můžeš využít pro online platby.

Ocení ji hlavně sázkaři, kteří nechtějí, aby jejich banka věděla, že se podílejí na hraní hazardních her. Minimální částka pro vklad přes Paysafecard činí 100 Kč a maximální hranice je nastavena na 50 000 Kč. Podobně jako u Skrill máš peníze na účtu či uživatelském kontě okamžitě.

U výběrů je to trochu jinak. Minimum činí opět 100 Kč, ale maximální částka je tentokrát nastavena na 500 000 Kč. Připrav se i na delší dokončení převodu, který zpravidla zabere jeden pracovní den. MerkurXtip si navíc účtuje poplatek ve výši 10 % z vkládané nebo vybírané částky.

Jak vložit peníze na herní účet u MerkurXtip

V první řadě je třeba upřesnit, že vklady můžeš provádět až po dokončení registrace a ověření tvé platební metody. Pokud toto ještě nemáš za sebou, pročti si postup výše a až poté se vrať k této části recenze. Když máš registraci hotovou, přihlas se do svého účtu na stránkách MerkurXtip.

Hned nahoře vpravo uvidíš tlačítko „VKLAD“. Klikni na něj a vyber si metodu, kterou chceš použít. Sázková kancelář Merkur ti jich nabízí hned několik, a to:

 • platební kartu,
 • rychlý bankovní převod,
 • běžný bankovní převod,
 • Skrill,
 • Paysafecard.

Po výběru vhodné platební metody můžeš zadat částku, kliknout na „VLOŽIT“ a máš hotovo.

Jak vybrat peníze ze MerkurXtip

Pokud se ti zadařilo v sázkové kanceláři nebo online casinu, určitě si budeš chtít výhru vybrat a užít. Nejpohodlnější je výběr přímo na tvoji platební kartu. Minimálně takto můžeš vybrat 100 Kč, maximálně pak 500 000 Kč. Podobně rychlé jsou i další platební metody jako Skrill a rychlý bankovní převod.

Převod před Paysafecard může zabrat až jeden den. Poslední možností je pak klasický bankovní převod, u kterého platí stejná pravidla pro minimální a maximální částku.

Pokud výběr zadáš do 12:00, peníze ti zpravidla přijdou do jednoho pracovního dne. Jinak převod může trvat dva až tři pracovní dny. Samotný proces je stejně jednoduchý jako při vkladu. Klikni na tlačítko „VÝBĚR“, zadej částku a pokračuj podle pokynů průvodce.

MerkurXTip platební metody

Zajímavosti v MerkurXtip

Hra dne

MerkurXtip pravidelně pořádá soutěž s názvem „HRA DNE“, kde můžeš vyhrát skvělé ceny, a to obvykle ve formě free spinů. Stačí, když budeš hrát určitou hru, která je pro danou akci předem stanovená. Všechny informace o soutěži najdeš na promo stránce webu www.merkurxtip.cz.

Pro zařazení do soutěže je třeba vyplnit předem stanovené podmínky, a to zejména minimální výši součtu sázek v dané hře. Během plnění soutěže můžeš ve svém uživatelském účtu sledovat, jak se ti daří dané podmínky plnit. Po splnění získáš free spiny k předem určené hře.

Turnaj

Soutěž probíhá jen po omezenou dobu, kterou najdeš specifikovanou přímo na webu MerkurXtip. Pokud se chceš zúčastnit, stačí mít úspěšně dokončenou registraci a můžeš začít sázet. Do turnaje se ti budou započítávat všechny sportovní sázky, které učiníš v předem vybraných hrách.

Nezapomeň, že pro zařazení do soutěže musí být každá tvoje sázka v minimální výši, kterou sázkovka stanoví předem. Pro vyhodnocení se ti budou všechny sportovní sázky sčítat, takže čím víc jich uzavřeš, tím lépe. Pořadí hráčů i své skóre uvidíš přímo v žebříčku u zapojených her. Výhry se ti na tvoje herní konto přičtou do druhého pracovního dne.

