Sazka: recenze 2024

Sazka je opravdový veterán mezi loteriemi. Svou pouť odstartovala už před více než 60 lety a dnes je nedílnou součástí sázkařské kultury nejen v České republice. V průběhu času se proměnila v opravdový kolos jak na poli loterií, tak i sportovního sázení. Díky tomu ročně generuje miliardy korun. Jejím nejznámějším produktem je nepochybně loterie Sportka, která funguje už od roku 1957. Kromě toho má v nabídce i LIVE sázení, online casino či stírací losy. Pojď se s námi podívat, co všechno Sazka nabízí a jak se můžeš zařadit mezi její věrné sázkaře.

Základní informace o Sazka
Datum založení 1956
Registrační bonus 500 Kč
Podporované platební metody platební karta, bankovní převod, PayPal, vklad či výběr na prodejním místě s terminálem SAZKA
Formáty kurzů Desetinná čísla
Podpora BetBuilderu Ano
Podpora live sázení Ano
Podpora živých streamů Ano
Mobilní aplikace Ano
Webové stránky https://www.sazka.cz/

Bonus za registraci Sazka

Sazka podobně jako třeba Tipsport  nebo Chance  nabízí dva různé bonusy za registraci. Ten první má hodnotu 500 Kč a je určený speciálně pro kurzové sportovní sázky na Sazkabetu. Pro jeho získání se musíš zaregistrovat na této stránce. Bonus se ti připíše na účet nejpozději do 48 hodin po kompletním dokončení registrace, která mimo jiné zahrnuje také ověření tvé totožnosti.

Druhý bonus má hodnotu 220 Kč a získáš ho, pokud ti ho sázkovka nabídne v posledním kroku registrace. Na rozdíl od prvního bonusu můžeš peníze využít na cokoliv, třeba vsadit Sportku nebo setřít online losy. Na připsání bonusu si ale musíš počkat maximálně tři pracovní dny po dokončení registrace.

Vkladový bonus Sazka

Po registraci na herním portálu máš šanci získat bonus až 9 500 Kč za svůj první vklad. Nejprve si musíš do 5 dnů od dokončení registrace vložit na svůj herní účet částku v rozmezí 100 a 9 500 Kč. Vklad ti pak Sazka online zdvojnásobí do maximální výše 9 500 Kč.

Pokud tedy vložíš například 500 Kč, získáš navíc 500 Kč bonus. Jak tomu bývá, nic není zadarmo a pro získání plné výše bonusu musíš nejprve splnit určité podmínky. Konkrétně je nutné do 35 dnů od vkladu vsadit desetinásobek vložené částky na kurzových sázkách s kurzem 2,0 a vyšším.

Započítávají se jen jednotlivé sázky, nikoli Kombi sázky, sázky na individuální výkony ani sportovní sázky vybrané skrze Cashout. Ale pozor, denně se připočítá maximálně 10 % z požadovaného obratu.

Sazka Hry Bonus

Další bonusy u Sazka

AKO bonus

AKO bonus ti nabízí skvělou příležitost, jak navýšit své potenciální výhry. Stačí splnit pár jednoduchých podmínek a můžeš získat navýšení až o 100 %. Jak na to? Musíš mít alespoň čtyři předzápasové sázky na jednom tiketu, přičemž každá sázka musí mít kurz minimálně 1,15.

Žádná z těchto sázek nesmí být vyloučena z AKO bonusu. Seznam vyloučených sázek najdeš online na stránkách Sazky. Pokud podmínky splníš, uvidíš u kurzu na tiketu ikonku dárečku a procento, o které bude tvoje výhra navýšena.

Výše zvýhodnění se řídí tabulkou níže. Každopádně platí, že čím více sázek vsadíš a čím vyšší budou kurzy, tím větší bonus získáš. Sázet můžeš na spoustu populárních sportů, včetně fotbalu, hokeje, tenisu a dalších. Vynechané jsou jen sázky bez remízy, hráčské speciály, dlouhodobé sázky a nesportovní události.

Počet zápasů Navýšení výhry
4 10 %
5 13 %
6 15 %
7 20 %
8 25 %
9 30 %
10 35 %
11 40 %
12 45 %
13 50 %
14 55 %
15 60 %
16 65 %
17 70 %
18 75 %
19 80 %
20 85 %
21 90 %
22 95 %
23 100 %
24 100 %
25 100 %

Bonus 50 300 Kč a 100 free spinů pro Sazka Hry

Pokud tě kromě sportovního sázení lákají také Sazka hry, máme pro tebe dobrou zprávu. I zde má pro tebe sázková kancelář připravený štědrý bonus až ve výši 50 300 Kč. Zároveň získáš také 100 free spinů – více se o nich můžeš dočíst zde .

Nejdříve ale musíš dokončit registraci a ověřit svou totožnost. Vše můžeš vyřešit jednoduše přes banku, nebo na prodejním místě Sazky. Poté si musíš nastavit herní limity a potvrdit svou emailovou adresu. Pokud tak učiníš, můžeš začít pracovat na získání bonusu.

V první řadě ověř platební metodu prvním vkladem ve výši alespoň 100 Kč. Můžeš použít platební kartu, účet nebo PayPal – tam je minimální vklad stanoven na 500 Kč. Do 48 hodin od dokončení registrace získáš 100 free spinů v hodnotě 200 Kč ve hře Kancelářská 81.

Jakmile začneš hrát, připíše se ti navíc bonus ve výši 300 Kč. Samozřejmě musíš počítat s určitými pravidly. Získané free spiny jsou aktivní pouze po dobu 72 hodin, během kterých je musíš protočit. Tím to ale nekončí. Sazka ti poté zašle nabídku na další bonus v maximální výši 50 000 Kč. Konkrétně se jedná o 100% bonus k dalšímu vkladu. Platí tedy, že čím vyšší vklad vložíš, tím vyšší bonus získáš.

Víkend exklusive s bonusem 2×500 Kč

Sazka hry ti nabídnou spoustu zábavy nejen ve všední dny, ale i o víkendu. Během něj máš šanci získat bonus ve výši až 500 Kč. Stačí, když si o víkendu vložíš peníze na svůj herní účet a při vkladu použiješ bonusový kód „VIKEND“.

Za každou stovku, kterou vložíš, ti bude aktivován bonus 100 Kč, přičemž maximálně můžeš dosáhnout na bonus ve výši 500 Kč. Jakmile budeš mít bonus aktivovaný, můžeš se s chutí pustit do hraní vybraných her, mezi které patří:

Bonusový kód můžeš využít dvakrát za víkend, díky čemuž dosáhneš až na bonus ve výši 1 000 Kč. Pamatuj ale na to, že ho musíš rozložit mezi dva dny, během kterých máš k dispozici pouze 500 Kč.

Extra bonus k Bonusomatu

U vkladu alespoň 200 Kč a zadání bonusového kódu „BONUSOMAT“ získáš extra bonus ve výši 100 % vložené částky. Po připsání bonusu na účet se můžeš pustit do hraní svých oblíbených her. Navíc stačí, když v ní protočíš třicetinásobek hodnoty bonusu, a peníze z bonusu jsou tvoje. Ihned poté s nimi můžeš nakládat, jakkoliv se ti zlíbí – můžeš s nimi hrát dál, nechat je na účtu nebo je vybrat.

Sazka Hry Bonusomat

Zlaté kolo

Zlaté kolo ti nabízí možnost, jak získat zajímavé odměny. Hlavní výhra činí dokonce 100 000 Kč, ale narazíš tu i na menší bonusy, které ti zaručeně zpříjemní hru. Pro získání bonusu potřebuješ mít zcela dokončenou registraci a přihlásit se do Sazka účtu.

Ihned poté můžeš začít sbírat Zlaťáky. Získáš je automaticky za běžné úkony, jako je:

Když nasbíráš 10 Zlaťáků, můžeš roztočit Zlaté kolo. Zde na tebe čekají různé odměny, kdy můžeš získat peníze rovnou na účet, bonusy k dalšímu sázení nebo třeba extra Zlaťáky. Roztočit ho můžeš i několikrát denně. Pozor si dej na podmíněné odměny, u kterých je nejprve třeba splnit určité podmínky. Může se jednat například o bonus 20 Kč při vkladu 60 Kč.

Prémie u Sportky a Eurojackpotu

Sázením na Sportku a Eurojackpot se můžeš zapojit do speciálních doplňkových her o atraktivní výhry. Každý rok jsou pro tebe tedy připraveny lákavé prémie. V minulosti se hrálo například o:

Podmínkou pro účast o prémie ve Sportce je vsazení plného tiketu, včetně Šance. Přesná prémie na dané losování bude vždy oznámena alespoň 7 dní dopředu. Do slosování u Eurojackpotu se dostaneš koupí plného tiketu (6 sloupců + Extra 6) za 400 Kč.

Pokud budeš mít štěstí a některou z prémií vyhraješ, Sazka ti sdělí provozovnu, kde si můžeš výhru vyzvednout. Na přání ti Sazka zajistí vyplacení finančního ekvivalentu. Zároveň nezapomeň na to, že všechny výhry nad 50 000 Kč od roku 2024 podléhají 15% zdanění.

Registrační bonus 300 Kč na online losy

Chceš zkusit štěstí s online losy a přitom získat hned na začátek zajímavý bonus? Sazka mimo jiné nabízí také bonus ve výši 300 Kč pro všechny nově registrované hráče. Aby ti byl bonus připsán, musíš se zaregistrovat přes speciální odkaz. Pak už jen dokončíš registraci, a máš hotovo.

Peníze z bonusu budou připravené na tvém účtu nejpozději do 3 pracovních dnů po registraci. S 300 korunami si můžeš vyzkoušet třeba Rentiéra s možnou výhrou 50 tisíc měsíčně na 5 let nebo sáhnout po Černé perle, kde na tebe čeká výhra až 10 milionů Kč.

Věrnostní program Sazka

Pokud plánuješ sázkovou kancelář navštěvovat pravidelně, určitě by ti neměl uniknout Sazka Klub. Jakmile se zaregistruješ a dostaneš žlutou Sazka kartu, bude se ti do programu počítat každá tvá sportovní sázka. Platí, že za jednu sázku se ti otevře možnost jedenkrát zatočit Kolem štěstí. S jeho pomocí můžeš vyhrát různé ceny a odměny.

Jakmile získáš možnost zatočit s kolem, Sazka ti pošle SMS na číslo, které zadáš při registraci. Na zatočení máš pouze týden, jinak propadne. Čím častěji kartu využiješ, tím větší šanci budeš mít na získání zajímavých odměn. Jedná se například o lístky na koncerty nebo sportovní akce zdarma.

Plusem je, že si na kartu můžeš uložit svá šťastná čísla. Při zadávání další sportovní sázky už jen ukážeš kartu a obsluha vsadí tvůj tip. Kartu si založíš jednoduše online nebo u obsluhy na terminálu – stačí zadat své telefonní číslo, e-mail a jméno. Kartu si můžeš uložit do aplikace Sazka Klub.

Kurzová nabídka Sazka

U Sazky můžeš vsadit různé druhy kurzových sázek. Úplným základem je SÓLO sázka , kdy tipuješ výsledek jedné události. K dispozici je také AKO sázka , která kombinuje více nezávislých tipů na jednom tiketu. Pokud se řadíš mezi ostřílené sázkaře, oceníš KOMBI sázky , které jsou složené z několika AKO nebo SÓLO sázek rozdělených do skupin.

Minimální vklad na jednu SÓLO nebo AKO sázku je stanoven na 10 Kč. U KOMBI sázky musí být celková výše alespoň 10 Kč, ale na jednotlivé dílčí sázky stačí i pouhá koruna. Limity se však mohou v průběhu času měnit, takže si je vždy před sázením raději ověř. Vsazené sportovní sázky není možné zrušit – u vybraných událostí ale můžeš využít možnost Cashoutu.

Kurzová nabídka Sazka

Podporované sporty a události

Nabídka událostí, na které můžeš sázet, je opravdu široká. Může se jednat o zápasy se dvěma možnými výsledky, jako je tenis, nebo na tři možné výsledky, jako tomu bývá u fotbalu či hokeje. K dispozici jsou také sportovní sázky na vítěze dlouhodobých soutěží jednotlivců i týmů. Samozřejmostí jsou doplňkové tipy, kam se řadí například:

Sázet tu můžeš na opravdu širokou škálu sportů, u kterých máš k dispozici různé soutěže a ligy. Sázková kancelář Sazka je známá především svou nabídkou u fotbalu. Tipovat můžeš na ligy z:

Počítat můžeš i se sázkami na hokej, tenis, basketbal, americký fotbal, baseball či bojové sporty. Podobně jako konkurence nabízí sportovní sázky na e-sport – pokud nevíš, jak na to, určitě si přečti tento článek .

LIVE sázky u Sazky

I u Sazkabet můžeš sázet živě v průběhu sledování zápasu či jiného utkání. Počítat tu můžeš s širokou nabídkou sázkových příležitostí, díky čemuž můžeš sázet prakticky na cokoliv. Sazka se v tomto ohledu řadí mezi jedny z nejlepších sázkových kanceláří na trhu, díky čemuž si ji oblíbili i ostřílení sázkaři. Nabídka je opět bohatá zejména u fotbalu, ale vybírat můžeš i z dalších sportů.

Během sázení se ti bude hodit šikovný tracker se statistikami, sestavami nebo přehledem klíčových momentů z utkání. Pro vybrané ligy a soutěže si můžeš dokonce zapnout živý stream. Stačí mít kladný zůstatek na herním účtu a můžeš streamovat zápasy třeba z německé Bundesligy, španělské La ligy nebo celé řady méně známých lig.

Pokročilí hráči určitě ocení funkci Cashout, která ti umožní nechat si rozehraný tiket vyplatit ještě před koncem zápasu. Plusem je i možnost kombinování předzápasových sázek s LIVE sázkami. Je jen na tobě, jak se rozhodneš a jakou strategii zvolíš – pokud si i přesto nevíš rady, nastuduj si více o strategii sázení .

Sport/událost Předzápasové sázky LIVE sázky
Lední hokej NHL/NCAA Do konce kalendářního dne Do konce kalendářního dne
Lední hokej Ostatní Do 48 hodin Do konce kalendářního dne
Tenis Neomezeně – čeká se na dohrání Neomezeně – čeká se na dohrání
Basketbal NBA/NCAA/WNBA Do konce kalendářního dne Do konce kalendářního dne
Basketbal – ostatní Do 48 hodin Do konce kalendářního dne
Stolní tenis Neomezeně – čeká se na dohrání Neomezeně – čeká se na dohrání
Americký fotbal NFL Do konce hracího týdne (Čt–St) Do konce hracího týdne (Čt–St)
Americký fotbal – ostatní Do konce kalendářního dne Do konce kalendářního dne
Atletika Do 30 dnů Do závěrečného ceremoniálu akce
Bandy hokej Do konce kalendářního dne Do konce kalendářního dne
Baseball Do konce kalendářního dne Do konce kalendářního dne
Bowls Do 48 hodin Do konce kalendářního dne
Box Do 30 dnů
MMA Do 7 dní
Florbal Do konce kalendářního dne Do konce kalendářního dne
Gaelské sporty Do konce následujícího kalendářního dne Do konce následujícího kalendářního dne
Golf Do konce kalendářního týdne
Netball Do 48 hodin Do konce kalendářního dne
Vodní pólo Do konce kalendářního dne Do konce kalendářního dne
Společenské sázky / politika Do 30 dnů

Streamy v Sazce

Jestli jsi vášnivý fanoušek a nechceš přijít o žádnou akci na hřišti, Sazkabet je tím správným místem pro tebe. Streamy můžeš sledovat online přes prohlížeč nebo přímo v aplikaci. Díky streamům uvidíš všechny klíčové momenty naživo z pohodlí svého domova, ale klidně i na cestách. Sledovat můžeš tisíce přenosů z různých sportovních odvětví. K dispozici ti je například:

Pro získání přístupu ke streamům je třeba přihlášení do Sazky a kladný zůstatek na uživatelském účtu. Bohužel sledování streamů na celou obrazovku není možné, a to kvůli dohodám s dodavateli přenosů. Nevíš, jak na LIVE sázky? Přečti si tohoto průvodce.

Live streamy Sazka

Registrace do Sazky

V první řadě potřebuješ vyplnit krátký registrační formulář přímo na webu Sazka.cz. Pro registraci musíš být starší 18 let a zároveň nesmíš být na seznamu vyloučených osob, které se nesmí účastnit hazardních her. Pro úplné dokončení registrace pak musíš provést ještě další čtyři kroky:

 1. Ověření e-mailové adresy – Sazka ti pošle odkaz na e-mail uvedený při registraci. Stačí na něj kliknout a máš hotovo. Pokud ti e-mail nedorazil, zkus zkontrolovat složku se spamem.
 2. Ověření totožnosti – ověření můžeš provést online přes internetové bankovnictví nebo na pobočce Sazky. Při použití BankID během registrace probíhá ověření automaticky.
 3. Registrace platební metody – zaregistrovat si můžeš buď bankovní účet, kartu nebo PayPal. V případě Bank ID máš automaticky ověřený běžný účet.
 4. Nastavení herních limitů – v poslední fázi si podle svého uvážení nastavíš limity pro zodpovědné hraní. Můžeš je kdykoliv upravit podle svého uvážení.

Ověření identity

Jakmile se zaregistruješ na herním portálu Sazky, čeká tě ověření tvojí identity, a to jedním z následujících způsobů:

 1. online přes internetové bankovnictví (BankID),
 2. osobně na prodejním místě s terminálem Sazky.

Jak už asi správně hádáš, ověření online je jednodušší a také rychlejší. Stačí se přihlásit do Sazky, vybrat možnost „OVĚŘIT OSOBNÍ ÚDAJE“ a zvolit banku, u které máš založený běžný účet. Službu BankID v současnosti nabízí následující banky:

Pokud nejsi fanoušek moderních technologií, můžeš vše vyřídit na jednom z prodejních míst s terminálem Sazky. Zde obsluze předložíš občanku nebo jiný průkaz totožnosti a požádáš o ověření pro Sazka.cz. Ověřování je ve všech případech bezplatné.

Vložení platební metody

Než začneš sázet online, musíš provést první vklad, s nímž zároveň ověříš vybranou platební metodu. Nejpohodlnější je platba kartou přímo na webu nebo v mobilní aplikaci. Stačí zadat částku, kterou chceš vložit (minimálně 10 Kč) a vyplnit údaje o platební kartě. Při dalších vkladech už budeš mít kartu uloženou, takže celá transakce bude mnohem rychlejší.

Zvolit můžeš i vklad přes bankovní převod. Peníze by měly na herní účet dorazit do několika minut. Poslední možností je využití služby PayPal, u kterého je ale minimální vklad omezen na částku 500 Kč.

Vklad můžeš samozřejmě provést i na jakémkoli prodejním místě Sazky s terminálem, kterých je v Česku přes 6 500. Vklad na prodejním místě však neslouží k ověření platby – naopak při každém vkladu v hotovosti je třeba ověření tvojí totožnosti. Pro kompletní dokončení registrace je tedy nutné ověřit platbu přes:

Nastavení herních limitů

Žádná sázková kancelář tě nemůže nechat sázet bez nastavení herních limitů. Ukládá jim to zákon, takže se této povinnosti nevyhneš. Naštěstí můžeš limity odmítnout – nebudeš se během hraní omezovat a zároveň splníš podmínku pro dokončení registrace. K dispozici máš nastavení několika limitů, a to:

Jakmile budeš mít vše nastaveno, v sekci „MŮJ ÚČET“ uvidíš přehled všech limitů. Změnit je můžeš kdykoliv podle aktuální situace. Pokud je budeš chtít zpřísnit, nastavení proběhne okamžitě.

Jestli se ale rozhodneš pro jejich zmírnění, musíš počkat 7 dní, než se nové nastavení projeví. Vyhneš se tak jednání pod nátlakem emocí, kdy by sis změnil limit a začal sázet jako o závod, aby se ti podařilo prosázené prostředky vyhrát zpět. Tato pojistka chrání především tebe, aby ses nedostal do problému.

Přihlášení do herního účtu Sazka

Pro přihlášení do Sazky ti stačí pouze kliknout v pravém horním rohu na modré tlačítko „PŘIHLÁSIT“. Do prvního pole zadej svou e-mailovou adresu použitou při registraci účtu. Poté se přesuň do dalšího pole a vyplň své přihlašovací heslo. Následně už jen stačí potvrdit přihlášení a můžeš začít sázet.

Přihlášení Sazka

Podporované platební metody Sazka

Platební karta

Pokud se rozhodneš provést platbu kartou, připrav se na to, že tě u ní čekají menší omezení. V tomto případě minimální vklad činí 10 Kč. Naopak maximální částka, kterou můžeš najednou vložit, činí 300 000 Kč. Každopádně se ale jedná o nejrychlejší způsob vkladu prostředků na účet, jelikož jsou všechny převody realizovány okamžitě.

Bankovní převod

Limity tě čekají i u klasického bankovního převodu. Minimální částka, kterou můžeš jednorázově poslat, je 10 Kč, maximální pak 999 999 Kč. Stačí postupovat podle instrukcí uvedených na Sazka.cz a během chvilky máš vklad nebo výběr vyřízený. Samotný převod prostředků může zabrat jeden až tři pracovní dny. Využít můžeš také platbu přes QR kód.

PayPal

Pokud máš PayPal účel, můžeš ho pro vklad prostředků do Sazky použít také. Minimální výše vkladu je v tomto případě omezena na 500 Kč. Transakce proběhne okamžitě a hlavně bezpečně – PayPal se totiž řadí mezi jedny z nejbezpečnějších platebních metod na trhu.

Prodejní místo s terminálem Sazka

Jestli nechceš vkládat peníze na svůj účet online, můžeš tak učinit na kterémkoliv prodejním místě Sazky s terminálem. Stačí, když se na místo dostavíš, ověříš svoji totožnost a provedeš vklad. I v tomto případě ale musíš počítat s omezeními. Ty stanovuje samotný zákon, podle kterého můžeš v průběhu 24 hodin vložit maximálně 5 000 Kč a vybrat maximálně 10 000 Kč. Minimální výše vkladu činí 10 Kč.

Jak vložit peníze na herní účet u Sazky

Jednou z možností je vklad hotovosti přímo na některém z prodejních míst Sazky. Jak již bylo řečeno výše, můžeš tu vložit maximálně 5 000 Kč. Pokud se to chystáš rozjet ve velkém, budeš muset zvolit jinou platební metodu.

Druhou možností je převod z tvého běžného účtu. Minimální výše převodu činí 10 Kč a maximální výše 999 999 Kč. Převod probíhá takto:

 1. Otevři svůj účet na Sazce.
 2. Přejdi do sekce „VKLAD“.
 3. Vyber vklad přes běžný účet.
 4. Vyplň číslo bankovního účtu a název banky.
 5. Zadej částku, kterou chceš vložit (Sazka má předpřipravené částky, které lze vložit, ale můžeš si stanovit i svoji vlastní výši vkladu).
 6. Klikni na „VLOŽIT“.
 7. Platforma tě přesměruje do internetového bankovnictví, kde transakci potvrdíš.

