Česká společnost MerkurXtip ti nabízí parádní online hernu a sázkovou kancelář v jednom. Nemusíš nikam chodit, stačí ti jen mobil nebo počítač a můžeš hrát kdykoliv a kdekoliv se ti zachce. Pohodlí je pro MerkurXtip prioritou, takže si budeš moct vychutnat hru přesně tak, jak ti to vyhovuje. Online casino ti nabídne opravdové pecky od nejoblíbenějších výrobců her. Naopak sázková kancelář ti umožní sázet na širokou škálu sportů. Kromě toho se sázkovka pyšní více než třiceti letou historií. Co vše ti dokáže nabídnout a v čem se liší od ostatních sázkových kanceláří?

Základní informace o MerkurXtip
Datum založení 1992
Registrační bonus 200 Kč
Podporované platební metody platební karta, bankovní převod, Skrill, Paysafecard, vklad v hotovosti na registračním místě, rychlý bankovní převod
Formáty kurzů Desetinná čísla
Podpora BetBuilderu Ne
Podpora live sázení Ano
Podpora živých streamů Ne
Mobilní aplikace Ne
Webové stránky https://www.merkurxtip.cz/

Bonus za registraci MerkurXtip

Sázková kancelář Merkur ti nabídne pořádnou smršť bonusů. Tím prvním je bonus za registraci, se kterým můžeš získat až 200 Kč. Zvolit si můžeš také alternativu v podobě 200 free spinů do online casina v hodnotě 1 Kč.

Pokud zvolíš free spiny, můžeš si vybrat jednu z her od Synotu, jako je třeba BIG X, Shuriken Legend, Firebird Double 27 a další. Pamatuj ale na to, že free spiny musíš využít jen v jedné vybrané hře, nemůžeš je jen tak kombinovat. Jestli se v bonusech zatím moc neorientuješ, určitě si přečti tento článek .

Vkladový bonus MerkurXtip

Druhý bonus se váže k tvému prvnímu vkladu. MerkurXtip ti ho zdvojnásobí, takže když vložíš třeba 1 000 Kč, dostaneš dalších 1 000 Kč navrch. Může to být ale i víc, horní limit bonusu je totiž stanoven na štědrých 10 000 Kč. Jako vždy to má jeden háček, pro získání bonusu musíš nejprve splnit několik podmínek, a to:

 1. Provést vklad v minimální výši 100 Kč.
 2. Aktivovat bonus ručně v sekci „VKLAD“, a to ještě před samotným vložením peněz.
 3. Vybrat si, jestli chceš bonus využít na kurzové sportovní sázky, nebo v sekci Vegas. Obě možnosti bohužel není možné kombinovat.

Pokud zvolíš kurzové sázky, musíš částku protočit 6× na sázkách s minimálně 3 událostmi a kurzem alespoň 1,25 na každou z nich. Pozor, do protočení se nepočítají dlouhodobé sázky, systémové tikety ani tikety s využitím Cash Outu.

Jestli dáš naopak přednost automatům v sekci Vegas, musíš bonus protočit 25×. Jedinou výjimkou, na kterou si dej pozor, je hra Apollo European Roulette, která se do protočení nepočítá. Stejně tak se nezapočítávají ani free spiny, které získáš během hry.

Oba bonusy můžeš na svém účtu aktivovat jen jednou a platí pro tvou první registraci na webu. Kdyby se stalo, že by ti byl bonus připsán neoprávněně, provozovatel má právo ti ho dodatečně odebrat. Nemá tedy smysl snažit se sázkovou kancelář obejít. Plnění podmínek bonusu můžeš sledovat prostřednictvím svého hráčského účtu, takže budeš mít vše pod kontrolou.

Bonus MerkurXTip

Další bonusy u MerkurXtip

Free spiny za přihlášení

Nabídka bonusů od Merkuru je opravdu pestrá, přičemž zahrnuje i free spiny za přihlášení. Soutěže se mohou účastnit jen registrovaní uživatelé, kteří úspěšně dokončili celý proces registrace. Samotné získání free spinů je jednoduché. Jakmile se přihlásíš do svého uživatelského konta a otevřeš hru, free spiny na tebe budou čekat automaticky.

Pak už jen potvrdíš jejich přijetí a můžeš se pustit do hraní. Měj ale na paměti, že v daném období si free spiny můžeš nárokovat pouze jednou. Jestli se na tebe usměje štěstí a něco vyhraješ, výhra ti bude okamžitě připsána do zůstatku tvého uživatelského účtu.

Bonus za protočení

U MerkurXtip můžeš získat mimo jiné také bonus za protočení. Soutěže se můžeš účastnit jen tehdy, pokud jsi registrovaným uživatelem sázkové kanceláře. Budou se ti započítávat sportovní sázky, které provedeš u vybraných her. Hry jsou vždy předem určené, přičemž jejich seznam najdeš přímo na webu sázkové kanceláře.

Zároveň budeš muset splnit určité podmínky – hlavně jde o to, kolik musíš minimálně prosázet. Částka se v průběhu času mění, takže se vždy dopředu ujisti, jak zní aktuální pravidla. Poté, co splníš dané podmínky, získáš odměnu v podobě volných otáček neboli free spinů.

Free spiny budeš moct využít u konkrétní hry, která bude předem uvedena v pravidlech soutěže. Otáčky zdarma ti jsou přiděleny automaticky a můžeš je v danou chvíli odmítnout. Pokud vyhraješ, bude ti částka ihned připsána na tvůj uživatelský účet. S prostředky můžeš následně volně nakládat.

Narozeninový bonus

Sázková kancelář Merkur myslí na své věrné uživatele, a proto od ní můžeš čekat také narozeninový bonus. Ten získáš v případě, že jsi registrovaný hráč a máš už za sebou minimálně jeden vklad na svůj hráčský účet. Sázkovka ti potom přímo v den tvých narozenin uvolní 50 volných otočení ve hře Shining Crown od Amusnetu. I v tomto případě platí, že se jeden free spin rovná jedné koruně.

Bonus si musíš nejprve aktivovat ve svém uživatelském účtu, a to v sekci „BONUSY“.  Pokud se ti podaří s volnými otáčkami něco vyhrát, výhra ti bude okamžitě přičtena na tvoje konto. S prostředky můžeš ihned volně nakládat.

AKO bonus

Chceš si trochu přilepšit a získat něco extra navíc ke svým výhrám? Pak je pro tebe jako dělaný AKO bonus, se kterým můžeš získat až 200 % navíc. Stačí si vsadit AKO sázku, tedy sázku na více zápasů najednou – minimálně potřebuješ čtyři zápasy – a vybrat si události, které mají kurz alespoň 1,35. Pozor, tohle neplatí pro KOMBI sázky , u nich bohužel tenhle bonus neuplatníš.

Ale jinak si můžeš vsadit klidně na zápasy, které se teprve odehrají, nebo třeba naživo přímo při utkání. Dokonce můžeš kombinovat předem vsazené a LIVE sázky na jednom tiketu. Bonus je navíc dostupný u většiny tiketů. Jeho případnou výši si můžeš ověřit v tabulce níže.

Počet příležitostí Bonus
4 3 %
5 5 %
6 7 %
7 10 %
8 15 %
9 20 %
10 25 %
11 30 %
12 35 %
13 40 %
14 45 %
15 50 %
16 60 %
17 70 %
18 80 %
19 90 %
20 až 24 100 %
25 až 29 150 %
30 200 %

Věrnostní program MerkurXtip

Věrnostní program MerkurXtip je určen pro všechny registrované uživatele. Jeho součástí se stáváš ihned poté, co dokončíš registraci podle herního plánu. Není tudíž potřeba se nikde zvlášť přihlašovat nebo žádat o vstup do programu. Členství ti přináší různé výhody a bonusy. Můžeš se těšit na speciální nabídky her, free spiny nebo třeba účast v turnajích.

Pokud by došlo ke zrušení tvého uživatelského konta, členství ve věrnostním programu automaticky zaniká a přicházíš o všechny nasbírané benefity. Počítej i s tím, že se pravidla věrnostního programu mohou čas od času měnit, není tedy od věci pravidelně kontrolovat obchodní podmínky. Stejně se mění i nabídka výhod a bonusů, které tu můžeš získat.

Kurzová nabídka MerkurXtip

Od roku 2022 má MerkurXtip licenci pro provozování online platformy, díky čemuž u ní můžeš sázet jednoduše přes internet. Merkur sice zatím nenabízí vlastní mobilní aplikaci, ale její webové stránky jsou plně responzivní a optimalizované pro mobilní zařízení. Sázet tak můžeš snadno a rychle i na chytrém telefonu či tabletu.

Nabídka je tu opravdu široká, přičemž tu najdeš vše od tradičních sportů, jako je fotbal, hokej a tenis, přes méně známe disciplíny včetně futsalu nebo e-sportů. Na rozdíl od Tipsport  nebo Chance  nenabízí tak rozsáhlou nabídku typů sázek, ale i přesto tu najdeš spoustu příležitostí, které stojí za vyzkoušení.

Kurzová nabídka MerkurXTip

Podporované sporty a události

Jakožto jedna z nejstarších sázkovek na trhu se Merkur snaží neustále rozšiřovat svoji nabídku. Najdeš tu téměř vše, co tě napadne. K dispozici máš menší soutěže, velké ligy i největší sportovní události, díky čemuž můžeš své sportovní sázky jednoduše rozprostřít, a snížit tak své riziko ztráty. Pro lepší přehled jsme se podívali zblízka na některé oblíbené sporty a jejich nabídku.

Fotbal

Jako první se zaměříme na oblíbený fotbal, který se mezi sázkaři těší velké oblibě. Jednou z populárních sázek je tip na celkový počet gólů v rámci jedné fotbalové ligy. V praxi si tedy vybereš určitý počet zápasů a hádáš, kolik padne branek dohromady ve všech těchto utkáních.

Ale pozor, pokud se nějaký zápas odloží nebo úplně zruší, počítá se to, jako by v něm padly přesně dvě branky. A když se to stane u dvou a více zápasů, ruší se celá sázka a dostaneš své peníze zpátky. Výsledek utkání se přitom vždy počítá po základní hrací době, tedy po 90 minutách, včetně nastavení.

Jestli se pak jde do prodloužení nebo na penalty, to už se nebere v úvahu. Tohle pravidlo platí pro všechny typy sázek od gólů přes rohy a fauly až po držení míče nebo karty, pokud není vyloženě řečeno jinak. Taky si dej pozor na to, že kurzy se přizpůsobují délce zápasu.

Aby byla sázka platná, musí se hrát standardně 2×45 minut nebo u přátelských zápasů a mládežnických kategorií 2×40 minut. V opačném případě se ti vklad vrátí. Nabídka sázek je u fotbalu opravdu rozmanitá, přičemž tu můžeš sázet prakticky na vše, co tě napadne. Výjimkou nejsou ani sázky na různé statistiky jednotlivých hráčů. Více se o sázení na fotbal dočteš tady .

Tenis

Sázková kancelář Merkur myslela také na milovníky tenisu. Jestli se mezi ně řadíš i ty, máme pro tebe hned několik pravidel, se kterými je dobré se před sázením seznámit. V první řadě mysli na to, že součástí setu mohou být i takzvané super tiebreaky. Ty jsou uznávány jako jeden game, což může v některých případech pořádně otřást tvým tiketem.

Pozor si dej i na případ, kdy tenista vzdá zápas. Pokud se tak stane, budou všechny sportovní sázky vyhodnoceny kurzem 1,0. Jinými slovy, dostaneš zpět to, co máš vsazeno, ale nic navíc nevyhraješ.

