Sazka logo
Sazkabet
9.5/10
Doporučené
Oblíbené u sázkařů
Nízký minimální vklad
Registrační bonus / No deposit bonus
Rychlé výplaty
Live streamy
Mobilní aplikace
Věrnostní program
S casinem
S loterií
TOP vkladový bonus
500,- Kč za registraci
Platební metody
MastercardPayPalVISABankovní převodPobočka
Jazyky
Čeština
Dostupné sporty
populární sporty
letní sporty
zimní sporty
americké sporty
e-sporty
dostihy
speciální sázky
bojové sporty
motosporty

Recenze
Sazkabet

Sazka logo

Sazka: recenze 2024

Sazka je opravdový veterán mezi loteriemi. Svou pouť odstartovala už před více než 60 lety a dnes je nedílnou součástí sázkařské kultury nejen v České republice. V průběhu času se proměnila v opravdový kolos jak na poli loterií, tak i sportovního sázení. Díky tomu ročně generuje miliardy korun. Jejím nejznámějším produktem je nepochybně loterie Sportka, která funguje už od roku 1957. Kromě toho má v nabídce i LIVE sázení, online casino či stírací losy. Pojď se s námi podívat, co všechno Sazka nabízí a jak se můžeš zařadit mezi její věrné sázkaře.

Základní informace o Sazka
Datum založení 1956
Registrační bonus 500 Kč
Podporované platební metody platební karta, bankovní převod, PayPal, vklad či výběr na prodejním místě s terminálem SAZKA
Formáty kurzů Desetinná čísla
Podpora BetBuilderu Ano
Podpora live sázení Ano
Podpora živých streamů Ano
Mobilní aplikace Ano
Webové stránky https://www.sazka.cz/

Bonus za registraci Sazka

Sazka podobně jako třeba Tipsport  nebo Chance  nabízí dva různé bonusy za registraci. Ten první má hodnotu 500 Kč a je určený speciálně pro kurzové sportovní sázky na Sazkabetu. Pro jeho získání se musíš zaregistrovat na této stránce. Bonus se ti připíše na účet nejpozději do 48 hodin po kompletním dokončení registrace, která mimo jiné zahrnuje také ověření tvé totožnosti.

Druhý bonus má hodnotu 220 Kč a získáš ho, pokud ti ho sázkovka nabídne v posledním kroku registrace. Na rozdíl od prvního bonusu můžeš peníze využít na cokoliv, třeba vsadit Sportku nebo setřít online losy. Na připsání bonusu si ale musíš počkat maximálně tři pracovní dny po dokončení registrace.

Vkladový bonus Sazka

Po registraci na herním portálu máš šanci získat bonus až 9 500 Kč za svůj první vklad. Nejprve si musíš do 5 dnů od dokončení registrace vložit na svůj herní účet částku v rozmezí 100 a 9 500 Kč. Vklad ti pak Sazka online zdvojnásobí do maximální výše 9 500 Kč.

Pokud tedy vložíš například 500 Kč, získáš navíc 500 Kč bonus. Jak tomu bývá, nic není zadarmo a pro získání plné výše bonusu musíš nejprve splnit určité podmínky. Konkrétně je nutné do 35 dnů od vkladu vsadit desetinásobek vložené částky na kurzových sázkách s kurzem 2,0 a vyšším.

Započítávají se jen jednotlivé sázky, nikoli Kombi sázky, sázky na individuální výkony ani sportovní sázky vybrané skrze Cashout. Ale pozor, denně se připočítá maximálně 10 % z požadovaného obratu.

Sazka Hry Bonus

Další bonusy u Sazka

AKO bonus

AKO bonus ti nabízí skvělou příležitost, jak navýšit své potenciální výhry. Stačí splnit pár jednoduchých podmínek a můžeš získat navýšení až o 100 %. Jak na to? Musíš mít alespoň čtyři předzápasové sázky na jednom tiketu, přičemž každá sázka musí mít kurz minimálně 1,15.

Žádná z těchto sázek nesmí být vyloučena z AKO bonusu. Seznam vyloučených sázek najdeš online na stránkách Sazky. Pokud podmínky splníš, uvidíš u kurzu na tiketu ikonku dárečku a procento, o které bude tvoje výhra navýšena.

Výše zvýhodnění se řídí tabulkou níže. Každopádně platí, že čím více sázek vsadíš a čím vyšší budou kurzy, tím větší bonus získáš. Sázet můžeš na spoustu populárních sportů, včetně fotbalu, hokeje, tenisu a dalších. Vynechané jsou jen sázky bez remízy, hráčské speciály, dlouhodobé sázky a nesportovní události.

Počet zápasů Navýšení výhry
4 10 %
5 13 %
6 15 %
7 20 %
8 25 %
9 30 %
10 35 %
11 40 %
12 45 %
13 50 %
14 55 %
15 60 %
16 65 %
17 70 %
18 75 %
19 80 %
20 85 %
21 90 %
22 95 %
23 100 %
24 100 %
25 100 %

Bonus 50 300 Kč a 100 free spinů pro Sazka Hry

Pokud tě kromě sportovního sázení lákají také Sazka hry, máme pro tebe dobrou zprávu. I zde má pro tebe sázková kancelář připravený štědrý bonus až ve výši 50 300 Kč. Zároveň získáš také 100 free spinů – více se o nich můžeš dočíst zde .

Nejdříve ale musíš dokončit registraci a ověřit svou totožnost. Vše můžeš vyřešit jednoduše přes banku, nebo na prodejním místě Sazky. Poté si musíš nastavit herní limity a potvrdit svou emailovou adresu. Pokud tak učiníš, můžeš začít pracovat na získání bonusu.

V první řadě ověř platební metodu prvním vkladem ve výši alespoň 100 Kč. Můžeš použít platební kartu, účet nebo PayPal – tam je minimální vklad stanoven na 500 Kč. Do 48 hodin od dokončení registrace získáš 100 free spinů v hodnotě 200 Kč ve hře Kancelářská 81.

Jakmile začneš hrát, připíše se ti navíc bonus ve výši 300 Kč. Samozřejmě musíš počítat s určitými pravidly. Získané free spiny jsou aktivní pouze po dobu 72 hodin, během kterých je musíš protočit. Tím to ale nekončí. Sazka ti poté zašle nabídku na další bonus v maximální výši 50 000 Kč. Konkrétně se jedná o 100% bonus k dalšímu vkladu. Platí tedy, že čím vyšší vklad vložíš, tím vyšší bonus získáš.

Víkend exklusive s bonusem 2×500 Kč

Sazka hry ti nabídnou spoustu zábavy nejen ve všední dny, ale i o víkendu. Během něj máš šanci získat bonus ve výši až 500 Kč. Stačí, když si o víkendu vložíš peníze na svůj herní účet a při vkladu použiješ bonusový kód „VIKEND“.

Za každou stovku, kterou vložíš, ti bude aktivován bonus 100 Kč, přičemž maximálně můžeš dosáhnout na bonus ve výši 500 Kč. Jakmile budeš mít bonus aktivovaný, můžeš se s chutí pustit do hraní vybraných her, mezi které patří:

 • Kancelářská 81,
 • Pirátská plavba,
 • Čertovská jízda,
 • Zelené dobrodružství 81,
 • Vesmírná výprava,
 • Respin Twins,
 • Červená Horečka,
 • Super Sázka,
 • Cesta do Egypta.

Bonusový kód můžeš využít dvakrát za víkend, díky čemuž dosáhneš až na bonus ve výši 1 000 Kč. Pamatuj ale na to, že ho musíš rozložit mezi dva dny, během kterých máš k dispozici pouze 500 Kč.

Extra bonus k Bonusomatu

U vkladu alespoň 200 Kč a zadání bonusového kódu „BONUSOMAT“ získáš extra bonus ve výši 100 % vložené částky. Po připsání bonusu na účet se můžeš pustit do hraní svých oblíbených her. Navíc stačí, když v ní protočíš třicetinásobek hodnoty bonusu, a peníze z bonusu jsou tvoje. Ihned poté s nimi můžeš nakládat, jakkoliv se ti zlíbí – můžeš s nimi hrát dál, nechat je na účtu nebo je vybrat.

Sazka Hry Bonusomat

Zlaté kolo

Zlaté kolo ti nabízí možnost, jak získat zajímavé odměny. Hlavní výhra činí dokonce 100 000 Kč, ale narazíš tu i na menší bonusy, které ti zaručeně zpříjemní hru. Pro získání bonusu potřebuješ mít zcela dokončenou registraci a přihlásit se do Sazka účtu.