Proces se může lišit v závislosti na bance, některé tě přesměrují do internetového bankovnictví, jiné tě nechají platbu provést přes QR kód. Vždy ale pamatuj na to, že daný běžný účet musí být vedený na tvé jméno.

Další z možností je platba kartou, kdy celý proces probíhá přes platební bránu PayU – průběh se tedy nijak zvlášť neliší od platby na e-shopu. Použít můžeš i zmíněný PayPal. Pokud se ti vklad nedaří realizovat nebo ti peníze nebyly připsány na tvůj účet, neváhej kontaktovat uživatelskou podporu.

Jak vybrat peníze ze Sazky

Pro výběr můžeš využít kteroukoliv pobočku Sazky s terminálem. Vybrat tu můžeš maximálně 10 000 Kč za 24 hodin. Minimální výše převodu činí 100 Kč. Při výběru budeš muset předložit občanku nebo jiný průkaz totožnosti. Pokud chceš vše provést z pohodlí svého domova, můžeš provést výběr na svůj bankovní účet – minimální částka k výběru je stanovena na 10 Kč a maximální na 999 999 Kč.

Zajímavosti v Sazce

BetBuilder

Betbuilder je speciální funkce, kterou nabízejí některé sázkové kanceláře, včetně námi recenzované Sazky nebo třeba Betana . S pomocí BetBuilderu můžeš kombinovat různé sázkové příležitosti z jednoho zápasu do jedné sázky. Vytvoříš si tak vlastní sázku přesně podle svých představ, přičemž často můžeš dosáhnout i vyššího kurzu.

Stačí, když vybereš jeden konkrétní zápas a v jeho rámci zkombinuješ různé sázkové příležitosti, které spolu souvisí. Může jít například o výsledek zápasu, počet gólů, střelce gólu, počet žlutých karet, počet rohů a další statistiky. BetBuilder tyto jednotlivé možnosti spojí do jedné sázky a vypočítá celkový kurz na základě pravděpodobnosti u všech tipů.

Sazka v minulosti přistoupila k úpravám podmínek používání BetBuilderu. U fotbalových příležitostí je tedy nově rozhodný výsledek pouze v základní hrací době. Pokud vsadíš na určitý výsledek pomocí této funkce a zápas dospěje do prodloužení, na tvoji sázku to nebude mít vliv. Rozhodující bude stav po uplynutí základní hrací doby.

Trochu odlišná pravidla platí pro basketbalovou NBA a hokejovou NHL. V případě NBA se do vyhodnocení započítávají i případná prodloužení, a to včetně sázek na individuální výkony hráčů v zápase. U NHL se pro účely vyhodnocení sportovní sázky započítává nejen prodloužení, ale i nájezdy. Pokud nevíš, jak BetBuilder funguje a chceš se o něm dozvědět více, pak by ti neměl uniknout tento článek .

Loterie

Sázková kancelář Sazka je známá svou širokou nabídkou loterií, které se těší velké oblibě. Ostatně dnes známá Sportka funguje už od konce 50. let minulého století. Zahrát si tu můžeš ale i další loterie, ve kterých se často hraje o výhry v řádu milionů korun či eur.

Mini renta

Mini renta ti nabízí příležitost vyhrát roční rentu ve výši 1 000 Kč denně. Hlavní výhra Mini renty je skutečně lákavá, jelikož ti společnost za rok vyplatí celých 365 000 Kč. Můžeš si vybrat, zda chceš rentu pobírat měsíčně, nebo si ji nechat vyplatit jednorázově.

Fungování hry je poměrně jednoduché, tipuješ 7 čísel z 24 možných. Výhry jsou přidělovány již za 3 uhodnutá čísla, což zvyšuje tvoje šance na úspěch. Losování probíhá každý večer od 20:00 do 21:00. Sázky si můžeš zadávat buď manuálně, nebo využít možnosti náhodného tipu, kdy systém vybere čísla automaticky za tebe. Celkový vklad na jedno slosování je pak dán součtem všech sázek na sázenku. Cena jednoho sloupečku je 10 Kč.

Zajímavou funkcí je také možnost předplatného, kdy si můžeš vsadit na více slosování najednou. Výhry jsou rozděleny do pěti samostatných pořadí. Nejvyšší pořadí 7 uhodnutých čísel je ohodnoceno výhrou 1 000 Kč denně po dobu 1 roku. Nižší pořadí pak nabízí fixní peněžní výhry od 10 Kč až po 1 000 Kč.

V případě 1. pořadí počítej s drobnou administrativou. Jako výherce musíš nejprve navštívit sídlo Sazky, kde s tebou bude sepsán protokol a následně obdržíš poukaz na zřízení bankovního účtu u Komerční banky, na který ti bude Sazka výhru vyplácet.

Mini renta Sazka

Šťastných 10

Šťastných 10 je tradiční česká loterie, která spočívá v tipování 1 až 10 čísel z 80 možných. Čím více čísel uhodneš, tím vyšší je tvoje výhra. Navíc je zde speciální sázka „Královská hra“, kde stačí uhodnout pouze první vylosované číslo. K dispozici je také Šance milion, u které když uhodneš celé šestičíslí, můžeš si odnést 1 milion korun.

Maximální výhra v hlavní hře je 80 milionů korun a v Královské hře dokonce 100 milionů. Sázet můžeš online na webu Sazka.cz nebo v kamenných pobočkách Sazky. U online varianty ti sázení zpříjemní možnost pravidelného předplatného, takže si nemusíš pamatovat, kdy máš sázet. Dále je dostupný náhodný tip, který vyplní sázenku za tebe. Jeden sloupeček stojí od 10 do 200 Kč.

Eurojackpot

Hledáš vzrušení a šanci vyhrát opravdu velké peníze? Pak tě určitě nadchne známá loterie Eurojackpot, se kterou po kontrole tiketu můžeš vyhrát až 120 milionů eur. Princip hry je jednoduchý, tipuješ 5 čísel z 50 a k tomu 2 čísla z 12.

Slosování probíhá dvakrát týdně, vždy v úterý a v pátek večer. Losuje se ve finských Helsinkách pomocí speciálních osudí. Jako u všech jiných loterií je celý proces pečlivě kontrolovaný, aby byla zajištěna naprostá férovost a transparentnost.

Sázky lze podávat vyplněním papírového tiketu nebo v online rozhraní či aplikaci. Cena jednoho sloupce činí 60 Kč. Navíc můžeš přidat i doplňkovou hru Extra 6 za dalších 40 Kč, kde se soutěží o šestičíslí tvého tiketu.

Výherní možnosti jsou v Eurojackpotu opravdu pestré. V první výherní třídě se hraje o jackpot od 10 až do 120 milionů eur, avšak i ve druhé třídě může výhra dosáhnout astronomických hodnot. Šance na výhru navíc není zrovna malá – odhaduje se na 1:31,8 na jeden sloupec. Pokud tedy uhodneš výsledky Eurojackpotu, můžeš počítat s tím, že tě čeká opravdu pestrá odměna.

Euromiliony

Lákavá je i loterie Euromiliony. Opět se jedná o evropskou loterii, která nabízí možnost vyhrát obrovské jackpoty, které postupně rostou, dokud někdo nevyhraje jednu z hlavních výher. K tomu stačí uhodnout pouze dvě čísla z 35 a jedno číslo z 5 – celkem v Euromilionech tipuješ 7 čísel z 35 a jedno z 5.

Sázky podáváš na sázkovém tiketu, kde si můžeš vybrat až 9 sloupečků. Cena jednoho sloupečku je stanovena na 30 Kč. Pokud nechceš vybírat čísla svépomocí, můžeš využít náhodný tip nebo využít systémovou sázku. Losování probíhá dvakrát týdně, vždy v úterý a v sobotu večer. V Euromilionech je určeno celkem 10 výherních pořadí.

Nejvyšší výhra neboli jackpot padne v případě, že uhodneš všech 7 čísel z 35 a jedno číslo z 5. Ale i když netrefíš všechna čísla, stále máš šanci na pěknou výhru. Pokud nikdo jackpot netrefí, převádí se 80 % částky do dalšího slosování a 20 % jde do vedlejší části jackpotu. Jackpot se tedy neustále navyšuje, dokud ho někdo nevyhraje.

Kromě hlavní hry si můžeš vsadit také na doplňkovou hru Eurošance. U ní tipuješ koncové pětičíslí tvého tiketu. Výhry v Eurošanci jsou pevně stanovené jako násobky sázky. Při uhodnutí koncového pětičíslí tedy získáš například 500 000 Kč. Sázka na Eurošanci stojí také 30 Kč a podat ji můžeš nejen na pobočkách Sazky, ale i online na webu či přes aplikaci.

Extra Renta

Extra Renta je číselná loterie, která ti dává šanci vyhrát opravdu velké peníze. Představ si, že můžeš každý měsíc po dobu 20 let dostávat na účet 100 000 nebo dokonce 200 000 Kč. Právě to ti Extra Renta nabízí, přičemž můžeš požádat i o jednorázovou výplatu.

I zde je princip jednoduchý, tipuješ 7 čísel z 33. Losování probíhá dvakrát krát týdně, vždy v pondělí a ve čtvrtek večer s tím, že sázky můžeš podávat až do 20:00 v den slosování. Na sázence najdeš 4 sloupečky, kdy cena jednoho sloupečku činí 25 Kč nebo 50 Kč. Pokud vsadíš za 50 Kč, hraješ o dvojnásobné výhry.

Už když trefíš 3 čísla, máš nárok na výhru. Ale samozřejmě, čím více čísel uhodneš, tím větší výhru získáš. Při ceně 25 Kč za sloupec je výhra za 3 čísla stanovena na 25 Kč, za 4 čísla 100 Kč, za 5 čísel 1 000 Kč, za 6 čísel 25 000 Kč a za všech 7 čísel získáváš hlavní výhru, a to rentu 100 000 Kč měsíčně na 20 let. Jak již bylo řečeno, při ceně 50 Kč za sloupec jsou výhry dvojnásobné.

Skupinové sázení

Pokud nemáš se sázením dostatek zkušeností a nechceš se do něj hned vrhat po hlavě, můžeš vyzkoušet skupinové sázení. To ti umožní podělit se o sázenku s dalšími hráči a společně se radovat z případných výher.

Nejprve si vyber jednu ze dvou loterií, které skupinové sázení podporují, jedná se o Sportku nebo Eurojackpot. Pak si zvol velikost sázenky (S, M, L, XL nebo XXL) podle počtu sloupců, které chceš vsadit. Nakonec se rozhodni, jestli chceš svou sázenku sdílet veřejně s ostatními hráči na webu Sazky, nebo jen se svými přáteli či rodinou pomocí speciálního odkazu.

Velkou výhodou skupinového sázení je, že si můžeš koupit jen malý podíl ve velké sázce. O případnou výhru se pak podělíš s ostatními spoluhráči podle velikosti jednotlivých podílů. Čím větší kus sázenky vlastníš, tím větší bude v případě úspěchu i tvoje odměna.

Sportka

Sportka od Sazky online je jednou z nejznámějších číselných loterií, která má u sázkové kanceláře dlouhou historii. V tomto případě tipuješ 6 čísel ze 49 a k tomu můžeš vsadit i na takzvanou Šanci, kde sázíš na koncové šestičíslí čísla sázenky. Losování probíhá 3krát týdně, a to ve středu, pátek a neděli, výjimečně i v jiný den jako mimořádná hra.

V každém losování se uskutečňují dva samostatné tahy. Sázky můžeš v den losování podávat do 18:59:58. Pokud trefíš jen 3 čísla, máš nárok na výhru. Každopádně i zde platí, že čím více čísel uhodneš, tím větší výhru získáš. Sloupeček tě přitom stojí 20 Kč a stejnou částku si připlatíš i za Šanci.

Výhodou je, že v případě plné sázenky (10 sloupců + Šance) nebo systémové sázky od 8 do 15 čísel + Šance máš šanci získat ke své výhře i Bonus. Výsledek Sportky se dozvíš hned po slosování, přičemž u větších výher musíš počítat s delším procesem vyplacení.

Loterie Sportka

Šťastné datum

U Šťastného data tipuješ svá šťastná čísla, přičemž můžeš vyhrát až desetitisícinásobek vsazené částky. Princip hry je opět jednoduchý. Stačí, když si vybereš jedno číslo z každé ze tří kolonek, a to den (1–31), měsíc (1–12) a rok (0–99).

Sázky můžeš podávat buď prostřednictvím sázenky na prodejním místě, nebo online pomocí aplikace. Cena jedné sázky je 50 nebo 100 Kč, přičemž si můžeš zvolit, kolika slosování se chceš zúčastnit. Slosování probíhá každý den mezi 20:00 a 21:00 pomocí generátoru náhodných čísel. Pokud se tebou tipovaná čísla shodují s vylosovanými, můžeš se těšit na výhru.

Její výše závisí na tom, kolik čísel uhodneš a v jakém pořadí. Nejvyšší výhra v prvním pořadí může dosáhnout až 2 000 000 Kč, pokud je v daném slosování uzavřeno méně než 35 000 sázek. Pamatuj na to, že příjem sázek končí každý den ve 20:00.

Kasička

Kasička je zábavná a jednoduchá loterie, kde můžeš tipovat 3 až 5 čísel (nebo až 16 čísel v kombinované sázce) ze 49 možných. Každý den probíhají dvě slosování, odpolední a večerní. Kasička nabízí několik typů sázek:

Sázky můžeš uzavřít na prodejním místě pomocí sázenky, kde vybereš svá čísla, nebo můžeš nechat systém vybrat čísla náhodně. Minimální vklad činí 20 Kč. V každém slosování se losuje 6 výherních čísel ze 49. Výše výhry i zde závisí na množství správně uhodnutých čísel a výšce vkladu. Například při sázce na 5 čísel vyhraješ už při uhodnutí 2 čísel.

Rychlé loterie

Kromě klasických číselných loterií si můžeš u Sazky online zahrát i rychlé loterie. Od těch běžných se liší především svojí délkou, kdy jsou losovány každých pár minut. I v tomto případě můžeš vybírat z několika loterií. Ty nejznámější a nejoblíbenější si podrobněji rozepíšeme níže.

Kameny

Pokud si chceš zpestřit den a zahrát si, je pro tebe jako dělená loterie Kameny. Hra se koná denně, přičemž hráčům nabízí možnost vsadit si na různé kombinace šesti čísel v rozmezí od 1 do 6. Pro hru si musíš na sázence nebo v aplikaci zvolit jednu až čtyři kombinace šesti čísel a pro každou z nich určit výši sázky. Sázka začíná na 5 Kč, ale můžeš si zvolit i násobek této částky až do výše 100 Kč.

Pokud nechceš manuálně sázet každý den, můžeš zvolit i možnost předplatného. Losování probíhá denně v pětiminutových intervalech. Kameny nabízí jednu výherní úroveň pro každou tipovanou kombinaci. Výše výhry se odvíjí od výše tvojí sázky a koeficientu pro danou kombinaci uvedeného v tabulce výher.

Maximální výhra na jednu sázku může dosáhnout až 5 milionů korun. Pokud nevíš, jaká čísla vsadit, můžeš využít funkci „multi sázka“ a na jedné sázence zvolit až 47 různých kombinací. Tím zvýšíš své šance na výhru, ale pamatuj na to, že se sázka vztahuje na každou jednotlivou kombinaci.

Rychlá 6

Pokud nechceš čekat, je pro tebe vhodná také loterie Rychlá 6. Zahrát si tu můžeš tři různé hry, které lze hrát samostatně nebo všechny najednou – záleží jen na tobě. Hlavní hra spočívá v tipování 6 čísel z celkových 26. Cílem je uhodnout všechna čísla co nejrychleji, protože čím dříve se ti to podaří, tím vyšší bude tvá výhra.

Losování probíhá každých 5 minut, takže máš spoustu příležitostí zkusit své štěstí. Kromě hlavní hry nabízí Rychlá 6 i dvě vedlejší hry Sudá/Lichá a Vysoká/Nízká. V Sudé/Liché tipuješ, zda ve losování padne více sudých, nebo lichých čísel, případně stejný počet.

Ve Vysoké/Nízké zase odhaduješ, jestli bude vylosováno více čísel od 1 do 13 (nízká) nebo od 14 do 26 (vysoká). Pro tyto vedlejší hry se navíc losuje jedno extra číslo, díky čemuž je možné vsadit i na variantu „Stejně“. Sázení v Rychlé 6 je jednoduché. Stačí, když vybereš výši sázky od 10 do 500 Kč pro každou hru, kterou chceš hrát.

Pokud sázíš na prodejním místě, vyplníš sázenku nebo jen nahlásíš svou sázku obsluze. Pro hlavní hru můžeš zvolit vlastní čísla nebo náhodný tip. U vedlejších her si typ sázky vybíráš. Jednou z výhod Rychlé 6 je právě frekvence losování, díky které máš novou šanci na výhru každých 5 minut.

Rychlé kačky

Na podobném principu jako předchozí loterie fungují i Rychlé kačky. U nich sázíš na 4 až 6 čísel z celkového rozsahu 1 až 66. Výši sázky si můžeš zvolit podle svých preferencí, a to od 5 Kč až po 200 Kč. Pokud se ti nechce vybírat čísla manuálně, můžeš využít možnost náhodného tipu.

Nemusíš se ale bát, že by se tím snížila tvá šance na výhru. Velkou výhodou je možnost vsadit si více sázek na jedno slosování. První sázku si můžeš sestavit svépomocí, další už jsou pouze náhodné tipy. Maximální výhra v Rychlých kačkách je úctyhodný 1 000 000 Kč, na který dosáhneš při sázce 200 Kč a uhodnutí všech 6 čísel.

Rychlé kačky mají však i bonusovou hru s názvem „Rychlá výhra“ – tu získáš v případě, že vsadíš na 4 až 6 čísel a žádné z nich nebude mezi vylosovanými. Následná výhra je rovna jednonásobku ceny tvojí sázky v základní hře.

Rychlé kačky Sazka

Všechno nebo nic

U loterie Všechno nebo nic vybíráš z 11 čísel z celkových 22, a pokud uhodneš všechna čísla, nebo naopak žádné, získáváš hlavní výhru. Výše sázky se může pohybovat od pouhých 10 Kč až po 200 Kč. S vyšší sázkou roste i možná výhra – při sázce 200 Kč a uhodnutí všech, nebo žádného čísla si odneseš celé dva 2 miliony korun.

Sázení je velmi jednoduché a intuitivní. Na jedno slosování si můžeš vsadit až tři sázky, přičemž u každé z nich si buď zvolíš vlastní čísla, nebo necháš systém vygenerovat náhodný tip. Vše probíhá online v aplikaci, takže nemusíš nikam chodit a můžeš hrát pohodlně z domova.

Co se týče výher, tak kromě hlavní výhry za uhodnutí všech, nebo žádného čísla můžeš vyhrát i při uhodnutí 10, 9, 8, 7, 4, 3, 2 nebo 1 čísla. Výše výhry se odvíjí od počtu uhodnutých čísel a výše tvojí sázky.

Power Spin

Poslední z oblíbených rychlých loterií je Power Spin. Dostupná je exkluzivně v aplikaci, přičemž tipuješ čísla ve třech osudích, kdy každé obsahuje čísla od 1 do 33. Jednou z největších předností Power Spinu je široká škála možností sázek. Můžeš si vybrat, zda chceš tipovat čísla pouze v prvním osudí (Power Spin 1), v prvním a druhém osudí (Power Spin 2) nebo rovnou ve všech třech osudích (Power Spin 3).

Navíc si zvolíš, kolik čísel chceš tipovat, a to od jednoho až po deset. Sázet můžeš také na symbol, barvu či nízká/vysoká čísla. Hodnota sázky se pohybuje od 5 do 100 Kč na jedno osudí. Pokud tipuješ na více osudí, celková sázka se násobí odpovídajícím počtem osudí.

Power Spin se pořádá denně od 00:03 do 23:57, přičemž slosování probíhají obvykle v jednominutových intervalech. Díky tomu máš během celého dne spoustu příležitostí vyhrát. Navíc si můžeš zakoupit předplatné na 1 až 12 nejbližších po sobě jdoucích slosováních.

Výše výhry v Power Spinu závisí na počtu tipovaných čísel, typu sázky (na kolik osudí vsadíš) a výši vkladu. Pokud například vsadíš na jedno číslo a uhádneš ho ve všech třech osudích (Power Spin 3), získáš dvacetitisícinásobek své sázky. Maximální výše výhry při sázce na jedno číslo a tři osudí (Power Spin 3) je omezena na 4 000 000 Kč.

Losy

Pokud nejsi zrovna fanoušek loterií, Sazka online má pro tebe ještě další zajímavou nabídku, a to v podobě losů. Těch nabízí hned několik, přičemž se od sebe liší nejen možnými výhrami, ale i pravidly. Některé z těch nejoblíbenějších jsme podrobněji rozebrali níže.

Maxi černá perla

Maxi černá perla se řadí mezi jedny z nejoblíbenějších losů na trhu. Cena jednoho losu činí 200 Kč. Hrací pole na losu je rozděleno na dvě části HRA 1 a HRA 2. V HRA 1 se na horní části objeví 5 výherních čísel a ve spodní části pak tvá čísla.

Pokud se některé z tvých čísel shoduje s některým z výherních, vyhráváš částku uvedenou pod daným číslem. Navíc, pokud odkryješ symbol černé perly, vyhráváš pětinásobek částky. V HRA 2 pak stačí, aby se v jednom z šesti řádků objevily dva stejné symboly a vyhráváš uvedenou částku. Vyhrát můžeš až 10 milionů Kč.

Drahokamy

Drahokamy nabízí celkem 15 různých pořadí výher, díky čemuž má téměř každý sázející šanci na nějakou výhru. Nejvyšší výhra je stanovena na 50 000 Kč. Cena jednoho losu přitom činí 300 Kč. Během stírání máš hned několik způsobů, jak vyhrát.

Hra je rozdělena do tří hracích polí, a to HRA 1, HRA 2 a BONUS. V HRA 1 porovnáváš svá čísla s výherními čísly, v HRA 2 zase symboly s výherním symbolem. V poli BONUS máš šanci získat 1 000 Kč, pokud na losu najdeš symbol smaragdu.

Rentiér

S tímto losem můžeš vyhrát vyplácení pravidelné měsíční renty ve výši 50 000 Kč na 5 let. Cena losu činí 50 Kč, takže pokud chceš odzkoušet své štěstí za pár korun, je pro tebe Rentiér vhodnou volbou.

Super Rentiér

Pokud tě nezaujal klasický los Rentiér, máme pro tebe větší kalibr. Sazka totiž vydává los Super rentiér, který ti nabízí možnost získat měsíční rentu ve výši 100 000 Kč na 5 let. Vyhráváš, pokud se ti na losu podaří najít tři symboly renty. Koupě losu tě vyjde na 100 Kč.

Mega Rentiér

Pokud tě nenalákal klasický ani Super Rentiér, Sazka má pro tebe připravený ještě třetí los Mega Rentiér. S ním můžeš získat 5 milionů Kč jednorázově a 100 000 Kč jako rentu na 5 let – celkem tak získáš 11 milionů korun. Pro výhru ti stačí na losu najít tři stejné symboly.