Horší situace nastane, když tenista vzdá rozehraný zápas. Této situaci se říká skreč a zůstávají při ní v platnosti všechny hry, které byly odehrány před přerušením zápasu. Ty, které se nestihly dohrát, budou opět vyhodnoceny kurzem 1,0. Sportovní tipy na sázení můžeš u Merkuru uzavírat na:

Bojové sporty

MerkurXtip má ve své nabídce také bojové sporty, které v poslední době pořádně rostou na popularitě. Sázková kancelář sice nenabízí tak rozmanitou nabídku zápasů jako například Betano , ale jestli se řadíš mezi začátečníky, určitě tu najdeš alespoň jeden zápas, na kterém vyzkoušíš svůj sázkařský um. K dispozici máš například:

I zde se připrav na to, že se budeš muset během sázení řídit různými pravidly. Začněme tím nejdůležitějším, čímž je případný odstup nebo diskvalifikace jednoho z hráčů. Když se tak stane, všechny sportovní sázky, které se zápasem souvisí, se vyhodnotí kurzem 1,0. U zápasů můžeš sázet na to, že rozhodne poslední kolo, případně půlkolo.

Tím jsou myšleny 2 minuty a 30 sekund, které jsou často zapisovány jako pod/nad 2,5 kolo. Běžně tak můžeš sázet na to, zda se podaří zápas dokončit před, nebo po uplynutí tohoto časového úseku. Pokud zápas skončí na sekundu přesně ve 2 minuty a 30 sekund, je sázka brána jako výherní. Více se o bojových sportech a sázení na ně dočteš v naší Akademii.

Live sázky u MerkurXtip

MerkurXtip po vzoru ostatních sázkových kanceláří nabízí i možnost LIVE sázení. Najdeš tu opravdu širokou nabídku kurzů, která uspokojí i velmi náročné sázkaře. Je jedno, jestli jsi fanouškem tradičních sportů nebo méně známých disciplín, sázková kancelář Merkur nabízí sportovní sázky prakticky na všechno.

K tomu ti dokáže nabídnout i něco extra, třeba sázky na e-sporty nebo speciální dlouhodobé příležitosti. Podstatnou část nabídky samozřejmě pokrývá fotbal, ale i u ostatních sportů si přijdeš na své. U největších zápasů se můžeš těšit až na stovky různých možností sázek. Na pár kliků si můžeš přidat své oblíbené zápasy či ligy do samotné sekce, díky čemuž budeš mít vše vždy po ruce.

Počet sázek, které můžeš vsadit v průběhu zápasu, je několikrát vyšší než před zápasem. Například u fotbalové Ligy mistrů si můžeš vybírat z více než 500 sázek. MerkurXtip má v nabídce také spoustu statistik. Stačí kliknout na malou ikonku grafu u zápasu, a hned máš před sebou výsledky, tabulky a všechny možné přehledy.

Menším minusem je, že si nemůžeš pustit LIVE přenos přímo na stránce. Na druhou stranu můžeš sledovat popis zápasu, který ti sice nevlije adrenalin do žil, ale budeš vědět, zda se vše vyvíjí podle tvých odhadů.

Live sázky MerkurXTip

Streamy v MerkurXtip

Bohužel pro tebe máme špatnou zprávu, na MerkurXtip není možné sledovat streamy zápasů. Pokud o ně máš i přesto zájem, budeš se muset poohlédnout u konkurence – živé sledování zápasů nabízí například Betano  nebo Fortuna . I přesto ale nemá smysl MerkurXtip hned házet přes palubu.

Sázková kancelář ví, že nemůžeš sázet naslepo, a proto nabízí například grafický live tracker, který ti ukáže pohyb míče, střely, góly a všechny důležité momenty. Sázkovka navíc působí v online prostředí teprve od roku 2022, takže je možné, že v průběhu času bude postupně přidávat další funkce, včetně streamů.

Registrace do MerkurXtip

Založení účtu u MerkurXtip je jen formalita, která ti zabere maximálně pár minut. Pojďme se na celý postup podívat krok za krokem:

 1. Nejprve na webu sázkovky klikneš na velké žluté tlačítko „REGISTROVAT“.
 2. Vyplníš základní údaje jako jméno, příjmení, datum narození, e-mail a zvolíš si heslo. Pozor, všechny údaje musí být pravdivé.
 3. Jakmile odešleš formulář, přijde ti na e-mail aktivační odkaz. Klikni na něj.
 4. Stránka tě přesměruje do tvého účtu, kde musíš dokončit registraci.

Dokončení registrace zahrnuje další tři kroky, včetně ověření tvé identity, vložení platební metody a nastavení herních limitů. Všechny kroky si probereme podrobněji níže, ale neboj, nejedná se o nic složitého ani zdlouhavého.

Ověření identity

Ověření identity na MerkurXtip je opravdu hračka a zvládneš to levou zadní. I když to může být zprvu otrava, zabere ti ověření maximálně pár minut. Nejprve na stránkách sázkovky najdi sekci „MŮJ ÚČET“.  Zde uvidíš odkaz „OVĚŘENÍ ÚČTU“.

Poté, co na něj klikneš, vyskočí ti možnost „OVĚŘ IDENTITU“. Následně vybereš svou banku a přes BankID ověříš svoji identitu. Na rozdíl od jiných sázkovek na tebe nečekají žádné složité formuláře a kopírování dokladů, stačí jen pár kliků a máš hotovo.

Vložení platební metody

Pokud se nechceš s vložením platební metody nějak zvlášť zdržovat, bude pro tebe nejlepší zvolit platební kartu s 3D Secure zabezpečením. V případě, že takovou kartu máš, ověření proběhne okamžitě a ty můžeš začít hned sázet. Jestli ale používáš jinou platební kartu, rychlost ověření závisí na tvé bance.

Délka procesu se může lišit, zpravidla to ale netrvá déle než hodinu – výjimečně se připrav na to, že ověření zabere déle než jeden den. Podobně funguje i ověření skrze běžný účet, u některých bank však trvá i pouhých pět minut. Jestliže se ti nedaří ověřit platební metodu, neváhej se obrátit na uživatelskou podporu.

Nastavení herních limitů

Posledním krokem k dokončení registrace je nastavení herních limitů, bez nich ti sázková kancelář podle zákona nemůže umožnit uzavírat sportovní sázky. Všechny limity si nastavíš svépomocí. Jedná se o limity například ohledně toho, kolik nejvíc můžeš prosázet, jak dlouho můžeš hrát nebo kolikrát denně se můžeš přihlásit. Jak si limity nastavíš, je čistě na tobě, ty nejlíp víš, co ti vyhovuje.

Zvaž pečlivě všechny možnosti a rozmysli si, co je pro tebe nejlepší. Kolik času a peněz chceš sázení věnovat? Jak často se chceš přihlašovat? Pokud máš sklony k závislostem, snaž se limity nastavit co nejpřísněji. Limity však můžeš i odmítnout. Sázková kancelář pouze potřebuje vědět, že máš o limitech a jejich existenci povědomí a tím to pro ni končí.

Přihlášení do herního účtu MerkurXtip

Pokud se ti podařilo úspěšně založit uživatelský účet a dokončit registraci, čeká na tebe už jenom přihlášení. Otevři si hlavní stránku, úplně nahoře vpravo uvidíš tlačítko „PŘIHLÁSIT“. Po kliknutí na něj se před tebou otevře přihlašovací okno. Odtud je to už brnkačka – stačí zadat e-mail a heslo a jsi tam.

Ihned po přihlášení se dostaneš do svého uživatelského účtu, kde můžeš spravovat své osobní údaje, nastavené limity či sázky. Najdeš tu opravdu vše, co pro sportovní sázení potřebuješ.

Přihlášení MerkurXTip

Podporované platební metody MerkurXtip

Platební karta

První platební metoda, kterou můžeš u MerkurXtip využít, je platba kartou. V první řadě je třeba, aby byla platební karta vedena na tvé jméno, v opačném případě sázková kancelář tvůj vklad ani výběr nezpracuje. Využít můžeš pouze platební karty Visa a Mastercard. Minimální vklad i výběr činí 100 Kč. Maximální výše není omezena. Vklady mohou být zatíženy poplatkem 3,7 až 6 % z částky.

Rychlý bankovní převod

Pokud nechceš používat platební kartu, ale i tak chceš mít peníze rychle na uživatelském účtu, je pro tebe možnou alternativou rychlý bankovní převod. U vkladů můžeš minimálně poslat 100 Kč, přičemž maximální částka není omezena. Pozor, je tu ale menší poplatek, který se pohybuje od 1,36 do 2,29 %. Stejné parametry platí i pro výběry.

Bankovní převod

Mnohem konzervativnější variantou je klasický bankovní převod. I v tomto případě ti sázková kancelář Merkur povolí vložit minimálně 100 Kč. Když se ti bude dařit a budeš si chtít doplnit konto, můžeš přes bankovní převod provést transakci v maximální výši 500 000 Kč. Převody trvají až 3 pracovní dny, a to jak u vkladů, tak i výběrů. Počítej také s možným poplatkem ve výši 1,36 až 2,29 %.

Skrill

Ostřílení sázkaři si oblíbili vklady i výběry skrze internetovou peněženku Skrill. V porovnání s ostatními službami na trhu se řadí mezi opravdové jedničky. Funguje ve více než 100 zemích a ve 40 různých měnách. Konto u MerkurXtip tak můžeš nabít, nebo naopak vybrat, kdykoliv se ti zachce.

Když budeš chtít poslat peníze na svůj herní účet, stačí zvolit Skrill a zadat, kolik chceš poslat. Minimální částka činí 100 Kč a maximum 50 000 Kč. Prostředky se ti na konto připíšou okamžitě. Stejně rychlé jsou i výběry, u kterých minimální výběr činí 100 Kč a maximální 500 000 Kč. Na rozdíl od jiných platebních metod se tu nemusíš obávat poplatků.

Paysafecard

Sázková kancelář Merkur nabízí i další oblíbenou platební metodu, a to Paysafecard. Jedná se o skvělou volbu, pokud chceš mít své osobní údaje v bezpečí a nechceš je nikde zadávat. Konkrétně se jedná o předplacenou kartu, kterou můžeš využít pro online platby.

Ocení ji hlavně sázkaři, kteří nechtějí, aby jejich banka věděla, že se podílejí na hraní hazardních her. Minimální částka pro vklad přes Paysafecard činí 100 Kč a maximální hranice je nastavena na 50 000 Kč. Podobně jako u Skrill máš peníze na účtu či uživatelském kontě okamžitě.

U výběrů je to trochu jinak. Minimum činí opět 100 Kč, ale maximální částka je tentokrát nastavena na 500 000 Kč. Připrav se i na delší dokončení převodu, který zpravidla zabere jeden pracovní den. MerkurXtip si navíc účtuje poplatek ve výši 10 % z vkládané nebo vybírané částky.

Jak vložit peníze na herní účet u MerkurXtip

V první řadě je třeba upřesnit, že vklady můžeš provádět až po dokončení registrace a ověření tvé platební metody. Pokud toto ještě nemáš za sebou, pročti si postup výše a až poté se vrať k této části recenze. Když máš registraci hotovou, přihlas se do svého účtu na stránkách MerkurXtip.

Hned nahoře vpravo uvidíš tlačítko „VKLAD“. Klikni na něj a vyber si metodu, kterou chceš použít. Sázková kancelář Merkur ti jich nabízí hned několik, a to:

Po výběru vhodné platební metody můžeš zadat částku, kliknout na „VLOŽIT“ a máš hotovo.