Happy hours

Kromě všech zmíněných soutěží můžeš využít také takzvané „HAPPY HOURS“. Jediné, co k tomu potřebuješ, je sledovat web sázkové kanceláře a čekat, kdy se soutěž spustí. Ihned poté můžeš otevírat vybrané hry a využívat free spiny zdarma. Buď tedy ve střehu a nenech si tuto příležitost ujít.

Cash Out

Podobně jako jiné sázkovky nabízí i Merkur funkci s názvem Cash Out. Díky ní si můžeš nechat předčasně vyplatit tiket, i když ještě neznáš všechny výsledky zápasů či více událostí najednou. Použít ho můžeš u tiketu, u nějž máš vyhodnocenou alespoň jednu sázku. Jediná podmínka je, že v momentě, kdy chceš Cash Out  využít, nesmíš mít na tiketu žádnou prohranou událost.

Hodnotu výplaty přes Cash Out zjistíš jednoduše, klikni na ikonku „CASH OUT“ na online tiketu. Kolik dostaneš vyplaceno, záleží na různých faktorech, třeba kdy byl tiket vsazen, jaká byla výše sázky, kolik zápasů už je odehraných a trefených, jaké byly kurzy a tak dále.

Může se stát, že hodnota Cash Outu bude nižší nebo i vyšší než původní vklad. Je jenom na tobě, jestli se rozhodneš pro jistou výhru, nebo to raději riskneš. Cash Out můžeš využít jak u tiketů na předzápasové sázky, tak u LIVE sázek nebo když má tiket kombinaci obou druhů sázek. Funguje též pro AKO sportovní sázky , kde máš na tiketu dva nebo více zápasů.

Fiktivní duely

S fiktivními duely můžeš vsadit na týmy, i když proti sobě zrovna přímo nehrají. Princip je jednoduchý, vybereš si dva týmy, které ten den hrají (každý s jiným soupeřem), a vsadíš si na jejich vzájemný souboj. Góly, které padnou v jejich reálných zápasech, se pak počítají do tebou vybraného fiktivního duelu.

Pozor, i zde se však musíš držet několika pravidel. Když se jeden z vybraných zápasů zruší, celý fiktivní duel se počítá s kurzem 1,0. Pokud se některý z duelů přeruší, platí stejná pravidla jako pro běžné fotbalové zápasy. Mysli na to, že sportovní sázky na fiktivní duely můžeš kombinovat se sázkami na jiné zápasy, ale ne s těmi, kterých se přímo účastní vybrané týmy.

Do výsledku fiktivního duelu se počítají jen góly, které padnou v aktuálním kole. Zároveň nezáleží na tom, jestli je tým v pomyslném duelu uvedený jako první nebo druhý. Neurčuje to, kdo by byl v reálném zápase domácí. Prostě si jen vybereš dva týmy a sleduješ, jak se jim bude v jejich zápasech dařit a kolik nastřílí gólů.

Online casina a loterie u MerkurXtip

Pokud tě přitahují online casina, MerkurXtip je pro tebe to pravé místo. Online casino s názvem MerkurXtip Vegas patří mezi špičku na českém trhu, a to díky rozsáhlé nabídce her a služeb. Čerpá totiž z bohatých zkušeností z provozování kamenných casin, které v Česku fungují už od roku 1992. Její know-how se jí podařilo skvěle přenést i do online prostředí.

Vybírat tu můžeš z obrovského množství výherních automatů. Nezáleží na tom, zda tě baví klasické ovocné výherní automaty nebo moderní pětiválcové sloty, tady si rozhodně vybereš. Počet dostupných her navíc neustále roste. Pro lepší orientaci jsou hry přehledně rozděleny do různých kategorií, a to na Top hry, Novinky, Naše tipy, Jackpot hry, Ovocné hry, Jokery a Knihy.