Ihned poté můžeš začít sbírat Zlaťáky. Získáš je automaticky za běžné úkony, jako je:

 • přihlášení,
 • vklad peněz na účet,
 • sportovní sázení,

Když nasbíráš 10 Zlaťáků, můžeš roztočit Zlaté kolo. Zde na tebe čekají různé odměny, kdy můžeš získat peníze rovnou na účet, bonusy k dalšímu sázení nebo třeba extra Zlaťáky. Roztočit ho můžeš i několikrát denně. Pozor si dej na podmíněné odměny, u kterých je nejprve třeba splnit určité podmínky. Může se jednat například o bonus 20 Kč při vkladu 60 Kč.

Prémie u Sportky a Eurojackpotu

Sázením na Sportku a Eurojackpot se můžeš zapojit do speciálních doplňkových her o atraktivní výhry. Každý rok jsou pro tebe tedy připraveny lákavé prémie. V minulosti se hrálo například o:

 • automobil v hodnotě 500 000 až 2 500 000 Kč,
 • elektrokolo za 50 000 až 150 000 Kč,
 • chytrou televizi za 20 000 až 50 000 Kč,
 • cestu kolem světa za 500 000 až 1 000 000 Kč,
 • obytný vůz za 1,5 až 5 milionů Kč,
 • prodloužený víkend s pronajatým soukromým letadlem za 500 000 až 1 000 000 Kč,
 • prémiový luxusní automobil v ceně 1 až 5 milionů Kč,
 • apartmán v zahraničí za 7 až 20 milionů Kč,
 • peněžní prémii od 1 000 do 5 000 000 Kč.

Podmínkou pro účast o prémie ve Sportce je vsazení plného tiketu, včetně Šance. Přesná prémie na dané losování bude vždy oznámena alespoň 7 dní dopředu. Do slosování u Eurojackpotu se dostaneš koupí plného tiketu (6 sloupců + Extra 6) za 400 Kč.

Pokud budeš mít štěstí a některou z prémií vyhraješ, Sazka ti sdělí provozovnu, kde si můžeš výhru vyzvednout. Na přání ti Sazka zajistí vyplacení finančního ekvivalentu. Zároveň nezapomeň na to, že všechny výhry nad 50 000 Kč od roku 2024 podléhají 15% zdanění.

Registrační bonus 300 Kč na online losy

Chceš zkusit štěstí s online losy a přitom získat hned na začátek zajímavý bonus? Sazka mimo jiné nabízí také bonus ve výši 300 Kč pro všechny nově registrované hráče. Aby ti byl bonus připsán, musíš se zaregistrovat přes speciální odkaz. Pak už jen dokončíš registraci, a máš hotovo.

Peníze z bonusu budou připravené na tvém účtu nejpozději do 3 pracovních dnů po registraci. S 300 korunami si můžeš vyzkoušet třeba Rentiéra s možnou výhrou 50 tisíc měsíčně na 5 let nebo sáhnout po Černé perle, kde na tebe čeká výhra až 10 milionů Kč.

Věrnostní program Sazka

Pokud plánuješ sázkovou kancelář navštěvovat pravidelně, určitě by ti neměl uniknout Sazka Klub. Jakmile se zaregistruješ a dostaneš žlutou Sazka kartu, bude se ti do programu počítat každá tvá sportovní sázka. Platí, že za jednu sázku se ti otevře možnost jedenkrát zatočit Kolem štěstí. S jeho pomocí můžeš vyhrát různé ceny a odměny.

Jakmile získáš možnost zatočit s kolem, Sazka ti pošle SMS na číslo, které zadáš při registraci. Na zatočení máš pouze týden, jinak propadne. Čím častěji kartu využiješ, tím větší šanci budeš mít na získání zajímavých odměn. Jedná se například o lístky na koncerty nebo sportovní akce zdarma.

Plusem je, že si na kartu můžeš uložit svá šťastná čísla. Při zadávání další sportovní sázky už jen ukážeš kartu a obsluha vsadí tvůj tip. Kartu si založíš jednoduše online nebo u obsluhy na terminálu – stačí zadat své telefonní číslo, e-mail a jméno. Kartu si můžeš uložit do aplikace Sazka Klub.

Kurzová nabídka Sazka

U Sazky můžeš vsadit různé druhy kurzových sázek. Úplným základem je SÓLO sázka , kdy tipuješ výsledek jedné události. K dispozici je také AKO sázka , která kombinuje více nezávislých tipů na jednom tiketu. Pokud se řadíš mezi ostřílené sázkaře, oceníš KOMBI sázky , které jsou složené z několika AKO nebo SÓLO sázek rozdělených do skupin.

Minimální vklad na jednu SÓLO nebo AKO sázku je stanoven na 10 Kč. U KOMBI sázky musí být celková výše alespoň 10 Kč, ale na jednotlivé dílčí sázky stačí i pouhá koruna. Limity se však mohou v průběhu času měnit, takže si je vždy před sázením raději ověř. Vsazené sportovní sázky není možné zrušit – u vybraných událostí ale můžeš využít možnost Cashoutu.

Kurzová nabídka Sazka

Podporované sporty a události

Nabídka událostí, na které můžeš sázet, je opravdu široká. Může se jednat o zápasy se dvěma možnými výsledky, jako je tenis, nebo na tři možné výsledky, jako tomu bývá u fotbalu či hokeje. K dispozici jsou také sportovní sázky na vítěze dlouhodobých soutěží jednotlivců i týmů. Samozřejmostí jsou doplňkové tipy, kam se řadí například:

 • přesný výsledek,
 • střelec gólu,
 • počet branek a další.

Sázet tu můžeš na opravdu širokou škálu sportů, u kterých máš k dispozici různé soutěže a ligy. Sázková kancelář Sazka je známá především svou nabídkou u fotbalu. Tipovat můžeš na ligy z:

 • České republiky,
 • Anglie,
 • Německa,
 • Francie,
 • Itálie,
 • Španělska,
 • Afriky,
 • Ameriky,
 • Argentiny,
 • Belgie,
 • Brazílie,
 • Číny,
 • Dánska,
 • Gruzie,
 • Mexika a mnoha dalších.

Počítat můžeš i se sázkami na hokej, tenis, basketbal, americký fotbal, baseball či bojové sporty. Podobně jako konkurence nabízí sportovní sázky na e-sport – pokud nevíš, jak na to, určitě si přečti tento článek .

LIVE sázky u Sazky

I u Sazkabet můžeš sázet živě v průběhu sledování zápasu či jiného utkání. Počítat tu můžeš s širokou nabídkou sázkových příležitostí, díky čemuž můžeš sázet prakticky na cokoliv. Sazka se v tomto ohledu řadí mezi jedny z nejlepších sázkových kanceláří na trhu, díky čemuž si ji oblíbili i ostřílení sázkaři. Nabídka je opět bohatá zejména u fotbalu, ale vybírat můžeš i z dalších sportů.

Během sázení se ti bude hodit šikovný tracker se statistikami, sestavami nebo přehledem klíčových momentů z utkání. Pro vybrané ligy a soutěže si můžeš dokonce zapnout živý stream. Stačí mít kladný zůstatek na herním účtu a můžeš streamovat zápasy třeba z německé Bundesligy, španělské La ligy nebo celé řady méně známých lig.

Pokročilí hráči určitě ocení funkci Cashout, která ti umožní nechat si rozehraný tiket vyplatit ještě před koncem zápasu. Plusem je i možnost kombinování předzápasových sázek s LIVE sázkami. Je jen na tobě, jak se rozhodneš a jakou strategii zvolíš – pokud si i přesto nevíš rady, nastuduj si více o strategii sázení .