Jak vybrat peníze ze MerkurXtip

Pokud se ti zadařilo v sázkové kanceláři nebo online casinu, určitě si budeš chtít výhru vybrat a užít. Nejpohodlnější je výběr přímo na tvoji platební kartu. Minimálně takto můžeš vybrat 100 Kč, maximálně pak 500 000 Kč. Podobně rychlé jsou i další platební metody jako Skrill a rychlý bankovní převod.

Převod před Paysafecard může zabrat až jeden den. Poslední možností je pak klasický bankovní převod, u kterého platí stejná pravidla pro minimální a maximální částku.

Pokud výběr zadáš do 12:00, peníze ti zpravidla přijdou do jednoho pracovního dne. Jinak převod může trvat dva až tři pracovní dny. Samotný proces je stejně jednoduchý jako při vkladu. Klikni na tlačítko „VÝBĚR“, zadej částku a pokračuj podle pokynů průvodce.

MerkurXTip platební metody

Zajímavosti v MerkurXtip

Hra dne

MerkurXtip pravidelně pořádá soutěž s názvem „HRA DNE“, kde můžeš vyhrát skvělé ceny, a to obvykle ve formě free spinů. Stačí, když budeš hrát určitou hru, která je pro danou akci předem stanovená. Všechny informace o soutěži najdeš na promo stránce webu www.merkurxtip.cz.

Pro zařazení do soutěže je třeba vyplnit předem stanovené podmínky, a to zejména minimální výši součtu sázek v dané hře. Během plnění soutěže můžeš ve svém uživatelském účtu sledovat, jak se ti daří dané podmínky plnit. Po splnění získáš free spiny k předem určené hře.

Turnaj

Soutěž probíhá jen po omezenou dobu, kterou najdeš specifikovanou přímo na webu MerkurXtip. Pokud se chceš zúčastnit, stačí mít úspěšně dokončenou registraci a můžeš začít sázet. Do turnaje se ti budou započítávat všechny sportovní sázky, které učiníš v předem vybraných hrách.

Nezapomeň, že pro zařazení do soutěže musí být každá tvoje sázka v minimální výši, kterou sázkovka stanoví předem. Pro vyhodnocení se ti budou všechny sportovní sázky sčítat, takže čím víc jich uzavřeš, tím lépe. Pořadí hráčů i své skóre uvidíš přímo v žebříčku u zapojených her. Výhry se ti na tvoje herní konto přičtou do druhého pracovního dne.

Happy hours

Kromě všech zmíněných soutěží můžeš využít také takzvané „HAPPY HOURS“. Jediné, co k tomu potřebuješ, je sledovat web sázkové kanceláře a čekat, kdy se soutěž spustí. Ihned poté můžeš otevírat vybrané hry a využívat free spiny zdarma. Buď tedy ve střehu a nenech si tuto příležitost ujít.

Cash Out

Podobně jako jiné sázkovky nabízí i Merkur funkci s názvem Cash Out. Díky ní si můžeš nechat předčasně vyplatit tiket, i když ještě neznáš všechny výsledky zápasů či více událostí najednou. Použít ho můžeš u tiketu, u nějž máš vyhodnocenou alespoň jednu sázku. Jediná podmínka je, že v momentě, kdy chceš Cash Out  využít, nesmíš mít na tiketu žádnou prohranou událost.

Hodnotu výplaty přes Cash Out zjistíš jednoduše, klikni na ikonku „CASH OUT“ na online tiketu. Kolik dostaneš vyplaceno, záleží na různých faktorech, třeba kdy byl tiket vsazen, jaká byla výše sázky, kolik zápasů už je odehraných a trefených, jaké byly kurzy a tak dále.

Může se stát, že hodnota Cash Outu bude nižší nebo i vyšší než původní vklad. Je jenom na tobě, jestli se rozhodneš pro jistou výhru, nebo to raději riskneš. Cash Out můžeš využít jak u tiketů na předzápasové sázky, tak u LIVE sázek nebo když má tiket kombinaci obou druhů sázek. Funguje též pro AKO sportovní sázky , kde máš na tiketu dva nebo více zápasů.

Fiktivní duely

S fiktivními duely můžeš vsadit na týmy, i když proti sobě zrovna přímo nehrají. Princip je jednoduchý, vybereš si dva týmy, které ten den hrají (každý s jiným soupeřem), a vsadíš si na jejich vzájemný souboj. Góly, které padnou v jejich reálných zápasech, se pak počítají do tebou vybraného fiktivního duelu.

Pozor, i zde se však musíš držet několika pravidel. Když se jeden z vybraných zápasů zruší, celý fiktivní duel se počítá s kurzem 1,0. Pokud se některý z duelů přeruší, platí stejná pravidla jako pro běžné fotbalové zápasy. Mysli na to, že sportovní sázky na fiktivní duely můžeš kombinovat se sázkami na jiné zápasy, ale ne s těmi, kterých se přímo účastní vybrané týmy.

Do výsledku fiktivního duelu se počítají jen góly, které padnou v aktuálním kole. Zároveň nezáleží na tom, jestli je tým v pomyslném duelu uvedený jako první nebo druhý. Neurčuje to, kdo by byl v reálném zápase domácí. Prostě si jen vybereš dva týmy a sleduješ, jak se jim bude v jejich zápasech dařit a kolik nastřílí gólů.

Online casina a loterie u MerkurXtip

Pokud tě přitahují online casina, MerkurXtip je pro tebe to pravé místo. Online casino s názvem MerkurXtip Vegas patří mezi špičku na českém trhu, a to díky rozsáhlé nabídce her a služeb. Čerpá totiž z bohatých zkušeností z provozování kamenných casin, které v Česku fungují už od roku 1992. Její know-how se jí podařilo skvěle přenést i do online prostředí.

Vybírat tu můžeš z obrovského množství výherních automatů. Nezáleží na tom, zda tě baví klasické ovocné výherní automaty nebo moderní pětiválcové sloty, tady si rozhodně vybereš. Počet dostupných her navíc neustále roste. Pro lepší orientaci jsou hry přehledně rozděleny do různých kategorií, a to na Top hry, Novinky, Naše tipy, Jackpot hry, Ovocné hry, Jokery a Knihy.

Kromě toho si můžeš hry filtrovat i podle konkrétního výrobce. Aktuálně má MerkurXtip ve své nabídce přes 200 automatů. Kromě toho se tu můžeš zúčastnit pravidelných turnajů, hrát o štědré jackpoty nebo se zapojit do různých zábavných promo akcí. Věř, že se tu nudit rozhodně nebudeš.

V MerkurXtip online casinu si můžeš všechny hry nejdřív vyzkoušet zcela zdarma v demo režimu. Hraješ za virtuální mince a nemusíš se ani registrovat. Teprve když se rozhodneš hrát doopravdy, tak se zaregistruješ a vložíš si na účet peníze.

MerkurXTip casino

Grafické zpracování MerkurXtip

Když se podíváš na web nebo aplikaci, určitě si všimneš, jak je všechno krásně přehledné a intuitivní. Hned na první pohled tě uvítá známé logo s motivem slunce. Velkou výhodou je, že na MerkurXtipu najdeš úplně všechno, co potřebuješ, nemusíš se tedy otravovat zbytečným proklikáváním ani zdlouhavým hledáním.

Všechny informace a funkce jsou vždycky nadosah, ať už jsi na počítači nebo na mobilu. Mimochodem, webové stránky se perfektně přizpůsobí i menším obrazovkám smartphonů a tabletů, takže můžeš sázet opravdu kdykoli a kdekoli.

I samotná struktura webu je promyšlená a logická. Všechny hry a sázky jsou přehledně rozdělené do čtyř hlavních kategorií:

Díky tomu se budeš na stránkách brzy cítit jako doma a vždycky bez problémů najdeš přesně to, co zrovna hledáš nebo na co máš chuť. Co se týče technického provedení, web MerkurXtipu je opravdu rychlý a responzivní.

Mobilní aplikace MerkurXtip

Když se podíváš na stránky sázkové kanceláře MerkurXtip, asi tě napadne, jestli mají taky mobilní aplikaci pro pohodlné sportovní sázení z mobilu. V tomto případě tě musíme trochu zklamat, appku bohužel zatím nenabízí. Ale to vůbec nevadí. Proč?

Vývojáři webu odvedli skvělou práci, díky čemuž je celý web perfektně optimalizovaný pro mobily a tablety. Platforma sázkové kanceláře i online casino se tak vždy hravě přizpůsobí tvému zařízení. Odkaz na sázkovku si můžeš uložit přímo na plochu, díky čemuž ti stačí jenom jeden klik, a hned budeš na jejím webu.

Podpora MerkurXtip

Nejrychlejší způsob, jak se můžeš spojit s podporou od MerkurXtip, je přes live chat přímo na webu. Operátor ti je k dispozici každý den od rána do večera, stačí kliknout na chatovací okénko a můžeš hned klást své dotazy.

Pokud zrovna není nikdo online nebo ti víc vyhovuje jiný způsob komunikace, můžeš podpoře zavolat na telefonní linku +420221091800. Využít ji můžeš denně od 8 do 22 hodin. Poslední možností je e-mail info@merkurxtip.cz, na kterém ti zpravidla odpoví do 24 hodin.

Závěrečné hodnocení MerkurXtip

Začněme tím nejdůležitějším, a to širokou nabídkou sázkových příležitostí. Sázková kancelář Merkur tě rozhodně nenechá na holičkách. Ať už jsi fanouškem fotbalu, hokeje, tenisu nebo třeba e-sportu, rozhodně máš z čeho vybírat. Sázet můžeš na světové soutěže, ale i méně známé ligy a turnaje.

Vedle klasického sportovního sázení si tu ale přijdeš na své i jako casinový hráč. Katalog her je obrovský a nechybí v něm oblíbené hry jako sloty, ruleta či blackjack. Velkou výhodou je bezesporu responzivní web s přehledným rozhraním. V nabídce vždy bez problému najdeš vše, co potřebuješ. Naopak minusem je absence mobilní aplikace, kterou v současnosti nabízí téměř každá sázkovka.

Sázková kancelář Merkur se navíc nebojí své hráče pořádně odměňovat. Čeká na tebe tučný vstupní bonus, cash backy, akce a různé soutěže. Zákaznický servis je také na vysoké úrovni, díky čemuž ti pomůže v případě jakýchkoliv problémů. Mezi hlavní nedostatky patří absence LIVE streamů, BetBuilderu a některých specializovaných typů sázek. Celkově je ale MerkurXtip kvalitní sázková kancelář, která má toho stále hodně co nabídnout.

FAQ – nejčastější otázky a odpovědi

1️⃣Nabízí MerkurXtip vlastní mobilní aplikaci?

Ne. MerkurXtip prozatím nenabízí vlastní mobilní aplikaci. Webová platforma je však plně přizpůsobená mobilnímu rozhraní.

2️⃣Jaké bonusy mohu získat jako nový uživatel?

Jako nový uživatel můžeš získat bonus za registraci a také bonus za vklad.

3️⃣Můžu u MerkurXtip sledovat zápasy živě?

Ne. MerkurXtip bohužel nenabízí sledování online streamů. K dispozici máš pouze grafický live tracker, kde je popsán průběh daného zápasu a jeho klíčové momenty.

4️⃣Jakou minimální částku mohu vložit na účet?

Minimální částka se liší podle vybrané platební metody. Nejnižší možná částka přitom činí 100 Kč.

5️⃣Nabízí sázková kancelář Merkur vklady přes PayPal?

Ne. Merkur prozatím nenabízí vklady ani výběry přes PayPal. Namísto něj lze využít internetovou peněženku Skrill.