Kromě toho si můžeš hry filtrovat i podle konkrétního výrobce. Aktuálně má MerkurXtip ve své nabídce přes 200 automatů. Kromě toho se tu můžeš zúčastnit pravidelných turnajů, hrát o štědré jackpoty nebo se zapojit do různých zábavných promo akcí. Věř, že se tu nudit rozhodně nebudeš.

V MerkurXtip online casinu si můžeš všechny hry nejdřív vyzkoušet zcela zdarma v demo režimu. Hraješ za virtuální mince a nemusíš se ani registrovat. Teprve když se rozhodneš hrát doopravdy, tak se zaregistruješ a vložíš si na účet peníze.

MerkurXTip casino

Grafické zpracování MerkurXtip

Když se podíváš na web nebo aplikaci, určitě si všimneš, jak je všechno krásně přehledné a intuitivní. Hned na první pohled tě uvítá známé logo s motivem slunce. Velkou výhodou je, že na MerkurXtipu najdeš úplně všechno, co potřebuješ, nemusíš se tedy otravovat zbytečným proklikáváním ani zdlouhavým hledáním.

Všechny informace a funkce jsou vždycky nadosah, ať už jsi na počítači nebo na mobilu. Mimochodem, webové stránky se perfektně přizpůsobí i menším obrazovkám smartphonů a tabletů, takže můžeš sázet opravdu kdykoli a kdekoli.

I samotná struktura webu je promyšlená a logická. Všechny hry a sázky jsou přehledně rozdělené do čtyř hlavních kategorií:

 • Vegas,
 • Sporty,
 • LIVE sázky,
 • Promo akce.

Díky tomu se budeš na stránkách brzy cítit jako doma a vždycky bez problémů najdeš přesně to, co zrovna hledáš nebo na co máš chuť. Co se týče technického provedení, web MerkurXtipu je opravdu rychlý a responzivní.

Mobilní aplikace MerkurXtip

Když se podíváš na stránky sázkové kanceláře MerkurXtip, asi tě napadne, jestli mají taky mobilní aplikaci pro pohodlné sportovní sázení z mobilu. V tomto případě tě musíme trochu zklamat, appku bohužel zatím nenabízí. Ale to vůbec nevadí. Proč?

Vývojáři webu odvedli skvělou práci, díky čemuž je celý web perfektně optimalizovaný pro mobily a tablety. Platforma sázkové kanceláře i online casino se tak vždy hravě přizpůsobí tvému zařízení. Odkaz na sázkovku si můžeš uložit přímo na plochu, díky čemuž ti stačí jenom jeden klik, a hned budeš na jejím webu.

Podpora MerkurXtip

Nejrychlejší způsob, jak se můžeš spojit s podporou od MerkurXtip, je přes live chat přímo na webu. Operátor ti je k dispozici každý den od rána do večera, stačí kliknout na chatovací okénko a můžeš hned klást své dotazy.

Pokud zrovna není nikdo online nebo ti víc vyhovuje jiný způsob komunikace, můžeš podpoře zavolat na telefonní linku +420221091800. Využít ji můžeš denně od 8 do 22 hodin. Poslední možností je e-mail info@merkurxtip.cz, na kterém ti zpravidla odpoví do 24 hodin.

Závěrečné hodnocení MerkurXtip

Začněme tím nejdůležitějším, a to širokou nabídkou sázkových příležitostí. Sázková kancelář Merkur tě rozhodně nenechá na holičkách. Ať už jsi fanouškem fotbalu, hokeje, tenisu nebo třeba e-sportu, rozhodně máš z čeho vybírat. Sázet můžeš na světové soutěže, ale i méně známé ligy a turnaje.

Vedle klasického sportovního sázení si tu ale přijdeš na své i jako casinový hráč. Katalog her je obrovský a nechybí v něm oblíbené hry jako sloty, ruleta či blackjack. Velkou výhodou je bezesporu responzivní web s přehledným rozhraním. V nabídce vždy bez problému najdeš vše, co potřebuješ. Naopak minusem je absence mobilní aplikace, kterou v současnosti nabízí téměř každá sázkovka.