Mega rentiér Sazka

Zlatá rybka

Velmi oblíbený je také los Zlatá rybka, který zakoupíš od 50 Kč. Vybírat můžeš mezi třemi variantami:

Hrací pole na losu je rozděleno na dvě části, a to VÝHERNÍ ČÍSLA a VAŠE ČÍSLA. Po setření stírací vrstvy se objeví tři výherní čísla a herní symboly. Pokud se některé z tvých čísel shoduje s výherními, vyhráváš částku uvedenou pod daným číslem. Jestliže najdeš symbol rybky, vyhráváš částku pod ním, a pokud objevíš 3 symboly auta nebo palmy, vyhráváš auto nebo dovolenou.

SAZKAmobil

Sazka vedle sázení nabízí také telekomunikační službu SAZKAmobil. Konkrétně se jedná o virtuálního operátora, kterému se rychle podařilo vypracovat mezi jednoho z největších na českém trhu. V současnosti nabízí nejen předplacené karty, ale i výhodné tarify a další bonusy a odměny.

Jednou z nejzajímavějších výhod SAZKAmobilu je systém odměn za dobití. Při každém dobití kreditu nad 300 Kč si můžeš vybrat jednu ze čtyř odměn, a to:

Pokud dobiješ alespoň 400 Kč, získáš více výhod. SIM kartu pořídíš na více než 7 000 prodejních místech Sazky po celé České republice. Kredit můžeš dobíjet online v mobilní aplikaci. Minuta volání u SAZKAmobil stojí 2,50 Kč a SMS 1,50 Kč. Služba se navíc nedávno spojila s operátorem Vodafone.

Bonusomat

Sazka nabízí program, který tě odmění za tvoji herní aktivitu, a to pod názvem Bonusomat. Budeš s ním plnit různé úkoly a za každých 5 splněných úkolů si můžeš na Bonusomatu zatočit. Zároveň na tebe čekají lákavé výhry od peněžních bonusů až po volné zatočení (free spiny) v oblíbených hrách.

Pokud splníš všechny úkoly na jednom hracím poli, budeš navíc zařazen do periodického slosování o ještě větší výhry. Jak na to? Je to jednoduché, stačí se přihlásit do Sazky a začít plnit úkoly – některé z nich můžeš opakovat. Po splnění 5 úkolů už si můžeš zatočit na Bonusomatu a těšit se na svou výhru. Bonusomat je přístupný jak na webových stránkách Sazky, tak i v mobilní aplikaci Sazka Hry.

Cashout

Sazka online podobně jako například Fortuna  nabízí funkci Cashout. S ní můžeš ukončit sportovní sázku před skončením, čímž se vyhneš větší ztrátě. Když máš na svém tiketu alespoň jednu vyhodnocenou výherní příležitost, stačí kliknout na tlačítko Cashout.

Každopádně, aby bylo možné Cashout využít, musí být splněny specifické podmínky. V první řadě nesmí být sázka ještě vyhodnocena jako prohraná a všechny sázkové příležitosti v ní musí být aktivní v systému Sazky. Zároveň musí být alespoň jedna z těchto příležitostí již vyhodnocena jako výherní.

Pokud tyto podmínky splníš, sázková kancelář ti nabídne konkrétní nabídku Cashoutu, která bude reflektovat již vyhodnocené výhry v rámci tvojí sázky. Výslednou nabídku můžeš buď přijmout, nebo odmítnout – vždy záleží jen na tobě. Více se o Cashoutu dočteš v naší Akademii .

Kolo Štěstí

Jako člen věrnostního programu Sazka Klub můžeš každý den roztočit digitální kolo a získat okamžité peněžní výhry nebo vstoupit do měsíčního slosování o hodnotné ceny. Pro účast v Kole Štěstí potřebuješ Sazka kartu, kterou získáš registrací do Sazka Klubu.

Poté stačí jen použít Sazka kartu při nákupech na prodejních místech Sazky. Následující den obdržíš SMS zprávu s odkazem na otočení Kolem Štěstí. Na zatočení máš 7 dní a učinit tak můžeš po přihlášení do svého Sazka Klub účtu.

Vyhrát přitom můžeš okamžitou peněžní výhru, která se ti přičte na kredit Sazka karty. Výhry se pohybují od malých částek až po 500 Kč. Vyhrát ale můžeš i vstupenky do měsíčního slosování o větší ceny, jako jsou hotovostní výhry nebo hodnotné věcné odměny. Pokud sázíš online, můžeš místo Kola Štěstí využít Zlaté Kolo, jehož princip jsme si popsali výše.

Online casina a loterie u Sazky

Sazka online ti dokáže nabídnout nejen sportovní sázení, loterie a losy, ale i Sazky hry ve svém online casinu. Nabídka je tu opravdu pestrá, díky čemuž můžeš počítat s tím, že se tu jen tak nezačneš nudit. V první řadě Sazka nabízí skutečně impozantní počet jackpotů, a to více než dvě stovky.

Exkluzivně na Sazka Hrách můžeš trefit jackpoty od různých dodavatelů, jako je Apollo, Kajot casino, Adell, Tech4Bet, Synot či Amusnet. K dispozici jsou také živé Sazka hry, které najdeš v mobilní aplikaci. K dispozici máš:

Parametry Hra
Multi ruleta Multi blackjack Plátýnko – Multiplayer
Nejvyšší sázka 100 000 Kč 100 000 Kč 100 000 Kč
Nejvyšší výhra 3 600 000 Kč 250 000 Kč 1 000 000 Kč
RTP (teoretická návratnost pro účastníka) 97,3 % 96,76 % 93,75 %

Výherní automaty od Sazky

Sazka Hry mají i vlastní nabídku výherních automatů, které si můžeš vyzkoušet pouze v jejich online casinu. Jedná se konkrétně o 9 her, které se mezi sázkaři těší velké oblibě. Co je na nich tak výjimečné? Především se jedná o originální a chytlavé herní koncepty, které byly vyvinuty přímo studiem Sazka Her. Najdeš zde oblíbené ovoce i zcela nové a inovativní hrací mechaniky.

Grafika a animace jsou opravdu na vysoké úrovni. Kromě toho u nich můžeš využívat bonusy. K dispozici jsou například pravidelné víkendové bonusy 2krát 500 Kč, ale i jackpoty v řádech statisíců korun – maximálně se mohou vyšplhat nad půl milionu korun. Všechny výherní automaty můžeš vyzkoušet v demo verzi. Herními automaty tě budou provázet dvě postavičky, a to pan Červený a pan Zelený.

Kancelářská 81

Kancelářská 81 je výherní automat nasáklý čerstvým ovocem a zlatými sedmičkami. Lovit tu můžeš wildy, ale i osminásobky výher. Pokud se ti podaří trefit jackpot, můžeš vyhrát až 300 000 Kč.

Kancelářská 81 - Sazka Hry

Pirátská plavba

Pirátská plavba tě vezme na dobrodružnou plavbu s posádkou Sazka Her. Na palubě tě čekají truhly plné pokladu a ohromné násobky sázek, a to až pětinásobky. Pokud se ti podaří zaplnit 3, 4 nebo všech 5 válců jedním druhem ovoce, tvoje výhra se automaticky znásobí. Vyhrát tu můžeš i diamantový Synot Jackpot až ve výši 500 000 Kč.

Čertovská jízda

V Čertovské jízdě si užiješ pořádnou dávku pekelné zábavy. Pan Červený ti nabídne smlouvu, se kterou můžeš získat 10 free spinů bez vkladu zdarma. Pomoci ti tu může i pan Zelený, který dokáže tvoji výhru navýšit až 16krát.

Zelené dobrodružství 81

Vydej se na Zelené dobrodružství 81 a prožij úžasný příběh plný šťavnatého ovoce. Opět tě tu čeká pan Červený a Zelený, se kterými můžeš zdvojnásobit své výhry nebo získat zajímavé bonusy.

Vesmírná výprava

Připrav se na vesmírné dobrodružství ve Vesmírné výpravě. Pan Červený a pan Zelený ti budou pomáhat i ve vesmíru, kde budou nahrazovat tvé nevýherní symboly a dovedou tě k výhře.

Respin Twins

Respin Twins tě ohromí svou jednoduchostí a účinností. Čekají tě tu dva tříválcové celky, a když u nich získáš celé plátno ovoce, tak se tvá výhra zdvojnásobí. K tomu můžeš získat celou řadu respinů, které ti opět nadělí pan Červený a Zelený.

Červená horečka

U Červené horečky můžeš vybírat mezi 3 nebo 5 válci a užívat si opakovaných respinů s panem Červeným. Pokud získáš 3 symboly pana Zeleného, spustí se mystery respiny, se kterými můžeš dosáhnout na obří výhry.

Super sázka

V Super sázce na tebe čekají 2 expanding wildy pana Červeného a Zeleného, se kterými můžeš své výhry zdvojnásobit. Získáš tu také respiny, ale i 100% výhry při padnutí wildu. Plusem jsou též dostupná bonusová kola, se kterými můžeš své výhry násobit až pětkrát.

Cesta do Egypta

Vydej se na Cestu do Egypta s výherním automatem od Tech4Bet. Máš na výběr ze čtyř variant hry a můžeš se těšit na skvělé bonusy například v podobě až 50 free spinů zdarma nebo 5 výherních točení se stoprocentní jistotou výhry. Pan Červený ti nabídne expanding wildy a násobky, zatímco pan Zelený tě pustí do bonusového kola.

Grafické zpracování Sazky

Sazka podobně jako například Betano nabízí grafické zpracování ve vysoké kvalitě. Počítat přitom můžeš s přehledností, díky čemuž se v rozhraní poměrně rychle zorientuješ. Je pravda, že tu toho najdeš opravdu hodně, a pokud jsi úplný nováček ve světě sázení, může na tebe platforma působit až moc přeplněně.

Věř ale, že během pár hodin se tu budeš cítit jako doma. Sázková kancelář má pro tebe mimo jiné připravené i kvalitně zpracované FAQ, kde najdeš odpovědi na všechny otázky. Ať už tě zajímá, jak si založit účet, jak vložit peníze, jak fungují bonusy nebo cokoliv jiného, v sekci FAQ se vše dozvíš.

Nemůžeme zapomenout zmínit ani ikonické žlutozelené logo Sazky, které už znají snad všichni sázkaři, a to nejen v České republice. Zajímá tě, proč je grafické zpracování u sázkovky tak důležité? Mrkni na náš článek .

Mobilní aplikace Sazka

Sazka se snaží jít s dobou, a proto jako většina jiných sázkových kanceláří nabízí vlastní mobilní aplikaci. S ní máš přístup k obrovskému množství sázek na všechny populární sporty. K dispozici máš také LIVE sázení a sledování přímých přenosů. Aplikaci si můžeš stáhnout pro operační systém Android i iOS.

Pokud máš mobilní telefon od Huawei, nemusíš zoufat. Mobilní aplikaci si nainstaluješ i bez přístupu ke Google Play. Vše zvládneš ve třech krocích:

 1. Stáhni si instalační soubor do telefonu.
 2. Povol instalaci souborů z neznámých zdrojů v nastavení.
 3. Vyber stažený soubor a nainstaluj ho.

Mobilní aplikace Sazka Klub

Stáhnout si můžeš i mobilní aplikaci Sazka Klub, se kterou budeš mít všechny své výhry vždy po ruce. Kromě toho s ní každý den získáš extra šanci na výhru, jelikož tu můžeš kdykoliv na pár kliků roztočit Kolo štěstí.

Registrace do aplikace je velmi jednoduchá a zabere ti jen několik vteřin. Stačí ti k tomu pouze telefonní číslo. V aplikaci Sazka můžeš provádět i kontrolu tiketů, díky čemuž budeš o případné výhře, nebo prohře hned vědět. Pokud nechceš trávit čas na prodejním místě, můžeš si tu jednoduše vytvořit sázku předem, předložit ji obsluze a vyhnout se zbytečnému vyplňování.

Podpora Sazka

Sazka investuje nemalé peníze do kvalitní uživatelské podpory, která je ti k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Ať už potřebuješ pomoc ráno, večer nebo třeba o víkendu, vždycky se můžeš na někoho obrátit. Velkým plusem je dostupný live chat, přes který se můžeš na pár kliknutí spojit s proškoleným operátorem. Sázkovku však můžeš kontaktovat také přes infolinku či e-mail.

Závěrečné hodnocení Sazka

Největší výhodou Sazky je především její dlouhá historie, díky které se stala jednou z největších sázkových kanceláří nejen v České republice. Pravidelní sázkaři ocení Zlaté kolo či věrnostní program Sazka klub, který je pro ně dostupný ale pouze v případě, že navštěvují prodejní místa. Plusem je kvalitní uživatelská podpora, na kterou se můžeš spolehnout doslova 24/7.

Už na první pohled tě zaujme široká nabídka produktů, které tu můžeš využít. Kromě klasického sportovního sázení můžeš hrát Sazka hry, online kasino, různé loterie, ale i stírací losy. Pozitivně hodnotíme také mobilní aplikaci, která je přehledná a intuitivní. Každopádně i Sazka má své minusy, se kterými musíš dopředu počítat.

Jedním z nich je absence diskuzního fóra a omezená nabídka platebních metod. To ti však vykompenzuje pestrou paletou dostupných služeb, včetně Cashoutu či Sazka mobilu. Celkově je sázková kancelář Sazka kvalitní platformou nejen s pestrou nabídkou, ale i působivou grafikou, kterou nabízí jen málokterá sázkovka.

FAQ – nejčastější otázky a odpovědi

1️⃣Jaká je minimální výše sázky u Sazky?

Minimální výše vkladu se liší podle zvolené platební metody. U většiny z dostupných metod se však jedná o 10 Kč.

2️⃣Jak mohu ověřit svoji totožnost?

Ověření totožnosti můžeš provést online pomocí BankID. Druhou možností je návštěva prodejního místa, kde předložíš jeden z dokladů totožnosti.

3️⃣Mohu u Sazky provádět LIVE sportovní sázky?

Ano. Sazka nabízí širokou škálu událostí, u kterých můžeš provádět LIVE sázky. K dispozici jsou také přímé přenosy, které bohužel nemůžeš sledovat v režimu celé obrazovky.

4️⃣Jak mohu vybrat peníze ze svého účtu?

Peníze můžeš vybrat pouze přes bankovní účet nebo na jednom z prodejních míst Sazky.

5️⃣Jaký je rozdíl mezi Zlatým kolem a Kolem štěstí?

Zlaté kolo je dostupné pouze pro sázkaře, kteří sází online a sbírají Zlaťáky. Naopak Kolo štěstí mohou roztočit pouze uživatelé, kteří využívají věrnostní program Sazka klub a pravidelně sází na prodejních místech.

Hledáš největší komunitu sázkařů v Česku? Pak je sázková kancelář Tipsport tím pravým místem pro tebe. Svoji historii začala psát už v roce 1991 a od té doby se pěkně rozrostla. Dnes už má pobočky po celé republice, přičemž jich provozuje více než 800. Sázkovka jde samozřejmě s dobou, a tak už od roku 2009 nabízí sportovní sázení i přes internet. Co vše sázková kancelář Tipsport nabízí a jak u ní můžeš začít sázet i ty?

Základní informace o Tipsport
Datum založení 1991
Registrační bonus 300 Kč
Podporované platební metody VISA, Visa Electron, MasterCard, Maestro, bankovní převod, rychlý bankovní převod, Pluso, Skrill a My paysafecard, PayPal, vklad na pobočce, Apple Pay
Formáty kurzů Desetinná čísla
Podpora Bet Builderu Ano
Podpora live sázení Ano
Podpora živých streamů Ano
Mobilní aplikace Ano
Webové stránky https://www.tipsport.cz/

Bonus za registraci Tipsport

Pokud se rozhodneš u Tipsportu začít sázet, čeká na tebe parádní bonus za registraci. Hned po jejím dokončení se ti na účet připíše 300 Kč v bonusových Netech. Jeden Net se rovná jedné koruně – více se o této virtuální měně dočteš níže v sekci „Věrnostní program“. Jakmile prostředky obdržíš, můžeš je bez jakýchkoliv omezení vsadit na cokoliv, co tě zaujme. A když se ti zadaří a vyhraješ, výhra je okamžitě tvoje a můžeš s ní naložit, jak se ti zlíbí.

Vstupní bonus Tipsport

Vkladový bonus Tipsport

Tipsport nerozdává pouze bonusy za registraci, ale i vkladový bonus, který může být při splnění podmínek pořádně štědrý. Konkrétně může vyšplhat až na 50 000 Kč. Jak ho ale získat? Je to jednoduché – při prvním vkladu ti na tvoje uživatelské konto Tipsport přidělí bonus ve výši 100 % vložené částky.

Platí, že čím víc na začátku vložíš, tím vyšší bonus dostaneš. Pozor, u vkladu na pobočce je limit omezen maximálně na 10 000 Kč za den, takže pokud chceš vložit víc, musíš zvolit vklad online. Pro získání zmíněné částky musíš nejprve splnit určité podmínky. Konkrétně během prvního roku od registrace musíš vsadit určitý násobek součtu tvého prvního vkladu a získaného bonusu.

Zní to možná trochu složitě, ale neboj, vše rychle pochopíš. Řekněme, že tvůj první vklad bude 500 Kč. Jako bonus tak hned získáš 500 Kč a dohromady budeš mít na kontě 1 000 Kč. Aby byl bonus opravdu tvůj, musíš během 12 měsíců vsadit celkem 5 000 Kč, tedy pětinásobek zmíněné tisícovky.

Sázková kancelář ti bude bonus vyplácet postupně, a to po 10 %. Vždy, když prosázíš 10 % z požadovaného celkového objemu sázek, se ti na konto připíše 10 % z bonusu. V tomto případě po vsazení 500 Kč získáš 50 Kč z bonusu. Pokud se chceš dozvědět, jak bonusy fungují, mrkni sem .

Bonus na Tipsport Vegas

Pokud se rozhodneš navštívit u Tipsport také online casino, můžeš si tu přijít na zajímavý bonus. Stačí, když provedeš počáteční vklad na svoje uživatelské konto, a bonus je tvůj. I zde získáš bonus ve výši 100 % z tvého prvního vkladu, a to až do výše 25 000 Kč. Samozřejmě je nejprve třeba splnit pár podmínek.

V první řadě během 30 dní od aktivace bonusu musíš protočit částku rovnou dvacetipětinásobku hodnoty vkladu. Jakmile bonus aktivuješ a vložíš peníze na konto, můžeš se pustit do hraní. Všechny výhry, které získáš, se ti budou připisovat jako bonusový zůstatek. Ten si ale nemůžeš hned vybrat, jelikož ho nejdřív musíš 25krát protočit.

Teprve pak se z něj stane reálný zůstatek, a ty si ho budeš moct převést na svůj běžný účet. A ještě jedna důležitá věc, ne všechny hry se do plnění podmínek pro protočení počítají. Některé jsou úplně vyřazené, u jiných se ti bude přičítat pouze určitý procentní podíl. Například výherní automaty se započítávají ze 100 %, ale ruleta a další karetní hry se nepočítají vůbec.

Věrnostní program Tipsport

Sázková kancelář Tipsport nabízí vlastní věrnostní program , který ti umožní získávat odměny za tvé sportovní sázení. Pokud máš dokončenou registraci, můžeš se do něj hned zapojit a začít sbírat bonusy a prémie. Za každý tiket s kurzem alespoň 1,50 získáváš body.

Jakmile sázíš po dobu 10 dní (nemusí jít po sobě), máš bonus v kapse. Jeho výše závisí na celkové částce, kterou během zmíněných dní vsadíš. Čím vyšší jsou tvé sportovní sázky, tím vyšší bonus dostaneš – získat můžeš od 1 až po 200 Netů.

Ale pozor, den se započítává pouze tehdy, když během něj vsadíš tiket s celkovým kurzem 1.50 a vyšším. Pokud máš na tiketu sázky s nižším kurzem, do programu se nezapočítávají. Mimo to můžeš získat i prémie za určitý počet nasbíraných bonusů.

Prémii si připíšeš na konto za 2, 4, 7, 10, 15, 20, 30, 50, 75 a 100 bonusů. Výše prémie činí 30 % ze všech bonusů, které se ti podařilo získat. Opět tedy platí, že čím víc bonusů máš, tím vyšší bude i tvá prémie. Všechny odměny v podobě bonusů a prémií ti budou připsány na tvé uživatelské konto nejpozději 3. den od získání nároku na odměnu.

Výše sázky na tiketu s kurzem min. 1,50 Odměna v Netech
200 Kč a více 1
600 Kč a více 3
1 000 Kč a více 5
1 400 Kč a více 7
2 000 Kč a více 10
4 000 Kč a více 20
10 000 Kč a více 50
20 000 Kč a více 100
40 000 Kč a více 200

Kurzová nabídka Tipsport

Podporované sporty a události

Sportovní sázení na Tipsport může být zpočátku trochu oříšek, ale když si dopřeješ čas a trpělivost, rychle se ve všem zorientuješ.

Druhy sázek

Tipsport, jakožto jedna z největších sázkových kanceláří, nabízí hned několik druhů sázek, které můžeš využít. Pro lepší přehled si některé z těch základních probereme podrobněji níže.

Solo sázka

Prvním a nejjednodušším druhem sázky je sólo sázka. V tomto případě si vybereš jednu událost, třeba zápas Sparty s Plzní, a zkusíš štěstí. Pokud vsadíš na výhru Sparty a ona zaskóruje, vyhráváš.

AKU sázky

Pokud se nebojíš větších akcí, zkus AKU sázku. Tady už kombinuješ více příležitostí na jednom tiketu, minimum jsou 2, zatímco maximum 60. Pro výhru je třeba, aby všechny tvé tipy vyšly. V opačném případě tiket není výherní.

Extratip

Tuto sázku využiješ, když chceš své riziko prohry trochu snížit. I když se jeden tip nepovede, pořád máš šanci na výhru díky přídavnému tipu. Ten má ovšem nižší kurz, takže se jedná pouze o malý bonus.

Kombinátor a Maxikombi

Pro sázkaře, co rádi kombinují, je k dispozici Kombinátor a Maxikombi. Díky nim můžeš na jednom tiketu různě namixovat všelijaké příležitosti. Maxikombi je oproti Kombinátorovi ještě pokročilejší, přičemž ti dovolí vytvářet hned celé skupiny příležitostí. To už je spíše alchymie pro pokročilé, ale věř, že časem se dopracuješ i k takovým sázkám.

Sportovní sázky

Samostatnou kapitolou jsou sporty, na které můžeš u Tipsportu sázet. Najdeš tu prakticky vše, na co si vzpomeneš, přičemž podle zvoleného sportu se liší i příležitosti, na které lze sázet. Čím více danému sportu rozumíš, tím se můžeš pustit do komplikovanějších a komplexnějších sázek.

Fotbal

Jedním z nejoblíbenějších sportů je nepochybně fotbal, což potvrzují i čísla. Podle nich velkou část sázek tvoří právě sportovní sázky na fotbalová utkání. U Tipsportu si na své přijde opravdu každý fanoušek. Sázet tu můžeš na nejslavnější soutěže, jako je Premier League, Bundesliga nebo Liga mistrů, ale i domácí a světové ligy.