Fortuna je tu s námi už od roku 1990. Za tu dobu se stala jedničkou ve střední Evropě. Dnes pod novým oficiálním názvem Fortuna Entertainment Group baví miliony sázkařů, ať už online, přes mobil nebo přímo na pobočkách. Vedle Tipsport a Chance se řadí mezi jedny z největších sázkovek v České republice. Co sázková kancelář Fortuna nabízí a na co vše u ní můžeš vsadit?

Základní informace o Fortuna
Datum založení 1990
Registrační bonus 300 Kč
Podporované platební metody platební karta, Apple Pay, rychlý bankovní převod, běžný bankovní převod, vklad/výběr na pobočce, PayPal
Formáty kurzů Desetinná čísla
Podpora BetBuilderu Ano
Podpora live sázení Ano
Podpora živých streamů Ano
Mobilní aplikace Ano
Webové stránky https://gm.ifortuna.cz/

Bonus za registraci Fortuna

Pokud se u Fortuny zaregistruješ, získáš bonus za registraci ve výši 300 Kč. Vše zvládneš kompletně online a zabere ti to jen pár minut. Bonus ti bude poté aktivován do 24 hodin. Podmínkou je však zmíněné dokončení registrace, které zahrnuje kromě vyplnění formuláře také ověření své identity, vložení platební metody a nastavení herních limitů. Ihned poté se ti bonus uvolní, takže budeš moci vyzkoušet své štěstí.

Vkladový bonus Fortuna

Kromě bonusu za registraci Fortuna nabízí také bonus za vklad ve výši až 6 000 Kč – pokud jsi nováček a sázení zatím moc nerozumíš, můžeš si o bonusech přečíst více zde . Pokud si založíš účet a vložíš na něj peníze, získáš bonus v hodnotě 200 % tvého vkladu. Když tedy vložíš třeba 3 000 Kč, Fortuna ti přidá dalších 6 000 Kč.

Celkem tak budeš mít na hraní 9 000 Kč. I zde je ale třeba splnit určité podmínky. Nárok na bonus máš pouze v případě, že první vklad uskutečníš do 7 dnů od registrace a ověření identity. Zároveň musí první vklad činit alespoň 100 Kč, jinak se nepočítá. Jakmile budeš mít peníze na kontě, je třeba uzavřít kvalifikační sázku. Ta musí být v celkové hodnotě desetinásobku výše bonusu.

Pokud získáš nárok na maximální bonus ve výši 6 000 Kč, budeš muset vsadit celkem 60 000 Kč. Naštěstí nemusíš výše uvedenou částku prosázet hned – máš na to celých 21 dnů. Bonus se ti bude připisovat postupně. Vždy, když uzavřeš sázku v hodnotě 20 % z celkové částky, připíše se ti bonus ve výši 20 %. U bonusu 6 000 Kč se bude jednat o 1 200 Kč po vsazení 12 000 Kč.

Pozor, do kvalifikačních sázek se počítají jen ty s kurzem alespoň 2.0. Plusem je, že tu nejsou omezeny druhy sázek ani příležitosti, takže je jedno, zda holduješ fotbalu nebo se chceš raději pustit do e-sportu.

Aby toho nebylo málo, musíš si zapamatovat ještě pár drobných pravidel. Během plnění musíš první kvalifikační sázku uzavřít do dvou dnů od počátečního vkladu. Navíc se ti denně započítají sázky pouze do 20 % požadovaného obratu. Po splnění veškerých podmínek se ti bonus přičte na účet do 24 hodin.

500 toček do Kajotu zdarma

Pokud se rozhodneš navštívit online casino u Fortuny, můžeš získat bonus pro Kajot casino herní automaty. Konkrétně ti bonus zajistí 500 volných zatočení neboli free spinů u technických her od poskytovatele Kajot.

Pro získání bonusu je třeba provést první vklad v minimální výši 500 Kč. Uskutečnit ho musíš do 7 dnů od úplného dokončení registrace. Jakmile vklad provedeš, máš 3 dny na aktivaci bonusové nabídky. Tím je myšleno samotné hraní na technických hrách od Kajotu.

Volit můžeš všechny dostupné hry kromě Monster Slotu. Menším minusem je podmínka využití free spinů do 2 dnů od jejich získání, v opačném případě propadnou. Pokud se ti podaří bonus získat, na nic nečekej a pokus se protočit všechny dostupné free spiny.

500 toček Kajot Fortuna

Věrnostní program Fortuna

Pokud plánuješ u sázkové kanceláře Fortuna pobýt delší dobu, vyplatí se ti využít její věrnostní program s názvem Fortuna Klub Plus. Klubové body získáš například za uzavření Prematch sázky či LIVE sázek. U online sázek se ti body připisují automaticky.

V případě, že se rozhodneš vsadit na pobočce, nezapomeň předložit klubovou kartu, jinak přijdeš o body. Platí, že 50 bodů se rovná 1 Kč. Pro kvalifikaci potřebuješ, aby měl tvůj tiket při předzápasových sázkách minimální kurz 5.0 a při LIVE sázkách aspoň 2.0.

Následně za každou uzavřenou kurzovou sázku v hodnotě alespoň 10 Kč získáš 1 klubový bod. Za jeden den můžeš získat maximálně 1 000 bodů, takže to se sázením zas tak moc nepřeháněj. Nasbírané body pak můžeš směnit za sportovní sázky zdarma, které se ti připíšou na tvůj hráčský účet. Při sestavování tiketu si nejdřív vybereš typ sázky a výši vkladu.

Pokud máš dost bodů a chceš je použít, jednoduše zaškrtneš políčko „ZAPLATIT XXX BODY“. Když pro uzavření sázky využiješ body, nemůžeš za ni dostat další. Pozor si dej na platnost bodů, která se vztahuje pouze na aktuální rok. Po jeho uplynutí se tvé konto vynuluje a začneš se sběrem od začátku.

Kurzová nabídka Fortuny

Podporované sporty a události

Sázková kancelář Fortuna nabízí opravdu širokou nabídku sportů a příležitostí, na které můžeš sázet. Jednou z nejoblíbenějších sázek je Favorit dne. Najdeš tu opravdu výhodné kurzy na favority zápasů a další zajímavé tipy.

Za zmínku stojí sázka s názvem Druhá šance, na kterou u jiných sázkovek obvykle nenarazíš. S ní můžeš vsadit na výsledek prvního poločasu a celého zápasu najednou. Máš přitom na výběr výhru, remízu, nebo prohru.

Využít můžeš také sázku s názvem Malá domů, u které je maximální kurz na jeden zápas stanoven na 8:1. I když jeden zápas neuhodneš, pořád můžeš vyhrát desetinásobek toho, co máš vsazeno.

Druhy sázek

Jak jsme už zmínili, nabídka sázek u Fortuny je opravdu pestrá. Kromě výše zmíněných speciálních sázek můžeš volit z dalších variant, a to jak těch klasických, tak i méně známých. Všechny si je podrobněji probereme níže.

SOLO sázka

SOLO sázka  je nejjednodušší typ sázky, kdy na tiketu máš pouze jednu sázkovou příležitost. Je to skvělá volba, pokud máš jistotu, že je tvůj tip správný.

AKO sázka

AKO sázka  ti umožní kombinovat minimálně dvě sázkové příležitosti s libovolnými kurzy. Výsledný kurz se vypočítá jako součin všech kurzů na tiketu. Můžeš zkombinovat až 70 příležitostí na jeden tiket. Když AKO sázku zkombinuješ s Malá domů, získáš pětinásobek vkladu i v případě, že bude na tiketu pouze jedna chyba.

Maxikombi

Maxikombi je rozpisová sázka, která ti umožňuje na jednom tiketu uzavřít několik SOLO i AKO sázek. Vybrané příležitosti zařadíš do 2 až 13 skupin a zvolíš si, na kolik kombinací skupin chceš vsadit. Na jednotlivé kombinace lze vsadit už od 0,01 Kč a minimální celkový vklad u tiketu činí 10 Kč. Pokud se chceš dozvědět více o kombi sázkách, přečti si tento článek z naší Akademie .

Falc

Falc je skvělá volba, pokud chceš postupně navyšovat svou výhru. Na jednom tiketu uzavřeš dvě až sedm sázek (SOLO nebo AKO). Pokud je první tip správný, polovina výhry se ti vyplatí a druhá polovina vstupuje jako vklad do další části sportovní sázky.

BetBuilder

S BetBuilder si můžeš sestavit vlastní kurz kombinací několika příležitostí. I když tuto funkci najdeš i u dalších sázkových kanceláří, byla to právě Fortuna, která BetBuilder začala nabízet jako první.

BetBuilder Fortuna

Favorit Plus

Favorit Plus ti poskytne kurzové zvýhodnění u desítek až stovek zápasů každý den. Hravě tak můžeš dosáhnout na výhry navýšené až o desítky procent v porovnání s použitím normálních kurzů. Sázka je zcela zdarma, přičemž ji můžeš využít pouze u AKO tiketů alespoň se čtyřmi příležitostmi.

Sportovní sázení

Když už jsme si prošli dostupné sázky, měli bychom se podívat také na dostupné sporty, na které můžeš sázet. Nabídka je tu opravdu pestrá, díky čemuž si tu najde to své opravdu každý.

Fotbal

Sázková kancelář Fortuna nabízí širokou škálu fotbalových sázek. Můžeš vsadit tradičně na výsledek zápasu, remízu, nebo vítěze, ale i na řadu doplňkových příležitostí. Oblíbené jsou sázky na přesný počet gólů. Také můžeš tipovat, jestli oba týmy vstřelí branku nebo zda padne gól v obou poločasech.

K dispozici jsou kombinované sázky jako poločas/konečný výsledek nebo výsledek/počet gólů, kde musíš trefit oba tipy. K dispozici jsou i speciální sázky jako na počet gólů každého týmu v poločase, handicapy, jestli tým vyhraje oba poločasy nebo kdy padne první branka. Více informací najdeš v našem článku: Jak sázet na fotbal .

Tenis

Fortuna myslela i na milovníky tenisu. Kromě sázek na výherce zápasu můžeš kombinovat i další příležitosti. Vsaď na to, kolik setů se tvému favoritovi podaří vyhrát. Dostupné jsou například sázky, kdy si vsadíš na to, že tvůj hráč vyhraje alespoň jeden set. Pokud se tak stane, získáváš výhru. To však platí pouze v případě, že se hráči regulérně podaří dohrát zápas.

V případě, že jeden z hráčů odstoupí, sázková kancelář Fortuna ti vyplatí sázku s kurzem 1:21. Ale pozor, tohle všechno platí, jen když se zápas dohraje. Pokud někdo z hráčů odstoupí, Fortuna vrací kurz 1:1 na všechny nesplacené sázky. Jedinou výjimkou je „ZÁPAS VČETNĚ SKREČE“, kdy vyhráváš, i když soupeř tvého favorita odstoupí.

Hokej

Jako většina sázkových kanceláří nabízí i Fortuna širokou nabídku příležitostí pro sázení na hokejové zápasy. Pokud chceš vsadit na výsledek zápasu v základní hrací době, tedy po 60 minutách, máš na výběr ze tří možností – výhra domácího týmu, remíza, nebo výhra hostujícího týmu.

Jestli chceš tipovat celkového vítěze utkání bez ohledu na to, zda vyhraje v základní hrací době, prodloužení nebo na nájezdy, vyber si příležitost „VÍTĚZ DO ROZHODNUTÍ“. Pokud si myslíš, že zápas neskončí remízou, vsaď si na „ZÁPAS BEZ REMÍZY“.

Zajímavou možností je sázka na počet gólů v zápasu. Můžeš si vybrat, jestli chceš tipovat góly pouze v základní hrací době, nebo i včetně prodloužení a rozhodujícího nájezdu. I zde jsou k dispozici speciální sportovní sázky, kdy můžeš sázet na jednotlivé události i skóre konkrétních hráčů.

