Jungwirth Christian
vs
Pukač Robert
MMA
Oktagon
Začátek
23. 03. 2024 (23:30)
Nejlepší TIP
Výhra Jungwirth
1
1.43
0
45
2
2.69

Jungwirth vs. Pukač: Kdo ovládne hlavní zápas Oktagon 55

V sobotu se v německém Stuttgartu uskuteční galavečer Oktagon 55. Nabitá karta slibuje zápasy jmen jako Jungwirth, Szabová, Polívka, Ryšavý nebo Kimball. Co vsadit na hlavní zápas mezi Keltem a Diamantovým čávem probereme v novém preview.

Důležitá fakta

  • Aktuální MMA zápas Jungwirth – Pukač je odveta dva roky starého fightu
  • Původní zápas vyhrál ve druhém kole Kelt Jungwirth na TKO
  • Pukač nemá dobrou formu a vyhrál jen 1 z 5 posledních zápasů
  • Německý zápasník se do klece vrací po pauze způsobené zraněním
  • Galavečer se uskuteční ve Stuttgartu – tedy na Jungwirthově domácí půdě

Neukončitelný Kelt nebude mít se svým soupeřem slitování ani napodruhé

Cirkus Oktagon se opět přesouvá do Německa. Stuttgart hodlá ovládnout s opravdu nabitou kartou, které bude kralovat hlavní zápas mezi Jungwirthem a Pukačem. Jedná se o odvetu 2 roky starého zápasu, který tehdy vyhrál německý Kelt. Pukač nebyl po těžkých zraněných vůbec vpuštěn do třetího kola.

Tvrdšího zápasníka, než je Jungwirth byste v Oktagonu hledali jen s velkými obtížemi. Jediné KO/TKO dostal ještě před Oktagonem v roce 2017. V české MMA organizaci byl za 12 zápasů jen dvakrát ukončen před limitem, a to v obou případech na submission. Zdá se, že jedinou šanci tak bude mít Pukač v boji na zemi.

Free tip na hlavní zápas Oktagon 55: Jungwirth vs. Pukač

Dostat Jungwirtha na zem však nebude nic jednoduchého. Silově skvěle vybavený německý postojář bude Pukačovy takedowny rázně odmítat nebo z nich rychle vstávat. Diamantový čávo navíc není ortodoxní grappler a jedná se spíš o komplexního zápasníka.

Z 5 posledních zápasů pak Pukač vyhrál jen jediný s Bolem v roce 2022. Oktagon 55 se navíc koná přímo v Jungwirthově městě, kterým je Stuttgart. Je tedy jisté, že ho do boje poženou tisíce domácích fanoušků. V tomto zápase vybíráme z kurzů od nejlepších českých sázkovek tip na výhru Kelta Jungwirtha v hodnotě kolem 1.43.