Sázková kancelář Merkur se navíc nebojí své hráče pořádně odměňovat. Čeká na tebe tučný vstupní bonus, cash backy, akce a různé soutěže. Zákaznický servis je také na vysoké úrovni, díky čemuž ti pomůže v případě jakýchkoliv problémů. Mezi hlavní nedostatky patří absence LIVE streamů, BetBuilderu a některých specializovaných typů sázek. Celkově je ale MerkurXtip kvalitní sázková kancelář, která má toho stále hodně co nabídnout.

FAQ – nejčastější otázky a odpovědi

1️⃣Nabízí MerkurXtip vlastní mobilní aplikaci?

Ne. MerkurXtip prozatím nenabízí vlastní mobilní aplikaci. Webová platforma je však plně přizpůsobená mobilnímu rozhraní.

2️⃣Jaké bonusy mohu získat jako nový uživatel?

Jako nový uživatel můžeš získat bonus za registraci a také bonus za vklad.

3️⃣Můžu u MerkurXtip sledovat zápasy živě?

Ne. MerkurXtip bohužel nenabízí sledování online streamů. K dispozici máš pouze grafický live tracker, kde je popsán průběh daného zápasu a jeho klíčové momenty.

4️⃣Jakou minimální částku mohu vložit na účet?

Minimální částka se liší podle vybrané platební metody. Nejnižší možná částka přitom činí 100 Kč.

5️⃣Nabízí sázková kancelář Merkur vklady přes PayPal?

Ne. Merkur prozatím nenabízí vklady ani výběry přes PayPal. Namísto něj lze využít internetovou peněženku Skrill.

Podobné sázkovky

Betano logo
Betano
9.5/10
Doporučené
Oblíbené u sázkařů
Nízký minimální vklad
Registrační bonus / No deposit bonus
Rychlé výplaty
Live streamy
Mobilní aplikace
Věrnostní program
S casinem
S loterií
TOP vkladový bonus
100% bonus na 1. vklad peněz až 3.000,- Kč
Platební metody
MastercardNetellerPaySafeCardSkrillVISABankovní převod
Jazyky
Čeština
Dostupné sporty
populární sporty
letní sporty
zimní sporty
americké sporty
e-sporty
dostihy
speciální sázky
bojové sporty
motosporty
recenze sázkovky
Sazka logo
Sazkabet
9.5/10
Doporučené
Oblíbené u sázkařů
Nízký minimální vklad
Registrační bonus / No deposit bonus
Rychlé výplaty
Live streamy
Mobilní aplikace
Věrnostní program
S casinem
S loterií
TOP vkladový bonus
500,- Kč za registraci
Platební metody
MastercardPayPalVISABankovní převodPobočka
Jazyky
Čeština
Dostupné sporty
populární sporty
letní sporty
zimní sporty
americké sporty
e-sporty
dostihy
speciální sázky
bojové sporty
motosporty
recenze sázkovky
Tipsport logo
Tipsport
9/10
Doporučené
Oblíbené u sázkařů
Nízký minimální vklad
Registrační bonus / No deposit bonus
Rychlé výplaty
Live streamy
Mobilní aplikace
Věrnostní program
S casinem
S loterií
TOP vkladový bonus
500,- Kč za registraci
Platební metody
MastercardPaySafeCardPayPalSkrillVISABankovní převodPobočka
Jazyky
Čeština
Dostupné sporty
populární sporty
letní sporty
zimní sporty
americké sporty
e-sporty
dostihy
speciální sázky
bojové sporty
motosporty
recenze sázkovky
všechny sázkovky

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku z našeho kmene!
Přihlas se k odběru a získej pravidelné informace o bonusech, soutěžích, tipech na sázení a dalších exkluzivních výhodách dostupných pouze věrným Lovcům!