Kromě zmíněných sportů tu můžeš sázet i na další sportovní utkání v:

Live sázky u Fortuny

Fortuna nabízí širokou škálu živých LIVE sázek na různé sportovní události jako fotbal, hokej, basketbal, tenis a další. Na webu skrze Fortuna TV můžeš sledovat přímé přenosy a živě sázet během zápasu či závodu. Počítat můžeš i se speciálními funkcemi, jako je třeba možnost sledovat více událostí najednou. Sázková nabídka pro live události je opravdu bohatá.

U fotbalu nabízí sportovní sázky na střelce další branky, počet rohů, jestli bude nařízena penalta a další. U hokeje můžeš živě tipovat na střelce branky, počet vyloučení nebo zda padne přesilovka. Během tenisových zápasů je k dispozici široká paleta sázek na dílčí situace, jako je první prohrané podání, počet dvojchyb, nebo jestli bude podána žádost o Jestřábí oko.

Samotné uzavírání sázek je velmi jednoduché:

 1. Zamiř do sekce „LIVE“ na webu Fortuny.
 2. Vyber si svůj oblíbený sport, na který chceš sázet.
 3. Rozklikni zápas, který tě zajímá – ihned uvidíš aktuální skóre a spoustu tipů, na co vsadit.
 4. Klikni na kurz, který se ti líbí. Otevře se ti tiket, kam zadáš výši sázky (nezapomeň, že minimum je 10 Kč).
 5. Pak už vše jen potvrdíš tlačítkem „VSADIT“.

Pamatuj, že u LIVE sázek nemůžeš měnit kurz a sázku nejde stornovat. Po vsazení si můžeš užívat přímý přenos zápasu a fandit svým favoritům.

Streamy ve Fortuně

Chceš sledovat živé přenosy svých oblíbených sportů, ale nevíš, kde je hledat? Fortuna TV ti nabízí spoustu skvělých streamů, a to zcela zdarma. Stačí se jen zaregistrovat u sázkové kanceláře Fortuna a mít na svém herním účtu nějaký zůstatek. Oproti Tipsport  či Chance  tu není podmínka sázení.

Živé streamy si můžeš užít v pohodlí domova na počítači i na cestách v tabletu či mobilu. Samozřejmostí jsou streamy fotbalových utkání. K dispozici je česká Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale i špičkové zahraniční soutěže jako španělská La Liga, italská Serie A, francouzská Ligue 1 nebo německá Bundesliga.

Pro hokejové fanoušky je tu zase kanadsko-americká NHL a další soutěže. Tenisté si užijí všechny grandslamové turnaje, ATP i WTA Tour a dokonce i challengery a ITF turnaje. Sledovat tu ale můžeš i další sporty. Pokud chceš sledování streamů spojit s LIVE sázením, stačí, když si sportovní sázky vyfiltruješ přes ikonu „ZOBRAZIT POUZE ZÁPASY SE STREAMEM“ a můžeš se pustit do sázení.

Livestream Fortuna

Registrace do Fortuny

Registrace u Fortuny se skládá z pěti kroků:

 1. vyplnění registračního formuláře,
 2. ověření emailu,
 3. ověření telefonního čísla,
 4. ověření identity,
 5. přidání a ověření platební metody.

Nejdřív otevři web nebo aplikaci Fortuna a v pravém horním rohu najdi tlačítko „PŘIHLÁSIT“. Po kliknutí se ti otevře přihlašovací obrazovka, kde dole uvidíš tlačítko „REGISTRACE“. Klikni na něj a počkej na přesměrování do registračního formuláře.

Ve formuláři vyplň všechna povinná pole označená hvězdičkou. Zvol si uživatelské jméno s minimální délkou 5 znaků a také heslo – u něj mysli na to, že by mělo být dostatečně dlouhé a bezpečné. Poté zadej své telefonní číslo a emailovou adresu, které využiješ k ověření.

V dalším kroku už musíš vyplnit více osobních údajů, jako je tvé jméno, příjmení, občanství a rodné číslo. Po vyplnění první strany formuláře klikni na tlačítko „POKRAČOVAT“. Na další straně formuláře můžeš vybrat vstupní bonus.

Nezapomeň zaškrtnout souhlas s podmínkami bonusu, podmínkami registrace a se zpracováním osobních údajů. Sázková kancelář Fortuna se tě nakonec zeptá také na tvůj zdroj příjmů a zavede tě k nastavení sebeomezujících limitů – to jí ostatně nakazuje zákon.

Ověření identity

Než se pustíš do sázení, musíš nejprve ověřit svoji identitu. Neboj, nejedná se o nic složitého a celý proces ti zabere maximálně pár minut. Máš hned dvě možnosti, jak na to. Tou první a nejjednodušší je ověření přes banku. Když se proklikneš z Fortuny do svého internetového bankovnictví, banka pošle Fortuně všechny potřebné údaje. Jestli používáš ČSOB nebo Poštovní spořitelnu, budeš si muset nejprve zřídit ČSOB ID.

Pokud ti tento způsob ověření z nějakého důvodu nevyhovuje, můžeš zajít osobně na pobočku Fortuny. Seznam poboček najdeš přímo na webových stránkách. Nezapomeň si s sebou vzít doklad totožnosti – bez něj ověření nelze provést. Ideální je občanka nebo cestovní pas, ale jde to i s potvrzením o trvalém, přechodném nebo dočasném pobytu.

Registrace platební metody

Už máš ověřenou identitu, ale ani tak se nemůžeš vrhnout do sázení. Pořád ti chybí ještě několik kroků. Jedním z nich je vložení platební metody. Nejdříve se ve svém účtu na Fortuně proklikej do sekce „MŮJ ÚČET“, pak zvol „VKLADY A VÝBĚRY“ a nakonec klikni na „DOTACE KONTA“.

Platebních metod si můžeš zaregistrovat, kolik se ti zlíbí. Na výběr máš:

Důležité je, aby byla karta nebo účet vedený na tvoje jméno, jinak sázkovka platbu nepřijme. Poté přichází na řadu samotné ověření platby. I v tomto případě máš hned dvě možnosti. Můžeš Fortuně poslat fotku nebo snímek obrazovky ze svého internetového bankovnictví, kde jde vidět tvoje jméno a údaje o kartě. Nebo můžeš kartu ověřit přes 3D Secure, a to i bez vkladu.

Platební metody Fortuna

Nastavení herních limitů

Posledním krokem je nastavení herních limitů, které je ze zákona povinné. U Fortuny si musíš nastavit hned několik limitů, a to například kolikrát se za měsíc můžeš přihlásit, jak dlouho může denně trvat tvé přihlášení k účtu nebo jaká musí být minimální přestávka mezi jednotlivými přihlášeními.

Dále musíš nastavit maximální denní a měsíční výši sázek a proher za den, a to zvlášť pro kurzové sázení, online casino hry a loterie. Celý proces je jednoduchý a zvládneš ho do pár minut. U každého limitu zvolíš hodnotu, která ti vyhovuje. Jakmile limit vyčerpáš, systém ti nedovolí pokračovat v sázení. Počítadla se resetují vždy o půlnoci, nebo na začátku nového měsíce – záleží na typu limitu.

Každá sázka se započítává do limitu podle času, kdy ji uzavřeš. U limitů na prohry se sázky považují za nevýherní až do doby, než se tiket vyhodnotí. Pokud vyhraješ, hodnota v počítadle se sníží o příslušnou částku. Nastavení limitů najdeš ve svém hráčském účtu v sekci „NASTAVENÍ UŽIVATELSKÝCH LIMITŮ“.

U každého limitu máš na výběr z několika možností – můžeš ho odmítnout, zvolit obvyklou hodnotu, nebo si nastavit vlastní částku. I když je vyplnění limitů povinné, vždy máš možnost konkrétní limit odmítnout a zvolit, že chceš sázet bez omezení.

Přihlášení do herního účtu Fortuna

Přihlášení do herního účtu Fortuny je opravdu hračka. Pokud máš už za sebou registrační proces a ověření e-mailové adresy, stačí přejít na ifortuna.cz a vpravo nahoře kliknout na „PŘIHLÁŠENÍ“. Do vyskakovacího okna zadáš přihlašovací údaje a potvrdíš přihlášení.

Stejně rychle se přihlásíš i přes mobilní aplikaci. V mobilu se můžeš přihlásit přes gm.ifortuna.cz. I když nemáš aplikaci, tak se web automaticky přizpůsobí tvému mobilnímu zařízení.

Přihlášení Fortuna

Podporované platební metody Fortuny

Platební karta

Jednou z nejpohodlnějších a nejrychlejších možností, jak vložit peníze na tvůj herní účet u Fortuny, je použití platební karty Visa nebo MasterCard. Vklad proběhne okamžitě, díky čemuž se můžeš pustit do sázení ihned po odeslání zvolené částky.

Minimální částka, kterou můžeš vložit, činí 100 Kč, maximálně můžeš najednou dobít 300 000 Kč. Případné výhry ti Fortuna nemůže zaslat zpět na platební kartu, ale pošle ti je na bankovní účet, který máš ve Fortuně registrovaný.

Apple Pay

Jsi příznivcem moderních technologií a vlastníš iPhone nebo MacBook? Pak určitě oceníš možnost vkladu přes Apple Pay. Vklad funguje podobně jako platební karta, takže peníze budeš mít na svém herním účtu okamžitě. I zde platí hranice pro minimální vklad ve výši 100 Kč a maximální výši 300 000 Kč. Apple Pay ti nabízí jeden z nejbezpečnějších způsobů platby, jelikož se sázkovou kanceláří nesdílí žádné informace o tvé platební kartě.

Rychlý bankovní převod

Pokud máš vedený běžný účet u některé z podporovaných bank, můžeš využít rychlý bankovní převod. Sázková kancelář Fortuna aktuálně spolupracuje s:

Vklad přes rychlý bankovní převod je stejně rychlý jako u platebních karet či Apple Pay. Peníze se ti na herním účtu objeví okamžitě a ty se můžeš naplno věnovat sázení. I zde je minimální částka stanovena na 100 Kč a maximální na 300 000 Kč.

Běžný bankovní převod

Pokud ti nevadí počkat si na připsání peněz na tvůj herní účet až za 24 hodin, je pro tebe vhodnou volbou běžný bankovní převod. Na rozdíl od rychlého bankovního převodu zde není nijak omezena maximální částka, kterou můžeš poslat.

To se ti bude hodit zejména u vysokých výher nebo když budeš chtít vložit více peněz najednou. Minimální částka vkladu není stanovena, ale pozor, pro neověřené bankovní účty je k dispozici pouze limit 3 Kč (prvním vkladem ho zároveň ověříš).

Vklad/výběr na pobočce

Máš raději osobní kontakt? Pak pro tebe máme dobrou zprávu, peníze můžeš na svůj herní účet vložit na kterékoliv pobočce Fortuny. Budeš k tomu potřebovat svou Fortuna kartičku, kterou dostaneš hned po registraci. Pokud ji zrovna nemáš u sebe, postačí i průkaz totožnosti.

Na pobočce můžeš dobít maximálně 5 000 Kč, které se ti připíšou do 24 hodin od vkladu. Jestli se ti při sázení zadaří a budeš si chtít výhru vyzvednout, můžeš opět navštívit pobočku. Ze zákona je však výběr omezen na 10 000 Kč za 24 hodin.

PayPal

U Fortuny je k dispozici také vklad přes PayPal. Vše probíhá stejně rychle jako u platební karty nebo Apple Pay. Jakmile platbu potvrdíš, peníze se ti okamžitě připíšou na herní účet. Minimálně můžeš vložit 100 Kč, maximální částka je pak stanovena na 300 000 Kč.