Počítat můžeš i s rozmanitými možnostmi sázení. Samozřejmostí je klasika v podobě sázky na výhru, remízu a prohru. Tím to ale zdaleka nekončí. Zkus třeba sázku na počet gólů v zápase, přesný výsledek, sázky na poločas nebo třeba i na to, kdo trefí branku. Zábavné jsou také sportovní sázky na statistiky, jako je:

Tipsport kurzová nabídka

Lední hokej

I hokej má u Tipsportu své pevné místo. NHL je samozřejmostí, ale nechybí ani domácí extraliga a spousta dalších soutěží z Evropy a zámoří. Opět můžeš počítat s rozmanitou nabídkou sázkařských příležitostí. Kromě základních sázek tu na tebe čekají sportovní sázky na počet gólů, výhru v první třetině nebo na počet trestných minut či bodů u jednotlivých hráčů.

Basketbal

Basketbal je u Tipsportu hodně populární, a to především NBA a Euroliga. Hlavně NBA je pro sázkaře doslova ráj na zemi. Zápasy se hrají skoro každý den, takže se nabízí spousta příležitostí. Vsadit můžeš na vítěze zápasu, handicapy, celkový počet bodů, ale i na individuální výkony hráčů.

Tenis

Tenis je v sázkařském světě taky velké téma. Turnaje se konají po celý rok, takže o zápasy není nouze. V nabídce Tipsportu najdeš všechny velké turnaje ATP i WTA, včetně těch nejslavnějších, jako je Wimbledon, US Open, Australian Open a French Open.

U tenisu je častá sázka na vítěze zápasu, ale zajímavé jsou i sázky na počet setů nebo třeba na to, kdo vyhraje první set. Pro fajnšmekry tu jsou i sázky na počet dvojchyb nebo i na to, kolikrát si hráči prohodí podání. Pokud jsi úplný nováček, přečti si náš článek o tom, jak sázet na tenis .

Volejbal a házená

U Tipsportu mají své místo také volejbal a házená. V nabídce volejbalu narazíš zejména na velké mezinárodní turnaje, jako je mistrovství světa nebo Evropská liga. Sázet se dá na vítěze zápasu, na počet setů nebo na to, kdo vyhraje první set.

Mezi sázkaři se těší nemalé oblibě i házená. Najdeš tu ty nejzajímavější soutěže, jako je Liga mistrů nebo Evropský pohár. Sázení je stejné jako u jiných týmových sportů, počítat můžeš se sázkou na vítěze zápasu nebo třeba handicapy.

E-sporty

E-sporty jsou fenoménem posledních let, přičemž Tipsport je jednou z mála sázkových kanceláří, která je bere opravdu vážně. Vsadit můžeš na turnaje ve hrách jako Counter-Strike, Dota 2, League of Legends, Overwatch a mnoho dalších. Sportovní sázky mají podobnou formu jako u klasických sportů. Vsadit můžeš na:

Dostupné jsou i specifické sázky, které vycházejí přímo z mechanismů jednotlivých her. Třeba u Counter-Striku si můžeš vsadit na to, která strana vyhraje první kolo, kolik bude v zápase celkem kol nebo kdo jako první získá určitou zbraň. Jestli nevíš, jak sázet na esport, projdi si tento článek .

Tipsport myslí i na ty, které sport zas tolik nebere. V nabídce najdeš i sázky na události, které nemají se sportem nic společného. Sázet můžeš třeba na počasí – výjimkou nejsou sázky na to, jestli zítra bude v Praze pršet nebo zda teplota v Brně přesáhne 25 stupňů.

Samostatnou kapitolou je politika. Sázet můžeš na to, kdo vyhraje, nebo naopak prohraje volby. Jednou z dalších možností jsou kulturní události. Sázková kancelář Tipsport pravidelně vypisuje sázky na vítěze Oscarů, Eurovize nebo Českého Slavíka. Šanci tu tedy máš i v případě, že nejsi zrovna sportovní fanoušek.

Live sázky u Tipsport

Sázková kancelář Tipsport nabízí svým uživatelům také možnost LIVE sázení. To ti umožňuje reagovat na aktuální vývoj zápasu a upravovat svoje sázky podle toho, co se právě děje na hřišti – více se o LIVE sázení dočteš tady.

Najdeš tu LIVE sportovní sázky na všechny možné sporty. U fotbalu a hokeje si můžeš vsadit na klasické příležitosti jako výsledek zápasu, handicapy nebo počet gólů. Výjimkou nejsou speciální sportovní sázky, jako například, kdo dá další gól, kdo vyhraje zbytek zápasu nebo kolik padne dvouminutových trestů.

Živé sázky jsou dostupné i pro fanoušky tenisu. Tipni si vítěze jednotlivých setů, přesný výsledek zápasu nebo kdo vyhraje konkrétní gamy. Většinu zápasů můžeš sledovat exkluzivně přímo přes Tipsport TV. Pokud není zápas k dispozici, můžeš sledovat alespoň textový online přenos, díky kterému budeš pořád v obraze.

Kromě toho si můžeš LIVE sázky přizpůsobit přesně podle sebe. Vyber si oblíbené zápasy, sleduj jejich statistiky nebo využij možnost diskuze o sportovním sázení s ostatními sázkaři. Obávat se nemusíš ani kurzů – jednoduše si zvolíš, zda chceš sázku podat na jakýkoliv kurz, nebo jen když se kurz zvýší.

Streamy v Tipsport

Tipsport nabízí vlastní online sportovní televizi s názvem TV Tipsport. Díky ní můžeš sledovat bohatý program přímých přenosů z celého světa. Stačí mít u Tipsportu uživatelské konto, a můžeš se rovnou pustit do sledování.

TV Tipsport nabízí opravdu širokou škálu sportů. Můžeš se těšit na přímé přenosy z české Tipsport extraligy, NHL, KHL nebo švédské Elitserien. Pokud jsi spíš fanoušek fotbalu, i tady si přijdeš na své, TV Tipsport vysílá zápasy z 1. české ligy, ale i z německé, španělské, italské, francouzské a nizozemské ligy.

Samozřejmě nechybí ani tenisové turnaje ATP a WTA nebo florbalová Tipsport Superliga. Mimo to v programu najdeš i basketbal (NBA, Německá liga, Euroliga), házenou, volejbal, baseball, futsal a mnoho dalších sportů.

Po založení uživatelského konta máš hned 7 dní na vyzkoušení streamů zdarma. Poté jsou videopřenosy dostupné, pouze pokud si v průběhu 30 dní vsadíš alespoň za 30 Kč. Tato podmínka platí pro všechny streamy kromě 1. české fotbalové ligy. Tam můžeš přenosy sledovat, když si vsadíš v den zápasu nebo den předem (a to v libovolné výši), nebo když máš na kontě alespoň 100 Kč.

Sledování TV Tipsport je jednoduché a zcela intuitivní. Stačí se přihlásit na Tipsport, kliknout na sekci TV a vybrat si zápas, který chceš sledovat. Přenosy s live kurzy najdeš v sekci LIVE. Stream se ti zobrazí uprostřed stránky, přičemž u některých přenosů ho můžeš zvětšit na celou obrazovku.

Kompletní nabídku přenosů na daný den najdeš vždy v levé části menu. U aktuálně vysílaných zápasů s live sázkami uvidíš i aktuální skóre. Po kliknutí na vybrané utkání se ti zobrazí kompletní nabídka live sázek. Tipsport aktuálně nabízí přes 100 000 streamů ročně a spolupracuje s více než 50 partnery po celém světě. Každý den se tak můžeš těšit na desítky streamů plných napětí.

TV Tipsport

Registrace do Tipsport

Registrace u Tipsport je jednoduchá a za chvilku ji máš hotovou. V první řadě si musíš založit uživatelské konto. To uděláš tak, že vyplníš formulář na webu sázkové kanceláře. Poté klikneš na odkaz, který ti Tipsport pošle na e-mail.

Tím potvrdíš založení a aktivaci svého účtu. Vzápětí ti přijde SMS s aktivačním heslem pro první přihlášení. Pozor, nejedná se o heslo, které budeš používat pořád. Hned po prvním přihlášení si totiž nastavíš nové heslo, se kterým se budeš nadále přihlašovat.

Při registraci si zvolíš taky uživatelské jméno. Pod tímto jménem budeš v komunitě Tipsportu vystupovat. I když registraci zcela nedokončíš, můžeš už od samotného začátku využívat některé funkce sázkové kanceláře Tipsport.

Můžeš si zahrát Tipsport Vegas pro zábavu, setřít nanečisto los nebo prvních 7 dní sledovat TV Tipsport. Pro přístup ke všem sázkám budeš muset dokončit registraci. K tomu je třeba ověřit tvoji identitu, zvolit si platební metodu a nastavit si herní limity – všechny kroky si rozebereme podrobněji níže.

Jestliže je tvé jméno vedeno v rejstříku vyloučených osob, máš bohužel smůlu. Jedná se o neveřejný seznam osob, které nesmí hrát hazardní hry. Spravuje ho Ministerstvo financí ČR a zapíše tě na něj v případě, že:

Pokud jsi v rejstříku, nemůžeš sázet ani se přihlásit ke svému hernímu účtu. V případě, že se na seznam dostaneš až po registraci a provedení vkladu, zákaznická podpora ti vyplatí veškeré prostředky na tvůj běžný účet nebo osobně na pobočce.

Ověření identity

Pokud chceš u Tipsport sázet ve velkém, neobejdeš se bez ověření identity. Celý proces ti zabere pouze pár minut, přičemž můžeš vybírat mezi více způsoby ověření. Záleží jen na tobě, který ti bude připadat komfortnější a jednodušší.

Ověření přes banku

Nejjednodušší způsob, jak můžeš ověřit svoji identitu, je přes bankovní účet. V registračním formuláři jednoduše vyber svou banku a nech se přesměrovat do jejího internetového bankovnictví. Tam pak jen odsouhlasíš ověření svých osobních údajů.

Nemusíš mít strach, přístupové údaje zná jen banka a ty. Tipsport požádá pouze o údaje, které jsou nezbytné pro ověření tvé identity. Ověřený běžný účet můžeš následně využívat i jako platební metodu – zabiješ tak hned dvě mouchy jednou ranou.

Ověření na pobočce

Pokud nemáš možnost ověřit svoji identitu přes banku, nevadí. Můžeš navštívit jednu z poboček Tipsport, kde vše vyřídíš osobně. Zároveň doplníš některé osobní údaje, které vyžaduje zákon o hazardních hrách. Konkrétně bude nutné specifikovat informace o:

Vložení platební metody

Kromě ověření identity zákon udává také povinnost ověření alespoň jednoho platebního prostředku, následně můžeš využívat více typů platebních metod – více se o nich dočteš tady . Jako platební metodu můžeš zvolit:

Stačí si vybrat jednu z možností, přidat ji ke svému účtu a provést první vklad. Při něm Tipsport ověří tvé osobní údaje. Pokud se shodují a máš na kontě dost peněz, bude tvůj uživatelský účet aktivován a peníze připsány.

U platebních karet máš ještě jednu možnost ověření. Naskenovanou nebo vyfocenou kartu můžeš poslat e-mailem nebo přímo z pobočky. Musí na ní být vidět celé tvé jméno, doba platnosti a prvních 6 a poslední 4 číslice jejího čísla.

Tipsport manuálně ověří pouze karty, kde jsou viditelné všechny uvedené údaje. Pokud se rozhodneš sázet pouze na pobočce, nemusíš platební metodu ověřovat. Stačí, když tu ověříš svoji totožnost a provedeš první vklad – jeho výše je však omezena.

Nastavení herních limitů

Od úplného dokončení registrace tě dělí už jenom jeden krok, a to nastavení herních limitů. Obvykle se jim říká sebeomezující opatření. Konkrétně se jedná o zákonem nařízený nástroj, který ti pomůže udržet své hraní pod kontrolou – pokud se chceš o zodpovědném sázení dozvědět více, mrkni sem.

Pro celé uživatelské konto musíš nastavit následující limity:

Následně je třeba nastavit limit i pro kurzové sázení a casino online Tipsport Vegas, a to:

Pokud se nechceš při sázení omezovat, zvol u všech limitů možnost „Neomezeně“. Pamatuj ale, že nastavení přísnějšího limitu se projeví hned další den, ale zmírnění až za týden. Pokud si omylem nastavíš příliš přísné limity, můžeš se obrátit na zákaznickou podporu.

Přihlášení do herního účtu Tipsport

Přihlášení do uživatelského účtu je v Tipsport rozhraní opravdu jednoduché. Konkrétní postup je následující:

 1. Klikni na webu Tipsportu vpravo nahoře na tlačítko „PŘIHLÁSIT“.
 2. Doplň své přihlašovací údaje, opět klikni na tlačítko pro přihlášení a máš hotovo.

Pokud si nemůžeš vzpomenout na přihlašovací údaje, kontaktuj zákaznickou podporu na podpora@tipsport.cz. Zde ti sdělí tvůj přihlašovací e-mail a pomohou ti se zapomenutým heslem.

Jestli máš problém pouze s heslem, můžeš vše vyřídit jednoduše online. Klikni na „ZAPOMENUTÉ HESLO“ a zadej svůj registrační e-mail. Na mobil ti přijde dočasné heslo, se kterým se přihlásíš a poté si heslo změníš na nové.

Po přihlášení do Tipsport se dostaneš do svého herního konta, kde můžeš vybírat hned z několika kategorií, odkud budeš spravovat své vklady, výběry, ale i kurzovní sportovní sázky. Chceš se o kurzovém sázení dozvědět více? Přečti si sekci naší Akademie zde.

V uživatelském kontu můžeš procházet následující sekce:

Ve svém herním kontě toho najdeš opravdu spoustu. Zkus si jednotlivé možnosti projít a určitě brzy přijdeš na to, jak se ve všem zorientovat a využívat dostupné funkce naplno. Kdyby ti i přesto něco nebylo jasné, neboj se ozvat zákaznické podpoře, nebo se poraď s někým na fóru – zde můžeš získat i sportovní tipy na sázení.

Tipsport přihlášení

Podporované platební metody Tipsport

Platební karta

Jednou z nejpohodlnějších a nejbezpečnějších platebních metod je nepochybně použití platební karty. Při prvním vkladu zadáš požadovanou částku a poté vyplníš údaje o své kartě v platební bráně. Pro další platby už bude karta uložená a ty jen potvrdíš transakci podle pokynů banky.

Nemusíš se bát o bezpečnost svých údajů, Tipsport k nim totiž nemá přístup. Vklady jsou provedeny okamžitě a bez poplatků. Minimálně můžeš vložit 100 Kč a maximálně 999 999 Kč. Platební karta je také jedním z nejrychlejších způsobů, jak si můžeš poslat peníze na svůj účet – transakce je většinou vyřízena do 15 minut.

Při prvním výběru je třeba zadat znovu číslo karty a potvrdit nulovou transakci ve tvém bankovnictví. Denní limit pro výběr činí 10 000 Kč na jednoho klienta, a to i při použití více karet. Pro větší částky můžeš využít převod na bankovní účet. Pozor, karta určená pro výběr musí být vydána v Česku nebo na Slovensku a musíš z ní nejprve provést vklad.

Rychlý bankovní převod

Druhou možností, jak můžeš dobít herní konto, je rychlý bankovní převod. Tuto platební metodu můžeš využít pouze, pokud máš účet u některé z podporovaných bank. Prozatím sem patří:

Stačí zadat částku, kterou chceš převést a potvrdit tlačítkem „VLOŽIT“. Následně se přihlásíš do svého internetového bankovnictví a potvrdíš platbu podle instrukcí banky. Důležité je, aby byl bankovní účet vedený na tvé jméno a byl na něm uložený dostatek finančních prostředků. I v tomto případě vklady probíhají okamžitě a bez poplatků. Minimální vklad je 1 Kč a maximální 999 999 Kč.

Klasický bankovní převod

Spolehlivou metodou vkladu je také klasický bankovní převod. Stačí, když přidáš svůj bankovní účet vyplněním celého čísla účtu a kódu banky. Když máš účet uložený, můžeš zadat částku, kterou chceš převést, a potvrdit platbu.

Prvním vkladem se tvůj účet zároveň ověří, takže nemusíš zadávat žádný variabilní ani specifický symbol. Pokud by se náhodou nepodařilo účet ověřit hned napoprvé, může tě sázková kancelář Tipsport požádat o nahrání dokumentu, který potvrdí, že jsi majitelem účtu – obvykle se jedná o výpis z účtu nebo potvrzení od banky.

Sázková kancelář ti peníze připíše na herní konto následující pracovní den, za což si naštěstí neúčtuje žádné poplatky. Vkládat i převádět můžeš libovolné částky od 1 Kč, a to bez omezení maximální výše. Tipsport převody zpracovává dvakrát denně v pracovní dny, a to v 10:00 a 14:00.

Když pošleš příkaz v 10:00, peníze ti přijdou na účet většinou do 13:00. Odpolední převody jsou odesílány až následující pracovní den. Výběry jsou omezeny na částky od 100 do 1 000 000 Kč. Opět můžeš použít jen účet, přes který byl už proveden vklad a je vedený na tvé jméno.

Internetová peněženka Skrill

Pokud je pro tebe důležitá rychlost převodu a bezpečnost, bude ti určitě sympatická internetová peněženka Skrill. S ní budeš mít peníze na účtu raz dva. Přidání Skrill účtu je snadné, stačí zadat e-mailovou adresu, kterou používáš pro přihlášení do Skrill.

Po uložení účtu zadej požadovanou částku a potvrď transakci tlačítkem „VLOŽIT“. Tipsport tě následně převede na stránky Skrill, kde se přihlásíš ke svému účtu a potvrdíš platbu – transakce pak proběhne okamžitě. Prvním vkladem zároveň ověříš svůj Skrill účet, je ale nezbytné, aby byl účet vedený na tvé jméno.

Vklady přes Skrill probíhají okamžitě a bez poplatků. Převést můžeš od 1 000 Kč až po 100 000 Kč. Pokud je pro tebe rychlost opravdu důležitá, můžeš zkusit Skrill 1-Tap. S ním pošleš peníze jedním kliknutím bez nutnosti opětovného přihlášení. Limit pro výběry je stejný jako při vkladu. Tipsport zpracovává výběry každou hodinu – na účtu by ti měly prostředky přistát zhruba do tří hodin.

Dobití přes My paysafecard

Rychlou možnost vkladu a výběru nabízí také platební metoda My paysafecard. I zde můžeš počítat s jednoduchým procesem. Prvním krokem je přidání My paysafecard účtu, a to skrze dvanáctimístné zákaznické číslo, které najdeš po přihlášení ke svému účtu v pravé části hlavičky.

Jakmile se účet uloží, vyplň výši částky a klikni na „VLOŽIT“. Podobně jako u Skrill tě Tipsport přesměruje na stránky paysafecard, kde se přihlásíš a potvrdíš platbu. Prvním vkladem se účet rovnou ověří, ale opět musí být vedený na tvé jméno. Zůstatek na účtu lze případně navýšit koupí kupónu například v supermarketu nebo v trafice.

Vklady přes My paysafecard jsou účtovány ihned, ale Tipsport si za ně účtuje poplatek ve výši 5 % z výše vkladu – to samé platí pro výběry. Nejnižší možný vklad činí 10 Kč a nejvyšší 24 000 Kč. U výběrů je minimální výše stanovena na 100 Kč a maximální výběr na 360 000 Kč.

PayPal

Kromě Skrill můžeš využít další internetovou peněženku, PayPal. S její pomocí můžeš rychle a bezpečně platit, aniž by sázková kancelář získala přístup k údajům o platební kartě. Přidání PayPal účtu do herního konta je hračka. Na úplném začátku musíš zadat e-mailovou adresu, kterou pro PayPal používáš.

Při prvním vkladu se tvůj PayPal účet zároveň ověří a propojí s Tipsportem. Podmínkou je, aby byl tvůj PayPal účet vedený na tvoje jméno a byl registrovaný v Česku. Jedině tak se peníze v pořádku převedou na tvé uživatelské konto. Vklady přes PayPal jsou fakt rychlé a jednoduché.

Jakmile máš PayPal přidaný, stačí zadat částku, kterou chceš vložit, a potvrdit tlačítkem „VLOŽIT“. Poté se přihlásíš do svého PayPal účtu a potvrdíš převod peněz. Vložit můžeš od 100 Kč až do 50 000 Kč. Peníze jsou připsány hned a zároveň se nemusíš obávat žádných poplatků. PayPal využiješ i pro výběry v rozmezí od 100 do 100 000 Kč.

Pluso

Pluso je elektronická peněženka, díky které můžeš jednoduše nakládat nejen se svými penězi, ale i kryptoměnami. Konkrétně ti umožní nakupovat a prodávat 6 nejznámějších kryptoměn, včetně Bitcoinu. Zároveň si je zde můžeš jednoduše uložit a sledovat, jak se tvé portfolio vyvíjí – více se o peněžence dočteš na adrese https://www.tipsport.cz/pluso.

Navíc ti usnadní převody peněz mezi tvými herními konty u Tipsportu a Chance . A pokud budeš chtít, můžeš přes Pluso posílat platby i ostatním uživatelům. Stačí, když se zaregistruješ na výše zmíněné adrese, a můžeš peněženku začít používat.

Vklady jsou zpracovány okamžitě, přičemž můžeš vložit od 1 do 999 999 Kč. Stejný limit platí i pro výběry, které jsou zpracovávány 24/7 během svátků i víkendů. Peníze budeš mít na účtu zhruba do dvou hodin.

Pluso kryptoměny

Apple Pay

Používáš zařízení s iOS nebo MacOS? Pak pro tebe máme dobrou zprávu, sázková kancelář Tipsport totiž podporuje platby skrze Apple Pay – uživatelé Androidu však mají smůlu a musí si kdyžtak vystačit pouze s platební kartou.

Apple Pay ve své podstatě nahrazuje fyzické karty, přičemž je rychlejší, jednodušší, bezpečnější a diskrétnější. Tvoje osobní údaje jsou v naprostém bezpečí, jelikož se nikde neukládají. V mobilní appce od Tipsportu najdeš Apple Pay v menu „MŮJ ÚČET – VLOŽIT PENÍZE“. Poté už jen stačí kliknout na „ZMĚNIT METODU“ a vybrat ze seznamu Apple Pay.

Vklad/Výběr na pobočce

Pokud preferuješ raději hotovost, můžeš navštívit jednu z poboček Tipsport. Prostředky tu můžeš vkládat i vybírat. Jediné, co musíš udělat, je dorazit na pobočku, říct svoje jméno, příjmení a uživatelské jméno a o zbytek se postará zaměstnanec Tipsportu. I zde vše probíhá okamžitě, takže nemusíš zdlouhavě čekat, než se ti prostředky přičtou na tvé konto.

Pozor si dej na limity, které jsou u vkladů a výběrů v hotovosti opravdu striktní. Vložit můžeš od 1 do 10 000 Kč za den, což stanovuje zákon. Při výběru můžeš požádat o výplatu od 100 do 10 000 Kč. Volit můžeš mezi 800 pobočkami po celé republice a veškeré vklady i výběry můžeš provádět zcela zdarma.