Sport/událost Předzápasové sázky LIVE sázky
Lední hokej NHL/NCAA Do konce kalendářního dne Do konce kalendářního dne
Lední hokej Ostatní Do 48 hodin Do konce kalendářního dne
Tenis Neomezeně – čeká se na dohrání Neomezeně – čeká se na dohrání
Basketbal NBA/NCAA/WNBA Do konce kalendářního dne Do konce kalendářního dne
Basketbal – ostatní Do 48 hodin Do konce kalendářního dne
Stolní tenis Neomezeně – čeká se na dohrání Neomezeně – čeká se na dohrání
Americký fotbal NFL Do konce hracího týdne (Čt–St) Do konce hracího týdne (Čt–St)
Americký fotbal – ostatní Do konce kalendářního dne Do konce kalendářního dne
Atletika Do 30 dnů Do závěrečného ceremoniálu akce
Bandy hokej Do konce kalendářního dne Do konce kalendářního dne
Baseball Do konce kalendářního dne Do konce kalendářního dne
Bowls Do 48 hodin Do konce kalendářního dne
Box Do 30 dnů
MMA Do 7 dní
Florbal Do konce kalendářního dne Do konce kalendářního dne
Gaelské sporty Do konce následujícího kalendářního dne Do konce následujícího kalendářního dne
Golf Do konce kalendářního týdne
Netball Do 48 hodin Do konce kalendářního dne
Vodní pólo Do konce kalendářního dne Do konce kalendářního dne
Společenské sázky / politika Do 30 dnů

Streamy v Sazce

Jestli jsi vášnivý fanoušek a nechceš přijít o žádnou akci na hřišti, Sazkabet je tím správným místem pro tebe. Streamy můžeš sledovat online přes prohlížeč nebo přímo v aplikaci. Díky streamům uvidíš všechny klíčové momenty naživo z pohodlí svého domova, ale klidně i na cestách. Sledovat můžeš tisíce přenosů z různých sportovních odvětví. K dispozici ti je například:

 • La Liga,
 • Bundesliga,
 • Ligue 1 (Francie),
 • Championship (Anglie),
 • UEFA Champions League & Europa League Qualifiers,
 • Primeira Liga (Portugalsko),
 • CONCACAF Internationals,
 • AFC Champions League,
 • FNL,
 • Wimbledon,
 • WTA Premier,
 • ATP 250 Series,
 • Davis Cup Men National Team,
 • Fed Cup Women National Team,
 • International Cricket.

Pro získání přístupu ke streamům je třeba přihlášení do Sazky a kladný zůstatek na uživatelském účtu. Bohužel sledování streamů na celou obrazovku není možné, a to kvůli dohodám s dodavateli přenosů. Nevíš, jak na LIVE sázky? Přečti si tohoto průvodce.

Live streamy Sazka

Registrace do Sazky

V první řadě potřebuješ vyplnit krátký registrační formulář přímo na webu Sazka.cz. Pro registraci musíš být starší 18 let a zároveň nesmíš být na seznamu vyloučených osob, které se nesmí účastnit hazardních her. Pro úplné dokončení registrace pak musíš provést ještě další čtyři kroky:

 1. Ověření e-mailové adresy – Sazka ti pošle odkaz na e-mail uvedený při registraci. Stačí na něj kliknout a máš hotovo. Pokud ti e-mail nedorazil, zkus zkontrolovat složku se spamem.
 2. Ověření totožnosti – ověření můžeš provést online přes internetové bankovnictví nebo na pobočce Sazky. Při použití BankID během registrace probíhá ověření automaticky.
 3. Registrace platební metody – zaregistrovat si můžeš buď bankovní účet, kartu nebo PayPal. V případě Bank ID máš automaticky ověřený běžný účet.
 4. Nastavení herních limitů – v poslední fázi si podle svého uvážení nastavíš limity pro zodpovědné hraní. Můžeš je kdykoliv upravit podle svého uvážení.

Ověření identity

Jakmile se zaregistruješ na herním portálu Sazky, čeká tě ověření tvojí identity, a to jedním z následujících způsobů:

 1. online přes internetové bankovnictví (BankID),
 2. osobně na prodejním místě s terminálem Sazky.

Jak už asi správně hádáš, ověření online je jednodušší a také rychlejší. Stačí se přihlásit do Sazky, vybrat možnost „OVĚŘIT OSOBNÍ ÚDAJE“ a zvolit banku, u které máš založený běžný účet. Službu BankID v současnosti nabízí následující banky:

 • Air Bank,
 • Banka Creditas,
 • Česká spořitelna,
 • ČSOB,
 • Fio Banka,
 • Komerční banka,
 • mBank,
 • MONETA Money Bank,
 • Raiffeisenbank,
 • Unicredit Bank.

Pokud nejsi fanoušek moderních technologií, můžeš vše vyřídit na jednom z prodejních míst s terminálem Sazky. Zde obsluze předložíš občanku nebo jiný průkaz totožnosti a požádáš o ověření pro Sazka.cz. Ověřování je ve všech případech bezplatné.

Vložení platební metody

Než začneš sázet online, musíš provést první vklad, s nímž zároveň ověříš vybranou platební metodu. Nejpohodlnější je platba kartou přímo na webu nebo v mobilní aplikaci. Stačí zadat částku, kterou chceš vložit (minimálně 10 Kč) a vyplnit údaje o platební kartě. Při dalších vkladech už budeš mít kartu uloženou, takže celá transakce bude mnohem rychlejší.

Zvolit můžeš i vklad přes bankovní převod. Peníze by měly na herní účet dorazit do několika minut. Poslední možností je využití služby PayPal, u kterého je ale minimální vklad omezen na částku 500 Kč.

Vklad můžeš samozřejmě provést i na jakémkoli prodejním místě Sazky s terminálem, kterých je v Česku přes 6 500. Vklad na prodejním místě však neslouží k ověření platby – naopak při každém vkladu v hotovosti je třeba ověření tvojí totožnosti. Pro kompletní dokončení registrace je tedy nutné ověřit platbu přes:

 • platební kartu,
 • běžný účet,

Nastavení herních limitů

Žádná sázková kancelář tě nemůže nechat sázet bez nastavení herních limitů. Ukládá jim to zákon, takže se této povinnosti nevyhneš. Naštěstí můžeš limity odmítnout – nebudeš se během hraní omezovat a zároveň splníš podmínku pro dokončení registrace. K dispozici máš nastavení několika limitů, a to:

 • výši sázek za jeden měsíc,
 • výši čisté prohry za jeden den,
 • výši čisté prohry za jeden měsíc,
 • počet přihlášení na herní portál za jeden kalendářní měsíc,
 • dobu přihlášení na herním portálu,
 • dobu, po které se po odhlášení vyloučíš ze sázení na herním portálu.

Jakmile budeš mít vše nastaveno, v sekci „MŮJ ÚČET“ uvidíš přehled všech limitů. Změnit je můžeš kdykoliv podle aktuální situace. Pokud je budeš chtít zpřísnit, nastavení proběhne okamžitě.

Jestli se ale rozhodneš pro jejich zmírnění, musíš počkat 7 dní, než se nové nastavení projeví. Vyhneš se tak jednání pod nátlakem emocí, kdy by sis změnil limit a začal sázet jako o závod, aby se ti podařilo prosázené prostředky vyhrát zpět. Tato pojistka chrání především tebe, aby ses nedostal do problému.

Přihlášení do herního účtu Sazka

Pro přihlášení do Sazky ti stačí pouze kliknout v pravém horním rohu na modré tlačítko „PŘIHLÁSIT“. Do prvního pole zadej svou e-mailovou adresu použitou při registraci účtu. Poté se přesuň do dalšího pole a vyplň své přihlašovací heslo. Následně už jen stačí potvrdit přihlášení a můžeš začít sázet.

Přihlášení Sazka

Podporované platební metody Sazka

Platební karta

Pokud se rozhodneš provést platbu kartou, připrav se na to, že tě u ní čekají menší omezení. V tomto případě minimální vklad činí 10 Kč. Naopak maximální částka, kterou můžeš najednou vložit, činí 300 000 Kč. Každopádně se ale jedná o nejrychlejší způsob vkladu prostředků na účet, jelikož jsou všechny převody realizovány okamžitě.

Bankovní převod

Limity tě čekají i u klasického bankovního převodu. Minimální částka, kterou můžeš jednorázově poslat, je 10 Kč, maximální pak 999 999 Kč. Stačí postupovat podle instrukcí uvedených na Sazka.cz a během chvilky máš vklad nebo výběr vyřízený. Samotný převod prostředků může zabrat jeden až tři pracovní dny. Využít můžeš také platbu přes QR kód.

PayPal

Pokud máš PayPal účel, můžeš ho pro vklad prostředků do Sazky použít také. Minimální výše vkladu je v tomto případě omezena na 500 Kč. Transakce proběhne okamžitě a hlavně bezpečně – PayPal se totiž řadí mezi jedny z nejbezpečnějších platebních metod na trhu.

Prodejní místo s terminálem Sazka

Jestli nechceš vkládat peníze na svůj účet online, můžeš tak učinit na kterémkoliv prodejním místě Sazky s terminálem. Stačí, když se na místo dostavíš, ověříš svoji totožnost a provedeš vklad. I v tomto případě ale musíš počítat s omezeními. Ty stanovuje samotný zákon, podle kterého můžeš v průběhu 24 hodin vložit maximálně 5 000 Kč a vybrat maximálně 10 000 Kč. Minimální výše vkladu činí 10 Kč.