Jak vložit peníze na herní účet u Fortuny

Fortuna nabízí hned několik možností, jak můžeš vložit peníze na svůj herní účet. Nejrychlejší a nejpohodlnější cestou je zaplatit pomocí platební karty Visa či Mastercard, případně prostřednictvím Apple Pay či PayPal. S nimi budeš mít peníze na účtu prakticky ihned. Na rozdíl od Tipsport nebo Chance zde není k dispozici oblíbená internetová peněženka Skrill.

Další alternativou jsou rychlé online bankovní převody, které můžeš využít u většiny velkých bank. Peníze jsou připsány na účet téměř okamžitě po odeslání platby. Pro větší vklady nebo výběry můžeš využít běžný bankovní převod na speciální účet Fortuny u České spořitelny.

Poslední možností je vklad na pobočce, který je ale omezený na 5 000 Kč. Pokud máš již ověřenou platební metodu, stačí přejít do hráčského účtu, zvolit možnost vkladu, vybrat zvolenou možnost a zadat částku, kterou chceš vložit. Poté už jen postupuješ podle kroků, kterými tě provede průvodce na webové platformě nebo v mobilní aplikaci.

Jak vybrat peníze z Fortuny

Zadařilo se ti během sportovního sázení a chceš si užít zasloužené odměny? Pak si budeš muset výhru vybrat ze svého herního účtu. Sázková kancelář Fortuna si naštěstí neúčtuje žádné poplatky.

Vybírat lze jen výhry a bonusy, u kterých jsou splněny všechny podmínky. Na rozdíl od jiných sázkových kanceláří máš na výběr pouze ze dvou platebních metod, a to:

Převod na účet je pohodlný a bezpečný. Počítej ale s tím, že může trvat 1 až 2 pracovní dny, než peníze dorazí na tvůj běžný účet. Minimální částka k výběru je stanovena na 10 Kč. Jestli nechceš čekat a potřebuješ peníze hned, zvol výběr na pobočce. Připrav se ale na to, že je maximální částka k výběru omezena na 10 000 Kč za 24 hodin.

BetandGet Fortuna

Zajímavosti ve Fortuně

Cashout

Cashout je skvělá funkce, která ti umožní vyplatit část výhry z tiketu ještě před tím, než skončí všechny zápasy, na které máš vsazeno. Představ si, že máš na AKO tiketu třeba 5 zápasů a 4 z nich už jsou vyhodnocené jako výherní. Díky Cashoutu si můžeš už v tuhle chvíli nechat vyplatit část své potenciální výhry bez čekání na konec posledního zápasu.

Výše vyplacené částky se odvíjí od průběhu zápasů, které máš na tiketu. Cashout ti vždy nabídne mezi 0 a 100 % možné výhry podle původního kurzu a vkladu. Dostupnost Cashoutu a výši kurzu si můžeš vždy ověřit v detailu tiketu. Pokud je Cashout k dispozici, uvidíš u tiketu zelené pole s částkou, kterou můžeš okamžitě získat.

Stačí kliknout na zelené tlačítko „VYPLATIT“ a potvrdit, že opravdu chceš sázku ukončit. Pokud se zobrazená hodnota Cashoutu mezitím změní, sázka zůstane aktivní. Můžeš ale zaškrtnout „PŘIJMOUT VŠECHNY ZMĚNY V HODNOTĚ PŘEDČASNÉHO VYPLACENÍ“, pokud ti nevadí, že může být daná částka nižší. Pamatuj ale, že jakmile Cashout potvrdíš, už tento krok nemůžeš vrátit zpět.

I kdyby všechny zbývající zápasy na tvém tiketu skončily výherně, už nemáš nárok na původní výhru. To, že byl tvůj tiket vyplacen přes Cashout, poznáš snadno. Zajdi do v sekce „MOJE TIKETY“ a projdi uložené tikety – ten vyplacený přes Cashout bude označený speciálním razítkem. Více se o Cashoutu dozvíš zde .

BetBuilder

BetBuilder je šikovný nástroj, který ti umožní vytvořit si vlastní sázku přesně podle tvých představ. Jeho použití je jednoduché a během chvilky se v něm zorientuješ. Stačí, když si vybereš minimálně dva tipy na fotbalový, hokejový nebo basketbalový zápas a spojíš je do jedné sportovní sázky.

Nejlepší je, že máš volnou ruku v tom, jaké tipy zkombinuješ. Můžeš si vsadit třeba na to, že zápas skončí remízou, oba týmy dají gól a že padne více než 3,5 gólu. Nebo si můžeš vybrat konkrétního hráče a vsadit třeba na to, že střelí branku. Vše je pouze na tobě.

BetBuilder ti vždy ukáže aktuální kurz pro tvou individuální sázku. Následně můžeš BetBuilder přidat na tiket, na který lze umístit i další sportovní sázky. Jediné omezení, s nímž musíš počítat, spočívá v tom, že na jeden zápas nemůžeš vsadit standardní sázku a k tomu ještě sázku z BetBuilderu.

BetBuilder navíc nepřijímá úplně všechny kombinace tipů. Tvrdě narazíš zejména v případě, že se rozhodneš na tiket umístit několik podobných sázek. Počítej také s tím, že se BetBuilder chová jako jedna sázka, pokud tedy jeden tip nevyjde, propadne celý tiket – více se o fungování BetBuilderu dočteš zde .

Online casina a loterie u Fortuna

Online casino Fortuna

Kromě sázkové kanceláře můžeš navštívit i online casino Fortuna. Společnost vlastní licenci už od roku 2017, přičemž se pořádně činila a rozšířila svoji nabídku o širokou škálu casino her. V casinu Fortuna najdeš kolem 600 různých casinových her a hracích automatů, které si můžeš zahrát kdykoliv, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Online casino je rozděleno na dvě sekce, a to Casino a Vegas. V Casinu najdeš hlavně hry od Playtechu a různé bonusy jako volná zatočení na automatech nebo žetony zdarma pro stolní hry, kam patří i ruleta. Vegas sekce je ještě pestřejší, zde najdeš hry od více poskytovatelů, díky čemuž si vybereš přesně podle svého gusta.

Fortuna navíc nabízí i živé hry. Během nich hraješ s ostatními hráči proti virtuálnímu krupiérovi jako v opravdovém casinu. Můžeš dokonce i chatovat s ostatními hráči. V tomto formátu si můžeš zahrát například evropskou a francouzskou ruletu nebo blackjack.

Casino Fortuna

Loterie

Fortuna nabízí hned několik vlastních loterií, které se mezi sázkaři těší velké oblibě. Největším lákadlem je jednoznačně Lucky Six. V téhle hře vybíráš 6 čísel ze 48. Následně se losuje 35 čísel. Jestli a kolik vyhraješ, záleží na tom, kolik čísel trefíš. Narazíš tu i na další varianty, třeba Lucky X, kde vybíráš 1 až 10 čísel z 50.

Čím méně čísel zvolíš, tím vyšší máš šanci na výhru. Pro opravdové dobrodruhy je dostupné Next 6. Jedná se o živé sázení, kde tipuješ jedno číslo a sázíš na to, jestli bude vylosované jako další v pořadí, nebo jestli padne v příštích šesti tazích. Celou nabídku loterií si můžeš prohlédnout přímo na webu Fortuny.

Grafické zpracování Fortuna

Sázková kancelář Fortuna nabízí opravdu kvalitní grafické zpracování. Když se podíváš na její web nebo aplikaci, hned tě zaujme kombinace černé a žluté barvy. Kromě příjemného prostředí můžeš počítat s přehledným rozhraním, které je vhodné i pro úplné začátečníky.

O trochu hůře je na tom sekce s FAQ, ale ve finále tu najdeš vše, co potřebuješ. Celkově má Fortuna oproti jiným sázkovým kancelářím modernější design. Ten může být výhodou, ale pokud jsi zvyklý na něco jiného, občas ti chvilku potrvá, než zjistíš, kam přesně kliknout. Během jednoho dne si však na všechno zvykneš a budeš se tu cítit jako doma.

Mobilní aplikace Fortuna

Sázková kancelář Fortuna myslí i na sázkaře, kteří rádi sází přes mobil nebo tablet. K dispozici je mobilní aplikace, kterou si můžeš stáhnout zdarma. Dostupná je pro Android i iOS. Aplikace je jednoduchá, přehledná a najdeš v ní kompletní nabídku sportovních sázek včetně těch živých.

Fortuna ti také zprostředkuje přímé přenosy různých sportovních událostí. Appka tě bude informovat o tvých výhrách a bonusech pomocí notifikací – nemusíš se tedy bát, že by ti cokoliv uniklo.

Podpora Fortuna

Pokud potřebuješ s čímkoli poradit, můžeš se spolehnout na zákaznickou podporu. Ta je tu pro tebe 24 hodin denně, 7 dní v týdnu – nezáleží tedy na tom, jestli řešíš problém ráno nebo večer po návratu z práce.

Nejrychleji se s podporou spojíš přes infolinku +420 267 218 218. Linka funguje každý den od 8 do 22 hodin. Mimo pracovní hodiny můžeš využít také kontaktní formulář, stačí ho vyplnit, napsat tvůj dotaz nebo stížnost a odeslat.

Závěrečné hodnocení Fortuna

U Fortuny můžeš sázet bez jakýchkoliv manipulačních poplatků. Vedle toho ti nabídne opravdu širokou škálu kurzů a živých sázek na různé sporty. Počítat můžeš i s živými přenosy více než 12 000 zápasů, které se konají v průběhu celého roku. Výhodou je nepochybně i kvalitní mobilní aplikace, se kterou budeš mít přístup ke svým sázkám 24/7.

Fortuna si cení věrnosti svých sázkařů, díky čemuž se můžeš stát součástí Fortuna Klubu. S jeho pomocí budeš sbírat body za každou sázku a následně s nimi nakupovat odměny. Podobně jako u většiny velkých sázkových kanceláří můžeš využívat funkce navíc, jako je Cashout nebo BetBuilder.

Každopádně ani sázková kancelář Fortuna není neomylná a má i své minusy. Některým klientům chybí v nabídce asijský handicap. Fortuna si také hlídá příliš úspěšné sázkaře, a kvůli tomu jim může zpřísnit herní limity. K dispozici nejsou ani vklady nebo výběr přes oblíbenou peněženku Skrill. Celkově se však jedná pouze o drobnosti, které by ti neměly nějak zvlášť narušit tvůj uživatelský zážitek.

FAQ – nejčastější otázky a odpovědi

1️⃣Jak mohu vybrat peníze z Fortuna účtu?

Sázková kancelář Fortuna podporuje pouze dva způsoby výběrů. Tím prvním je běžný bankovní převod, který je neomezený. Druhou možností je výběr na pobočce, kde výše výběru nesmí přesáhnout 10 000 Kč za 24 hodin.

2️⃣Jak se přihlásit do Fortuny?

Do Fortuny se přihlásíš jednoduše skrze její webové stránky nebo mobilní aplikaci. Stačí kliknout na tlačítko „PŘIHLÁSIT“, vyplnit přihlašovací údaje a potvrdit přihlášení.

3️⃣Mohu u Fortuny využít LIVE sázení?

Ano, Fortuna nabízí širokou škálu LIVE sportovních sázek. Můžeš volit mezi celou řadou sportů od fotbalu přes basketball až po e-sport. Většinu zápasů můžeš sledovat online skrze Fortuna TV.

4️⃣Jak mohu vložit peníze na Fortuna účet?

Peníze na Fortuna herní účet můžeš vložit prostřednictvím několika platebních metod. K dispozici je vklad přes platební kartu, rychlý bankovní převod, klasický bankovní převod, PayPal či vklad na pobočce.