Jak vložit peníze na herní účet u Tipsport

Své uživatelské herní konto si můžeš snadno a bezpečně dobít prostřednictvím debetní či kreditní karty. Při první platbě kartou tě stránka přesměruje na platební bránu, kde zadáš údaje o kartě a potvrdíš platbu dle své banky. Pro další platby ti stačí už jen jednoduchá autorizace plateb. U Tipsport můžeš mít uloženo až 5 karet.

Pro vklad můžeš zvolit také:

Jak vybrat peníze z Tipsport

Pro výběr peněz z herního konta máš na výběr hned několik možností, a to:

U Tipsport platí, že peníze můžeš vybírat jen pomocí platební metody, která už byla použita pro vklad a je registrovaná na tvé jméno. Pokud se ti nechce čekat, vol raději mezi platební kartou, Pluso, Skrill nebo PayPal.

Zajímavosti v Tipsport

Tipliga a Tipcupy

Sázková kancelář Tipsport nabízí vlastní soutěže, které jsou dostupné také u Chance. První z nich je Tipliga neboli dlouhodobá soutěž, která hodnotí úspěšnost sázkařů. Zapojit se může každý, kdo sází nebo je členem věrnostního programu.

Vyhrát můžeš peníze, body do věrnostního programu v Netech nebo věcné ceny. Součástí Tipligy je i soutěž Měsíční Král pobočky, ve které si mohou zahrát i hráči, kteří sází pouze na pobočce.

Pokud se řadíš mezi soutěživé typy, určitě se ti bude líbit Tipcup. Jedná se o oblíbené souboje, kde se hraje jeden na jednoho. Konají se nepravidelně, pro zapojení do hry tedy musíš pravidelně sledovat oznámení od Tipsport. V Tipcupech jde opravdu o hodně. Vyhrát můžeš vysoké finanční částky, body do věrnostního programu nebo třeba zbrusu nový automobil.

Součástí Tipcupů jsou také speciální soutěže jako Turnaj mistrů a Mistrovství Česko-Slovenska v sázení. Mistrovství se obvykle koná v září a nabízí větší výhry než běžné Tipcupy. Pokud se chceš probojovat na Turnaj mistrů, který se koná koncem roku, musíš se kvalifikovat právě přes Tipcupy nebo Tipligu.

Tipsport TipLiga

Cashout

Cashout ti umožní předčasně ukončit všechny tvé příležitosti na tiketu a nechat si okamžitě vyplatit vsazené prostředky. Funkce je dostupná pro tikety, které mají alespoň jednu vyhodnocenou příležitost. Dostupnost Cashoutu si můžeš ověřit přímo v detailu tiketu.

Představ si například situaci, kdy máš AKU tiket s devíti zápasy a sedm z nich už vyšlo. Z osmého zápasu máš ale strach a nevíš, jestli ti kvůli němu nepropadne celý tiket. Pomocí Cashoutu si však můžeš svou výhru zajistit ihned a nemusíš se už stresovat výsledky zbývajících zápasů. Cashout využiješ u předzápasových i live tiketů, během rozehraného zápasu a u všech typů sázek (AKU, Kombinátor, Maxikombinátor, Extratip).

Služba je dostupná na webu Tipsportu i v mobilních aplikacích. Funguje také u tiketů, které jsou vsazené za Nety, opatřené bonifikací nebo zařazené do soutěží. Existuji ale i situace, kdy Cashout není dostupný. Patří sem takové, kdy na tiketu nemáš vyhodnocenou alespoň jednu příležitost nebo jsi tiket vsadil na pobočce (včetně tiketů na Tipkartu).

Hodnota pro Cashout se vypočítává na základě tvého vkladu, součinu kurzů vyhodnocených příležitostí a pohybu kurzů u nevyhodnocených příležitostí. Pokud se částka pro vyplacení změní kvůli úpravám v live kurzech, po kliknutí na tlačítko „OKAMŽITĚ VYPLATIT“ se objeví tabulka se třemi možnostmi:

Po kliknutí na tlačítko „OKAMŽITĚ VYPLATIT“ a výběru jedné z možností začne běžet schvalovací prodleva. Na jejím konci se znovu provede výpočet Cashoutu a porovná se, zda se částka nezměnila. Podle tvé zvolené varianty pak dojde, nebo naopak nedojde k vyplacení.

Uzavření příležitosti

Díky funkci Uzavření příležitosti máš možnost ovlivnit osud svého tiketu i po jeho vsazení. Už nikdy se nebudeš muset bát, že by ti jedna příležitost pokazila celý tiket. U Tipsport můžeš jednoduše uzavřít příležitosti, které už na tiketu nechceš, a okamžitě je vyhodnotit nabízeným kurzem.

Uzavřené příležitosti se pak následně počítají jako výherní a zbytek tiketu pokračuje dál s nevyhodnocenými příležitostmi. U nevyhodnocených příležitostí ti Tipsport nabídne takzvaný kurz k uzavření. Ten se vypočítá podle toho, jak se daná příležitost pro tebe vyvíjí.

Když zvolený kurz přijmeš, počítá se jako výherní bez ohledu na to, jak příležitost nakonec dopadne. Samozřejmě tím trochu snížíš svou možnou výhru na tiketu, ale stále na tebe čeká menší zhodnocení. Uzavření příležitosti využiješ v celé řadě situací.

Představ si třeba, že ještě před zápasem zjistíš, že se tvůj oblíbený hráč zranil, ale i přesto nastoupí. S vysokou pravděpodobností jeho výkon nebude dostatečný, což může rychle obrátit výsledky celého zápasu. Pokud máš na tiketu sázku i na daného hráče, můžeš jednoduše příležitost uzavřít a máš jistotu, že ti tiket jen tak nepropadne.

Příležitost můžeš uzavřít dvěma způsoby. U první varianty klikneš na modré tlačítko „UZAVŘÍT NĚKTERÉ PŘÍLEŽITOSTI“ na detailu tiketu a dostaneš se do speciálního módu, kde můžeš uzavřít jednu nebo více příležitostí najednou. V případě, že sázíš na mobilu, stačí dlouze podržet prst na vybrané příležitosti a můžeš ji rychle uzavřít.

Počítej s tím, že po uzavření nedostaneš výhru hned. Musíš počkat, než se vyhodnotí všechny příležitosti na tiketu. Jedinou výjimkou jsou KOMBI tikety, kde můžeš uzavřít celou skupinu příležitostí. Funkce má samozřejmě svá omezení. Nemůžeš například uzavřít poslední nevyhodnocenou příležitost na tiketu, vždy tam musí alespoň jedna zůstat. Využít ji nemůžeš ani po dobu storna nebo když Tipsport nemůže spočítat uzavírací kurz.

BetBuilder

Každý sázkař má svou vlastní představu o tom, jak se zápas vyvine. BetBuilder ti umožní promítnout své vize do sportovní sázky, díky čemuž se už nemusíš spoléhat pouze na tipy sázkové kanceláře. Můžeš kombinovat různé tipy z jednoho utkání a vytvořit unikátní příležitost s lákavým kurzem. Pokud se chceš o BetBuilderu dozvědět více, klikni sem.

BetBuilder je dostupný pro nejsledovanější fotbalové a hokejové soutěže, jako je Tipsport extraliga, NHL nebo třeba nejvyšší ligy na Slovensku, ve Švédsku, Finsku, Německu a Švýcarsku. Máš tak spoustu možností, kde svůj sázkařský um uplatnit.

Funkce bere v potaz, že se dílčí příležitosti mohou navzájem ovlivňovat. Proto výsledný kurz není jen prostým násobkem dílčích kurzů, ale je vypočítán speciálním algoritmem. Může být nižší i vyšší než součin dílčích kurzů, podle toho, jestli se tipy podporují, nebo si naopak odporují.

Sestavit si vlastní tiket přes BetBuilder je hračka:

 1. Najdi si zápas, který tě zajímá, a přepni se do režimu BetBuilder.
 2. Vybírej tipy, které chceš zkombinovat. Můžeš sázet na výsledek, střelce gólů, počet branek a mnoho dalšího. Fantazii se meze nekladou.
 3. Pokud máš hotovo, přejdi do tiketu. Uvidíš tu všechny svoje tipy spojené do jedné sázkové příležitosti.
 4. Nakonec si zkontroluj kurz, vsaď a máš hotovo.

Při používání BetBuilderu musíš samozřejmě dodržovat určitá pravidla. Mezi ně patří například tyto:

Různé BetBuildery a další tipy lze samozřejmě kombinovat na jednom tiketu. Vytvoříš tak ještě zajímavější AKU sportovní sázky nebo kombíky s vyššími kurzy. Neboj se experimentovat a otestuj svoje štěstí. BetBuilder nabízí i ostatní sázkovky, jako například sázková kancelář Betano  nebo Fortuna.

Fantasy Liga

S Tipsport si můžeš na vlastní kůži vyzkoušet, jaké to je být trenérem extraligového nebo dokonce NHL týmu. Zapojení do soutěže ti určitě stojí za to, jelikož se hraje o parádní ceny v hodnotě přibližně 10 milionů Netů.

Princip Fantasy ligy je jednoduchý. Tvým úkolem je sestavit si vlastní hokejový tým složený ze tří útočníků, dvou obránců a jednoho brankáře z reálných hráčů extraligy nebo NHL. Každý hráč má přidělenou cenovku podle své aktuální formy, přičemž ti je přidělený omezený rozpočet, se kterým můžeš nakládat.

Kromě toho volíš také kapitána, který přináší dvojnásobné body, a tři náhradníky pro případ, že by někdo z tvé základní sestavy nemohl nastoupit. Náhradníci musí být vždy levnější než hráči v základu, ale pokud si nevíš rady, můžeš použít možnost „DOPLNIT NÁHODNĚ“.

Po sestavení týmu už jen sleduješ, jak si tvoji hráči vedou v reálných zápasech a sbírají body do Fantasy ligy. Naštěstí nemusíš skládat sestavu na každé kolo, stačí ti ji pouze naplánovat na 14 dní dopředu. Pozor si dej na ceny hráčů, které se v průběhu času mění.

Fantasy liga Tipsport

Online casina a loterie u Tipsport

Tipsport Vegas

Pokud se chceš pobavit a možná i něco vyhrát, tak navštiv online casino Tipsport Vegas. Najdeš tu spoustu online slotů, karetních her a taky oblíbenou ruletu. Nudit se rozhodně nebudeš, možností je tu opravdu hodně.

Tipsport online casino navrhl stejně přehledně jako svoji sázkovou kancelář, takže se tu ve všem rychle zorientuješ. Hry jsou rozdělené podle vývojáře, popularity či data přidání. V Tipsport Vegas si užiješ nejen online výherní automaty, ale i ruletu, blackjack a dokonce se můžeš zúčastnit loterie Korunka, kde se hraje o milionové výhry.

Sázková kancelář Tipsport navíc pravidelně pořádá různé turnaje, kde teprve poznáš ten pravý adrenalin. Pokud miluješ výherní automaty, můžeš vybírat u opravdu rozmanité nabídky. Najdeš tu například:

Každý z nich má něco do sebe, přičemž si je můžeš zahrát nonstop, kdykoliv se ti zachce. Kromě toho tu najdeš desítku těch nejlepších rulet, většinou s evropskými pravidly, ale narazíš tu i na americkou verzi. Bohužel pro české a slovenské hráče nejsou k dispozici živé hry s krupiérem.

Tipsport Korunka Loterie

Pokud tě nebaví tvorba složitých strategií, je pro tebe jako dělaná Loterie Korunka EU. Ve zkratce se jedná o číselnou loterii, kde se losuje dvakrát denně, sedm dní v týdnu, a to už od roku 1997. Sázet můžeš už od pouhých 10 Kč.

Výhry jsou pevně dané, díky čemuž vždycky víš přesně, kolik můžeš vyhrát bez ohledu na to, kolik dalších hráčů vyhraje s tebou. Korunka Loterie nabízí pět různých her, které se od sebe liší výší sázek a možnými výhrami. Sázet lze až na 30 dní dopředu, takže si sázky můžeš naplánovat na celý měsíc dopředu.

Dvacet za 20,–

Dvacet za 20,– je klasika. Tipuješ 6 čísel ze 49, a když trefíš všechny, bereš rovných 20 milionů. Ale i když nějaké číslo netrefíš, pořád můžeš vyhrát. Už za jedno uhodnuté číslo máš na kontě 10 Kč, za dvě pokryješ vklad a za tři jsi v plusu. O maximální výhru hrají všechny tikety, ať máš 2 nebo 10. Plusem je i fakt, že se loterie neřídí žádnými extra podmínkami a není zatížená ani poplatky.

Šestka

Šestka je u Tipsport jednou z nejoblíbenějších her. Vsadíš 35 nebo 70 korun, a když trefíš všech 6 čísel, máš 5 milionů. Spokojíš se s 250 tisíci? Tak ti stačí trefit 5 čísel. Pokud vsadíš rovných 70 Kč, všechny výhry se ti zdvojnásobí.

Hop Trop

Hop Trop je hra pro odvážné. Vsadíš 10 Kč a tipneš 1 až 5 čísel z 6 losovaných. Čím víc čísel trefíš, tím víc vyhraješ. Když svůj vklad zvýšíš pětkrát, tvoje potenciální výhra bude taky pětkrát větší. Vyhrát přitom můžeš až 10 milionů. Pro výhru však musíš trefit všechna vybraná čísla.

Kombi

Kombi je hra, kterou si můžeš přizpůsobit podle sebe. Hraješ už od 10 Kč a můžeš jít na jistotu, nebo zariskovat o velké peníze. Tipuješ 3 až 16 čísel, přičemž poté zvolíš, jestli chceš sázet na jednotlivá čísla, dvojice, trojice, čtveřice nebo pětice. Opět platí, že čím víc čísel trefíš, tím víc vyhraješ.

Kombi plus

Jako poslední je k dispozici Kombi plus, což je takový kombík pro hardcore hráče. Můžeš tipovat až 32 čísel a rozdělit je až do 16 skupin. Navíc volíš i skupinu „tutovek“, která se přidá ke každé kombinaci. Výhry jsou podobné jako u Kombi a Hop Trop, takže i tady můžeš vyhrát balík.

Grafické zpracování Tipsport

Plynulý běh platformy dovedou zajistit jen některé z dostupných prohlížečů. Je jasné, že čím novější verzi prohlížeče máš, tím lépe. Sázková kancelář Tipsport má proto jasně stanovený seznam prohlížečů, se kterými si nejlépe rozumí. Patří mezi ně:

Samotné grafické zpracování webové platformy i mobilní aplikace je kvalitní a přehledné. Rychle se tu ve všem zorientuješ, a pokud i přesto něco nemůžeš najít nebo něčemu nerozumíš, můžeš kdykoliv využít nápovědu. Grafika je laděna do typické modré barvy, se kterou se Tipsport spojuje už od svého založení.

Mobilní aplikace Tipsport

Tipsport nezůstává pozadu a myslí i na mobilní sázkaře. V souvislosti s tím sázková kancelář vyvinula vlastní mobilní aplikaci, která je kompatibilní s Androidem, iOS i Huawei HarmonyOS, díky čemuž si ji může stáhnout téměř každý.

S aplikací od Tipsportu budeš mít sportovní sázky vždy po ruce, ať jsi kdekoliv. Najdeš v ní všechny kategorie i funkce jako na webové platformě. Můžeš tu sbírat bonusy, sledovat živé přenosy, zapojit se do soutěží, číst analýzy nebo diskutovat ve fóru s ostatními sázkaři.

Kromě sázení si můžeš v appce zahrát i v casinu Tipsport Vegas nebo v loterii Korunka. Jasně, ne každému se chce rovnou stahovat aplikace, ale i přesto můžeš sázet z mobilu. Tipsport má totiž k dispozici i mobilní verzi webu, se kterou můžeš sázet rovnou z mobilního prohlížeče.

Podpora Tipsport

Sázková kancelář Tipsport nabízí ochotnou zákaznickou podporu, která je ti vždycky připravena pomoct. Představ si, že třeba najdeš nějakou chybu nebo nedostatek na svém tiketu. V takovém případě můžeš podat reklamaci, a to klidně i e-mailem. Stačí, když popíšeš, co se stalo, a pošleš zprávu na adresu reklamace@tipsport.cz.

Kompletní informace o tom, jak celý proces funguje, najdeš ve Všeobecných podmínkách na webu sázkové kanceláře. V případě, že máš jen drobný dotaz, nebo potřebuješ s něčím poradit, můžeš se na Tipsport obrátit skrze e-mail podpora@tipsport.cz nebo zavolat na číslo 311 633 118.

Kromě toho sázkovka nabízí také vlastní live chat. Reální operátoři s tebou budou komunikovat mezi 8:00 do 22:00. Mimo tento čas můžeš posílat pouze e-maily, na které ti operátor odpoví do 24 hodin – reálně je však odezva rychlejší.

Závěrečné hodnocení Tipsport

Začněme s tím, v čem sázková kancelář Tipsport vyniká. Jednou z největších výhod je nepochybně velikost její komunity, která se rozrůstá jak v ČR, tak i v Evropě. To s sebou přináší řadu možností, jak si sázení ještě víc užít. Pokud jsi začátečník, můžeš se tu opřít o zkušené sázkaře a diskutovat s nimi skrze soukromé zprávy či fórum.

Plusem jsou také dobré kurzy, dostupné sázky na asijské handicapy, funkce Cashout či LIVE sportovní sázení. Počítat můžeš i s maximální podporou ze strany Tipsportu, a to nejen během tvých začátků, ale i když se rozhodneš stát se jejím věrným sázkařem.

Každopádně ani Tipsport není dokonalý, dopředu tedy musíš počítat s nějakými těmi minusy. Jedním z nich je i omezená nabídka sázek na e-sporty, která by mohla být určitě bohatší. Na druhou stranu v porovnání s ostatními českými sázkovkami je na tom nejlépe. Pokud hledáš kvalitní sázkovou kancelář, která ti nabídne kompletní servis, jsi tu na správném místě.

FAQ – nejčastější otázky a odpovědi

1️⃣Můžu si stáhnout aplikaci Tipsport do mobilu?

Ano. Tipsport aplikace je dostupná jak pro zařízení s iOS, tak i Androidem. Sázet tak můžeš doslova kdykoliv a odkudkoliv.

2️⃣Nabízí Tipsport LIVE sázení?

Ano. Tipsport nabízí stejně jako většina sázkových kanceláří možnost LIVE sázení. Většinu zápasů přitom můžeš sledovat online skrze Tipsport TV.

3️⃣Jakou nejnižší částku si můžu vsadit na jeden tiket u Tipsportu?

U sázkové kanceláře Tipsport se nemusíš bát vysokých minimálních vkladů. Na jeden tiket můžeš vsadit již od pouhých 5 Kč.

4️⃣Jak mohu vybrat prostředky z uživatelského konta?

Prostředky můžeš vybrat hned několika způsoby. Nejrychlejší je výběr na platební kartu nebo přes Pluso, Skrill či PayPal. Dále můžeš využít My paysafecard či běžný bankovní převod.

5️⃣Účtuje si Tipsport nějaké poplatky?

Tipsport si neúčtuje žádné poplatky za vedení uživatelského konta. Jediný poplatek na tebe čeká u výběrů a vkladů skrze My paysafecard, kde platíš 5 % z vybírané nebo vkládané částky.

Chance patří mezi jedny z největších sázkových kanceláří v České republice. Disponuje více než 200 pobočkami napříč zemí a má za sebou více než třicetiletou historii. Kromě toho je součástí holdingu Tipsport  – obě sázkovky si jsou tedy v mnohém velmi podobné. Kromě sázkové kanceláře můžeš využít i Chance Vegas a zahrát si například oblíbené výherní automaty.

Základní informace o Chance
Datum založení 1991
Registrační bonus 200 Kč
Podporované platební metody VISA, Visa Electron, MasterCard, Maestro, bankovní převod, rychlý bankovní převod, Pluso, Skrill a My paysafecard, PayPal, vklad na pobočce, Apple Pay
Formáty kurzů Desetinná čísla
Podpora BetBuilderu Ano

 

Podpora LIVE sázení Ano
Podpora živých streamů Ano
Mobilní aplikace Ano
Webové stránky www.chance.cz

Bonus za registraci Chance

Podobně jako sázková kancelář Tipsport nebo Fortuna  nabízí i Chance bonus za registraci. V tomto případě můžeš počítat s bonusem 200 Kč, a to za pouhé otevření uživatelského konta.

Odměna má podobu Goldenu, což je virtuální měna, kterou můžeš u Chance použít k sázení na různé sportovní události. Platí, že 1 Golden se rovná 1 Kč. Pokud dodržíš veškerá pravidla, poměrně snadno herní peníze proměníš ve skutečné. Díky bonusu můžeš začít sázet hned po otevření konta, aniž by tě to stálo vlastní peníze.

Vkladový bonus Chance

Chance nenabízí pouze bonusy za registraci, ale i vstupní bonus, který může být pořádně štědrý. Jakmile provedeš svůj první vklad na herní účet, můžeš začít hrát o vstupní bonus, který může vyšplhat až na 2 000 Kč. Bonus se počítá do výše 100 % tvého prvního vkladu, maximálně však do zmíněných 2 000 Kč.

Ještě před tím ale musíš splnit podmínky pro získání bonusu. V první řadě potřebuješ ověřit svoji totožnost a nastavit si takzvaná sebeomezující opatření neboli herní limity. Jejich úkolem je ochrana před vysokými ztrátami a případnými finančními problémy.

Kromě toho musíš splnit i podmínky na protočení. Podle nich musíš nejprve prosázet 14 000 Kč na tiketech s minimálním kurzem 2,0. Bonus ti bude sázková kancelář vyplácet po částech. Jakmile prosázíš prvních 1400 Kč, přičte se ti na účet 100 Kč. Takto budeš pokračovat až do vyplacení maximální výše bonusu.

Goldeny za nové sázkaře

Jestli se nebojíš sdílet své úspěchy nebo analýzy, můžeš za to od Chance získat Goldeny navíc. Stačí sdílet tikety nebo rozbory na sociálních sítích či jiných webech. Když se přes přidaný odkaz někdo proklikne a zaregistruje, dostaneš odměnu v Goldenech.

Čím víc nových hráčů přivedeš, tím víc Goldenů získáš – za prvních 6 registrací je to 100 Goldenů a od 7. registrace dokonce 125 Goldenů za nového hráče. Jedná se o jeden z mála způsobů, jak můžeš u Chance získat bonus bez vkladu vlastních prostředků.

Bonus v Chance Vegas

Chance Vegas často pořádá různé promo akce s lákavými bonusy a free spiny u herních automatů. Kdy přesně se konají, se dá těžko předvídat, Chance je totiž vždy oznámí jen chvíli před zahájením. Pokud chceš mít přehled a nic neprošvihnout, pravidelně sleduj nabídku bonusů.

Při registraci na Chance Vegas můžeš využít i vstupní bonus až ve výši 25 000 Kč. Opět získáš bonus ve výši 100 % tvého vkladu, a to maximálně do již zmíněné částky. Pro získání musíš splnit podmínky 25 protočení.