Jak vložit peníze na herní účet u Sazky

Jednou z možností je vklad hotovosti přímo na některém z prodejních míst Sazky. Jak již bylo řečeno výše, můžeš tu vložit maximálně 5 000 Kč. Pokud se to chystáš rozjet ve velkém, budeš muset zvolit jinou platební metodu.

Druhou možností je převod z tvého běžného účtu. Minimální výše převodu činí 10 Kč a maximální výše 999 999 Kč. Převod probíhá takto:

 1. Otevři svůj účet na Sazce.
 2. Přejdi do sekce „VKLAD“.
 3. Vyber vklad přes běžný účet.
 4. Vyplň číslo bankovního účtu a název banky.
 5. Zadej částku, kterou chceš vložit (Sazka má předpřipravené částky, které lze vložit, ale můžeš si stanovit i svoji vlastní výši vkladu).
 6. Klikni na „VLOŽIT“.
 7. Platforma tě přesměruje do internetového bankovnictví, kde transakci potvrdíš.

Proces se může lišit v závislosti na bance, některé tě přesměrují do internetového bankovnictví, jiné tě nechají platbu provést přes QR kód. Vždy ale pamatuj na to, že daný běžný účet musí být vedený na tvé jméno.

Další z možností je platba kartou, kdy celý proces probíhá přes platební bránu PayU – průběh se tedy nijak zvlášť neliší od platby na e-shopu. Použít můžeš i zmíněný PayPal. Pokud se ti vklad nedaří realizovat nebo ti peníze nebyly připsány na tvůj účet, neváhej kontaktovat uživatelskou podporu.

Jak vybrat peníze ze Sazky

Pro výběr můžeš využít kteroukoliv pobočku Sazky s terminálem. Vybrat tu můžeš maximálně 10 000 Kč za 24 hodin. Minimální výše převodu činí 100 Kč. Při výběru budeš muset předložit občanku nebo jiný průkaz totožnosti. Pokud chceš vše provést z pohodlí svého domova, můžeš provést výběr na svůj bankovní účet – minimální částka k výběru je stanovena na 10 Kč a maximální na 999 999 Kč.

Zajímavosti v Sazce

BetBuilder

Betbuilder je speciální funkce, kterou nabízejí některé sázkové kanceláře, včetně námi recenzované Sazky nebo třeba Betana . S pomocí BetBuilderu můžeš kombinovat různé sázkové příležitosti z jednoho zápasu do jedné sázky. Vytvoříš si tak vlastní sázku přesně podle svých představ, přičemž často můžeš dosáhnout i vyššího kurzu.

Stačí, když vybereš jeden konkrétní zápas a v jeho rámci zkombinuješ různé sázkové příležitosti, které spolu souvisí. Může jít například o výsledek zápasu, počet gólů, střelce gólu, počet žlutých karet, počet rohů a další statistiky. BetBuilder tyto jednotlivé možnosti spojí do jedné sázky a vypočítá celkový kurz na základě pravděpodobnosti u všech tipů.

Sazka v minulosti přistoupila k úpravám podmínek používání BetBuilderu. U fotbalových příležitostí je tedy nově rozhodný výsledek pouze v základní hrací době. Pokud vsadíš na určitý výsledek pomocí této funkce a zápas dospěje do prodloužení, na tvoji sázku to nebude mít vliv. Rozhodující bude stav po uplynutí základní hrací doby.

Trochu odlišná pravidla platí pro basketbalovou NBA a hokejovou NHL. V případě NBA se do vyhodnocení započítávají i případná prodloužení, a to včetně sázek na individuální výkony hráčů v zápase. U NHL se pro účely vyhodnocení sportovní sázky započítává nejen prodloužení, ale i nájezdy. Pokud nevíš, jak BetBuilder funguje a chceš se o něm dozvědět více, pak by ti neměl uniknout tento článek .

Loterie

Sázková kancelář Sazka je známá svou širokou nabídkou loterií, které se těší velké oblibě. Ostatně dnes známá Sportka funguje už od konce 50. let minulého století. Zahrát si tu můžeš ale i další loterie, ve kterých se často hraje o výhry v řádu milionů korun či eur.

Mini renta

Mini renta ti nabízí příležitost vyhrát roční rentu ve výši 1 000 Kč denně. Hlavní výhra Mini renty je skutečně lákavá, jelikož ti společnost za rok vyplatí celých 365 000 Kč. Můžeš si vybrat, zda chceš rentu pobírat měsíčně, nebo si ji nechat vyplatit jednorázově.

Fungování hry je poměrně jednoduché, tipuješ 7 čísel z 24 možných. Výhry jsou přidělovány již za 3 uhodnutá čísla, což zvyšuje tvoje šance na úspěch. Losování probíhá každý večer od 20:00 do 21:00. Sázky si můžeš zadávat buď manuálně, nebo využít možnosti náhodného tipu, kdy systém vybere čísla automaticky za tebe. Celkový vklad na jedno slosování je pak dán součtem všech sázek na sázenku. Cena jednoho sloupečku je 10 Kč.

Zajímavou funkcí je také možnost předplatného, kdy si můžeš vsadit na více slosování najednou. Výhry jsou rozděleny do pěti samostatných pořadí. Nejvyšší pořadí 7 uhodnutých čísel je ohodnoceno výhrou 1 000 Kč denně po dobu 1 roku. Nižší pořadí pak nabízí fixní peněžní výhry od 10 Kč až po 1 000 Kč.

V případě 1. pořadí počítej s drobnou administrativou. Jako výherce musíš nejprve navštívit sídlo Sazky, kde s tebou bude sepsán protokol a následně obdržíš poukaz na zřízení bankovního účtu u Komerční banky, na který ti bude Sazka výhru vyplácet.

Mini renta Sazka

Šťastných 10

Šťastných 10 je tradiční česká loterie, která spočívá v tipování 1 až 10 čísel z 80 možných. Čím více čísel uhodneš, tím vyšší je tvoje výhra. Navíc je zde speciální sázka „Královská hra“, kde stačí uhodnout pouze první vylosované číslo. K dispozici je také Šance milion, u které když uhodneš celé šestičíslí, můžeš si odnést 1 milion korun.

Maximální výhra v hlavní hře je 80 milionů korun a v Královské hře dokonce 100 milionů. Sázet můžeš online na webu Sazka.cz nebo v kamenných pobočkách Sazky. U online varianty ti sázení zpříjemní možnost pravidelného předplatného, takže si nemusíš pamatovat, kdy máš sázet. Dále je dostupný náhodný tip, který vyplní sázenku za tebe. Jeden sloupeček stojí od 10 do 200 Kč.

Eurojackpot

Hledáš vzrušení a šanci vyhrát opravdu velké peníze? Pak tě určitě nadchne známá loterie Eurojackpot, se kterou po kontrole tiketu můžeš vyhrát až 120 milionů eur. Princip hry je jednoduchý, tipuješ 5 čísel z 50 a k tomu 2 čísla z 12.

Slosování probíhá dvakrát týdně, vždy v úterý a v pátek večer. Losuje se ve finských Helsinkách pomocí speciálních osudí. Jako u všech jiných loterií je celý proces pečlivě kontrolovaný, aby byla zajištěna naprostá férovost a transparentnost.

Sázky lze podávat vyplněním papírového tiketu nebo v online rozhraní či aplikaci. Cena jednoho sloupce činí 60 Kč. Navíc můžeš přidat i doplňkovou hru Extra 6 za dalších 40 Kč, kde se soutěží o šestičíslí tvého tiketu.

Výherní možnosti jsou v Eurojackpotu opravdu pestré. V první výherní třídě se hraje o jackpot od 10 až do 120 milionů eur, avšak i ve druhé třídě může výhra dosáhnout astronomických hodnot. Šance na výhru navíc není zrovna malá – odhaduje se na 1:31,8 na jeden sloupec. Pokud tedy uhodneš výsledky Eurojackpotu, můžeš počítat s tím, že tě čeká opravdu pestrá odměna.

Euromiliony

Lákavá je i loterie Euromiliony. Opět se jedná o evropskou loterii, která nabízí možnost vyhrát obrovské jackpoty, které postupně rostou, dokud někdo nevyhraje jednu z hlavních výher. K tomu stačí uhodnout pouze dvě čísla z 35 a jedno číslo z 5 – celkem v Euromilionech tipuješ 7 čísel z 35 a jedno z 5.