5️⃣Jak mohu dokončit registraci u Fortuny?

K dokončení registrace musíš ověřit svoji identitu, vložit a ověřit preferovanou platební metodu a nakonec si nastavit herní limity. Teprve poté můžeš svůj herní účet využívat naplno.

Sázková kancelář Synot Tip je součástí mezinárodního holdingu Synot, který je na trhu již od roku 1991. Od samotného začátku se angažuje nejen ve sportovním sázení, ale také v dalších hazardních hrách. Od roku 2017 se Synot Tip postupně přesouvá do online prostředí, díky čemuž zde můžeš sázet nejen na sporty, ale i různé společenské události, jako je Miss nebo volby do parlamentu. Jak můžeš u Synot tip sázet a co vše ti dokáže nabídnout? Pojďme se na to podívat.

Základní informace o Synot tip
Datum založení 1991
Registrační bonus 300 Kč
Podporované platební metody platební karta, rychlý převod, běžný převod, vklad/výběr v provozovně
Formáty kurzů Desetinná čísla
Podpora Bet Builderu Ne
Podpora live sázení Ano
Podpora živých streamů Ne
Mobilní aplikace Ano
Webové stránky https://www.synottip.cz/

Bonus za registraci Synot Tip

Pokud se chceš pustit do online sportovního sázení, můžeš si u Synot Tip vybrat zajímavý bonus za registraci. K dispozici ti je 300 Kč, které můžeš rovnou využít k sázení. Získat je přitom můžeš velmi jednoduše. Nejprve se zaregistruj na stránkách Synot Tipu. Poté stačí ověřit identitu a bankovní účet. Za každé ověření dostaneš 150 Kč, což dohromady dělá slíbených 300 Kč.

Vkladový bonus Synot tip

Bonusem za registraci nic nekončí. Sázková kancelář má pro tebe připravený také vkladový bonus ve výši až 10 000 Kč. Konkrétně se jedná o bonus ve výši 100 % tvého prvního vkladu. Pokud tedy vložíš 5 000 Kč, získáš dalších 5 000 Kč navrch – maximálně však dostaneš pouze 10 000 Kč.

Jak tomu ale bývá, bonus není zcela bez podmínek. Aby ti ho sázková kancelář zpřístupnila, musíš vsadit šestinásobek hodnoty prvního vkladu do 90 dnů. Synot Tip není zas tak přísný, takže ještě před splněním podmínek ti vyplatí alespoň část odměny již po vsazení jedenapůlnásobku vkladu.

Další odměnu ti sázkovka vyplatí po dosažení trojnásobku, čtyřnásobku, pětinásobku a nakonec šestinásobku vkladu. Do plnění bonusu se počítají pouze kombinované sázky s minimálním kurzem 1,25 a celkovým kurzem nad 2,44. Vklad musí být navíc uskutečněn do 10 dnů od registrace, poté nárok na bonus zaniká.

Další bonusy u Synot tip

Sázka bez rizika až 500 Kč

Pokud jsi v sázení nováček a nechceš se hned pustit do rizika, tak má pro tebe sázková kancelář lákavou nabídku. Po splnění podmínek ti vyplatí 500 Kč na první sázku bez rizika. Stačí, když dokončíš úplnou registraci, včetně ověření identity a bankovního účtu, a do deseti dnů vložíš a vsadíš jakoukoli částku s kurzem minimálně 1,5. Ihned poté ti Synot Tip vyplatí stanovenou částku. Bonus se počítá pro SOLO  sportovní sázky, AKO tiket  nebo také standard či LIVE sázku.

Bonus 50 000 Kč do online casina

Pokud se u Synot Tip chystáš do online casina, můžeš k tomu získat zajímavý bonus 50 000 Kč. Jak na to? Je to jednoduché. Bonus je rozdělen do 4 částí, přičemž každou z nich získáš splněním konkrétních podmínek. Pojďme si je projít krok po kroku:

Podmínky získání bonusu
Vklad Maximální výše vkladu či odměny Počet dnů na vklad Počet dnů na splnění Podmínka protočení
1 5 000 Kč 7 10 30×
2 10 000 Kč 14 10 35×
3 15 000 Kč 21 15 40×
4 20 000 Kč 28 15 40×

Bonus v podobě 300 volných zatočení

Online casino Synot Tip má v nabídce ještě další bonus, a to v podobě až 300 volných zatočení v hodnotě 600 Kč ve hře Pekelné štěstí. Stačí, když jako svůj první vklad na účet vložíš 200 Kč či více a použiješ příslušný promokód z tabulky níže.

Podmínky získání bonusu
Výše vkladu v Kč Počet volných zatočení Promo kód
200–500 25 BONUS25
501–2 000 50 BONUS50
2 001–4 000 100 BONUS100
4 001–8 888 200 BONUS200
8 889 a více 300 BONUS300

Vstupní bonus 10 000 Kč pro online poker

Synot Tip se dělí celkem na tři části, a to sázkovou kancelář, online casino a online poker. Pokud se rozhodneš hrát Synot Tip poker, můžeš získat vstupní bonus 10 000 Kč. Jakmile se zaregistruješ a uděláš svůj první vklad, automaticky získáš bonus ve výši 100 % z prvního vkladu, jehož maximální výše může činit zmíněných 10 000 Kč.

Bonus se bude uvolňovat postupně ve formě navýšeného rakebacku, a to po pětinách z celkové částky. Například po dosažení 25 % zaplacených poplatků (ať už z cash games nebo turnajů) ti sázkovka připíše první část bonusu ve výši 2 000 Kč. Mysli ale na to, že na čerpání bonusu máš pouze 3 měsíce od prvního vkladu.

Poker Synottip
Poker Synottip

Věrnostní program Synot Tip

Podobně jako například sázková kancelář Tipsport  nabízí i Synot Tip vlastní věrnostní program. Ten má název Benefit Klub a můžeš v něm postupně sbírat Benefit body. Ať už hraješ v online casinu, sázíš na kurzové sportovní sázky nebo se zastavíš v pokerové herně, vždy se ti přičítají Benefit body.

Čím více jich nastřádáš, tím více toho můžeš získat. Každý Benefit bod má hodnotu 1 Kč. Body můžeš převést i na reálné peníze, jejich hodnota však bude 100krát nižší, než kdyby byly vložené do hry. Nasbírané body můžeš mimo jiné použít na:

Pokud zamíříš do sázkové kanceláře, získáš body za každý tiket v hodnotě od 1 000 Kč. Následně počet bodů záleží na výši kurzu, který si zvolíš, a také na tvém postavení ve věrnostním programu – můžeš být bronzový, stříbrný nebo zlatý zákazník.

Prostřednictvím bodů můžeš upgradovat svůj uživatelský účet. Sázková kancelář přistupuje k vyhodnocení výsledků každé pondělí na základě tvých sázek za poslední 4 týdny. Pokud se ti podařilo nasbírat potřebný počet Benefit bodů, postoupíš na vyšší úroveň. Například při přechodu ze stříbrné na zlatou potřebuješ mít minimálně 375 bodů.

Body za kurzové sázení
Kurz vyhodnoceného tiketu v hodnotě
1 000 Kč
Bronzový zákazník Stříbrný zákazník Zlatý zákazník
od 2 1 bod 2 body 3 body
od 5 2 body 4 body 6 bodů
od 20 5 bodů 10 bodů 15 bodů
od 100 10 bodů 20 bodů 30 bodů
Přechod na vyšší zákaznickou úroveň
Zákaznické úrovně Na bronzovou Na stříbrnou Na zlatou
Z bronzové 0–49 Benefit bodů 50–249 Benefit bodů 250+ Benefit bodů
Ze stříbrné 0–74 Benefit bodů 75–374 Benefit bodů 375+ Benefit bodů
Ze zlaté 0–99 Benefit bodů 100–499 Benefit bodů 500+ Benefit bodů

Kurzová nabídka Synot Tip

Dříve mohli hráči sázet na sportovní utkání i v kamenných pobočkách, ale nyní už kurzové sázení u Synot Tip funguje pouze na internetu. V kamenných provozovnách se nyní můžeš pobavit hlavně u moderních casinových her a pokeru. Samotná kurzová nabídka je opravdu na vysoké úrovni.

Najdeš tu nejen klasické sportovní sázky, ale také speciální sázky na výsledky voleb, Oscarů nebo talentových soutěží. Samozřejmostí jsou i sportovní sázky na čím dál tím oblíbenější e-sporty, jako je League of Legends nebo DOTA2 – pokud se chceš dozvědět více, klikni sem. U Synot Tip můžeš využívat různé typy sázek, včetně jednoduché, akumulované nebo live sportovní sázky.

Pokud se nebojíš riskovat, máš k dispozici i sázky na asijský handicap, u nichž neexistuje remíza – více se o něm dozvíš v tomto článku . Co se týče limitů, minimální sázka činí 10 Kč. Maximální možná výhra na jednu sázku je stanovena na 10 000 000 Kč. Provozovatel ale může pro některé sázkové příležitosti stanovit i odlišné limity.

Podporované sporty a události

Synot Tip nabízí bohatou nabídku online sportovních sázek, kde si přijde na své opravdu každý. Ať už jsi fanoušek fotbalu, atletiky, zimních sportů nebo i méně tradičních sportovních odvětví, určitě se tady rychle zabydlíš. Podobně jako například Fortuna  je i Synot Tip oblíbenou sázkovkou především u fanoušků fotbalu. Najdeš tu skvělé kurzy na domácí i na velké zahraniční fotbalové ligy.

Synot Tip kromě sázek na výsledky a vývoj jednotlivých zápasů nabízí i široké spektrum dlouhodobých fotbalových sázek. Můžeš tipovat, kdo se stane nejlepším střelcem, jak si povedou kluby v přímém srovnání v prestižních ligách a dokonce i na to, které týmy budou sestupovat. Pokud jde o jiné sporty, najdeš tady prakticky vše od A do Z, včetně:

Live sázky u Synot Tip

Kromě klasických sportovních sázek můžeš sázet také živě. Platforma je navíc opravdu přehledná, takže ti sázení půjde od ruky. Jednoduše si tu můžeš zobrazit až tři události najednou a sledovat, jak se tvé sportovní sázky vyvíjí. Nabídka sportů je i zde pestrá, sázet můžeš na:

Live sázky TSynottip

Streamy v Synot Tip

Synot Tip bohužel od roku 2021 nenabízí LIVE streamy – pokud se bez nich neobejdeš, bude pro tebe lepší založit si účet třeba u Sportky  nebo jiné sázkovky. To ale neznamená, že si nemůžeš vychutnat napětí a vzrušení z živých zápasů.

Synot Tip totiž sází na něco jiného, a to na bohatou nabídku online trackerů, které ti umožní sledovat průběh vybraných utkání takřka v reálném čase. Díky trackerům si můžeš udělat skvělý obrázek o tom, co se právě děje na hřišti.

Registrace do Synot Tip

Registrace u sázkové kanceláře Synot Tip je jednoduchá a pohodlná. Máš hned dvě možnosti, jak to udělat. První z nich je ruční vyplnění registračního formuláře přímo na stránkách sázkovky. Vše ti zabere jen pár minut a svůj účet pak můžeš ověřit přes bankovní identitu nebo osobně na některé z poboček.

Pokud chceš vše vyřídit najednou, můžeš se rovnou zaregistrovat přes bankovní identitu. V tomto případě nemusíš nic vyplňovat, jen klikneš na „OVĚŘIT ONLINE“ a sázkovka ověří tvé rodné číslo. Pak tě přesměruje do služby Bank ID, kde si vybereš svou banku. Momentálně využití této služby umožňuje:

Při registraci prostřednictvím SMS zprávy obdržíš také Osobní Identifikační Kód (OIK), který si raději pečlivě uschovej. Budeš ho totiž potřebovat k ověřenému volání na zákaznické centrum a při změně hesla.