Vkladový bonus Chance

Věrnostní program Chance

Pokud plánuješ u sázkové kanceláře Chance zůstat a využívat její služby dlouhodobě, určitě není od věci zapojit se do jejího věrnostního programu, který se dříve nazýval Chance Golden Club – více se o věrnostních programech dočteš tady . V tomto ohledu opět funguje podobně jako sázková kancelář Tipsport. Namísto Netů (virtuální měny Tipsport) tu sbíráš již zmíněné Goldeny.

Za nasbírané Goldeny můžeš sázet, navyšovat si kurz na tiketu až o 100 % nebo navštívit e-shop a zakoupit si nějaký předmět s logem Chance. Způsobů, jak získat Goldeny, je hned několik:

Nárok na bonus máš po deseti dnech od splnění kurzovních podmínek. Následně se sázky sečtou a Chance ti vyplatí odpovídající bonus v Goldenech. Vyhrát je můžeš i u LIVE sázek, jejichž součástí často bývají speciální soutěže.

Kurzová nabídka Chance

Podporované sporty a události

V první řadě je třeba zmínit, že Chance nabízí stejné kurzy a soutěže jako Tipsport. To s sebou přináší řadu plusů například v podobě komunity, která kolem obou sázkovek vyrostla. Kdykoliv se tak můžeš obrátit na řadu ostřílených sázkařů, se kterými prodiskutuješ dostupné sázky. Zároveň můžeš sledovat jiné hráče a dostávat upozornění, když přidají nový tiket.

Taky uvidíš, jak se vyvíjí jednotlivé kurzy a na co ostatní sází. Sázet můžeš pohodlně a jednoduše přes webovou platformu nebo mobilní aplikaci. Jestli nechceš sázet online, můžeš zajít na pobočku s kartou Golden Clubu nebo číslem tiketu. Připrav se ale na platbu manipulačního poplatku.

Co se týče druhů sázek, je jich tu opravdu hodně. Určitě znáš klasiku jako sázky na výsledek, handicapy, střelce gólů atd. Ale víš, že si můžeš vsadit i na výsledek voleb, Českého lva nebo reality show Survivor? Chance má však v nabídce i sázky na e-sporty. Pro lepší přehled jsme pro tebe vypsali dostupné druhy sázek, které můžeš u Chance využít:

Sázková kancelář Chance nabízí opravdu pestrou nabídku sportů a událostí, na které můžeš sázet. Každý den tu narazíš na něco nového a seznam sázkařských příležitostí neustále roste. Pro lepší představu si některé ze sportu spolu s dostupnými příležitostmi projdeme níže.

Fotbal

Na Chance najdeš prakticky všechny zápasy, které tě ve spojení s tímto sportem napadnou. Patří sem Liga mistrů, Evropská liga, FA Cup nebo třeba 1. česká fotbalová liga. K dispozici jsou také sázky na ženské týmy. Chceš zjistit, jak sázet na fotbal? Mrkni sem . Konkrétně můžeš volit sázky na:

Hokej

Jako u každé správné sázkové kanceláře ani zde nesmí chybět hokej. Samozřejmostí jsou všechny známé ligy včetně NHL, KHL nebo naší extraligy. Volit můžeš téměř mezi všemi světovými ligami, od rakouské až po po švédskou. Uzavřít tu můžeš například sázky na:

Sázky hokej Chance

Tenis

V Chance nabídce jsou všechny velké turnaje i challengery. Počítat můžeš s ATP, ITF, WTA i největšími světovými tenisovými turnaji. Sázet můžeš na:

Basketbal, volejbal, házená, florbal

U basketbalu máš k dispozici všechny oblíbené ligy, včetně NBA, české ligy či ženského basketbalu. Vybírat můžeš i mezi dalšími podobnými sporty, jako je volejbal, florbal a házená. U všech zmíněných je možné uzavírat sázky na celou řadu příležitostí – patří sem sázky na:

E-sporty

E-sporty jsou prozatím pro většinu sázkařů velkou neznámou, ale sázková kancelář Chance s nimi už počítá jako s regulérním sportem. Chceš zjistit, jak sázet na e-sport? Klikni sem . Mezi oblíbené kategorie patří Counter Strike, Dota 2, League of Legends či Valorant. Rozmanité jsou také varianty, které zahrnují sázky na:

Jak jsme už zmínili na začátku, výčet dostupných sportů a událostí je opravdu dlouhý, a proto ho pro tvoje vlastní dobro trochu zkrátíme. Pokud se řadíš mezi nadšené sázkaře nebo sportovní fajnšmekry, můžeš sázet také na:

U Chance se nemusíš omezovat pouze na sport. Najdeš tu sázky i na jiné události ze světa politiky, kultury či společenských událostí. Může se jednat například o Oscary, České lvy, Grammy, parlamentní volby nebo třeba Superstar.

Live sázky u Chance

I v tomto případě ti bude sázková kancelář Chance připomínat známější Tipsport. Těšit se můžeš na opravdu pestrou paletu LIVE sázek. Jak tomu bývá, největší nabídka je u fotbalu, hokeje a tenisu. Jestliže se řadíš mezi fanoušky jednoho z těchto sportů, budeš se tu cítit jako v ráji.

Plusem je i exkluzivita zápasů, které ti dokáže nabídnout pouze Chance – za jejich zprostředkováním však stojí již zmíněný Tipsport. Sázet můžeš prakticky na vše od českých lig přes NHL a NBA až po Tour de France nebo Oktagon. Navíc je k dispozici funkce Multiview, s kterou můžeš sledovat až 4 zápasy najednou – více se o sledování zápasů dočteš v kapitole níže.

Pokud se LIVE sázení vyhýbáš kvůli strachu z technických potíží, nemusíš. V případě, že se v průběhu uzavírání sázky změní kurz některé z příležitostí nebo cokoliv jiného ohledně sázky, sázková kancelář tě o tom neprodleně informuje. Podobně jako u řady jiných sázkových kanceláří si můžeš i zde u LIVE sázení nastavit automatické uzavření sázky v aktuálním kurzu. Zároveň lze stanovit maximální výši změny kurzu.

Live nabídka Chance

Streamy v Chance

Jestli jsi fanoušek LIVE streamů, budeš se tu cítit jako doma. Sázková kancelář nabízí vlastní Chance TV, díky které můžeš sledovat celou řadu sportovních událostí v reálném čase. V případě fotbalu se můžeš těšit na přenosy z:

To ale není vše – Chance TV nabízí také LIVE přenosy ostatních sportů. Připrav se na napínavé hokejové zápasy z české extraligy, Chance ligy, kanadsko-americké NHL, ruské KHL, švédské SHL, německé DEL a dalších. Tenisté se mohou těšit na grandslamy, ATP turnaje, WTA turnaje či challengery.

Basketbaloví fanoušci mohou sledovat americkou NBA, německou ligu, Euroligu a další. Narazíš tu ale i na méně oblíbené sporty jako například florbalovou Superligu, házenou, volejbal, baseball, futsal a mnoho dalších sportů. Nevíš, jak sázet na basketbal? Více se dočteš zde .

Pokud se Chance TV rozhodneš sledovat, nejprve musíš mít založený účet u sázkové kanceláře. Po registraci můžeš sledovat přenosy po dobu 7 dní. Pro další sledování musíš dokončit registraci a ověřit svoji totožnost. Následně už jen stačí vsadit minimálně 30 Kč a můžeš znovu sledovat své oblíbené zápasy.

Jestliže k nim nechceš ztratit přístup, je třeba každých 30 dnů provést minimální sázku ve výši 30 Kč. Výjimkou je 1. česká fotbalová liga, pro její sledování je nutné uzavřít libovolnou sázku v posledních 24 hodinách, nebo mít na kontě vklad v minimální výši 100 Kč.

Sledování LIVE streamů je dostupné i v mobilní aplikaci od Chance. Appka nabízí velmi pěkné rozhraní, kde hravě najdeš vše, co potřebuješ. Pro LIVE streamy si rozklikni záložku „LIVE“ a můžeš začít sledovat zvolené utkání. Můžeš tak oblíbené sporty sledovat kdykoliv a kdekoliv.

Registrace do Chance

Pokud se ti Chance zalíbila, můžeš se pustit do registrace. Vytvoření účtu ti zabere maximálně pár minut a hned po dokončení se můžeš pustit do sázení. Registraci můžeš provést nejen přes počítač, ale i mobilní telefon, kroky jsou v obou případech následující:

 1. Přejdi na webové stránky www.chance.cz.
 2. V horní části stránky najdeš tlačítko „Registrace“ – klikni na něj a přesuň se k registračnímu formuláři.
 3. Vyplň všechny požadované údaje, jako je jméno, příjmení, datum narození, e-mailová adresa, telefonní číslo a adresa. Zároveň se ujisti, že všechny údaje jsou pravdivé a správné.
 4. V registračním formuláři nemusíš vyplňovat políčko „Akční kód“. Vstupní bonus získáš i tak, ale je možné, že ti Chance nabídne speciální nabídku, ke které budeš kód potřebovat. Buď tedy neustále ve střehu a nenech si ujít možnost získat bonus navíc.
 5. Po vyplnění registračního formuláře klikni na tlačítko „Pokračovat“. Na tvé telefonní číslo dorazí SMS zpráva s heslem a na e-mail obdržíš aktivační odkaz.
 6. Klikni na aktivační odkaz a zadej heslo. Odteď máš aktivovaný dočasný účet, na který můžeš vložit vklad v maximální výši 3 000 Kč.

Pokud chceš účet využívat plnohodnotně a získat bonus, budeš si muset projít dalšími kroky registrace. Konkrétně tě čeká ověření identity, volba platební metody a nastavení herních limitů. Všechny kroky si podrobně probereme níže tak, aby ti nic neuniklo.

Ověření identity

Podle zákona musí všechny sázkové kanceláře ověřit identitu svých uživatelů. Bez něj ti bude k dispozici pouze dočasné konto s maximálním vkladem 3 000 Kč. Na dokončení registrace máš 30 dnů, takže žádný spěch.

Vybírat můžeš mezi několika způsoby ověření identity. Tou první je návštěva pobočky sázkové kanceláře Chance, kde předložíš doklady a pracovník pobočky tě identifikuje. Další z možností je ověření přes Czech POINT nebo internet banking. Aktuálně Chance podporuje následující banky:

Když zvolíš poslední možnost, nemusíš se obávat o svoji bezpečnost. Sázková kancelář Chance nezíská přístup k přihlašovacím údajům k bankovnímu účtu. Banka jí poskytne pouze informace důležité k ověření tvé totožnosti, a to jméno, datum narození a případně rodné číslo.

Vložení platební metody

Když máš za sebou ověření identity, můžeš se pustit do vložení svého prvního vkladu – ten lze provést i předtím, ale pouze do výše 3 000 Kč. V první řadě si budeš muset zvolit, pomocí jaké platební metody budeš provádět vklady. Může se jednat o:

Platební metody Chance

Pro první vklad se musíš přihlásit do svého účtu. Poté už jen stačí provést následující kroky:

 1. Zvol možnost „VKLADY/VÝBĚRY”.
 2. Web tě přesměruje na stránku, kde si můžeš vybrat z výše vyjmenovaných platebních metod.
 3. Klikni vedle platební metody, kterou chceš použít, klikni na „PŘIDAT ÚČET“ a postupuj podle instrukcí online průvodce.
 4. Pro dokončení tvého prvního vkladu vyplň částku vedle ověřeného účtu a klikni na „VLOŽIT“.

Pokud preferuješ anonymitu, bude pro tebe nejlepší volbou My paysafecard. V takovém případě můžeš provádět vklady již od 10 Kč. Na druhou stranu má tento způsob i své nevýhody – v první řadě se připrav na omezení výše vkladu 24 000 Kč a poplatek ve výši 5 % z vložené částky.

Nastavení herních limitů

Posledním krokem, který na tebe čeká, je nastavení herních limitů. Během pročítání obchodních podmínek se setkáš spíše s termínem sebeomezující opatření. Na jejich nastavení máš opět 30 dnů od založení dočasného uživatelského konta.

Nastavení zvládneš buď online, nebo na jedné z poboček. Sázková kancelář Chance nabízí hned několik herních limitů. Pro kurzové sázky lze nastavit:

Pokud budeš sázet online, máš k dispozici také limity pro:

Nastavení herních limitů je platné do 24 hodin. Když se je rozhodneš zmírnit, budou pro tebe platné nejdříve do sedmi dnů od provedení změny. Při zpřísnění jsou naopak účinné do 24 hodin. Případné změny si tedy pořádně rozmysli, ale vždy měj na paměti zásady zodpovědného hraní .

Přihlášení do herního účtu Chance

Jestli už máš registraci v Chance za sebou, přihlášení pro tebe bude už jen formalita. Pokud se přihlašuješ přes webový prohlížeč, stačí, když klikneš vpravo nahoře na oranžové tlačítko „PŘIHLÁSIT“. Hned se před tebou objeví formulář pro přihlášení, kam vyplníš e-mail a heslo použité při registraci. Poté už jen klikneš na „PŘIHLÁSIT SE“ a jsi tam.

Podobně funguje i přihlášení v mobilní aplikaci. Pro usnadnění si můžeš nastavit přihlášení skrze otisk prstu nebo sken obličeje. Jestliže se ti nedaří přihlásit, hned nevěš hlavu. Ujisti se, že máš správně vyplněné přihlašovací údaje. Je možné, že místo e-mailu používáš nickname nebo si nepamatuješ zvolené heslo – v takovém případě stačí kliknout na možnost „ZAPOMENUTÉ HESLO“.

Chance přihlášení

Podporované platební metody Chance

Po otevření uživatelského účtu na tebe čeká provedení prvního vkladu – o kterém jsme si už něco málo řekli výše. Chance nabízí širokou škálu platebních metod , takže si můžeš vybrat tu, která ti nejvíce vyhovuje.

Platební karta

První platební metodou, kterou Chance nabízí, je platební karta. Použít u ní můžeš VISA, Visa Electron, MasterCard a Maestro. Limity vkladů i výběrů jsou stanoveny minimálně na 100 Kč. Maximální výše není určena, takže se hodí zejména pro nadšené sázkaře, kteří se do toho nebojí šlápnout.

Platební kartu využiješ i pro výběr, přičemž peníze můžeš mít na účtu v průměru do 15 minut. Maximální výše výběru je omezena na 10 000 Kč. Pozor si dej na platební karty od ČSOB a UniCredit Bank, v obou případech se může výběr protáhnout až na několik pracovních dní. Před odesláním prostředků musíš nejprve potvrdit transakci ve výši 0 Kč.

Rychlý bankovní převod

Menší specialitou je bezhotovostní platba pomocí platební brány PayU, kdy zaplatíš přímo prostřednictvím bankovního účtu. Setkat se můžeš i s označením rychlý bankovní převod. Tato možnost však není dostupná u všech bank. Prozatím Chance spolupracuje s následujícími bankami:

U většiny bank je minimální vklad stanoven na 10 Kč. Podobně jako u platební karty zde není stanovena maximální výše. Platební bránu můžeš využít pouze pro vklady.

Klasický bankovní převod

Pokud preferuješ klasický bankovní převod, sázková kancelář Chance má pro tebe dobrou zprávu. Využít ho můžeš už u vkladů od 1 Kč a opět nedisponuje žádnou horní hranicí. Dostupný je také pro výběr částek od 100 Kč. Provedení platby trvá od 1 do 3 pracovních dnů. Jestli se neřadíš mezi zrovna trpělivé sázkaře, bude pro tebe lepší zvolit rychlejší platební metodu.

Internetová peněženka Skrill

Jestli jsi na internetu jako doma, nejspíš se budeš řadit mezi fanoušky internetových peněženek. U Chance můžeš využít Skrill, kde je minimální výše vkladu stanovena na 1 000 Kč. Maximální výše vkladu potom činí 100 000 Kč.

Převod proběhne ihned, takže se vyhneš zbytečnému čekání. Skrill lze využít i pro výběry, a to se stejnými limity jako u vkladu. Vklady a výběry probíhají ihned, díky čemuž se jedná o jednu z nejrychlejších platebních metod dostupných na Chance.

Dobití přes My paysafecard

Další z oblíbených možností je dobití přes My paysafecard. Minimální vklad je 10 Kč a maximální vklad činí 24 000 Kč. Převod probíhá ihned, ale pozor, jako u jediné metody je zde účtován poplatek ve výši 5 %. Když si tedy nedáš pozor, může se ti vklad pořádně prodražit.

Proto dvakrát zvaž, zda je pro tebe tato metoda opravdu výhodná – ocení ji hlavně uživatelé, kteří nechtějí, aby jejich banka zjistila, že sází. Přes My paysafecard můžeš peníze i vybrat, a to v rozmezí od 100 do 360 000 Kč.

PayPal

Pro vklad můžeš využít i PayPal, který je považován za jednu z nejrychlejších a nejbezpečnějších platebních metod. Přidáš ji jednoduše pomocí e-mailové adresy, kterou pro svůj PayPal účet používáš.

Jakmile se tvůj PayPal účet uloží, stačí zadat částku a potvrdit ji tlačítkem „VLOŽIT“. Web tě přesměruje na stránky elektronické peněženky, kde se přihlásíš do svého PayPal účtu a potvrdíš vklad peněz na tvoje uživatelské konto.

Prvním vkladem zároveň dojde i k ověření tvého PayPal účtu – důležité je, aby byl účet vedený na tvé reálné jméno a byl registrovaný v České republice. Vklady přes PayPal jsou prováděny okamžitě a sázková kancelář si u nich neúčtuje žádné poplatky. Tímto způsobem můžeš na své konto vložit minimálně 100 Kč a maximálně 50 000 Kč.

Pluso

Fandíš kryptoměnám a chceš je používat i během sázení? Pak je pro tebe jako dělaná elektronická peněženka Pluso. Stojí za ní přímo sázková kancelář Chance. Umožní ti nákup a prodej 6 nejznámějších světových kryptoměn, včetně Bitcoinu, a také jejich bezpečné uložení.

V reálném čase zde můžeš sledovat vývoj svého portfolia a převádět peníze mezi svými uživatelskými konty u Chance a Tipsportu. Kromě toho můžeš posílat platby ostatním uživatelům Pluso. I v tomto případě jsou převody prováděny okamžitě a zcela bez poplatků. Ze svého Pluso účtu můžeš na své konto vložit minimálně 1 Kč a maximálně 999 999 Kč.

Apple Pay

Vlastníš iPhone, MacBook nebo iPad? Pak oceníš podporu Apple Pay. Stačí, když do peněženky přidáš svoji platební kartu a můžeš začít. Platba přes Apple Pay se považuje za jednu z nejbezpečnějších platebních metod. Pokud chceš Apple Pay využít v mobilní aplikaci Chance, nalezneš ho v menu Můj účet pod „VLOŽIT PENÍZE“. Klikni na tlačítko „ZMĚNIT METODU“ a ze seznamu platebních metod vyber Apple.

Vklad/Výběr na pobočce

Poslední možností je vklad na pobočce, který ocení zejména uživatelé, kteří si potrpí na tradice. Vybírat můžeš z více než 200 poboček rozmístěných různě napříč Českou republikou. Vklad i výběr lze provést od 1 Kč, přičemž maximální výše vkladu je omezena na 10 000 Kč za 24 hodin – toto omezení je navíc dáno zákonem. Vklady i výběry jsou zcela zdarma.

Jak vložit peníze na herní účet u Chance

Máš již účet u Chance, ale nevíš, jak na něj vložit peníze? Nemusíš se bát, je to jednoduché. Po přihlášení do účtu klikni vpravo nahoře na možnost „VKLADY/VÝPLATY“ a vyber si metodu, která je pro tebe nejlepší.

Jak jsme už zmínili výše, nabídka platebních metod je opravdu rozmanitá, takže se nemusíš obávat, že by ti v Chance nedokázal vyjít vstříc. Pro vklady je k dispozici:

Všechny vklady u Chance jsou zdarma, kromě My paysafecard, kde si sázková kancelář Chance účtuje 5% poplatek. Jestli prozatím disponuješ pouze dočasným uživatelským kontem a nemáš dokončenou registraci, je výše vkladů automaticky omezena na 3 000 Kč.

Následně se maximální výše liší v závislosti na zvolené platební metodě. To samé platí pro minimální výši, která se zpravidla pohybuje okolo 100 Kč. Pokud chceš, aby vklad proběhl co nejrychleji, zvol raději platební kartu, Skrill, Pluso nebo PayPal.

Jak vybrat peníze z Chance

Jestli už máš za sebou pár úspěšných sázek, nejspíš si budeš chtít svoji výhru i užít. Ještě předtím ale budeš muset peníze vybrat ze svého uživatelského konta. Volit můžeš mezi:

Oproti vkladům je nabídka výplatních metod více osekaná a rychlost převodu se může protáhnout i na několik pracovních dní. Jestli chceš mít peníze na účtu téměř ihned, zvol si jako platební metodu platební kartu, Pluso nebo Skrill. Jednou z možností je i návštěva pobočky, kde ti ale na ruku vyplatí pouze maximální částku ve výši 10 000 Kč za 24 hodin.

Zajímavosti v Chance

Cashout

Chance má kromě jiného ve své nabídce i službu cashout , která ti umožní nechat si tiket okamžitě vyplatit ještě předtím, než jsou všechny na něm uvedené zápasy dohrané. Je to skvělá možnost, jak si zajistit výhru, když se bojíš, že by se poslední zápasy nemusely povést podle tvých představ.

Představ si třeba, že máš AKU tiket s osmi zápasy a sedm z nich už vyšlo, jenže máš obavy, že tě tvůj poslední tip připraví o pohádkovou výhru. S cash outem si můžeš nechat tiket vyplatit hned a o výsledky zbylých zápasů se už nemusíš starat. Cashout ti pomůže i v případě, že tebou sledovaný zápas se nevyvíjí zrovna dobře a nechceš přijít o celou sázku.

Ve výsledku tedy získáš alespoň část vkladu dříve, než tiket zcela ztratí svoji hodnotu. Využít ho můžeš téměř kdykoliv, a to před zápasem i v jeho průběhu a u všech typů sázek od AKU přes Kombinátor až po Extratip. Najdeš ho přitom jak na webu, tak v mobilní appce.

Navíc funguje pro tikety vsazené za Goldeny nebo i pro ty zařazené do soutěží. Jediným omezením je, že na tiketu musíš mít vyhodnocenou alespoň jednu příležitost a zároveň se nesmí jednat o tiket vsazený na pobočce. Při výpočtu částky se bere v úvahu tvůj vklad, kurzy už vyhodnocených příležitostí a taky aktuální pohyb kurzů u prozatím nevyhodnocených příležitostí.

Uzavření příležitosti

Každý sázkař má rád kontrolu nad svými tikety a právě to ti dopřeje funkce uzavření příležitosti. Ta ti umožní vyřadit z tiketu vybrané příležitosti po jeho vsazení. Představ si, že těsně před zápasem zjistíš, že klíčový útočník týmu, na který sázíš, nenastoupí.