Sázky podáváš na sázkovém tiketu, kde si můžeš vybrat až 9 sloupečků. Cena jednoho sloupečku je stanovena na 30 Kč. Pokud nechceš vybírat čísla svépomocí, můžeš využít náhodný tip nebo využít systémovou sázku. Losování probíhá dvakrát týdně, vždy v úterý a v sobotu večer. V Euromilionech je určeno celkem 10 výherních pořadí.

Nejvyšší výhra neboli jackpot padne v případě, že uhodneš všech 7 čísel z 35 a jedno číslo z 5. Ale i když netrefíš všechna čísla, stále máš šanci na pěknou výhru. Pokud nikdo jackpot netrefí, převádí se 80 % částky do dalšího slosování a 20 % jde do vedlejší části jackpotu. Jackpot se tedy neustále navyšuje, dokud ho někdo nevyhraje.

Kromě hlavní hry si můžeš vsadit také na doplňkovou hru Eurošance. U ní tipuješ koncové pětičíslí tvého tiketu. Výhry v Eurošanci jsou pevně stanovené jako násobky sázky. Při uhodnutí koncového pětičíslí tedy získáš například 500 000 Kč. Sázka na Eurošanci stojí také 30 Kč a podat ji můžeš nejen na pobočkách Sazky, ale i online na webu či přes aplikaci.

Extra Renta

Extra Renta je číselná loterie, která ti dává šanci vyhrát opravdu velké peníze. Představ si, že můžeš každý měsíc po dobu 20 let dostávat na účet 100 000 nebo dokonce 200 000 Kč. Právě to ti Extra Renta nabízí, přičemž můžeš požádat i o jednorázovou výplatu.

I zde je princip jednoduchý, tipuješ 7 čísel z 33. Losování probíhá dvakrát krát týdně, vždy v pondělí a ve čtvrtek večer s tím, že sázky můžeš podávat až do 20:00 v den slosování. Na sázence najdeš 4 sloupečky, kdy cena jednoho sloupečku činí 25 Kč nebo 50 Kč. Pokud vsadíš za 50 Kč, hraješ o dvojnásobné výhry.

Už když trefíš 3 čísla, máš nárok na výhru. Ale samozřejmě, čím více čísel uhodneš, tím větší výhru získáš. Při ceně 25 Kč za sloupec je výhra za 3 čísla stanovena na 25 Kč, za 4 čísla 100 Kč, za 5 čísel 1 000 Kč, za 6 čísel 25 000 Kč a za všech 7 čísel získáváš hlavní výhru, a to rentu 100 000 Kč měsíčně na 20 let. Jak již bylo řečeno, při ceně 50 Kč za sloupec jsou výhry dvojnásobné.

Skupinové sázení

Pokud nemáš se sázením dostatek zkušeností a nechceš se do něj hned vrhat po hlavě, můžeš vyzkoušet skupinové sázení. To ti umožní podělit se o sázenku s dalšími hráči a společně se radovat z případných výher.

Nejprve si vyber jednu ze dvou loterií, které skupinové sázení podporují, jedná se o Sportku nebo Eurojackpot. Pak si zvol velikost sázenky (S, M, L, XL nebo XXL) podle počtu sloupců, které chceš vsadit. Nakonec se rozhodni, jestli chceš svou sázenku sdílet veřejně s ostatními hráči na webu Sazky, nebo jen se svými přáteli či rodinou pomocí speciálního odkazu.

Velkou výhodou skupinového sázení je, že si můžeš koupit jen malý podíl ve velké sázce. O případnou výhru se pak podělíš s ostatními spoluhráči podle velikosti jednotlivých podílů. Čím větší kus sázenky vlastníš, tím větší bude v případě úspěchu i tvoje odměna.

Sportka

Sportka od Sazky online je jednou z nejznámějších číselných loterií, která má u sázkové kanceláře dlouhou historii. V tomto případě tipuješ 6 čísel ze 49 a k tomu můžeš vsadit i na takzvanou Šanci, kde sázíš na koncové šestičíslí čísla sázenky. Losování probíhá 3krát týdně, a to ve středu, pátek a neděli, výjimečně i v jiný den jako mimořádná hra.

V každém losování se uskutečňují dva samostatné tahy. Sázky můžeš v den losování podávat do 18:59:58. Pokud trefíš jen 3 čísla, máš nárok na výhru. Každopádně i zde platí, že čím více čísel uhodneš, tím větší výhru získáš. Sloupeček tě přitom stojí 20 Kč a stejnou částku si připlatíš i za Šanci.

Výhodou je, že v případě plné sázenky (10 sloupců + Šance) nebo systémové sázky od 8 do 15 čísel + Šance máš šanci získat ke své výhře i Bonus. Výsledek Sportky se dozvíš hned po slosování, přičemž u větších výher musíš počítat s delším procesem vyplacení.

Loterie Sportka

Šťastné datum

U Šťastného data tipuješ svá šťastná čísla, přičemž můžeš vyhrát až desetitisícinásobek vsazené částky. Princip hry je opět jednoduchý. Stačí, když si vybereš jedno číslo z každé ze tří kolonek, a to den (1–31), měsíc (1–12) a rok (0–99).

Sázky můžeš podávat buď prostřednictvím sázenky na prodejním místě, nebo online pomocí aplikace. Cena jedné sázky je 50 nebo 100 Kč, přičemž si můžeš zvolit, kolika slosování se chceš zúčastnit. Slosování probíhá každý den mezi 20:00 a 21:00 pomocí generátoru náhodných čísel. Pokud se tebou tipovaná čísla shodují s vylosovanými, můžeš se těšit na výhru.

Její výše závisí na tom, kolik čísel uhodneš a v jakém pořadí. Nejvyšší výhra v prvním pořadí může dosáhnout až 2 000 000 Kč, pokud je v daném slosování uzavřeno méně než 35 000 sázek. Pamatuj na to, že příjem sázek končí každý den ve 20:00.

Kasička

Kasička je zábavná a jednoduchá loterie, kde můžeš tipovat 3 až 5 čísel (nebo až 16 čísel v kombinované sázce) ze 49 možných. Každý den probíhají dvě slosování, odpolední a večerní. Kasička nabízí několik typů sázek:

 • sázka na 3 čísla,
 • sázka na 4 čísla,
 • sázka na 5 čísel,
 • kombinovaná sázka (umožňuje tipovat 3 až 16 čísel).

Sázky můžeš uzavřít na prodejním místě pomocí sázenky, kde vybereš svá čísla, nebo můžeš nechat systém vybrat čísla náhodně. Minimální vklad činí 20 Kč. V každém slosování se losuje 6 výherních čísel ze 49. Výše výhry i zde závisí na množství správně uhodnutých čísel a výšce vkladu. Například při sázce na 5 čísel vyhraješ už při uhodnutí 2 čísel.

Rychlé loterie

Kromě klasických číselných loterií si můžeš u Sazky online zahrát i rychlé loterie. Od těch běžných se liší především svojí délkou, kdy jsou losovány každých pár minut. I v tomto případě můžeš vybírat z několika loterií. Ty nejznámější a nejoblíbenější si podrobněji rozepíšeme níže.

Kameny

Pokud si chceš zpestřit den a zahrát si, je pro tebe jako dělená loterie Kameny. Hra se koná denně, přičemž hráčům nabízí možnost vsadit si na různé kombinace šesti čísel v rozmezí od 1 do 6. Pro hru si musíš na sázence nebo v aplikaci zvolit jednu až čtyři kombinace šesti čísel a pro každou z nich určit výši sázky. Sázka začíná na 5 Kč, ale můžeš si zvolit i násobek této částky až do výše 100 Kč.

Pokud nechceš manuálně sázet každý den, můžeš zvolit i možnost předplatného. Losování probíhá denně v pětiminutových intervalech. Kameny nabízí jednu výherní úroveň pro každou tipovanou kombinaci. Výše výhry se odvíjí od výše tvojí sázky a koeficientu pro danou kombinaci uvedeného v tabulce výher.

Maximální výhra na jednu sázku může dosáhnout až 5 milionů korun. Pokud nevíš, jaká čísla vsadit, můžeš využít funkci „multi sázka“ a na jedné sázence zvolit až 47 různých kombinací. Tím zvýšíš své šance na výhru, ale pamatuj na to, že se sázka vztahuje na každou jednotlivou kombinaci.

Rychlá 6

Pokud nechceš čekat, je pro tebe vhodná také loterie Rychlá 6. Zahrát si tu můžeš tři různé hry, které lze hrát samostatně nebo všechny najednou – záleží jen na tobě. Hlavní hra spočívá v tipování 6 čísel z celkových 26. Cílem je uhodnout všechna čísla co nejrychleji, protože čím dříve se ti to podaří, tím vyšší bude tvá výhra.