Ověření identity

Pokud jsi klientem některé z bank zmíněných výše, zvládneš ověření identity na pár kliků přes BankID. Když se už na začátku rozhodneš provést registraci online pomocí banky, ověření identity proběhne automaticky.

Jestli BankID nemáš, nebo ho z jakéhokoliv důvodu nechceš použít, můžeš navštívit i jednu z poboček a ověřit svoji totožnost zde – potřebovat budeš doklad totožnosti.

Vložení platební metody

První dobrou zprávou je, že počet ověřených platebních metod není nijak omezen. Jednoduše si tu tedy můžeš zaregistrovat i více bankovních účtů najednou. Jeden z nich musíš ověřit ještě před konečným dokončením platební metody.

Ověřit si můžeš i platební kartu, proces je i v tomto případě velmi jednoduchý. Stačí, když přes platební bránu provedeš ověřovací platbu ve výši 10 Kč. Částku ti sázkovka vrátí zpět na tvůj účet.

Nastavení herních limitů

Zákon sázkovým kancelářím uděluje povinnost nabízet všem uživatelům možnost nastavení sebeomezujících opatření. Je jen na tobě, jestli si nějaký z limitů chceš aktivovat, nebo ne. Svoje nastavení můžeš kdykoliv změnit.

Pokud se rozhodneš limit zpřísnit, sázkovka tak učiní do 24 hodin od tvé žádosti. Jestliže se naopak rozhodneš limit zmírnit, změna se projeví až po 7 dnech. U Synot Tip si můžeš nastavit následující limity:

Přihlášení do herního účtu Synot Tip

Pokud už máš u Synot Tip založený účet, nic ti nebrání se přihlásit a pustit se do akce. Možnost přihlášení najdeš v pravém horním rohu stránky. Stačí jen vyplnit přezdívku zvolenou při registraci, tvé heslo a máš hotovo. Pokud používáš místo počítače mobilní aplikaci, přihlášení najdeš po vysunutí menu z levé části obrazovky.

Opět stačí zadat tvé přihlašovací jméno a heslo. Nikdo není neomylný, je tedy možné, že jednou za čas heslo zapomeneš. V takovém případě si ho můžeš jednoduše obnovit po kliknutí na „ZAPOMNĚLI JSTE HESLO?“. Následně vyplníš své přihlašovací jméno, datum narození a kód OIK. Poté už jen vyčkáš na nové heslo a můžeš pokračovat.

Přihlášení Synottip

Podporované platební metody Synot Tip

Platební karta

Jedna z nejpoužívanějších a nejrychlejších možností je platba platební kartou. S její pomocí můžeš provést okamžitý vklad už od 100 Kč. Mysli ale na to, že sázková kancelář může přijmout vklady pouze z platební karty, která je vedena na tvé jméno.

Běžný převod

Použít můžeš také bankovní účet, který musíš stejně jako platební kartu nejprve ověřit a teprve poté můžeš provést požadovaný vklad. Minimální výše vkladu opět činí 100 Kč. Zvolit můžeš i rychlý převod, a to u následujících bank:

Vklad nebo výběr přes Benefit kartu

Pokud ti nevadí dostavit se osobně na jednu z poboček Synot Tip, můžeš zde provést jak vklad, tak i výběr. V obou případech maximální výše činí 5 000 Kč za 24 hodin. Také musíš pokaždé předložit Benefit kartu, kterou dostaneš do 3 pracovních dní od registrace.

Jak vložit peníze na herní účet u Synot Tip

U Synot Tip můžeš peníze na hráčský účet vložit pomocí běžného účtu nebo platební karty. Danou platební metodu musíš mít ověřenou a vedenou na své jméno. Minimální výše vkladu činí 100 Kč. Využít můžeš také rychlý bankovní převod, který ale nabízí jen některé banky. V kamenné herně můžeš peníze vložit osobně, a to maximálně ve výši 5 000 Kč za 24 hodin.

Jak vybrat peníze ze Synot Tip

Nejsnadnějším způsobem je nechat si částku převést na bankovní účet použitý při registraci. Minimální výše výběru je 100 Kč. Peníze ti na účet dorazí do tří pracovních dnů. V herně si můžeš vybrat částku až 5 000 Kč za 24 hodin – k výběru potřebuješ předložit Benefit kartu.

Zajímavosti v Synot Tip

Cashout

Cashout ti umožní ukončit už uzavřenou sázku předtím, než se celý zápas nebo turnaj dohraje. Jedinou podmínkou pro použití Cashoutu je, že sázka nesmí být ještě vyhodnocena jako prohraná a musí obsahovat alespoň jednu sázkovou příležitost, která ještě není rozhodnutá. Pokud tyto podmínky splňuješ, můžeš o Cashout požádat.

Následně ti sázková kancelář navrhne novou výši možné výhry. Nová potenciální částka však nikdy nemůže být vyšší, než by byla výhra z původní sportovní sázky. Je jen na tobě, zda nabídku přijmeš, nebo ji necháš dojet v původní sestavě.

Synot Tip poker

Pokud tě to táhne k pokeru, je ti k dispozici samostatná platforma určená ke hraní online pokeru. Počítej ale s tím, že můžeš hrát pouze po kompletním dokončení celého registračního procesu. Denně tady probíhají desítky turnajů s buy-iny v řádech desítek až stovek korun. Můžeš si zahrát třeba Sit&Go, kde se poplatek pohybuje mezi 5 až 10 %.

Občas tady najdeš i freerollové turnaje, kde se hraje o Benefit body, které pak můžeš použít jako buy-in do dalších turnajů. Pokud nechceš čekat na start turnaje, jsou ti k dispozici také cash game stoly s limity od 1/2 Kč až po 100/200 Kč. Za zmínku stojí i Sit&Go turnaje, které se spustí hned, jakmile se sejde potřebný počet hráčů.

Synottip poker

Online casina a loterie u Synot Tip

Online casino od Synot Tip je fakt povedené. Nabízí přehledné a intuitivní prostředí, ve kterém se rychle zorientuješ. Samozřejmostí je obrovský výběr her. K dispozici máš přes 500 výherních automatů od renomovaných vývojářů, jako jsou Synot Games, Kajot, NetEnt, IGT a mnoho dalších. Kromě toho můžeš spoustu her vyzkoušet zcela zdarma v demo režimu.

Nemusíš tedy hned riskovat vlastní peníze, ale můžeš si nejprve zahrát s virtuálními kredity a přijít na to, jak daná hra funguje. Sázková kancelář navíc jako první na trhu začala svým hráčům nabízet nadstandardní bonusy v podobě Casino Jackpotu a Maxi Power Bonusu. Jackpot může dosáhnout až 500 000 Kč, přičemž ho můžeš získat i za nízké vklady a dokonce i při nevýherních spinech.

Sázková kancelář si opravdu dala záležet na nastavení bezpečnostních prvků. Jedním z nich je hodinový limit čisté prohry, který je stanoven na 450 000 Kč. Nastavení však můžeš upravit tak, aby odpovídalo tvému rozpočtu, díky čemuž budeš mít svůj bankroll vždy pod kontrolou.

Grafické zpracování Synot Tip

Celkově web působí velmi moderně a funkčně. Všechny sekce jsou přehledné, díky čemuž se zde rychle zorientuješ, i když se sázkovými kancelářemi nemáš doposud zkušenosti. Například sekce kurzových sázek nebo živého sázení mají opravdu povedené grafické rozhraní.

Všechny důležité informace jsou přehledně zobrazené, ať už jde o aktuální sportovní události, kurzy nebo možnost zobrazit až 3 události současně. Web je navíc intuitivní a rychle se načítá. Bohužel sekce často kladených dotazů (FAQ) není v této chvíli zpracována dostatečně pečlivě, mnohdy tedy budeš muset kontaktovat podporu i kvůli úplným banalitám.

Mobilní aplikace Synot Tip

Pokud chceš hrát na mobilním zařízení, máš dvě možnosti: buď si můžeš otevřít webové stránky synottip.cz, které jsou plně responzivní a přizpůsobí se i mobilnímu prohlížeči, nebo si můžeš stáhnout mobilní aplikaci do zařízení s Androidem nebo iOS. Najdeš v ní přes 400 casinových her, ve kterých můžeš ulovit obrovské jackpoty.

Navíc ti aplikace umožní zapojit se do turnajů nebo si zahrát poker proti ostatním hráčům z pohodlí tvého domova. Využít ji můžeš samozřejmě i pro kurzové sázení. Sázkovka navíc pořádá v aplikaci soutěže o ceny v hodnotě stovek tisíc korun.

Podpora Synot Tip

Podpora funguje plně v češtině, přičemž ji můžeš kontaktovat přes e-mail, online chat, Facebook nebo zákaznickou linku. V případě e-mailu synottip@synottip.cz si dej ale pozor, protože odpověď do druhého dne dostaneš opravdu jen výjimečně. Mnohem účinnější je live chat, kde se můžeš kdykoliv spojit s jedním z operátorů. Stejně funguje bezplatná linka, kterou můžeš využít od 8:00 do 24:00, a to i o víkendu.

Závěrečné hodnocení Synot tip

Začněme tím, co SYNOT TIP nabízí. Najdeš zde bohatou nabídku sportovních kurzových sázek, včetně live sázek, kde je možné si zobrazit až 3 události současně. Dále je k dispozici online casino a online poker. Sázkovou kancelář provozuje česká společnost, takže veškerá komunikace probíhá v češtině.

Mezi další výhody patří skvěle zpracovaná mobilní aplikace pro Android a iOS, věrnostní program Benefit klub nebo atraktivní uvítací bonusy pro nové hráče. Každopádně musíš počítat i s drobnými nedostatky, jako je absence živých streamů, vyšší marže u některých sportů či omezené možnosti pro vklady a výběry. Bohužel některé funkce v mobilní aplikaci také zatím nejsou zcela doladěny.

Celkově Synot Tip představuje velmi solidní volbu pro všechny, kteří chtějí zažít vzrušení z kurzových sázek, online kasina či pokeru. Vyniká přitom především svou komplexností a moderním zpracováním, stejně tak jako orientací na české zákazníky.

FAQ – nejčastější otázky a odpovědi

1️⃣Jaká je minimální výše vkladu u Synot Tip?

Minimální výše vkladu u Synot Tip činí 100 Kč, a to jak u platební karty, tak i převodu kartou.

2️⃣Nabízí Synot Tip vlastní mobilní aplikaci?

Ano. Synot Tip nabízí vlastní mobilní aplikaci, která je dostupná pro Android a iOS.

3️⃣Dostanu u Synot Tip bonus za registraci?

Ano. U Synot Tip můžeš jako nováček využít hned několik bonusů. Záleží na tom, zda se rozhodneš sázet na sportovní události, navštívit online casino nebo hrát online poker. U kurzových sázek můžeš získat 300 Kč za registraci, až 10 000 Kč za první vklad a 500 Kč na sázku bez rizika.

4️⃣Jak mohu Synot Tip kontaktovat?

Pokud máš neodkladný dotaz, využij infolinku nebo live chat. Jestli ti nevadí chvilku čekat, bude pro tebe vhodná i komunikace přes e-mail – stačí napsat na synottip@synottip.cz.

5️⃣Mohu u Synot Tip sázet na e-sport?

Ano. Synot Tip má ve své nabídce i sázky na e-sport. Oproti jiným sázkovkám je zde však nabídka trochu omezenější.