Takové oznámení dokáže pořádně zamíchat kartami a zcela změnit výsledek hry. Právě v takové chvíli přijde vhod uzavření příležitosti. Sázková kancelář ti nabídne kurz, za který můžeš příležitost uzavřít, čímž se vyhodnotí jako výherní. Možná výhra na tiketu se pravděpodobně sníží, ale pořád lepší než přijít o celý tiket.

Příležitost můžeš uzavřít buď přes modré tlačítko na detailu tiketu, kde jich můžeš zavřít i více najednou, nebo na mobilu dlouhým stisknutím příležitosti, kterou chceš vyřadit. Uzavřít můžeš pouze příležitosti, u kterých je oranžová ikona „U“.

Funkce uzavření příležitosti funguje na podobném principu jako cash out, jediným rozdílem je možnost uzavření vybrané příležitosti a ne celého tiketu. Obě funkce můžeš libovolně kombinovat podle svých potřeb.

Chance BetBuilder

Už se ti někdy stalo, že tě při sledování zápasu napadala celá řada příležitostí, na které by se dalo vsadit? Pokud ano, bude pro tebe BetBuilder vhodnou volbou.

Nemusíš se omezovat pouze na nabídky sázkovky, ale tiket si můžeš zkombinovat svépomocí. Stačí otevřít zápas, který tě zajímá, a přepnout na BetBuilder režim. Následně si vybereš, co všechno chceš do své sázky zahrnout. Může to být mix až pěti různých věcí. Jestli nevíš, jak BetBuilder funguje, mrkni sem .

Výhodou také je, že kurz takové sázky může být i vyšší, než kdyby se sázka uzavřela na každou příležitost zvlášť. Celkem můžeš na jeden tiket naházet až deset BetBuilder sázek a využít můžeš i jejich kombinace s ostatními sázkami. Fantazii se meze nekladou!

Fantasy Liga

Chceš si vyzkoušet, jaké to je být hokejovým trenérem? S Fantasy Ligou od Chance máš jedinečnou příležitost sestavit si svůj vlastní dream team a sledovat, jak si povede. Když budeš mít šťastnou ruku, čekají na tebe super odměny.

Jak to celé funguje? V sekci Fantasy si poskládáš tým z reálných hokejistů z extraligy nebo NHL. Vybereš si tři útočníky, dva obránce, brankáře, kapitána a ještě pár náhradníků. Každý hráč stojí podle toho, jak se mu zrovna daří, takže musíš šikovně hospodařit s rozpočtem.

Za výkony tvých hráčů v reálných zápasech budeš sbírat body. Platí tedy, že čím lépe si tvoji svěřenci povedou na ledě, tím víc bodů přistane na tvém kontě. Každý den, týden a měsíc se vyhlašuje nejlepší trenér. Pokud se ti podaří umístit na prvním místě, vyplatí ti sázková kancelář 1 000 Goldenů – v případě trenéra měsíce se jedná o 5 000 Goldenů.

Fantasy liga Chance

Online casina a loterie u Chance

Chance Vegas

U Chance si můžeš kromě sázení užít i pořádnou dávku zábavy v online casinu Chance Vegas. Na pár kliků otestuješ svoje štěstí na ruletě nebo herních automatech. Najdeš tu přes 550 her od více než desítky špičkových výrobců jako NetEnt, Microgaming, Yggdrasil, Apollo, Kajot nebo Play’N Go.

Mezi oblíbené hry patří třeba Multiplay 81, Multi Vegas 81, Hunter’s dream 2, 5 Stones nebo Eighty One. Jako nováček ve Chance Vegas máš šanci získat vstupní bonus až 25 000 Kč. Stačí vložit aspoň 100 Kč na herní konto a Chance ti ho zdvojnásobí. Kromě vstupního bonusu tě čeká spousta dalších událostí, kde můžeš vyhrát nejen peníze, ale i free spiny na herní automaty.

Chance Korunka Loterie

Od začátku roku 2023 jsou u Chance dostupné také oblíbené hry Loterie Korunka. Vybírat můžeš hned mezi několika hrami, které se od sebe liší jak pravidly, tak i potenciální výhrou. Všechny dostupné hry jsme rozebrali podrobněji níže.

Dvacet za 20,–

V loterii Dvacet za 20,– máš šanci vyhrát až 20 milionů korun. Stačí ti k tomu uhodnout všech 6 čísel z 49. Ale i když se ti to nepovede, není třeba zoufat. I za jedno správné číslo dostaneš 10 korun a za dva správné tipy máš vsazenou dvacku hned zpátky. Je jen na tobě, kolik tipů si chceš vsadit.

Šestka

Pokud je tím pravým pro tebe jednoduchá hra o velké peníze, zkus Šestku. Při sázce 35 nebo 70 korun a s trochou toho štěstí můžeš vyhrát až 5 milionů. Potěší tě ale i menší výhry, ke kterým ti stačí správně uhodnout 3 čísla.

Hop Trop

Chceš zkusit něco nového? Pak je tu pro tebe Hop Trop. V tomto případě sázíš na libovolný počet čísel od 1 do 5, a pokud se trefíš, odneseš si domů až 2 miliony. Svůj vklad můžeš i znásobit a zvýšit výhru až na 10 milionů.

Kombi

Jestli raději kombinuješ a chceš si hru trošku přizpůsobit, hra Kombi je jako stvořená pro tebe. Vyber si 3 až 16 čísel, rozděl si vklad mezi sóla a kombinace a sleduj, jak se ti bude dařit. Záleží na tobě, jestli budeš sázet s rozumem, nebo do toho raději pořádně šlápneš a zkusíš vyhrát 2 miliony Kč.

Kombi Plus

Pro opravdové nadšence je určeno Kombi plus. V mnohém se podobá zmíněnému Kombi, ale oproti němu ti nabídne více volnosti. Vybrat můžeš od 2 do 32 čísel a rozdělit je až do 16 skupin. Systém je trochu složitější, ale jakmile ho pochopíš, určitě si hru oblíbíš. Motivací je mimo jiné také štědrá výhra ve výši až 12 milionů Kč.

Loterie Korunka Chance

Grafické zpracování Chance

Jestli máš se sázením už nějakou tu zkušenost, jako první tě trkne podobnost platformy s Tipsportem. Jak jsme ale už zmínili, odvíjí se to od toho, že je Chance součástí Tipsport holdingu, a to už od roku 2013. Namísto typické modré barvy si kancelář Chance zvolila za svojí brandovou barvu sytě zelenou. Jedním z důvodů je nepochybně fakt, že je barva často spojována s dolary a přílivem bohatství.

Samotné grafické zpracování platformy je přehledné, sice možná nepůsobí moderně, ale najdeš tu vše, co pro sázení potřebuješ. Vše je dobře uspořádané a snadno dostupné, což platí pro kurzy, LIVE sázky, bonusy i Chance Vegas.

Na webu se snadno zorientuješ, díky čemuž se můžeš soustředit na sázení a nenechat se ničím rušit. Platforma se navíc nezasekává a vše šlape jako hodinky. Pro hladký průběh samotná sázková kancelář doporučuje k prohlížení použít Microsoft Edge, Google Chrome nebo Mozilla Firefox. Jestli se chceš dozvědět, proč je grafika u sázkovky tak důležitá, klikni sem .

Mobilní aplikace Chance

Sázková kancelář Chance se z pohledu uživatelské přívětivosti opravdu činila a kromě přehledné platformy nabízí také kvalitní mobilní aplikaci. S ní můžeš sázet kdykoliv a kdekoliv a přitom mít neustále kontrolu nad svým uživatelských kontem a uzavřenými sázkami.

V aplikaci najdeš kompletní kurzovou nabídku, spoustu živých přenosů i všechny promo akce a soutěže. Zároveň si můžeš ve volném čase procházet analýzy ostatních sázkařů a přispívat do místního fóra. Aplikace sázkové kanceláře je dostupná na zařízeních Android, iOS a Huawei.

Podpora Chance

Zákaznická podpora  Chance funguje stejně jako u jiných sázkových kanceláří. Komunikovat s tebou bude pouze v českém jazyce. Kontaktovat ji přitom můžeš skrze telefonní linku nebo e-mail. Je jen na tobě, jaká forma komunikaci ti vyhovuje, a jak rychle potřebuješ odpověď na svůj dotaz.

K dispozici tu je e-mail info@chance.cz nebo reklamace@chance.cz. V průměru dostaneš odpověď do dvou hodin. Telefonní linka na čísle 233 090 831 je k dispozici každý den od 8:00 do 22:00. Později můžeš podporu kontaktovat pouze skrze e-mail. Pokud potřebuješ reklamovat hru v Chance Vegas, směruj své stížnosti a dotazy na e-mail games.reklamace@chance.cz.

Závěrečné hodnocení Chance

Chance je výbornou volbou pro všechny, kteří chtějí zkusit své štěstí ve sportovních sázkách. Sázková kancelář nabízí 200 Kč ihned na ruku a atraktivní vstupní bonus, který ti ulehčí tvé sázkařské začátky.

Kromě toho se ve většině případů vyhneš poplatkům. Přitom se můžeš účastnit řady soutěží, se kterými nasbíráš bonusové Goldeny. Za vypíchnutí stojí nepochybně LIVE sázky a živé streamy, které jsou často dostupné pouze na Chance TV. Skvělá je také funkce Multiview pro sledování až 4 zápasů najednou, funkce Cash out a intuitivní mobilní aplikace.

Každopádně i jedna z největších sázkových kanceláří v ČR má své minusy. Mezi ně patří především omezení některých platebních metod či nižší bonus za registraci v porovnání s již zmíněnou sázkovou kanceláří Tipsport. Stále se ale jedná o spolehlivou a ověřenou sázkovou kancelář, která ti nabídne širokou škálu sázkařských příležitostí.

FAQ – nejčastější otázky a odpovědi

1️⃣Je Chance opravdu bezpečná sázková kancelář?

Sázková kancelář Chance patří mezi ty nejdůvěryhodnější sázkovky v České republice. Víš, že funguje už od roku 1991? Ve výsledku je tedy na trhu více než 30 let, což opravdu není málo. Za tu dobu si vybudovala solidní reputaci a také získala oficiální licenci.

2️⃣Kdy mohu předčasně uzavřít příležitost u Chance?

U Chance můžeš předčasně uzavřít příležitost prakticky kdykoliv před začátkem zápasu, pokud se třeba změní okolnosti, které by mohly ovlivnit výsledek. Podmínkou je, aby byla daná příležitost označena oranžovou ikonou „U”.

3️⃣Disponuje Chance vlastními pobočkami?

Jasně, Chance má po celém Česku více než 200 poboček. Rozmístěné jsou ve většině velkých měst. Na pobočce můžeš dokončit registraci nebo si vsadit.

4️⃣Kolik si můžu u Chance vybrat?

Pokud se ti u Chance pořádně zadaří, můžeš si najednou vybrat až 1 milion korun. Záleží na tom, jakou platební metodu zvolíš. To samé platí i u minimální výše výběru, která se zpravidla pohybuje kolem 100 Kč.

5️⃣Nabízí Chance vlastní mobilní aplikaci?

Ano, Chance nabízí vlastní mobilní appku, která je navíc velmi povedená. Můžeš s ní sázet, kdykoliv a kdekoliv se ti zachce. Stáhnout si ji můžeš do Androidu, iOS i Huawei.

Fortuna je tu s námi už od roku 1990. Za tu dobu se stala jedničkou ve střední Evropě. Dnes pod novým oficiálním názvem Fortuna Entertainment Group baví miliony sázkařů, ať už online, přes mobil nebo přímo na pobočkách. Vedle Tipsport a Chance se řadí mezi jedny z největších sázkovek v České republice. Co sázková kancelář Fortuna nabízí a na co vše u ní můžeš vsadit?

Základní informace o Fortuna
Datum založení 1990
Registrační bonus 300 Kč
Podporované platební metody platební karta, Apple Pay, rychlý bankovní převod, běžný bankovní převod, vklad/výběr na pobočce, PayPal
Formáty kurzů Desetinná čísla
Podpora BetBuilderu Ano
Podpora live sázení Ano
Podpora živých streamů Ano
Mobilní aplikace Ano
Webové stránky https://gm.ifortuna.cz/

Bonus za registraci Fortuna

Pokud se u Fortuny zaregistruješ, získáš bonus za registraci ve výši 300 Kč. Vše zvládneš kompletně online a zabere ti to jen pár minut. Bonus ti bude poté aktivován do 24 hodin. Podmínkou je však zmíněné dokončení registrace, které zahrnuje kromě vyplnění formuláře také ověření své identity, vložení platební metody a nastavení herních limitů. Ihned poté se ti bonus uvolní, takže budeš moci vyzkoušet své štěstí.

Vkladový bonus Fortuna

Kromě bonusu za registraci Fortuna nabízí také bonus za vklad ve výši až 6 000 Kč – pokud jsi nováček a sázení zatím moc nerozumíš, můžeš si o bonusech přečíst více zde . Pokud si založíš účet a vložíš na něj peníze, získáš bonus v hodnotě 200 % tvého vkladu. Když tedy vložíš třeba 3 000 Kč, Fortuna ti přidá dalších 6 000 Kč.

Celkem tak budeš mít na hraní 9 000 Kč. I zde je ale třeba splnit určité podmínky. Nárok na bonus máš pouze v případě, že první vklad uskutečníš do 7 dnů od registrace a ověření identity. Zároveň musí první vklad činit alespoň 100 Kč, jinak se nepočítá. Jakmile budeš mít peníze na kontě, je třeba uzavřít kvalifikační sázku. Ta musí být v celkové hodnotě desetinásobku výše bonusu.

Pokud získáš nárok na maximální bonus ve výši 6 000 Kč, budeš muset vsadit celkem 60 000 Kč. Naštěstí nemusíš výše uvedenou částku prosázet hned – máš na to celých 21 dnů. Bonus se ti bude připisovat postupně. Vždy, když uzavřeš sázku v hodnotě 20 % z celkové částky, připíše se ti bonus ve výši 20 %. U bonusu 6 000 Kč se bude jednat o 1 200 Kč po vsazení 12 000 Kč.

Pozor, do kvalifikačních sázek se počítají jen ty s kurzem alespoň 2.0. Plusem je, že tu nejsou omezeny druhy sázek ani příležitosti, takže je jedno, zda holduješ fotbalu nebo se chceš raději pustit do e-sportu.

Aby toho nebylo málo, musíš si zapamatovat ještě pár drobných pravidel. Během plnění musíš první kvalifikační sázku uzavřít do dvou dnů od počátečního vkladu. Navíc se ti denně započítají sázky pouze do 20 % požadovaného obratu. Po splnění veškerých podmínek se ti bonus přičte na účet do 24 hodin.

500 toček do Kajotu zdarma

Pokud se rozhodneš navštívit online casino u Fortuny, můžeš získat bonus pro Kajot casino herní automaty. Konkrétně ti bonus zajistí 500 volných zatočení neboli free spinů u technických her od poskytovatele Kajot.

Pro získání bonusu je třeba provést první vklad v minimální výši 500 Kč. Uskutečnit ho musíš do 7 dnů od úplného dokončení registrace. Jakmile vklad provedeš, máš 3 dny na aktivaci bonusové nabídky. Tím je myšleno samotné hraní na technických hrách od Kajotu.

Volit můžeš všechny dostupné hry kromě Monster Slotu. Menším minusem je podmínka využití free spinů do 2 dnů od jejich získání, v opačném případě propadnou. Pokud se ti podaří bonus získat, na nic nečekej a pokus se protočit všechny dostupné free spiny.

500 toček Kajot Fortuna

Věrnostní program Fortuna

Pokud plánuješ u sázkové kanceláře Fortuna pobýt delší dobu, vyplatí se ti využít její věrnostní program s názvem Fortuna Klub Plus. Klubové body získáš například za uzavření Prematch sázky či LIVE sázek. U online sázek se ti body připisují automaticky.

V případě, že se rozhodneš vsadit na pobočce, nezapomeň předložit klubovou kartu, jinak přijdeš o body. Platí, že 50 bodů se rovná 1 Kč. Pro kvalifikaci potřebuješ, aby měl tvůj tiket při předzápasových sázkách minimální kurz 5.0 a při LIVE sázkách aspoň 2.0.

Následně za každou uzavřenou kurzovou sázku v hodnotě alespoň 10 Kč získáš 1 klubový bod. Za jeden den můžeš získat maximálně 1 000 bodů, takže to se sázením zas tak moc nepřeháněj. Nasbírané body pak můžeš směnit za sportovní sázky zdarma, které se ti připíšou na tvůj hráčský účet. Při sestavování tiketu si nejdřív vybereš typ sázky a výši vkladu.

Pokud máš dost bodů a chceš je použít, jednoduše zaškrtneš políčko „ZAPLATIT XXX BODY“. Když pro uzavření sázky využiješ body, nemůžeš za ni dostat další. Pozor si dej na platnost bodů, která se vztahuje pouze na aktuální rok. Po jeho uplynutí se tvé konto vynuluje a začneš se sběrem od začátku.

Kurzová nabídka Fortuny

Podporované sporty a události

Sázková kancelář Fortuna nabízí opravdu širokou nabídku sportů a příležitostí, na které můžeš sázet. Jednou z nejoblíbenějších sázek je Favorit dne. Najdeš tu opravdu výhodné kurzy na favority zápasů a další zajímavé tipy.

Za zmínku stojí sázka s názvem Druhá šance, na kterou u jiných sázkovek obvykle nenarazíš. S ní můžeš vsadit na výsledek prvního poločasu a celého zápasu najednou. Máš přitom na výběr výhru, remízu, nebo prohru.

Využít můžeš také sázku s názvem Malá domů, u které je maximální kurz na jeden zápas stanoven na 8:1. I když jeden zápas neuhodneš, pořád můžeš vyhrát desetinásobek toho, co máš vsazeno.

Druhy sázek

Jak jsme už zmínili, nabídka sázek u Fortuny je opravdu pestrá. Kromě výše zmíněných speciálních sázek můžeš volit z dalších variant, a to jak těch klasických, tak i méně známých. Všechny si je podrobněji probereme níže.

SOLO sázka

SOLO sázka  je nejjednodušší typ sázky, kdy na tiketu máš pouze jednu sázkovou příležitost. Je to skvělá volba, pokud máš jistotu, že je tvůj tip správný.

AKO sázka

AKO sázka  ti umožní kombinovat minimálně dvě sázkové příležitosti s libovolnými kurzy. Výsledný kurz se vypočítá jako součin všech kurzů na tiketu. Můžeš zkombinovat až 70 příležitostí na jeden tiket. Když AKO sázku zkombinuješ s Malá domů, získáš pětinásobek vkladu i v případě, že bude na tiketu pouze jedna chyba.

Maxikombi

Maxikombi je rozpisová sázka, která ti umožňuje na jednom tiketu uzavřít několik SOLO i AKO sázek. Vybrané příležitosti zařadíš do 2 až 13 skupin a zvolíš si, na kolik kombinací skupin chceš vsadit. Na jednotlivé kombinace lze vsadit už od 0,01 Kč a minimální celkový vklad u tiketu činí 10 Kč. Pokud se chceš dozvědět více o kombi sázkách, přečti si tento článek z naší Akademie .

Falc

Falc je skvělá volba, pokud chceš postupně navyšovat svou výhru. Na jednom tiketu uzavřeš dvě až sedm sázek (SOLO nebo AKO). Pokud je první tip správný, polovina výhry se ti vyplatí a druhá polovina vstupuje jako vklad do další části sportovní sázky.

BetBuilder

S BetBuilder si můžeš sestavit vlastní kurz kombinací několika příležitostí. I když tuto funkci najdeš i u dalších sázkových kanceláří, byla to právě Fortuna, která BetBuilder začala nabízet jako první.

BetBuilder Fortuna

Favorit Plus

Favorit Plus ti poskytne kurzové zvýhodnění u desítek až stovek zápasů každý den. Hravě tak můžeš dosáhnout na výhry navýšené až o desítky procent v porovnání s použitím normálních kurzů. Sázka je zcela zdarma, přičemž ji můžeš využít pouze u AKO tiketů alespoň se čtyřmi příležitostmi.

Sportovní sázení

Když už jsme si prošli dostupné sázky, měli bychom se podívat také na dostupné sporty, na které můžeš sázet. Nabídka je tu opravdu pestrá, díky čemuž si tu najde to své opravdu každý.

Fotbal

Sázková kancelář Fortuna nabízí širokou škálu fotbalových sázek. Můžeš vsadit tradičně na výsledek zápasu, remízu, nebo vítěze, ale i na řadu doplňkových příležitostí. Oblíbené jsou sázky na přesný počet gólů. Také můžeš tipovat, jestli oba týmy vstřelí branku nebo zda padne gól v obou poločasech.

K dispozici jsou kombinované sázky jako poločas/konečný výsledek nebo výsledek/počet gólů, kde musíš trefit oba tipy. K dispozici jsou i speciální sázky jako na počet gólů každého týmu v poločase, handicapy, jestli tým vyhraje oba poločasy nebo kdy padne první branka. Více informací najdeš v našem článku: Jak sázet na fotbal .

Tenis

Fortuna myslela i na milovníky tenisu. Kromě sázek na výherce zápasu můžeš kombinovat i další příležitosti. Vsaď na to, kolik setů se tvému favoritovi podaří vyhrát. Dostupné jsou například sázky, kdy si vsadíš na to, že tvůj hráč vyhraje alespoň jeden set. Pokud se tak stane, získáváš výhru. To však platí pouze v případě, že se hráči regulérně podaří dohrát zápas.

V případě, že jeden z hráčů odstoupí, sázková kancelář Fortuna ti vyplatí sázku s kurzem 1:21. Ale pozor, tohle všechno platí, jen když se zápas dohraje. Pokud někdo z hráčů odstoupí, Fortuna vrací kurz 1:1 na všechny nesplacené sázky. Jedinou výjimkou je „ZÁPAS VČETNĚ SKREČE“, kdy vyhráváš, i když soupeř tvého favorita odstoupí.

Hokej

Jako většina sázkových kanceláří nabízí i Fortuna širokou nabídku příležitostí pro sázení na hokejové zápasy. Pokud chceš vsadit na výsledek zápasu v základní hrací době, tedy po 60 minutách, máš na výběr ze tří možností – výhra domácího týmu, remíza, nebo výhra hostujícího týmu.

Jestli chceš tipovat celkového vítěze utkání bez ohledu na to, zda vyhraje v základní hrací době, prodloužení nebo na nájezdy, vyber si příležitost „VÍTĚZ DO ROZHODNUTÍ“. Pokud si myslíš, že zápas neskončí remízou, vsaď si na „ZÁPAS BEZ REMÍZY“.

Zajímavou možností je sázka na počet gólů v zápasu. Můžeš si vybrat, jestli chceš tipovat góly pouze v základní hrací době, nebo i včetně prodloužení a rozhodujícího nájezdu. I zde jsou k dispozici speciální sportovní sázky, kdy můžeš sázet na jednotlivé události i skóre konkrétních hráčů.