Losování probíhá každých 5 minut, takže máš spoustu příležitostí zkusit své štěstí. Kromě hlavní hry nabízí Rychlá 6 i dvě vedlejší hry Sudá/Lichá a Vysoká/Nízká. V Sudé/Liché tipuješ, zda ve losování padne více sudých, nebo lichých čísel, případně stejný počet.

Ve Vysoké/Nízké zase odhaduješ, jestli bude vylosováno více čísel od 1 do 13 (nízká) nebo od 14 do 26 (vysoká). Pro tyto vedlejší hry se navíc losuje jedno extra číslo, díky čemuž je možné vsadit i na variantu „Stejně“. Sázení v Rychlé 6 je jednoduché. Stačí, když vybereš výši sázky od 10 do 500 Kč pro každou hru, kterou chceš hrát.

Pokud sázíš na prodejním místě, vyplníš sázenku nebo jen nahlásíš svou sázku obsluze. Pro hlavní hru můžeš zvolit vlastní čísla nebo náhodný tip. U vedlejších her si typ sázky vybíráš. Jednou z výhod Rychlé 6 je právě frekvence losování, díky které máš novou šanci na výhru každých 5 minut.

Rychlé kačky

Na podobném principu jako předchozí loterie fungují i Rychlé kačky. U nich sázíš na 4 až 6 čísel z celkového rozsahu 1 až 66. Výši sázky si můžeš zvolit podle svých preferencí, a to od 5 Kč až po 200 Kč. Pokud se ti nechce vybírat čísla manuálně, můžeš využít možnost náhodného tipu.

Nemusíš se ale bát, že by se tím snížila tvá šance na výhru. Velkou výhodou je možnost vsadit si více sázek na jedno slosování. První sázku si můžeš sestavit svépomocí, další už jsou pouze náhodné tipy. Maximální výhra v Rychlých kačkách je úctyhodný 1 000 000 Kč, na který dosáhneš při sázce 200 Kč a uhodnutí všech 6 čísel.

Rychlé kačky mají však i bonusovou hru s názvem „Rychlá výhra“ – tu získáš v případě, že vsadíš na 4 až 6 čísel a žádné z nich nebude mezi vylosovanými. Následná výhra je rovna jednonásobku ceny tvojí sázky v základní hře.

Rychlé kačky Sazka

Všechno nebo nic

U loterie Všechno nebo nic vybíráš z 11 čísel z celkových 22, a pokud uhodneš všechna čísla, nebo naopak žádné, získáváš hlavní výhru. Výše sázky se může pohybovat od pouhých 10 Kč až po 200 Kč. S vyšší sázkou roste i možná výhra – při sázce 200 Kč a uhodnutí všech, nebo žádného čísla si odneseš celé dva 2 miliony korun.

Sázení je velmi jednoduché a intuitivní. Na jedno slosování si můžeš vsadit až tři sázky, přičemž u každé z nich si buď zvolíš vlastní čísla, nebo necháš systém vygenerovat náhodný tip. Vše probíhá online v aplikaci, takže nemusíš nikam chodit a můžeš hrát pohodlně z domova.

Co se týče výher, tak kromě hlavní výhry za uhodnutí všech, nebo žádného čísla můžeš vyhrát i při uhodnutí 10, 9, 8, 7, 4, 3, 2 nebo 1 čísla. Výše výhry se odvíjí od počtu uhodnutých čísel a výše tvojí sázky.

Power Spin

Poslední z oblíbených rychlých loterií je Power Spin. Dostupná je exkluzivně v aplikaci, přičemž tipuješ čísla ve třech osudích, kdy každé obsahuje čísla od 1 do 33. Jednou z největších předností Power Spinu je široká škála možností sázek. Můžeš si vybrat, zda chceš tipovat čísla pouze v prvním osudí (Power Spin 1), v prvním a druhém osudí (Power Spin 2) nebo rovnou ve všech třech osudích (Power Spin 3).

Navíc si zvolíš, kolik čísel chceš tipovat, a to od jednoho až po deset. Sázet můžeš také na symbol, barvu či nízká/vysoká čísla. Hodnota sázky se pohybuje od 5 do 100 Kč na jedno osudí. Pokud tipuješ na více osudí, celková sázka se násobí odpovídajícím počtem osudí.

Power Spin se pořádá denně od 00:03 do 23:57, přičemž slosování probíhají obvykle v jednominutových intervalech. Díky tomu máš během celého dne spoustu příležitostí vyhrát. Navíc si můžeš zakoupit předplatné na 1 až 12 nejbližších po sobě jdoucích slosováních.

Výše výhry v Power Spinu závisí na počtu tipovaných čísel, typu sázky (na kolik osudí vsadíš) a výši vkladu. Pokud například vsadíš na jedno číslo a uhádneš ho ve všech třech osudích (Power Spin 3), získáš dvacetitisícinásobek své sázky. Maximální výše výhry při sázce na jedno číslo a tři osudí (Power Spin 3) je omezena na 4 000 000 Kč.

Losy

Pokud nejsi zrovna fanoušek loterií, Sazka online má pro tebe ještě další zajímavou nabídku, a to v podobě losů. Těch nabízí hned několik, přičemž se od sebe liší nejen možnými výhrami, ale i pravidly. Některé z těch nejoblíbenějších jsme podrobněji rozebrali níže.

Maxi černá perla

Maxi černá perla se řadí mezi jedny z nejoblíbenějších losů na trhu. Cena jednoho losu činí 200 Kč. Hrací pole na losu je rozděleno na dvě části HRA 1 a HRA 2. V HRA 1 se na horní části objeví 5 výherních čísel a ve spodní části pak tvá čísla.

Pokud se některé z tvých čísel shoduje s některým z výherních, vyhráváš částku uvedenou pod daným číslem. Navíc, pokud odkryješ symbol černé perly, vyhráváš pětinásobek částky. V HRA 2 pak stačí, aby se v jednom z šesti řádků objevily dva stejné symboly a vyhráváš uvedenou částku. Vyhrát můžeš až 10 milionů Kč.

Drahokamy

Drahokamy nabízí celkem 15 různých pořadí výher, díky čemuž má téměř každý sázející šanci na nějakou výhru. Nejvyšší výhra je stanovena na 50 000 Kč. Cena jednoho losu přitom činí 300 Kč. Během stírání máš hned několik způsobů, jak vyhrát.

Hra je rozdělena do tří hracích polí, a to HRA 1, HRA 2 a BONUS. V HRA 1 porovnáváš svá čísla s výherními čísly, v HRA 2 zase symboly s výherním symbolem. V poli BONUS máš šanci získat 1 000 Kč, pokud na losu najdeš symbol smaragdu.

Rentiér

S tímto losem můžeš vyhrát vyplácení pravidelné měsíční renty ve výši 50 000 Kč na 5 let. Cena losu činí 50 Kč, takže pokud chceš odzkoušet své štěstí za pár korun, je pro tebe Rentiér vhodnou volbou.

Super Rentiér

Pokud tě nezaujal klasický los Rentiér, máme pro tebe větší kalibr. Sazka totiž vydává los Super rentiér, který ti nabízí možnost získat měsíční rentu ve výši 100 000 Kč na 5 let. Vyhráváš, pokud se ti na losu podaří najít tři symboly renty. Koupě losu tě vyjde na 100 Kč.

Mega Rentiér

Pokud tě nenalákal klasický ani Super Rentiér, Sazka má pro tebe připravený ještě třetí los Mega Rentiér. S ním můžeš získat 5 milionů Kč jednorázově a 100 000 Kč jako rentu na 5 let – celkem tak získáš 11 milionů korun. Pro výhru ti stačí na losu najít tři stejné symboly.

Mega rentiér Sazka

Zlatá rybka

Velmi oblíbený je také los Zlatá rybka, který zakoupíš od 50 Kč. Vybírat můžeš mezi třemi variantami:

 • Zlatá rybka (50 Kč) – 1 milion Kč nebo 500 000 Kč na auto, nebo 100 000 Kč na dovolenou,
 • Super Zlatá rybka (100 Kč) – 4 miliony Kč, nebo 700 000 Kč na auto, nebo 200 000 Kč na dovolenou,
 • Maxi Zlatá rybka (200 Kč) – 8 milionů Kč, nebo 900 000 Kč na auto, nebo 250 000 Kč na dovolenou.