Kromě zmíněných sportů tu můžeš sázet i na další sportovní utkání v:

Live sázky u Fortuny

Fortuna nabízí širokou škálu živých LIVE sázek na různé sportovní události jako fotbal, hokej, basketbal, tenis a další. Na webu skrze Fortuna TV můžeš sledovat přímé přenosy a živě sázet během zápasu či závodu. Počítat můžeš i se speciálními funkcemi, jako je třeba možnost sledovat více událostí najednou. Sázková nabídka pro live události je opravdu bohatá.

U fotbalu nabízí sportovní sázky na střelce další branky, počet rohů, jestli bude nařízena penalta a další. U hokeje můžeš živě tipovat na střelce branky, počet vyloučení nebo zda padne přesilovka. Během tenisových zápasů je k dispozici široká paleta sázek na dílčí situace, jako je první prohrané podání, počet dvojchyb, nebo jestli bude podána žádost o Jestřábí oko.

Samotné uzavírání sázek je velmi jednoduché:

 1. Zamiř do sekce „LIVE“ na webu Fortuny.
 2. Vyber si svůj oblíbený sport, na který chceš sázet.
 3. Rozklikni zápas, který tě zajímá – ihned uvidíš aktuální skóre a spoustu tipů, na co vsadit.
 4. Klikni na kurz, který se ti líbí. Otevře se ti tiket, kam zadáš výši sázky (nezapomeň, že minimum je 10 Kč).
 5. Pak už vše jen potvrdíš tlačítkem „VSADIT“.

Pamatuj, že u LIVE sázek nemůžeš měnit kurz a sázku nejde stornovat. Po vsazení si můžeš užívat přímý přenos zápasu a fandit svým favoritům.

Streamy ve Fortuně

Chceš sledovat živé přenosy svých oblíbených sportů, ale nevíš, kde je hledat? Fortuna TV ti nabízí spoustu skvělých streamů, a to zcela zdarma. Stačí se jen zaregistrovat u sázkové kanceláře Fortuna a mít na svém herním účtu nějaký zůstatek. Oproti Tipsport  či Chance  tu není podmínka sázení.

Živé streamy si můžeš užít v pohodlí domova na počítači i na cestách v tabletu či mobilu. Samozřejmostí jsou streamy fotbalových utkání. K dispozici je česká Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale i špičkové zahraniční soutěže jako španělská La Liga, italská Serie A, francouzská Ligue 1 nebo německá Bundesliga.

Pro hokejové fanoušky je tu zase kanadsko-americká NHL a další soutěže. Tenisté si užijí všechny grandslamové turnaje, ATP i WTA Tour a dokonce i challengery a ITF turnaje. Sledovat tu ale můžeš i další sporty. Pokud chceš sledování streamů spojit s LIVE sázením, stačí, když si sportovní sázky vyfiltruješ přes ikonu „ZOBRAZIT POUZE ZÁPASY SE STREAMEM“ a můžeš se pustit do sázení.

Livestream Fortuna

Registrace do Fortuny

Registrace u Fortuny se skládá z pěti kroků:

 1. vyplnění registračního formuláře,
 2. ověření emailu,
 3. ověření telefonního čísla,
 4. ověření identity,
 5. přidání a ověření platební metody.

Nejdřív otevři web nebo aplikaci Fortuna a v pravém horním rohu najdi tlačítko „PŘIHLÁSIT“. Po kliknutí se ti otevře přihlašovací obrazovka, kde dole uvidíš tlačítko „REGISTRACE“. Klikni na něj a počkej na přesměrování do registračního formuláře.

Ve formuláři vyplň všechna povinná pole označená hvězdičkou. Zvol si uživatelské jméno s minimální délkou 5 znaků a také heslo – u něj mysli na to, že by mělo být dostatečně dlouhé a bezpečné. Poté zadej své telefonní číslo a emailovou adresu, které využiješ k ověření.

V dalším kroku už musíš vyplnit více osobních údajů, jako je tvé jméno, příjmení, občanství a rodné číslo. Po vyplnění první strany formuláře klikni na tlačítko „POKRAČOVAT“. Na další straně formuláře můžeš vybrat vstupní bonus.

Nezapomeň zaškrtnout souhlas s podmínkami bonusu, podmínkami registrace a se zpracováním osobních údajů. Sázková kancelář Fortuna se tě nakonec zeptá také na tvůj zdroj příjmů a zavede tě k nastavení sebeomezujících limitů – to jí ostatně nakazuje zákon.

Ověření identity

Než se pustíš do sázení, musíš nejprve ověřit svoji identitu. Neboj, nejedná se o nic složitého a celý proces ti zabere maximálně pár minut. Máš hned dvě možnosti, jak na to. Tou první a nejjednodušší je ověření přes banku. Když se proklikneš z Fortuny do svého internetového bankovnictví, banka pošle Fortuně všechny potřebné údaje. Jestli používáš ČSOB nebo Poštovní spořitelnu, budeš si muset nejprve zřídit ČSOB ID.

Pokud ti tento způsob ověření z nějakého důvodu nevyhovuje, můžeš zajít osobně na pobočku Fortuny. Seznam poboček najdeš přímo na webových stránkách. Nezapomeň si s sebou vzít doklad totožnosti – bez něj ověření nelze provést. Ideální je občanka nebo cestovní pas, ale jde to i s potvrzením o trvalém, přechodném nebo dočasném pobytu.

Registrace platební metody

Už máš ověřenou identitu, ale ani tak se nemůžeš vrhnout do sázení. Pořád ti chybí ještě několik kroků. Jedním z nich je vložení platební metody. Nejdříve se ve svém účtu na Fortuně proklikej do sekce „MŮJ ÚČET“, pak zvol „VKLADY A VÝBĚRY“ a nakonec klikni na „DOTACE KONTA“.

Platebních metod si můžeš zaregistrovat, kolik se ti zlíbí. Na výběr máš:

Důležité je, aby byla karta nebo účet vedený na tvoje jméno, jinak sázkovka platbu nepřijme. Poté přichází na řadu samotné ověření platby. I v tomto případě máš hned dvě možnosti. Můžeš Fortuně poslat fotku nebo snímek obrazovky ze svého internetového bankovnictví, kde jde vidět tvoje jméno a údaje o kartě. Nebo můžeš kartu ověřit přes 3D Secure, a to i bez vkladu.

Platební metody Fortuna

Nastavení herních limitů

Posledním krokem je nastavení herních limitů, které je ze zákona povinné. U Fortuny si musíš nastavit hned několik limitů, a to například kolikrát se za měsíc můžeš přihlásit, jak dlouho může denně trvat tvé přihlášení k účtu nebo jaká musí být minimální přestávka mezi jednotlivými přihlášeními.

Dále musíš nastavit maximální denní a měsíční výši sázek a proher za den, a to zvlášť pro kurzové sázení, online casino hry a loterie. Celý proces je jednoduchý a zvládneš ho do pár minut. U každého limitu zvolíš hodnotu, která ti vyhovuje. Jakmile limit vyčerpáš, systém ti nedovolí pokračovat v sázení. Počítadla se resetují vždy o půlnoci, nebo na začátku nového měsíce – záleží na typu limitu.

Každá sázka se započítává do limitu podle času, kdy ji uzavřeš. U limitů na prohry se sázky považují za nevýherní až do doby, než se tiket vyhodnotí. Pokud vyhraješ, hodnota v počítadle se sníží o příslušnou částku. Nastavení limitů najdeš ve svém hráčském účtu v sekci „NASTAVENÍ UŽIVATELSKÝCH LIMITŮ“.

U každého limitu máš na výběr z několika možností – můžeš ho odmítnout, zvolit obvyklou hodnotu, nebo si nastavit vlastní částku. I když je vyplnění limitů povinné, vždy máš možnost konkrétní limit odmítnout a zvolit, že chceš sázet bez omezení.

Přihlášení do herního účtu Fortuna

Přihlášení do herního účtu Fortuny je opravdu hračka. Pokud máš už za sebou registrační proces a ověření e-mailové adresy, stačí přejít na ifortuna.cz a vpravo nahoře kliknout na „PŘIHLÁŠENÍ“. Do vyskakovacího okna zadáš přihlašovací údaje a potvrdíš přihlášení.

Stejně rychle se přihlásíš i přes mobilní aplikaci. V mobilu se můžeš přihlásit přes gm.ifortuna.cz. I když nemáš aplikaci, tak se web automaticky přizpůsobí tvému mobilnímu zařízení.

Přihlášení Fortuna

Podporované platební metody Fortuny

Platební karta

Jednou z nejpohodlnějších a nejrychlejších možností, jak vložit peníze na tvůj herní účet u Fortuny, je použití platební karty Visa nebo MasterCard. Vklad proběhne okamžitě, díky čemuž se můžeš pustit do sázení ihned po odeslání zvolené částky.

Minimální částka, kterou můžeš vložit, činí 100 Kč, maximálně můžeš najednou dobít 300 000 Kč. Případné výhry ti Fortuna nemůže zaslat zpět na platební kartu, ale pošle ti je na bankovní účet, který máš ve Fortuně registrovaný.

Apple Pay

Jsi příznivcem moderních technologií a vlastníš iPhone nebo MacBook? Pak určitě oceníš možnost vkladu přes Apple Pay. Vklad funguje podobně jako platební karta, takže peníze budeš mít na svém herním účtu okamžitě. I zde platí hranice pro minimální vklad ve výši 100 Kč a maximální výši 300 000 Kč. Apple Pay ti nabízí jeden z nejbezpečnějších způsobů platby, jelikož se sázkovou kanceláří nesdílí žádné informace o tvé platební kartě.

Rychlý bankovní převod

Pokud máš vedený běžný účet u některé z podporovaných bank, můžeš využít rychlý bankovní převod. Sázková kancelář Fortuna aktuálně spolupracuje s:

Vklad přes rychlý bankovní převod je stejně rychlý jako u platebních karet či Apple Pay. Peníze se ti na herním účtu objeví okamžitě a ty se můžeš naplno věnovat sázení. I zde je minimální částka stanovena na 100 Kč a maximální na 300 000 Kč.

Běžný bankovní převod

Pokud ti nevadí počkat si na připsání peněz na tvůj herní účet až za 24 hodin, je pro tebe vhodnou volbou běžný bankovní převod. Na rozdíl od rychlého bankovního převodu zde není nijak omezena maximální částka, kterou můžeš poslat.

To se ti bude hodit zejména u vysokých výher nebo když budeš chtít vložit více peněz najednou. Minimální částka vkladu není stanovena, ale pozor, pro neověřené bankovní účty je k dispozici pouze limit 3 Kč (prvním vkladem ho zároveň ověříš).

Vklad/výběr na pobočce

Máš raději osobní kontakt? Pak pro tebe máme dobrou zprávu, peníze můžeš na svůj herní účet vložit na kterékoliv pobočce Fortuny. Budeš k tomu potřebovat svou Fortuna kartičku, kterou dostaneš hned po registraci. Pokud ji zrovna nemáš u sebe, postačí i průkaz totožnosti.

Na pobočce můžeš dobít maximálně 5 000 Kč, které se ti připíšou do 24 hodin od vkladu. Jestli se ti při sázení zadaří a budeš si chtít výhru vyzvednout, můžeš opět navštívit pobočku. Ze zákona je však výběr omezen na 10 000 Kč za 24 hodin.

PayPal

U Fortuny je k dispozici také vklad přes PayPal. Vše probíhá stejně rychle jako u platební karty nebo Apple Pay. Jakmile platbu potvrdíš, peníze se ti okamžitě připíšou na herní účet. Minimálně můžeš vložit 100 Kč, maximální částka je pak stanovena na 300 000 Kč.

Jak vložit peníze na herní účet u Fortuny

Fortuna nabízí hned několik možností, jak můžeš vložit peníze na svůj herní účet. Nejrychlejší a nejpohodlnější cestou je zaplatit pomocí platební karty Visa či Mastercard, případně prostřednictvím Apple Pay či PayPal. S nimi budeš mít peníze na účtu prakticky ihned. Na rozdíl od Tipsport nebo Chance zde není k dispozici oblíbená internetová peněženka Skrill.

Další alternativou jsou rychlé online bankovní převody, které můžeš využít u většiny velkých bank. Peníze jsou připsány na účet téměř okamžitě po odeslání platby. Pro větší vklady nebo výběry můžeš využít běžný bankovní převod na speciální účet Fortuny u České spořitelny.

Poslední možností je vklad na pobočce, který je ale omezený na 5 000 Kč. Pokud máš již ověřenou platební metodu, stačí přejít do hráčského účtu, zvolit možnost vkladu, vybrat zvolenou možnost a zadat částku, kterou chceš vložit. Poté už jen postupuješ podle kroků, kterými tě provede průvodce na webové platformě nebo v mobilní aplikaci.

Jak vybrat peníze z Fortuny

Zadařilo se ti během sportovního sázení a chceš si užít zasloužené odměny? Pak si budeš muset výhru vybrat ze svého herního účtu. Sázková kancelář Fortuna si naštěstí neúčtuje žádné poplatky.

Vybírat lze jen výhry a bonusy, u kterých jsou splněny všechny podmínky. Na rozdíl od jiných sázkových kanceláří máš na výběr pouze ze dvou platebních metod, a to:

Převod na účet je pohodlný a bezpečný. Počítej ale s tím, že může trvat 1 až 2 pracovní dny, než peníze dorazí na tvůj běžný účet. Minimální částka k výběru je stanovena na 10 Kč. Jestli nechceš čekat a potřebuješ peníze hned, zvol výběr na pobočce. Připrav se ale na to, že je maximální částka k výběru omezena na 10 000 Kč za 24 hodin.

BetandGet Fortuna

Zajímavosti ve Fortuně

Cashout

Cashout je skvělá funkce, která ti umožní vyplatit část výhry z tiketu ještě před tím, než skončí všechny zápasy, na které máš vsazeno. Představ si, že máš na AKO tiketu třeba 5 zápasů a 4 z nich už jsou vyhodnocené jako výherní. Díky Cashoutu si můžeš už v tuhle chvíli nechat vyplatit část své potenciální výhry bez čekání na konec posledního zápasu.

Výše vyplacené částky se odvíjí od průběhu zápasů, které máš na tiketu. Cashout ti vždy nabídne mezi 0 a 100 % možné výhry podle původního kurzu a vkladu. Dostupnost Cashoutu a výši kurzu si můžeš vždy ověřit v detailu tiketu. Pokud je Cashout k dispozici, uvidíš u tiketu zelené pole s částkou, kterou můžeš okamžitě získat.

Stačí kliknout na zelené tlačítko „VYPLATIT“ a potvrdit, že opravdu chceš sázku ukončit. Pokud se zobrazená hodnota Cashoutu mezitím změní, sázka zůstane aktivní. Můžeš ale zaškrtnout „PŘIJMOUT VŠECHNY ZMĚNY V HODNOTĚ PŘEDČASNÉHO VYPLACENÍ“, pokud ti nevadí, že může být daná částka nižší. Pamatuj ale, že jakmile Cashout potvrdíš, už tento krok nemůžeš vrátit zpět.

I kdyby všechny zbývající zápasy na tvém tiketu skončily výherně, už nemáš nárok na původní výhru. To, že byl tvůj tiket vyplacen přes Cashout, poznáš snadno. Zajdi do v sekce „MOJE TIKETY“ a projdi uložené tikety – ten vyplacený přes Cashout bude označený speciálním razítkem. Více se o Cashoutu dozvíš zde .

BetBuilder

BetBuilder je šikovný nástroj, který ti umožní vytvořit si vlastní sázku přesně podle tvých představ. Jeho použití je jednoduché a během chvilky se v něm zorientuješ. Stačí, když si vybereš minimálně dva tipy na fotbalový, hokejový nebo basketbalový zápas a spojíš je do jedné sportovní sázky.

Nejlepší je, že máš volnou ruku v tom, jaké tipy zkombinuješ. Můžeš si vsadit třeba na to, že zápas skončí remízou, oba týmy dají gól a že padne více než 3,5 gólu. Nebo si můžeš vybrat konkrétního hráče a vsadit třeba na to, že střelí branku. Vše je pouze na tobě.

BetBuilder ti vždy ukáže aktuální kurz pro tvou individuální sázku. Následně můžeš BetBuilder přidat na tiket, na který lze umístit i další sportovní sázky. Jediné omezení, s nímž musíš počítat, spočívá v tom, že na jeden zápas nemůžeš vsadit standardní sázku a k tomu ještě sázku z BetBuilderu.

BetBuilder navíc nepřijímá úplně všechny kombinace tipů. Tvrdě narazíš zejména v případě, že se rozhodneš na tiket umístit několik podobných sázek. Počítej také s tím, že se BetBuilder chová jako jedna sázka, pokud tedy jeden tip nevyjde, propadne celý tiket – více se o fungování BetBuilderu dočteš zde .

Online casina a loterie u Fortuna

Online casino Fortuna

Kromě sázkové kanceláře můžeš navštívit i online casino Fortuna. Společnost vlastní licenci už od roku 2017, přičemž se pořádně činila a rozšířila svoji nabídku o širokou škálu casino her. V casinu Fortuna najdeš kolem 600 různých casinových her a hracích automatů, které si můžeš zahrát kdykoliv, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Online casino je rozděleno na dvě sekce, a to Casino a Vegas. V Casinu najdeš hlavně hry od Playtechu a různé bonusy jako volná zatočení na automatech nebo žetony zdarma pro stolní hry, kam patří i ruleta. Vegas sekce je ještě pestřejší, zde najdeš hry od více poskytovatelů, díky čemuž si vybereš přesně podle svého gusta.

Fortuna navíc nabízí i živé hry. Během nich hraješ s ostatními hráči proti virtuálnímu krupiérovi jako v opravdovém casinu. Můžeš dokonce i chatovat s ostatními hráči. V tomto formátu si můžeš zahrát například evropskou a francouzskou ruletu nebo blackjack.

Casino Fortuna

Loterie

Fortuna nabízí hned několik vlastních loterií, které se mezi sázkaři těší velké oblibě. Největším lákadlem je jednoznačně Lucky Six. V téhle hře vybíráš 6 čísel ze 48. Následně se losuje 35 čísel. Jestli a kolik vyhraješ, záleží na tom, kolik čísel trefíš. Narazíš tu i na další varianty, třeba Lucky X, kde vybíráš 1 až 10 čísel z 50.

Čím méně čísel zvolíš, tím vyšší máš šanci na výhru. Pro opravdové dobrodruhy je dostupné Next 6. Jedná se o živé sázení, kde tipuješ jedno číslo a sázíš na to, jestli bude vylosované jako další v pořadí, nebo jestli padne v příštích šesti tazích. Celou nabídku loterií si můžeš prohlédnout přímo na webu Fortuny.

Grafické zpracování Fortuna

Sázková kancelář Fortuna nabízí opravdu kvalitní grafické zpracování. Když se podíváš na její web nebo aplikaci, hned tě zaujme kombinace černé a žluté barvy. Kromě příjemného prostředí můžeš počítat s přehledným rozhraním, které je vhodné i pro úplné začátečníky.

O trochu hůře je na tom sekce s FAQ, ale ve finále tu najdeš vše, co potřebuješ. Celkově má Fortuna oproti jiným sázkovým kancelářím modernější design. Ten může být výhodou, ale pokud jsi zvyklý na něco jiného, občas ti chvilku potrvá, než zjistíš, kam přesně kliknout. Během jednoho dne si však na všechno zvykneš a budeš se tu cítit jako doma.

Mobilní aplikace Fortuna

Sázková kancelář Fortuna myslí i na sázkaře, kteří rádi sází přes mobil nebo tablet. K dispozici je mobilní aplikace, kterou si můžeš stáhnout zdarma. Dostupná je pro Android i iOS. Aplikace je jednoduchá, přehledná a najdeš v ní kompletní nabídku sportovních sázek včetně těch živých.

Fortuna ti také zprostředkuje přímé přenosy různých sportovních událostí. Appka tě bude informovat o tvých výhrách a bonusech pomocí notifikací – nemusíš se tedy bát, že by ti cokoliv uniklo.

Podpora Fortuna

Pokud potřebuješ s čímkoli poradit, můžeš se spolehnout na zákaznickou podporu. Ta je tu pro tebe 24 hodin denně, 7 dní v týdnu – nezáleží tedy na tom, jestli řešíš problém ráno nebo večer po návratu z práce.

Nejrychleji se s podporou spojíš přes infolinku +420 267 218 218. Linka funguje každý den od 8 do 22 hodin. Mimo pracovní hodiny můžeš využít také kontaktní formulář, stačí ho vyplnit, napsat tvůj dotaz nebo stížnost a odeslat.

Závěrečné hodnocení Fortuna

U Fortuny můžeš sázet bez jakýchkoliv manipulačních poplatků. Vedle toho ti nabídne opravdu širokou škálu kurzů a živých sázek na různé sporty. Počítat můžeš i s živými přenosy více než 12 000 zápasů, které se konají v průběhu celého roku. Výhodou je nepochybně i kvalitní mobilní aplikace, se kterou budeš mít přístup ke svým sázkám 24/7.

Fortuna si cení věrnosti svých sázkařů, díky čemuž se můžeš stát součástí Fortuna Klubu. S jeho pomocí budeš sbírat body za každou sázku a následně s nimi nakupovat odměny. Podobně jako u většiny velkých sázkových kanceláří můžeš využívat funkce navíc, jako je Cashout nebo BetBuilder.

Každopádně ani sázková kancelář Fortuna není neomylná a má i své minusy. Některým klientům chybí v nabídce asijský handicap. Fortuna si také hlídá příliš úspěšné sázkaře, a kvůli tomu jim může zpřísnit herní limity. K dispozici nejsou ani vklady nebo výběr přes oblíbenou peněženku Skrill. Celkově se však jedná pouze o drobnosti, které by ti neměly nějak zvlášť narušit tvůj uživatelský zážitek.

FAQ – nejčastější otázky a odpovědi

1️⃣Jak mohu vybrat peníze z Fortuna účtu?

Sázková kancelář Fortuna podporuje pouze dva způsoby výběrů. Tím prvním je běžný bankovní převod, který je neomezený. Druhou možností je výběr na pobočce, kde výše výběru nesmí přesáhnout 10 000 Kč za 24 hodin.

2️⃣Jak se přihlásit do Fortuny?

Do Fortuny se přihlásíš jednoduše skrze její webové stránky nebo mobilní aplikaci. Stačí kliknout na tlačítko „PŘIHLÁSIT“, vyplnit přihlašovací údaje a potvrdit přihlášení.

3️⃣Mohu u Fortuny využít LIVE sázení?

Ano, Fortuna nabízí širokou škálu LIVE sportovních sázek. Můžeš volit mezi celou řadou sportů od fotbalu přes basketball až po e-sport. Většinu zápasů můžeš sledovat online skrze Fortuna TV.

4️⃣Jak mohu vložit peníze na Fortuna účet?

Peníze na Fortuna herní účet můžeš vložit prostřednictvím několika platebních metod. K dispozici je vklad přes platební kartu, rychlý bankovní převod, klasický bankovní převod, PayPal či vklad na pobočce.

5️⃣Jak mohu dokončit registraci u Fortuny?

K dokončení registrace musíš ověřit svoji identitu, vložit a ověřit preferovanou platební metodu a nakonec si nastavit herní limity. Teprve poté můžeš svůj herní účet využívat naplno.