Hrací pole na losu je rozděleno na dvě části, a to VÝHERNÍ ČÍSLA a VAŠE ČÍSLA. Po setření stírací vrstvy se objeví tři výherní čísla a herní symboly. Pokud se některé z tvých čísel shoduje s výherními, vyhráváš částku uvedenou pod daným číslem. Jestliže najdeš symbol rybky, vyhráváš částku pod ním, a pokud objevíš 3 symboly auta nebo palmy, vyhráváš auto nebo dovolenou.

SAZKAmobil

Sazka vedle sázení nabízí také telekomunikační službu SAZKAmobil. Konkrétně se jedná o virtuálního operátora, kterému se rychle podařilo vypracovat mezi jednoho z největších na českém trhu. V současnosti nabízí nejen předplacené karty, ale i výhodné tarify a další bonusy a odměny.

Jednou z nejzajímavějších výhod SAZKAmobilu je systém odměn za dobití. Při každém dobití kreditu nad 300 Kč si můžeš vybrat jednu ze čtyř odměn, a to:

 • výhodné volání a SMS,
 • mobilní internet zdarma,
 • neomezené volání v rámci sítě SAZKAmobil,
 • extra kredit na volání a SMS.

Pokud dobiješ alespoň 400 Kč, získáš více výhod. SIM kartu pořídíš na více než 7 000 prodejních místech Sazky po celé České republice. Kredit můžeš dobíjet online v mobilní aplikaci. Minuta volání u SAZKAmobil stojí 2,50 Kč a SMS 1,50 Kč. Služba se navíc nedávno spojila s operátorem Vodafone.

Bonusomat

Sazka nabízí program, který tě odmění za tvoji herní aktivitu, a to pod názvem Bonusomat. Budeš s ním plnit různé úkoly a za každých 5 splněných úkolů si můžeš na Bonusomatu zatočit. Zároveň na tebe čekají lákavé výhry od peněžních bonusů až po volné zatočení (free spiny) v oblíbených hrách.

Pokud splníš všechny úkoly na jednom hracím poli, budeš navíc zařazen do periodického slosování o ještě větší výhry. Jak na to? Je to jednoduché, stačí se přihlásit do Sazky a začít plnit úkoly – některé z nich můžeš opakovat. Po splnění 5 úkolů už si můžeš zatočit na Bonusomatu a těšit se na svou výhru. Bonusomat je přístupný jak na webových stránkách Sazky, tak i v mobilní aplikaci Sazka Hry.

Cashout

Sazka online podobně jako například Fortuna  nabízí funkci Cashout. S ní můžeš ukončit sportovní sázku před skončením, čímž se vyhneš větší ztrátě. Když máš na svém tiketu alespoň jednu vyhodnocenou výherní příležitost, stačí kliknout na tlačítko Cashout.

Každopádně, aby bylo možné Cashout využít, musí být splněny specifické podmínky. V první řadě nesmí být sázka ještě vyhodnocena jako prohraná a všechny sázkové příležitosti v ní musí být aktivní v systému Sazky. Zároveň musí být alespoň jedna z těchto příležitostí již vyhodnocena jako výherní.

Pokud tyto podmínky splníš, sázková kancelář ti nabídne konkrétní nabídku Cashoutu, která bude reflektovat již vyhodnocené výhry v rámci tvojí sázky. Výslednou nabídku můžeš buď přijmout, nebo odmítnout – vždy záleží jen na tobě. Více se o Cashoutu dočteš v naší Akademii .

Kolo Štěstí

Jako člen věrnostního programu Sazka Klub můžeš každý den roztočit digitální kolo a získat okamžité peněžní výhry nebo vstoupit do měsíčního slosování o hodnotné ceny. Pro účast v Kole Štěstí potřebuješ Sazka kartu, kterou získáš registrací do Sazka Klubu.

Poté stačí jen použít Sazka kartu při nákupech na prodejních místech Sazky. Následující den obdržíš SMS zprávu s odkazem na otočení Kolem Štěstí. Na zatočení máš 7 dní a učinit tak můžeš po přihlášení do svého Sazka Klub účtu.

Vyhrát přitom můžeš okamžitou peněžní výhru, která se ti přičte na kredit Sazka karty. Výhry se pohybují od malých částek až po 500 Kč. Vyhrát ale můžeš i vstupenky do měsíčního slosování o větší ceny, jako jsou hotovostní výhry nebo hodnotné věcné odměny. Pokud sázíš online, můžeš místo Kola Štěstí využít Zlaté Kolo, jehož princip jsme si popsali výše.

Online casina a loterie u Sazky

Sazka online ti dokáže nabídnout nejen sportovní sázení, loterie a losy, ale i Sazky hry ve svém online casinu. Nabídka je tu opravdu pestrá, díky čemuž můžeš počítat s tím, že se tu jen tak nezačneš nudit. V první řadě Sazka nabízí skutečně impozantní počet jackpotů, a to více než dvě stovky.

Exkluzivně na Sazka Hrách můžeš trefit jackpoty od různých dodavatelů, jako je Apollo, Kajot casino, Adell, Tech4Bet, Synot či Amusnet. K dispozici jsou také živé Sazka hry, které najdeš v mobilní aplikaci. K dispozici máš:

 • Multi ruletu,
 • Multi blackjack,
 • Plátýnko – Multiplayer.
Parametry Hra
Multi ruleta Multi blackjack Plátýnko – Multiplayer
Nejvyšší sázka 100 000 Kč 100 000 Kč 100 000 Kč
Nejvyšší výhra 3 600 000 Kč 250 000 Kč 1 000 000 Kč
RTP (teoretická návratnost pro účastníka) 97,3 % 96,76 % 93,75 %

Výherní automaty od Sazky

Sazka Hry mají i vlastní nabídku výherních automatů, které si můžeš vyzkoušet pouze v jejich online casinu. Jedná se konkrétně o 9 her, které se mezi sázkaři těší velké oblibě. Co je na nich tak výjimečné? Především se jedná o originální a chytlavé herní koncepty, které byly vyvinuty přímo studiem Sazka Her. Najdeš zde oblíbené ovoce i zcela nové a inovativní hrací mechaniky.

Grafika a animace jsou opravdu na vysoké úrovni. Kromě toho u nich můžeš využívat bonusy. K dispozici jsou například pravidelné víkendové bonusy 2krát 500 Kč, ale i jackpoty v řádech statisíců korun – maximálně se mohou vyšplhat nad půl milionu korun. Všechny výherní automaty můžeš vyzkoušet v demo verzi. Herními automaty tě budou provázet dvě postavičky, a to pan Červený a pan Zelený.

Kancelářská 81

Kancelářská 81 je výherní automat nasáklý čerstvým ovocem a zlatými sedmičkami. Lovit tu můžeš wildy, ale i osminásobky výher. Pokud se ti podaří trefit jackpot, můžeš vyhrát až 300 000 Kč.

Kancelářská 81 - Sazka Hry

Pirátská plavba

Pirátská plavba tě vezme na dobrodružnou plavbu s posádkou Sazka Her. Na palubě tě čekají truhly plné pokladu a ohromné násobky sázek, a to až pětinásobky. Pokud se ti podaří zaplnit 3, 4 nebo všech 5 válců jedním druhem ovoce, tvoje výhra se automaticky znásobí. Vyhrát tu můžeš i diamantový Synot Jackpot až ve výši 500 000 Kč.

Čertovská jízda

V Čertovské jízdě si užiješ pořádnou dávku pekelné zábavy. Pan Červený ti nabídne smlouvu, se kterou můžeš získat 10 free spinů bez vkladu zdarma. Pomoci ti tu může i pan Zelený, který dokáže tvoji výhru navýšit až 16krát.

Zelené dobrodružství 81

Vydej se na Zelené dobrodružství 81 a prožij úžasný příběh plný šťavnatého ovoce. Opět tě tu čeká pan Červený a Zelený, se kterými můžeš zdvojnásobit své výhry nebo získat zajímavé bonusy.

Vesmírná výprava

Připrav se na vesmírné dobrodružství ve Vesmírné výpravě. Pan Červený a pan Zelený ti budou pomáhat i ve vesmíru, kde budou nahrazovat tvé nevýherní symboly a dovedou tě k výhře.

Respin Twins

Respin Twins tě ohromí svou jednoduchostí a účinností. Čekají tě tu dva tříválcové celky, a když u nich získáš celé plátno ovoce, tak se tvá výhra zdvojnásobí. K tomu můžeš získat celou řadu respinů, které ti opět nadělí pan Červený a Zelený.

Červená horečka

U Červené horečky můžeš vybírat mezi 3 nebo 5 válci a užívat si opakovaných respinů s panem Červeným. Pokud získáš 3 symboly pana Zeleného, spustí se mystery respiny, se kterými můžeš dosáhnout na obří výhry.

Super sázka

V Super sázce na tebe čekají 2 expanding wildy pana Červeného a Zeleného, se kterými můžeš své výhry zdvojnásobit. Získáš tu také respiny, ale i 100% výhry při padnutí wildu. Plusem jsou též dostupná bonusová kola, se kterými můžeš své výhry násobit až pětkrát.

Cesta do Egypta

Vydej se na Cestu do Egypta s výherním automatem od Tech4Bet. Máš na výběr ze čtyř variant hry a můžeš se těšit na skvělé bonusy například v podobě až 50 free spinů zdarma nebo 5 výherních točení se stoprocentní jistotou výhry. Pan Červený ti nabídne expanding wildy a násobky, zatímco pan Zelený tě pustí do bonusového kola.

Grafické zpracování Sazky

Sazka podobně jako například Betano nabízí grafické zpracování ve vysoké kvalitě. Počítat přitom můžeš s přehledností, díky čemuž se v rozhraní poměrně rychle zorientuješ. Je pravda, že tu toho najdeš opravdu hodně, a pokud jsi úplný nováček ve světě sázení, může na tebe platforma působit až moc přeplněně.

Věř ale, že během pár hodin se tu budeš cítit jako doma. Sázková kancelář má pro tebe mimo jiné připravené i kvalitně zpracované FAQ, kde najdeš odpovědi na všechny otázky. Ať už tě zajímá, jak si založit účet, jak vložit peníze, jak fungují bonusy nebo cokoliv jiného, v sekci FAQ se vše dozvíš.

Nemůžeme zapomenout zmínit ani ikonické žlutozelené logo Sazky, které už znají snad všichni sázkaři, a to nejen v České republice. Zajímá tě, proč je grafické zpracování u sázkovky tak důležité? Mrkni na náš článek .

Mobilní aplikace Sazka

Sazka se snaží jít s dobou, a proto jako většina jiných sázkových kanceláří nabízí vlastní mobilní aplikaci. S ní máš přístup k obrovskému množství sázek na všechny populární sporty. K dispozici máš také LIVE sázení a sledování přímých přenosů. Aplikaci si můžeš stáhnout pro operační systém Android i iOS.

Pokud máš mobilní telefon od Huawei, nemusíš zoufat. Mobilní aplikaci si nainstaluješ i bez přístupu ke Google Play. Vše zvládneš ve třech krocích:

 1. Stáhni si instalační soubor do telefonu.
 2. Povol instalaci souborů z neznámých zdrojů v nastavení.
 3. Vyber stažený soubor a nainstaluj ho.

Mobilní aplikace Sazka Klub

Stáhnout si můžeš i mobilní aplikaci Sazka Klub, se kterou budeš mít všechny své výhry vždy po ruce. Kromě toho s ní každý den získáš extra šanci na výhru, jelikož tu můžeš kdykoliv na pár kliků roztočit Kolo štěstí.

Registrace do aplikace je velmi jednoduchá a zabere ti jen několik vteřin. Stačí ti k tomu pouze telefonní číslo. V aplikaci Sazka můžeš provádět i kontrolu tiketů, díky čemuž budeš o případné výhře, nebo prohře hned vědět. Pokud nechceš trávit čas na prodejním místě, můžeš si tu jednoduše vytvořit sázku předem, předložit ji obsluze a vyhnout se zbytečnému vyplňování.

Podpora Sazka

Sazka investuje nemalé peníze do kvalitní uživatelské podpory, která je ti k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Ať už potřebuješ pomoc ráno, večer nebo třeba o víkendu, vždycky se můžeš na někoho obrátit. Velkým plusem je dostupný live chat, přes který se můžeš na pár kliknutí spojit s proškoleným operátorem. Sázkovku však můžeš kontaktovat také přes infolinku či e-mail.

Závěrečné hodnocení Sazka

Největší výhodou Sazky je především její dlouhá historie, díky které se stala jednou z největších sázkových kanceláří nejen v České republice. Pravidelní sázkaři ocení Zlaté kolo či věrnostní program Sazka klub, který je pro ně dostupný ale pouze v případě, že navštěvují prodejní místa. Plusem je kvalitní uživatelská podpora, na kterou se můžeš spolehnout doslova 24/7.

Už na první pohled tě zaujme široká nabídka produktů, které tu můžeš využít. Kromě klasického sportovního sázení můžeš hrát Sazka hry, online kasino, různé loterie, ale i stírací losy. Pozitivně hodnotíme také mobilní aplikaci, která je přehledná a intuitivní. Každopádně i Sazka má své minusy, se kterými musíš dopředu počítat.

Jedním z nich je absence diskuzního fóra a omezená nabídka platebních metod. To ti však vykompenzuje pestrou paletou dostupných služeb, včetně Cashoutu či Sazka mobilu. Celkově je sázková kancelář Sazka kvalitní platformou nejen s pestrou nabídkou, ale i působivou grafikou, kterou nabízí jen málokterá sázkovka.

FAQ – nejčastější otázky a odpovědi

1️⃣Jaká je minimální výše sázky u Sazky?

Minimální výše vkladu se liší podle zvolené platební metody. U většiny z dostupných metod se však jedná o 10 Kč.

2️⃣Jak mohu ověřit svoji totožnost?

Ověření totožnosti můžeš provést online pomocí BankID. Druhou možností je návštěva prodejního místa, kde předložíš jeden z dokladů totožnosti.

3️⃣Mohu u Sazky provádět LIVE sportovní sázky?

Ano. Sazka nabízí širokou škálu událostí, u kterých můžeš provádět LIVE sázky. K dispozici jsou také přímé přenosy, které bohužel nemůžeš sledovat v režimu celé obrazovky.

4️⃣Jak mohu vybrat peníze ze svého účtu?

Peníze můžeš vybrat pouze přes bankovní účet nebo na jednom z prodejních míst Sazky.

5️⃣Jaký je rozdíl mezi Zlatým kolem a Kolem štěstí?

Zlaté kolo je dostupné pouze pro sázkaře, kteří sází online a sbírají Zlaťáky. Naopak Kolo štěstí mohou roztočit pouze uživatelé, kteří využívají věrnostní program Sazka klub a pravidelně sází na prodejních místech.

Podobné sázkovky

Betano logo
Betano
9.5/10
Doporučené
Oblíbené u sázkařů
Nízký minimální vklad
Registrační bonus / No deposit bonus
Rychlé výplaty
Live streamy
Mobilní aplikace
Věrnostní program
S casinem
S loterií
TOP vkladový bonus
100% bonus na 1. vklad peněz až 3.000,- Kč
Platební metody
MastercardNetellerPaySafeCardSkrillVISABankovní převod
Jazyky
Čeština
Dostupné sporty
populární sporty
letní sporty
zimní sporty
americké sporty
e-sporty
dostihy
speciální sázky
bojové sporty
motosporty
recenze sázkovky
MerkurXTip logo
MerkurXtip
8.5/10
Doporučené
Oblíbené u sázkařů
Nízký minimální vklad
Registrační bonus / No deposit bonus
Rychlé výplaty
Live streamy
Mobilní aplikace
Věrnostní program
S casinem
S loterií
TOP vkladový bonus
200,- Kč za registraci
Platební metody
MastercardPaySafeCardSkrillVISA
Jazyky
Čeština
Dostupné sporty
populární sporty
letní sporty
zimní sporty
americké sporty
e-sporty
dostihy
speciální sázky
bojové sporty
motosporty
recenze sázkovky
Tipsport logo
Tipsport
9/10
Doporučené
Oblíbené u sázkařů
Nízký minimální vklad
Registrační bonus / No deposit bonus
Rychlé výplaty
Live streamy
Mobilní aplikace
Věrnostní program
S casinem
S loterií
TOP vkladový bonus
500,- Kč za registraci
Platební metody
MastercardPaySafeCardPayPalSkrillVISABankovní převodPobočka
Jazyky
Čeština
Dostupné sporty
populární sporty
letní sporty
zimní sporty
americké sporty
e-sporty
dostihy
speciální sázky
bojové sporty
motosporty
recenze sázkovky
všechny sázkovky

Newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku z našeho kmene!
Přihlas se k odběru a získej pravidelné informace o bonusech, soutěžích, tipech na sázení a dalších exkluzivních výhodách dostupných pouze věrným Lovcům!